حریق گسترده در یک کارگاه نجاری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در کارگاه نجاری مبل سازی در خیابان جمهوری چهار راه پیروز خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
لزوم ورود بخش خصوصی به بحث حفاظت از خانه‌های تاریخی پایتخت
رییس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر تهران تاکید کرد
رییس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت حفظ خانه‌های تاریخی پایتخت گفت: یکی از راه حل های مناسب برای حفاظت از ابنیه تاریخی می تواند ورود بخش خصوصی به این موضوع باشد.
اجرای طرح
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از اغاز فاز اول اجرای طرح "هر دانش آموز یک رئیس ساماندهی" در منطقه ی ١٧ خبر داد.
سقوط یک جرثقیل در خیابان اشرفی اصفهانی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه جرثقیل در خیابان اشرفی اصفهانی تهران خبر داد.
پیشرفت سازمان آتش نشانی در ۴۰ سالگی انقلاب/آموزش ۳۷ هزار نفر در سال ۹۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی گفت : ۴۰ سال زمان برای رسیدن به اوج عزت کافی بود تا سازمان آتش نشانی هم اکنون با تجهیزات کامل و آموزش ۳۷۰۰۰ نفر سخنی برای گفتن داشته باشد.
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای
اختصاصی شهر فردا
در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
زنان کارآفرین در اقتصاد خانواده و جامعه نقش آفرین هستند
راکعی در مراسم افتتاح «کافه کوشانه»:
مشاور شهردار و سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در مراسم افتتاح «کافه کوشانه» با اشاره به حمایت حوزه ی زنان مدیریت شهری از تشکل های زنان کارآفرین در جهت تقویت و رشد این گروه ها گفت: فعالیت و تجارب این گروه ها می تواند الگویی برای زنان جامعه باشد.
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟
رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
جابجايي ۹۲۷هزارو ۴۵۶نفر با مترو در يوم الله 22 بهمن 97
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه گفت: امروز در چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، حدود ۹۲۷ هزارو ۴۵۶نفر با متروي تهران جا به جا شدند.
پایتخت گنجایش جابجایی و جانمایی ندارد / تردد14 میلیون نیروی روزکار در تهران
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگو با شهر فردا:
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه کلان شهر تهران امکان جابجایی و جانمایی شهری ندارد،گفت: کلان شهر تهران بر اساس آخرین سرشماری سال 95 نزدیک به 9 میلیون جمعیت ثابت و چیزی نزدیک به 14 میلیون جمعیت روزانه که برای کار و فعالیت مراجعه می کنند، دارد.
تمهیدات سازمان آتش نشانی همزمان با راهپیمایی ٢٢بهمن
ملکی اعلام کرد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تمهیدات این سازمان برای ٢٢بهمن‌ماه را تشریح کرد.