بهره برداری از 17 پروژه شهری در منطقه2
با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران
مراسم بهره برداری از 17 پروژه فرهنگی، خدماتی، ترافیکی ، ورزشی و عمرانی صبح امروز چهارشنبه با حضور محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی، محمد علیخانی و مجید فراهانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، برخی از مدیران ارشد شهرداری تهران ، تعدادی از خانواده های معظم شهداء و شورایاران محلات منطقه 2 پایتخت برگزار شد.
بیشترین مطالبات شهروندان از مدیریت شهری چیست؟
معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر اهمیت گزارش های تحلیلی سامانه های 137 و 1888 تاکید کرد و گفت: کارگروهی با حضور روسای این دو سامانه، معاونان خدمات شهری مناطق 22 گانه و مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها در حوزه خدمات شهری تشکیل شده تا پیام های تحلیلی این سامانه ها با سرعت بیشتری رسیدگی شود.
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)
دکتر غلامرضا لطیفی در گفتگو با شهر فردا مطرح کرد
دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
لایحه دو فوریتی برای نامگذاری معبری به نام سردار قاسم سلیمانی
اعطا خبر داد
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارایه لایحه دو فوریتی از سوی شهرداری تهران برای نامگذاری معبری به نام سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید
سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد
پیمانکار بهره‌بردار از دلفیناریوم برج میلاد در مورد مرگ یک دلفین در این مجموعه توضیحاتی را ارائه و اعلام کرد که هیچ شیر دریایی در مجموعه دلفیناریوم تلف نشده است.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد
معاون وزیر کشور در گفتگو با شهر فردا:
مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
جدایی از تهران به نفع ری نیست
شهردار تهران گفت: زمانی که گزارش مالی ری را جمع آوری کردیم متوجه شدیم درآمدی که شهرداری تهران از ری کسب می کند بسیار کمتر از هزینه سرمایه گذاری و پرداخت شده در این منطقه است. به همین دلیل جدایی ری از تهران به نفع ری نیست.
بهره برداری ازبزرگترین پروژه مشارکتی ترافیکی غرب پایتخت با حضور شهردارتهران
۴۸ پروژه مشارکتی عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی فرهنگی با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در منطقه ۲۱ تهران افتتاح و دو پروژه عمرانی-ترافیکی کلنگ‌زنی شد.