چیتگر نون بساز و بفروشها رادر روغن انداخت
مدیرعامل شرکت تهیه کننده دومین طرح تفصیلی منطقه ۲۲ در سال ۱۳۷۸ می‌گوید: بعد از تهیه طرح تفصیلی منطقه ۲۲ و حتی قبل از آن به شهرداری تاکید کردیم که از صدور پروانه ساختمانی خودداری کنند اما نپذیرفتند، قراردادهای ما را لغو و شروع به خلاف‌های متعدد کردند.
همسطح سازی بیش از 250 نقطه از منطقه 10
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از همسطح سازی برای سهولت تردد توان یابان در 250نقطه از معابر سطح منطقه خبر داد.
بهره برداری 120 طرح فرهنگی ترافیکی در منطقه 5
شهردار منطقه 5 خبر داد
120 طرح فرهنگی ترافیکی خدماتی و عمرانی در منطقه 5 به بهره برداری می رسد.
به صدا درآمدن زنگ تحرک در سه مدرسه منتخب منطقه 21
رئیس اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 از برپایی ایستگاه های "زنگ تحرک" در سه مدرسه منتخب این منطقه با هدف ایجاد روحیه ی نشاط و شادابی در بین دانش آموزان خبر داد.
مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران
معاون خدمات شهری منطقه 4 خبر داد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از اجرای طرح مبارزه با موش و جانوران موذی در بزرگراه ها و معابر منطقه خبر داد و گفت: طرح فوری مبارزه با جانوران موذی در منطقه اجرا می شود.
احراز
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 21 خبر داد
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه21 از احراز "شاخص کیفی خوب" و "رتبه دوم" در رتبه بندی کیفیت زمان بندی خطوط اتوبوسرانی توسط این منطقه در دوره یک ماهه فروردین 1396 خبر داد.
تقدیراز 80 فعال عرصه سلامت در همایش منطقه ای خانواده
معاون شهردار منطقه 19 خبر داد
همایش منطقه ای خانواده و سلامت روان به مناسبت هفته سلامت با حضور کارشناسان و فعالان این حوزه برگزار می شود.
رفع مشکل ترافیکی خیابان کارگر جنوبی تقاطع «چهارراه لشگر»
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران مطرح کرد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران از اعمال اصلاحات ترافیکی در تقاطع کارگر جنوبی-معیری( چهارراه لشگر) خبر داد.
دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه 12 خبر داد
دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه 12 با اشاره به شناسایی هزار و 889 ملک ناایمن توسط مدیریت بحران تهران از برپایی نشست کارگروه مدیریت بحران اماکن پرخطر این منطقه خبر داد.
ارائه خدمات رایگان پزشکی به روستائیان منطقه 20 تهران
همزمان با هفته سلامت انجام می شود
جشنواره سلامت و نشاط منطقه 20 با حضور شهردار این منطقه افتتاح و فعالیت42 غرفه پزشکی، درمانی و مشاوره ای با هدف ارائه خدمات رایگان به شهروندان آغاز شد.
برپایی پایگاه های سلامت محور در محلات کم برخوردار پایتخت
معاون امور اجتماعی و فرهنگی فرهنگی منطقه 21 خبر داد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی فرهنگی منطقه 21 از برپایی پایگاه های سلامت در محلات کم برخوردار ناحیه سه این منطقه در راستای ارتقای سطح سلامت عمومی شهروندان خبر داد.
خانه های سلامت درمیادین میوه و تره بار منطقه 10 تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 خبر داد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه از برگزاری ویژه برنامه های آموزشی ترویجی هفته سلامت با محوریت محلات و راه اندازی ایستگاه های سلامت در میادین میوه و تره بار، خانه های سلامت و مساجد منتخب خبر داد.
تمرکزساختمان های ناایمن پایتخت در مناطق ۱۲ و ۱۵
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران مطرح کرد
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران، گفت: بیشترین ساختمان های ناایمن که باید هرچه سریع تر ایمن سازی شوند در مناطق ۱۲ و ۱۵ قرار دارد.
منطقه 21 مزین به 2هزارو 700 متر مربع نقاشی دیواری
شهردار منطقه 21 از اجرای بیش از 2700 مترمربع نقاشی دیواری در محدوده این منطقه همزمان با آغازین روزهای بهار طبیعت در راستای حفظ آراستگی منظر شهری و آرامش بصری شهروندان علی الخصوص جمعیت شناور سطح این محدوده خبر داد.
میزبانی منطقه 22 تهران از غرفه های سلامت
با هدف گرامیداشت هفته ملی سلامت دهکده سلامت به میزبانی منطقه 22 یکم تا هفتم اردیبهشت ماه در بوستان جوانمردان برپا می شود. در این دهکده بیش از یکصد برنامه سلامت محور در 30 غرفه با همکاری گروهها و انجمن های مختلف حوزه سلامت اجرا می شود.