شناسایی 4 پاساژ ناایمن در مناطق 11 و 12 تهران/ شاکری تهدید کرد!

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از شناسایی 4 مجتمع تجاری پرخطر در دو منطقه تهران خبر داد و گفت: در صورتی که این ساختمان ها و دیگر ساختمان های ناایمن شهر در عرض سه ماه نامشان را اعلام عمومی می کنیم.
دیدار شهردار منطقه 22 با شهروندان
با هدف پیگیری و رسیدگی به مشکلات حوزه شهرسازی شهروندان؛
با هدف رسیدگی،پیگیری،نظارت و اجرای فعالیت های حوزه شهرسازی و معماری و همچنین بررسی پرونده های این حوزه مولایی شهردار منطقه 22 به صورت حضوری با مراجعه کنندگان به این حوزه دیدار می کند.
اخذ رتبه برتر کیفیت آموزش ترافیک توسط شهرداری منطقه 15
در همایش بزرگ ترافیکی انجام شد
پارک آموزش ترافیک منطقه 15 در همایش بزرگ ترافیکی موفق به اخذ رتبه برتر کیفیت آموزش در میان دیگر پارکهای ترافیک تهران شد.
قرارگیری 23 درصد از مراکز علمی و وزارتخانه‌ها در منطقه 6 تهران
مجتبی کساییان خبر داد
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و امورشوراهای شهرداری منطقه 6 با بیان اینکه قلب تهران منطقه ای تاثیرگذار در پایتخت و کشور است گفت: 27 درصد بیمارستان‌ها و 23 درصد مراکز علمی و وزارتخانه‌ها در منطقه 6 واقع شده است.
دیدار شهردار منطقه 22 با شهروندان
با هدف پیگیری و رسیدگی به مشکلات حوزه شهرسازی شهروندان صورت گرفت
با هدف رسیدگی،پیگیری،نظارت و اجرای فعالیت های حوزه شهرسازی و معماری و همچنین بررسی پرونده های این حوزه مولایی شهردار منطقه 22 به صورت حضوری با مراجعه کنندگان به این حوزه دیدار می کند.
فراخوان اعزام کاروان راهیان نور منطقه 20 ویژه نوروز96
شهردار منطقه 20:
شهردار منطقه 20 از اعزام کاروان راهیان نور این منطقه به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روز 29 ا سفند سال جاری خبرداد.
احداث پل عابر پیاده مکانیزه در بزرگراه شهید تندگویان
معاون شهردار منطقه 19 از احداث پل عابر پیاده مکانیزه در بزرگراه شهید تندگویان بین خیابان های میعاد و میثاق خبر داد.
مهم ترین پروژه های بخش مرکزی شهر تهران به مراحل پایانی ساخت رسیده اند
آغاز اجرای طرح استقبال از بهار در منطقه 11
شهردار منطقه 11 تهران از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار با تأکید بر رسیدگی ویژه به محله های محروم مرکز شهر و آماده سازی پروژه های مهم این منطقه برای افتتاح در آینده نزدیک خبر داد.
توسعه انباری در بازار تهران به قیمت حفر چاه غیر مجاز
عابد ملکی مطرح کرد
شهردار منطقه 12 تهران گفت: کسبه ، ساکنان و شهروندان نیز در کاهش حوادث احتمالی بازار تاریخی تهران مسئول هستند و رسیدن به ایمنی محصول مشارکت و اقدام جمعی است.
افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی در منطقه 7
معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 7 از راه اندازی کلینیک مددکاری اجتماعی در این منطقه با هدف کنترل و کاهش معضلات اجتماعی و با رویکرد آگاه سازی مردم در خصوص مهارت های زندگی همزمان با روز امورتربيتي و تربيت اسلامي خبر داد.
بهره برداری از پل معلق نهج البلاغه در نوروز
شهردار منطقه 2 خبرداد
شهردار منطقه 2 همزمان با افتتاح و بهره برداری از 110 پروژه اجتماعی، فرهنگی عمرانی حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری ومحیط زیست از پایان عملیات عمرانی ساخت پل معلق گردشگری بوستان نهج البلاغه خبر داد و گفت:همزمان با نوروز شهروندان می توانند از این شاهکار شهر تهران دیدن کنند.
سرمایه‌گذاری ۴ هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در شمیرانات
فرماندار شهرستان شمیرانات خبر داد
فرماندار شهرستان شمیرانات با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و توسعه روستایی از سرمایه‌گذاری ۴ هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در این حوزه ها و در سطح شمیرانات در سال جاری خبر داد.
هم افزایی شهرداران مناطق 22گانه پایتخت برای اجرای برنامه های نوروزی
در نشست معاون اجتماعی شهردار با شهرداران مناطق عنوان شد
در نشست صمیمی شهرداران مناطق 22گانه پایتخت با دکتر عبدالهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، بر لزوم هم افزایی مناطق و بخش های مختلف شهرداری برای اجرای بهتر برنامه های نوروزی حوزه اجتماعی و فرهنگی بر اساس رویکرد توجه به محرومین و جلب مشارکت مردمی تاکید شد.
برگزاری دهمین نمایشگاه زنان و تولیدات ملی طی روزهای آتی
فيروز فر خبر داد
رئيس ستاد توانمند سازي زنان سرپرست خانوار شهرداري تهران از برگزاري دهمين نمايشگاه زنان و توليدات ملي در نيمه دوم اسفند خبر داد.
اجرای عملیات نقاشی دیواری ساختمان های مسکونی در منطقه 21
شهردار منطقه21 از انجام عملیات نقاشی دیواری ساختمان های مسکونی واقع در ضلع کندروی جنوب به شمال بزرگراه آزادگان قبل از ورودی بزرگراه لشگری خبر داد.
ساماندهی مراکز توزیع دام زنده
پیرهادی در بازدید از محله اندیشه خواستار شد
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از ساماندهی مراکز توزیع دام زنده در محله اندیشه خبر داد.
آخرین اخبار