اجماع دولت و شهرداری چگونه به کمک شهر خواهد آمد؟

عضو کمیسیون عمران گفت: مدیریت یکپارچه شهری و درآمدهای پایدار با اجماع وزارت کشور و شهرداریها تا پایان سال در قالب لایحه راهی خانه ملت خواهد شد.
شهردار منطقه 7 از برگزاری کارگاه خنده درمانی در این منطقه با هدف آشناسازی شهروندان با فیزیولوژی خنده و راه های درمانی آن خبر داد.
تنها چارسوق چوبی شهر تهران مرمت می‌شود
شهردار منطقه 11 تهران گفت: تنها چهارسوق چوبی شهر تهران باقی مانده از یکصد و بیست سال پیش واقع در خیابان فروزش از سوی سازمان زیباسازی مرمت می شود.
آغاز به کار کلینیک‌های سیار دندانپزشکی در مناطق محروم تهران
در جهت دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی، استفاده از کلینیک‌های سیار دندانپزشکی در مناطق محروم تهران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز شد.
احداث ۸۸۱ کیلومتر پروژه راهی با حمایت خیرین
عضو انجمن خیرین راه و ترابری اعلام کرد: در طول سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ با مشارکت خیرین راه‌ساز حدود ۸۸۱ کیلومتر پروژه راهی با ارزش تقریبی ۱۸۰ میلیارد تومان تکمیل شده است.
لزوم توجه به شهروندان ارامنه در مدیریت شهری
منتخب مردم تهران، ری، تجریش در پنجمین دوره شورای اسلامی تهران در دیدار با خلیفه ارامنه تهران بر لزوم توجه به شهروندان ارامنه در مدیریت شهری تأکید کرد.
تهران دست به قلم می‌شود
در کانون قلم اولی‌ها
کانون «قلم‌ اولی‌ها» کارگاه تخصصی آموزش نویسندگی را برای اعضای کانون در رده سنی ۱۷ تا ۴۰ سال به صورت رایگان برگزار می‌کند.
هدفگذاری سارق رویا پرداز برای انجام سرقت ها
سارق رویاپردازی که برای سرقت هایش هدفگذاری کرده بود، سرانجام شناسایی و دستگیر شد.
آغاز طرح ویژه نگهداشت شهر در منطقه 11
شهردار منطقه 11 در تشریح اقدامات طرح ویژه نگهداشت شهردر حوزه خدمات شهری و محیط زیست گفت: در 13 حوزه کاری به صورت شبانه روزی در حال انجام کار هستیم.
نحوه تعریض دو هزار و 230 معبر در منطقه 7 ارزیابی و قطعی شد
در کمیته تخصصی شبکه معابر شهر تهران
معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 7 گفت: در آخرین نشست کمیته تخصصی شبکه معابر شهر تهران تعریض دو هزار و 230 شبکه عبوری منطقه در دستور کار این معاونت قرار گرفت.
طرح ترمه و ترنج در منطقه 19 تهران برگزار می شود
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 از تدارک برنامه های آموزشی، مشاوره‌ای، تفریحی و اردویی در قالب طرح ترمه و ترنج خبر داد.
به منظور استمرار در حفظ، بهبود و افزايش كيفيت در وضعيت نگهداشت شهر، طرح هاي فوريتي به مدت 20 روز در منطقه 3 تهران اجرایی می‌شود.
فضای سبز جایگزین کارگاه های پیمانکاری می شود
شهردار منطقه 10:
شهردار منطقه 10 از جمع آوری و ساماندهی کارگاه های پیمانکاری سطح منطقه خبر داد.
طعمه گذاری 2 هزار زیست گاه موش در شمال تهران
به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه و پاکسازی محیط های شهری از جوندگان مضر، بيش از 2 هزار و 500 زيستگاه موش در شمال تهران شناسايي و طعمه گذاري شد.
دختران حافظ قرآن و هم نام حضرت معصومه(س) تجلیل شدند
در مراسم تکریم مقام دختر از دختران حافظ قران و 57 نفر از پرسنل دختر و همچنین فرزندان دختر کارمندانی که نامشان مزین به یکی از القاب زهرا و یا معصومه بوده تجلیل شد.
آموزش نحوه برخورد با شهروندان به اتوبوسرانان
در محدوده مرکز تهران انجام شد
از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 ؛ اتوبوسرانان محدوده مرکز تهران، آموزش های مربوط به فرهنگ ترافیک و اصول برخورد با شهروندان و مسافران را فراگرفتند.