انتقاد عضو شورای شهر تهران از نبود تبلیغات تخفیف عوارض شهرداری در سطح شهر
نایب رئیس شورای شهر تهران از نبود تبلیغات تخفیف عوارض شهرداری در سطح شهر گلایه کرد.
۴۲ درصد برنامه توسعه سوم شهر تهران اجرایی می‌شود
یک عضو شورای شهر تهران از اجرایی شدن ۴۲ درصد برنامه توسعه سوم شهر تهران خبر داد.
بالغ بر ۸۰ درصد پول شهرداری از طریق عوارض است/ تلاش شهرداری برای نشناندن لبخند بر لبان شهروندان
شهردار تهران تاکید کرد
شهردار تهران ضمن تاکید براینکه باید ۷۰ درصد حمل و نقل را باید به سمت حمل و نقل عمومی ببریم گفت: بالغ بر ۸۰ درصد پول شهرداری از طریق عوارض تامین می‌شود.
قطارهای ناایمن را وارد خط نمی‌کنیم
سرپرست شرکت بهره برداری مترو:
سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران اعلام کرد که مدیران مترو تمام تلاش خود را در این یک ماه و نیم به کار بستند تا مسیرهای اعتباری و بودجه‌ای که شهرداری مشخص کرده و در تفاهم نامه‌ها نیز قید شده، عملیاتی کنند تا فقط این اعداد بر روی کاغذ نماند و رایزنی‌ها عملیاتی شود.
جلوگیری از تورم مجدد در بخش مسکن با رونق کسب و کارهای خانگی
شهر فردا گزارش می‌دهد:
نماینده مجلس یازدهم پیرامون آینده بازار مسکن در کشور گفت: اگر واحدهای تولیدی مورد حمایت قرار نگیرند می توانند موجب افزایش قیمت نهادهای تولیدی شده و قیمت تمام شده مسکن را افزایش دهند.
ترویج پویایی در روابط اجتماعی معلولین به واسطه فعالیت های ورزشی
در منطقه ۶ محقق شد
لیگ بازی های افراد دارای معلولیت در همه بخش ها، شامل معلولین حسی (نظیر ناشنوا و نابینا)، جسمی و ذهنی در سوله ورزشی والفجر منطقه شش برگزار شد.
ایده‌پردازان در مدیریت شهری به کار گرفته می‌شوند
زاکانی در اختتامیه اولین رویداد ایده‌پردازی تهران ۱۴۰۴
زاکانی گفت: نتیجه رویداد ایده‌پردازی تهران ۱۴۰۴ به جد مورد حمایت ما قرار می گیرد. در این رویداد، اولین محصول ایده‌هاست که با همه کلانشهرها به اشتراک می گذاریم، دومین محصول شناخت ایده پردازان و انسان‌های فرهیخته است تا زمینه جذب آنها را در مدیریت شهری فراهم کنیم و سومین محصول پیاده سازی این ایده هاست...
اولویت خرید اتوبوس از تولیدکننده داخلی است
وزیر کشور:
وزیر کشور با اشاره به ظرفیت‌های نمایشگاه شهرآفتاب گفت: بهتر است نمایشگاه‌ها در این مجموعه برگزار شود تا مزاحمتی در مرکز شهر برای شهروندان پیش نیاید.
قانون شهرداری‌ها به زودی در مجلس آغاز بررسی می‌شود
قالیباف در مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور:
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلاتی که شهرداران کلان‌شهرها طی ۲۵ سال گذشته با آن مواجه بوده‌اند و حل نشده است، گفت: این به دلیل آن است که در این موضوعات قدرت حل مسئله را از دست داده‌ایم و در صورت داشتن قدرت حل مسئله حتی برخی مشکلات کلانشهرها بدون دریافت بودجه نیز قابل حل است.
انتقاد رئیس کمیته ورزش شورای شهر از سرانه ورزشی تهران / سرانه ورزشی پایین تر از حد مجاز
رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه وضعیت سرانه ورزشی تهران پایین تر از متوسط کشور است، گفت: توزیع سرانه‌های ورزشی در مناطق ۲۲ گانه نیز اختلاف معناداری دارد.