معاون وزیر ارتباطات در نشستی در همایش تهران هوشمند:
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات گفت: روزانه 18 میلیون سفر در تهران انجام می‌شود.
برخورد جدی با کارخانه های آلاینده محیط زیست تهران
معاون فرماندار تهران هشدار داد
معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با تاکید بر دریافت مجوزهای لازم توسط کارخانه های آلاینده از سازمان محیط زیست گفت: با کارخانه های آلاینده محیط زیست برخورد جدی می شود.
تعیین تکلیف پرونده های 30 ساله دارای رای ماده صد در منطقه چهار تهران
شهردار منطقه چهار خبر داد
شهردار منطقه چهار تهران از رشد اجرای آراء در پرونده های بلاتکلیف این منطقه خبر داد و گفت: تکلیف پرونده های باقیمانده از 30 سال پیش تا کنون روشن می شود.
فضای سبز خیابان پیروزی جان دوباره می گیرد
به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13:
به منظور ارتقا سطح کیفی فضای سبز،افزایش طراوت و زیبایی بصری و بالا بردن سطح رضایت شهروندان، باغچه ها و قطعات فضای سبز خیابان پیروزی بازپیرایی و ترمیم می شوند.
نمایش عکس‌ خوبی‌ها در سطح شهر
آثار برگزیده کشوری در جشنواره «عکس خوبی را معروف کنیم» در نگارخانه‌های سطح شهر تهران به نمایش درمی‌آید.
تردد روزانه 14 هزار دانش آموز از منطقه 22 به مناطق 2 و 5 تردد
نوذرپور خبر داد
شهردار منطقه 22 با بیان اینکه طبق آمار آموزش و پرورش حدود 70 مدرسه کم داریم، گفت: براساس آمار اولیه آموزش و پرورش، روزانه 14 هزار دانش آموز از منطقه 22 به مناطق 2 و 5 تردد می کنند.
حفظ محیط زیست با معرفی
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد
شهردار منطقه چهار تهران از انتخاب 7 مدرسه به عنوان دوستدار محیط زیست خبر داد و گفت: براساس شاخصه های زیست محیطی هفت مدرسه منطقه چهار به عنوان "مدرسه سبز" انتخاب شدند.
تمهیدات شهرداری منطقه 6برای استقبال از روزهای برفی
شهردار منطقه شش با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در سطح منطقه برای استقبال از روزهای برفی پیش رو گفت: با توجه به تجربه سال قبل، امسال ویژه برنامه های خاصی برای مشارکت شهروندان برای برف روبی معابر منتهی به منازل و درختان آن داریم.
مناسب سازی سومین بوستان منطقه 13 برای استفاده معلولان
رحمان زاده خبر داد
همزمان با 12 آذرماه،روز جهانی معلولان، شهردار منطقه13 از مناسب سازی سومین بوستان در این منطقه جهت معلولان خبر داد و گفت : بهسازی چهارمین بوستان نیز در سال آینده جهت توانیابان دردستور کار قرار گرفت.
مشاركت محلات 14گانه منطقه 19در فراخوان هنري «سكانس ٥٩ ثانيه»
معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 19 از مشاركت محلات چهارده گانه و مدارس اين منطقه در برگزاري پويش فيلم كوتاه با رويكرد آموزش هاي شهروندي در قالب فراخوان هنري "سكانس 59 ثانيه " خبر داد.
اولین جشنواره گل و گیاه در حریم منطقه22
شهردار منطقه 22 از آغاز به کار جشنواره گل و گیاه در روستای کشاء علیا، واقع در حریم منطقه22، خبر داد.
لزوم پشتوانه مطالعاتی برای تمامی پروژه های منطقه
شهردار منطقه شش در جمع مدیران مطالعاتی مناطق 22 گانه مطرح کرد
شهردار منطقه شش با اشاره به اینکه شهر تهران از مرحله آزمون و خطا گذشته است و تمام پروژه های اجرایی باید پشتوانه مطالعاتی داشته باشد گفت: در منطقه شش تک تک پروژه های پیش رو بعد از انجام مطالعات اجتماعی در خصوص چرایی انجام پروژه به اجرا می رسد.
راهکارهای افزایش سرانه مطالعه در منطقه 17 بررسی شد
با حضور شهردار منطقه و جمعی از نویسندگان:
همزمان با روزهای سرد آبان ماه، امیر محسنی شهردار منطقه 17 میزبان جمع پرشور نویسندگان و فعالان حوزه کتاب این منطقه بود تا راهکارهای افزایش سرانه مطالعه در منطقه را بررسی کنند.
تجهیز11  سایت  برف روبی شمال شرق تهران به تجهیزات زمستانه
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد
شهردار منطقه چهار تهران از تجهیز سایت های برف روبی به تجهیزات زمستانه خبر داد و گفت: یازده سایت برف روبی منطقه چهار برای بارش های ناگهانی پاییزی در آماده باش کامل قرار گرفتند.
بسیج و تفکر بسیجی بازوی توانمند مجموعه شهری
شهردار منطقه 9 در جمع بسیجیان منطقه تاکید کرد
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، نشستی با حضور شهردار منطقه 9 و مدیران شهری و اعضای شورای بسیج برادران و خواهران منطقه برگزار شد.