رعایت موارد و الزامات HSE ضامن ارتقاء و عملکرد یک سازمان است
در جلسه ارزیابی عملکرد HSE منطقه21 مطرح شد
در جلسه ارزیابی عملکرد HSE منطقه21 که با حضور عسگری قائم مقام دبیر سامانه HSE شهرداری تهران،ناصحی قائم مقام منطقه21 و جمعی از مسئولین و کارشناسان سامانه HSE این منطقه برگزار شد؛ رعایت موارد و الزامات HSE در موضوعات پرسنلی، پیمانکاری و شهروندی و نظارت بر حسن اجرای آنها؛ مورد ارزیابی قرار گرفت.
بهره برداری از پارک آموزش ترافیک در مرکز پایتخت
به زودی افتتاح می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران از انجام مراحل پایانی احداث پارک آموزشی ترافیک در داخل بوستان «تبسم» این منطقه خبر داد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 از بهره مندی شهروندان این منطقه از خدمات پزشکی و مشاوره ای ارائه شده در اتوبوس تخصصی دیابت که به همت اداره سلامت این معاونت به مدت شش روز در ناحیه سه این منطقه مستقر بود، خبر داد.
تعیین اعتبار 8 میلیارد دلاری برای فاینانس پروژه های ایران
توسط کره جنوبی صورت گرفت
شهردار تهران گفت: «اگزیم بانک» کره جنوبی یک اعتبار هشت میلیارد دلاری برای فاینانس پروژه‌های ایران تعیین کرده است؛ امیدوارم شرکت‌های کره‌ای از این شرکت استفاده کرده و ما هم در تهران بتوانیم پروژه‌های خوبی را عرضه کنیم تا از این فرصت استفاده مطلوبی شود.
آشوب آدم‌ها و آهن‌ها؛ الگوی موفق مهار ترافیک در پایتخت چیست؟
گزارش شهرفردا از ترافیک تهران
رئیس پلیس سابق پایتخت معابر تهران را جوابگوی 800 هزار خودرو می داند این در حالیست که تهران مبدل به پارکینگ 3 میلیون خودرو شده و هیچ کدام از روش های کنترل ترافیک نتوانسته در پایتخت نمره قبولی بگیرد.
انتخابات شهردار مدرسه در منطقه 7 برگزار می شود
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از برگزاری انتخابات شهردار مدرسه در سطح مدارس منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف بالا بردن سطح آگاهی و مشارکت جویی دانش‌آموزان اجرا می شود.
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران مطرح کرد
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: تمام خطرات گود پروژه فاز دوم برج میلاد مشخص شده و قرار است در این رابطه شهرداری تهران پیشنهادات خود برای ایمن سازی را ارائه دهد.
زلزله‌هایی که بیدارمان نکرد
فروریختن بیمارستان یک‌ساله بعد از وقوع زلزله، قطع برق در طوفان، آبگرفتگی بیمارستان در سیل و ریفرال‌هایی که در شرایط عادی هم در حجم زیادی از ترافیک غوطه‌ورند و دسترسی به آنها سخت است حکایت بیمارستان‌هایی است که بی‌تردید اولین ملجاء و پناه مردمان حادثه‌دیده‌اند؛سازه‌هایی که ۷۰درصدشان غیرایمن هستند و خود در شرایط بحرانی به سر می‌برند.
نرخ عوارض در مناطق برخوردار و کم برخوردار یکسان نباشد
یک جامعه شناس با بیان اینکه حل مشکل توسعه نامتوازن در تهران یکی از مهم ترین چالش های پیش روی دوره جدید مدیریت شهری است، گفت: زمانی که شهروندان یک منطقه از حیث امکانات رفاهی و شهری خود را محروم تر از سایر مناطق بدانند، طبیعی است که به تدریج حس تعلق خود را به شهر از دست بدهند و به شهروندانی بی هویت تبدیل شوند.
پیشرفت 65 درصدی ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی مرودشت
معاون فنی و عمران منطقه 7 خبر داد
معاون فنی و عمران منطقه 7 از پیشرفت فیزیکی 65 درصدی ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی مرودشت در این منطقه خبر داد.
جمع‌آوری نذورات شهروندان به مناسبت اربعین حسینی
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌کند
ویژه‌برنامه «نذر اربعین» با هدف رساندن نذورات شهروندان به زائران امام حسین (ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی در مراکز فرهنگی هنری تهران برگزار می‌شود.
مناسب سازی ورودی های متروی خط سه در شمال تهران
ورودی ایستگاه های مترو خط سه در شهرک شهید محلاتی و شهرک قائم (عج) با هدف بهینه سازی خدمات رسانی به شهروندان شمال تهران با انجام عملیات عمرانی و ترافیکی مناسب سازی شد.
به مناسبت روز جهاني عصای سفید (15 اکتبر؛ 23 مهر) و به منظور تکریم پنج تن از همکاران روشندل شاغل در منطقه21، مهندس رحمانی شهردار این منطقه در مراسمی به همین مناسبت که با حضور جمعی از مدیران منطقه21 برگزار شد؛ از همکاری و خدمات ارزنده همکاران روشندل و خانواده هایشان تجليل و قدردانی کرد.
همزمان با "هفته بهداشت روان" صورت گرفت
شهردار منطقه 21 از اجرای ویژه برنامه های سلامت-محور در ورودی غربی پایتخت همزمان با "هفته بهداشت روان" (هجدهم لغایت بیست و چهارم مهر ماه) با هدف ارتقاء و افزایش سطح آگاهی و تغییر و اصلاح نگرش شهروندان نسبت به مسائل بهداشت روان خبر داد.
متاسفانه امروز شاهد بی قانونی در محل قانونگذاری کشور هستیم
سالاری در جریان بازدید از دیوار کشی مقابل مجلس مطرح کرد
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با ابراز تأسف نسبت به عدم رعایت قانون در محل قانونگذاری جمهوری اسلامی ایران، گفت: مسدود نمودن و تصرف خیابان در محل مجلس غیرقانونی است.