عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با شهرفردا مطرح کرد
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
توصیه‌های ایمنی به شهروندان در صورت بروز سیلاب
سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت‌وگو با شهر فردا هشدار داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به بارش باران اظهار داشت: شهروندان در هنگام بارندگی و جاری شدن سیلاب نکات ایمنی را برای امنیت هر چه بیشتر خود و خانواده در نظر بگیرند.
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها
در گفتگو با شهرفردا مطرح شد
معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
آیین  معارفه مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران برگزارشد
با حضور مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران
جلسه معارفه سید امید توفیقی به سمت عضو هیات مدیره و مدیر عامل جدید و پیام فخرو به عنوان عضو هیات مدیره شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران عصر روز یک شنبه ۲۶ فروردین ماه در محل این شرکت برگزار شد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده
اختصاصی شهر فردا/
زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.
تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در گفت‌وگو با شهر فردا مطرح کرد؛
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری 50 تور گردشگری در شهر تهران در ایام نوروز گفت: در مجموع هزار و 215 تن از تورهای گردشگری نوروز 97 تهران استفاده کردند.
آب پاشهای شهری چگونه ماندگار شدند؟
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درگفتگو با خبرنگار شهر فردا
سید جلال ملکی پیرامون تاریخ و پیدایش ماشین های آتش نشانی از گذشته تا کنون گفت: قدمت ماشین آتش نشانی به 170 سال پیش در ایران برگشته و تبریز، مسجد سلیمان، آبادان و تهران به ترتیب شهرهایی هستند که اولین ارابه های آتش نشان را تجربه کرده اند.
تجارب ژاپن و سوئد برای مقابله با خشکسالی در شهرها
عضو هیات علمی دانشگاه در گفتگو با شهرفردا مطرح کرد
عضو هیات علمی دانشگاه گفت: رو‌به‌رو شدن با خشکسالی در شهرها باید با فرهنگ‌سازی و ارائه راهکارهای جایگزین با توجیه اقتصادی و تجهیزات به روز در شهرها همراه و به گونه ای در محتوای فیلم و سریالها گنجانده شود که برای عموم مردم باورپذیر باشد.
علیخانی : نباید به دنبال گزینه‌های مشهور برای شهرداری تهران باشیم
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه فردا (یکشنبه) درباره فرآیند انتخاب شهردار تصمیم گرفته خواهد شد،‌ گفت: دیگر نباید به دنبال گزینه‌های مشهور برای شهرداری تهران باشیم، چرا که پایتخت نیازمند یک شهردار عملگراست.
شهرداری‌ها چگونه می‌توانند در تحقق شعار حمایت از کالاهای ایرانی موثر باشند؟
کارشناس شهری در گفت‌وگو با شهرفردا
کارشناس اقتصاد شهری گفت: از آنجا که اداره شهرها بصورت تلفیقی در اختیار شهرداری‌هاست، گنجاندن استفاده از کالاهای ایرانی با هدایت و حمایت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می تواند در دستور کار قرار گیرد.