اولویت های تهران هوشمند چیست؟
رئیس سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران گفت: زیست پذیری و حمل و نقل عمومی از اولویت‌های شهر هوشمند هستند.
رفع مشکل خط 3 متروی تهران
مدیريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه ضمن عذرخواهی ازشهروندان و مسافران به دليل نقص فنی پیش آمده در خط سه؛ از رفع اين مشكل خبر داد.
تعیین تکلیف زمین راه آهن در منطقه ۱۷ و ۱۸
معاون وزیر راه و شهرسازی
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تعیین تکلیف زمین راه آهن در منطقه ۱۷ و ۱۸ شهرداری تهران، گفت: شهرداری و دولت در این زمینه توافقاتی کرده اند.
گفت و گوی پیامکی شهردار فعلی و پیشین تهران
پس از پیوستن پیروز حناچی، شهردار تهران به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» و استفاده از دوچرخه به این مناسبت، مجموعه ای از انتقادات در این خصوص مطرح شد. غلامحسین کرباسچی، شهردار پیشین تهران نیز از جمله منتقدان این رفتار شهردار تهران بود.
ایران، با اقوام و آیین‌‌های متنوع و متکثر زیبا است
سید ابراهیم امینی:
نایب رئیس شورای اسلامی تهران در مراسم بزرگداشت علیمردان خان بختیاری که در باغ موزه قصر برگزار شد بیان داشت: سپهر ایران با رنگین‌کمان اقوام زیبا است.
عدم برون سپاری و تعریف کار برای نیروهای مازاد شهرداری
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر خواستار شد
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر با اشاره به اینکه تصور برخی مدیران وجود 40 درصد نیروی مازاد شاغل در شهرداری است، گفت: به جای برون سپاری مشاغل از نیروی انسانی موجود در سازمان ها استفاده شود.
گام اول حناچی برای ساماندهی تهران
شهردار تهران با تاکید بر لزوم جمع آوری کارگاه‌های عمرانی اضافه از سطح شهر تهران از جمع‌آوری کارگاه عمرانی میدان هفت تیر خبر داد.
جمعه سیاه در ایران !
شهر فردا گزارش می دهد
استثنایی‌ترین روز حراجی در دنیا یا همان بلک فرایدی (حراج جمعه) این روزها همه گیر شده‌است. خریداران همواره به این روز به عنوان فرصتی طلایی برای خرید نگاه کرده و نوع و تاریخ برگزاری این حراجی در هر یک از کشورهای دنیا با توجه به فرهنگ آن‌ها متغیر است.
ادای سوگند
سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری مراسم ادای سوگند شهردار جدید تهران در جلسه فردا یکشنبه در شورای شهر خبر داد.
ایستگاه محمدیه یادآور برادری اهل سنت و شیعه
بیسادی در حاشیه مراسم رونمایی از دیوار نگاره گل وحدت مطرح کرد
معاون فرهنگی مترو گفت:ایستگاه محمدیه محل تردد بسیاری از شهروندان اهل سنت تهران بوده و به دلیل بافت جغرافیایی این منطقه، این ایستگاه برای قرار گرفتن دیوار نگاره هفته وحدت انتخاب شد.