75 درصد ایران گرفتار در سیلاب / تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم
دکتر لطیفی در گفتگو با شهر فردا
دکتر لطیفی پیرامون حادثه سیل اخیر که 75 درصد کشور را در بر گرفت گفت: کشور با تغییرات سینوسی آب و هوایی روبروست و این سیلاب می تواند فرصتی مناسب برای ذخیره آبهای موجود باشد.
ازدحام جمعیت در یک ایستگاه لزوما در پی اختلال در حرکت نیست
شهر فردا گزارش می دهد
محسن محمدیان گفت: پیک کاری ساعات اولیه روز در مترو از ساعت 7 الی 9 صبح بوده و طبیعی است لزوما خرابی یا توقف قطارها عامل ازدحام جمعیت نیست.
حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان امام خمینی(ره)
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده یک منزل مسکونی قدیمی در خیابان امام خمینی نرسیده به یادگار امام خبر داد.
فوت یک فرد در اثر ریزش ساختمانی ۳ طبقه در یافت آباد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان سه طبقه در محله یافت‌آ‌باد خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.
توصیه های ملکی در روز طبیعت
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران مطرح کرد
سید جلال ملکی به شهروندان پیرامون استفاده از طبیعت در سیزدهمین روز فروردین گفت: شهروندان از روشن کردن آتش در کنار درختان و بوته های خشک خود داری کنند.
تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد
حناچی با اشاره بهتهران از مشکل تمرکز رنج می برد، خطاب به رئیس جمهور گفت: این مشکل یک مشکل حاکمیتی است؛ جمعیت باید به شکل تعادل منطقه‌ای در کل کشور توزیع و از ظرفیت هیات وزیران در این امر استفاده شود.
بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور
فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.
برنامه‌های نوروزی شهرداری تهران تا دهم فروردین ادامه دارد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: برنامه‌های نوروزی شهرداری از سوم آغاز و تا دم فروردین ماه در مناطق مختلف تهران برگزار خواهد شد.
حادثه آوار جان دو کودک را گرفت
سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با شهر فردا
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آوار یک ساختمان قدیمی در جاده ورامین جاده نظامی خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه جان دو کودک را گرفت.
5 بوستان آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی/ خدمات مراکز اقامتی شهر با تخفیف 50 درصدی
شهر فردا گزارش می دهد
آذر رجبی
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به اینکه 5 بوستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است گفت: هتل ها و مراکز اقامتی پایتخت با تخفیف 50 درصدی آماده خدمت رسانی به گردشگران نوروزی است.