اهتمام ویژه به اجرای دقیق و کامل طرح لایروبی در قلب پایتخت
شهردار منطقه شش خواستار شد
شهردار منطقه شش در جمع مدیران حوزه خدمات شهری و شهرداران شش گانه منطقه به اهمیت موضوع لایروبی و رسوب برداری شبکه جمع آوری آّب های سطحی و نگهداشت شهر در قلب تهران اشاره کرد.
برپایی گذر مهارت آموزی در سرای محلات منطقه 19
تیم سیار کارآفرینان منطقه 19 مهارت های کسب شده خود را در سرای محلات به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به مهارت آموزی و ایجاد کسب و کار قرار می دهند.
رایزنی شهرداری برای حریم راه آهن
شهردار منطقه 16 خبر داد
شهردار منطقه 16 در مورد چالش‌های ایستگاه راه آهن در منطقه گفت: ایستگاه مرکزی راه آهن که در منطقه 16 است، 175 هکتار است که خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه می‌کند و تنها مسیر ریل مشهد به تهران که از مرکز منطقه عبور می‌کند، 35 متر ارز ریل است و بر اساس قانون حفاظت و ایمنی راه‌ها نیز، 30 متر حریم برای این خطوط در نظر گرفته شده است.
آشنایی شهروندان منطقه 21 با توانمندی های معلولان
معاون اموراجتماعی و فرهنگی منطقه 21 از اجرای "جشنواره تابستانی دورهمی معلولین" از ابتدای تیر تا هشتم شهریور ماه با محوریت برنامه های شادستان تهران در محله های ورودی غربی پایتخت خبر داد.
اجرای طرح تکریم و رسیدگی به معلولین جسمی و سالمندان در منطقه 7
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح های مرتبط با سالمندان و ناتوانان جسمی سطح منطقه در راستای طرح شادستان خبر داد.
احداث موزه گل محمدی برای اولین بار در کشور
شهردار منطقه 13 خبر داد
شهردار منطقه 13 با اشاره به طرح تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار به قطب گردشگری شرق تهران، از احداث موزه گل محمدی برای اولین بار در کشور در این بوستان خبر داد.
بهسازی ایستگاه خط 3 بی آر تی
توسط شهرداری منطقه15 انجام شد
ایستگاه های خط 3 بی آرتی در محدوده منطقه 15 بهسازی شد.
آزادگان ارمنی در قلب تهران تجلیل شدند
با حضور دکتر دهداری پور، شهردار منطقه شش جمعی از هموطنان آزاده ارمنی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در ویژه برنامه «الماس های درخشان» در قلب تهران تجلیل شدند.
اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد کارواش های غرب تهران
معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه خبر داد
طرح ویژه کنترل کیفی عملکرد کارواش های سطح منطقه 5 با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی، صرفه جوئی در مصرف آب و رفع مزاحمت های ناشی از سد معبر اجرایی شد.
حمایت شهرداری منطقه 4 از سرمایه گذاران فرهنگی و تفریحی
در تور شب گردی اصحاب رسانه مطرح شد
شب گذشته ویژه برنامه "شب گردی" به مناسبت روز خبرنگار با حضور شهردار منطقه چهار تهران و برخی مدیران شهری در این منطقه برگزار شد.
عمارت کلاه فرنگی باغ موزه قصر در منطقه 7 مرمت و بازسازی می‌شود
معاون فنی و عمران منطقه7 از مرمت و بازسازی عمارت کلاه فرنگی باغ موزه قصر در این منطقه با هدف حفظ و صیانت از ابنیه‌های تاریخی خبر داد.
ایجاد آمادگی بین سازمانی با اجرای مانور فرضی در جنوب تهران
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 20 گفت: به منظور ایجاد آمادگی در افراد محلی و ستاد مدیریت بحران مانور بزرگ جستجو و نجات شهری در این منطقه برگزار شد.
فستیوال تشکل های غیر دولتی سلامت محور در ورودی غربی پایتخت
به مناسبت 22مرداد ماه "روز تشكل ها و مشاركت اجتماعی" فستیوال تشکل های غیر دولتی سلامت محور با شعار "تهران؛ شهر مشارکت های اجتماعی/ شهر را یک روز به شما می سپاریم" در منطقه 21 برگزار شد.
آغاز عملیات آماده سازی پلاسکو برای گودبرداری
شهردار منطقه 12 خبر داد
شهردار منطقه 12 از آغاز عملیات آماده سازی پلاسکو برای گودبرداری و تخلیه بتن ها از محل خبر داد.
آماده سازی قربانگاه به مناسبت عید قربان در قلب پایتخت
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش خبر داد
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش از آماده سازی قربانگاه به مناسبت عید سعید قربان در قلب پایتخت خبر داد و گفت: زمینی به وسعت دو هزار متر در حال آماده سازی است تا شهروندان در روز عید قربان از خدمات ویژه این مرکز بهره ببرند.