وزارت
محققان کشور در شرایطی‌که کارنامه مدیریت بحران در کشور در مواجهه با حوادثی نظیر زلزله‌، فرونشست زمین و مرگ آبخوان‌ها و به تبع آن خشکسالی‌ها و ریزگردها مثبت ارزیابی نمی‌شود، معتقدند راهکار تشکیل وزارت "مدیریت بحران" هم گام موثری به نظر نمی‌رسد و بهتر است با ایجاد "معاونت ریاست‌جمهوری" با عنوان "پیشگیری و مدیریت بحران" در جهت پیشگیری از ایجاد بحران، کاهش خطرپذیری و ارتقاء تاب‌آوری اقدام شود.
شهردار منطقه 12 در مورد آخرین وضعیت ایمن سازی بازار بزرگ تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
برج آزادی مکان رویدادی برای اجرای برنامه های فرهنگی در ورودی غربی پایتخت
حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و رئیس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران به همراه دکتر مفاخریان شهردار منطقه9 از مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و فضای پیرامونی آن بازدید کرد.
سهم ۳۰۰ میلیاردی شهرداری در مشارکت پروژه های عمرانی منطقه ۲۱
شهردار منطقه ۲۱ گفت: سهم شهرداری در مشارکت پروژه های عمرانی منطقه ۳۰۰ میلیارد تومان است.
تعیین تکلیف کاج های قدیمی شهرری با کمیسیون ماده 7
شهردار منطقه 20 از توقف پروژه توسعه بیمارستان هفتم تیر از یک سال گذشته خبر داد و گفت: تعیین تکلیف درختان قدیمی معارض با این طرح با کمیسیون ماده 7 شهرداری تهران است.
تغییر شیوه آبیاری فضای سبز منطقه ۲۱ به آبیاری قطره‌ای
شهردار منطقه ۲۱ خبر داد
شهردار منطقه ۲۱ با اشاره به ساخت ۷ مخزن و ۶۳ کیلومتر لوله گذاری در منطقه ۲۱ گفت:‌ با تکمیل این پروژه آبیاری فضای سبز در منطقه از روش سنتی به آبیاری قطره‌ای تغییر خواهد کرد.
تبدیل بافت فرهنگی محلات مرکزی شهر تهران به پردیس فرهنگی رودکی
سازمان زیباسازی شهرداری تهران و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی 35 کیلومتر از اراضی محلات مرکزی شهر تهران واقع در منطقه 11 به پردیس فرهنگی رودکی تبدیل می شود.
ضرورت برنامه ریزی استفاده حداکثری از فرصت های گردشگری شمال شرق تهران
در بازدید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران از منطقه 4 مطرح شد
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از منطقه 4 گفت: با توجه به پتانسل های شمال شرق تهران در بحث گردشگری، ضروری است تا منطقه 4 برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام دهد.
شفاف سازی عوارض دریافتی از شهروندان در منطقه 5
اداره روابط عمومی منطقه 5 به منظور ارائه گزارش از شیوه هزینه کرد عوارض در شهر و ارتقای روحیه مشارکت پذیری در شهروندان ، اقدام به ایجاد نمایشگاه ثابت و هدفمند اطلاع رسانی درساختمان های شهرداری ، سطح نواحی و نصب بیلبورد های تبلیغاتی در معابراصلی منطقه کرد.
لزوم تعیین سازوکار کاهش پرونده‌های کمیسیون ماده 100 منطقه 4
صدراعظم نوری تاکید کرد
اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری منطقه 4 تهران بازدید کردند و موضوعات زیست محیطی شرق تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
محمد جواد بلورچی با بیان اینکه پدیده فرونشست زمین در تهران پدیده‌ای است که به صورت وضعی و آرام در وسعت بسیار زیاد در حال رخداد است، گفت: فرونشست زمین در تهران در برخی نواحی با ترک‌هایی همراه است که این ترک‌ها می‌تواند به ساختمان‌ها آسیب‌رسان و خطر‌آفرین باشد.
برگزاری کمپین مبارزه با دخانیات در قلب تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 با بیان اینکه کمپین مبارزه با دخانیات به صورت مستمر در قلب تهران برگزار می شود، گفت: هدف از راه اندازی چنین کمپین هایی آشنایی نسل کودک و نوجوان با مضرات مواد دخانی است.
بازگشایی پیاده راه 17 شهریور در چند فاز
شهردار منطقه 12 از لزوم بازگشایی پیاده راه 17 شهریور در چند فاز خبر داد.
نمایشگاه الکامپ جزء نمایشگاه‌های پر مخاطب است
عضو شورای شهر تهران:
حق‌شناس گفت: نمایشگاه‌های مربوط به کامپیوتر و موبایل در تمام دنیا، جزء نمایشگاه‌های پر مخاطب است.
تحقق در آمدهای تعهد شده با برگزاری مستمر جلسات کمیته درآمدی منطقه
با تدبیر شهردار منطقه9 صورت می گیرد
یازدهمین جلسه کمیته درآمدی منطقه9 در سال 97 برگزار شد.