شمال شرق تهران عطر و بوی روزهای انقلاب را به خود می گیرد/ فضاسازی دهه مبارک فجر در معابر منطقه 4 پایتخت
معاون شهردار منطقه 4 خبر داد:
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از ترنم عطر و بوی انقلابی روزهای مبارک دهه فجر در معابر محلی و بزرگراهی این منطقه خبر داد.
تبدیل پاتوق معتادان متجاهر به پاتوق فرهنگی در کوه گچی
با همکاری فرهنگسرای خاوران و پردیس تئاترانجام می شود؛
شهردار منطقه 15 در نشست با نخبگان و معتمدان محله مظاهری بر تبدیل پاتوق معتادان متجاهر در کوه گچی به پاتوق فرهنگی با همکاری فرهنگسرای خاوران و پردیس تئاتر تاکید کرد.
واکسیناسیون بیش از ۲۱۷ هزار نفر از اتباع خارجی ساکن ری/آمادگی مراکز تزریق واکسن در سطح ری
فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر آمادگی مراکز تزریق واکسن در سطح شهرستان ری و لزوم مشارکت شهروندان برای تزریق دوز سوم واکسن از واکسیناسیون بیش از ۲۱۷ هزار نفر از اتباع خارجی ساکن ری خبر داد.
جمع آوری روزانه 35 تن پسماند خشک در منطقه 15
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 گفت: با آموزشهای مستمر شهروندی و مشارکت شهروندان، فعالیت خودروهای ملودی و غرفه های بازیافت و گلماند روزانه 35 تن پسماند خشک از سطح محله‌ها منطقه جمع‌آوری می‌شود.
مناسب سازی 3000 متر مربع از معابر شمال شرق تهران در طرح نگهداشت شهر
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۴ گفت: در راستای "طرح تحول نگهداشت شهر " حدود ۳۰۰۰ مترمربع از معابر این منطقه با پخش تراش روکش مکانیزه آسفالت بهسازی و مناسب سازی شد.
آغاز به کار نخستین نیروگاه خورشیدی منطقه ۱۵
نخستین نیروگاه خورشیدی پشت بامی شهرداری منطقه 15 در تفرجگاه مسگرآباد وارد مدار تولید شد .
اعلام آمادگی شهرداری منطقه 12 برای کمک به بازسازی اماکن ناایمن بازار
شهردار منطقه 12 در مانور بزرگ مشارکت در نگهداشت و ارتقای ایمنی بازار تهران از اعلام آمادگی شهرداری این منطقه برای کمک به کسبه صاحب عرصه و اعیان این محدوده در بازسازی املاک ناایمن آنها خبر داد.
برگزاری  بیش از 50 برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در منطقه 15
همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و مادر انجام می شود؛ بیش از 50 برنامه در بخش های مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت روز زن توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 15 در حال انجام است.
افزایش تعداد مراکز توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در منطقه 4 تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ از افزایش تعداد مراکز توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: ایجاد استقلال مالی برای بانوان سرپرست خانوار از اولویت های منطقه 4 در توسعه مراکز توانمندسازی است.
بهره برداری از سرای محله کیانشهرشمالی تا پایان سال
شهردار منطقه ۱۵ در نهمین برنامه میز خدمت خود به محله کیانشهرشمالی رفت و از بازسازی 98 درصدی سرای محله کیانشهر شمالی و بهره برداری آن تا پایان سال خبر داد.
توجه به بافت فرسوده، اولویت مهم منطقه ۱۰
سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران ضمن تاکید بر لزوم توجه به بافت فرسوده در منطقه ۱۰ گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که ساکنین این منطقه در امر نوسازی بافت فرسوده تشویق شوند و همراه با مسئولین شهری در این زمینه گام بردارند.
لزوم تملک باغات و افزایش سرانه‌های خدماتی در  مناطق کم برخوردار
معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جریان بازدید از منطقه ۱۰ و احصاء موارد و موضوعات مختلف مصوباتی را در حوزه خدمات شهری در این منطقه به تصویب رساند و بر لزوم تملک باغات و افزایش سرانه های خدماتی در این منطقه تاکید کرد.
از رفع مشکل پارکینگ تا جمع‌آوری کارگاه مترو در منطقه ۱۰
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در "پویش قرار خدمت" منطقه ۱۰، بر اجرای هرچه سریع‌تر دستورات و رفع مشکلات ترافیکی مردم تاکید کرد.
ممنوعیت پارک حاشیه‌ای در خیابان پامنار
شهردار منطقه 12 از ممنوعیت پارک حاشیه‌ای در خیابان پامنار به منظور روان‌سازی ترافیک در این خیابان خبر داد.
خیابان 17 شهریور هم بلوار می‌شود
پس از تجربه موفق خیابان مجاهدین اسلام، شهردار منطقه ۱۲ از بهسازی و بازپیرایی خیابان ۱۷ شهریور، نظیر همان خیابان خبر داد.
آخرین اخبار