دانش آموزان دختر منطقه21 میهمان پارک آموزش ترافیک شدند
همزمان با "سه شنبه بدون خودرو"
دانش آموزان دختر مقاطع مختلف تحصیلی منطقه21 همزمان با روز "سه شنبه بدون خودرو" در فضایی امن و مفرح میهمان پارک آموزش ترافیک ورودی غربی پایتخت شدند.
معرفی نماهای برتر ساختمانی در شمال تهران
شهردار منطقه یک خبر داد
نماهای برتر ساختمانی در شمال تهران در یک بازه زمانی انتخاب و طراحان و سازندگان آنها مورد تشویق قرار می گیرند.
استفاده 10 هزار نفری شهروندان شمال شرق تهران از اپلیکیشن بهماند
معاون خدمات شهری منطقه چهار خبر داد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: تعداد نصب کنندگان نرم افزار جمع آوری پسماندهای خشک و اپلیکیشن بهماند در منطقه چهار به 10 هزار نفر رسید.
اجرای 30 عنوان برنامه ورزشی در جنوب شرق تهران
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در منطقه 15 انجام می شود
30 عنوان برنامه ورزشی در منطقه 15 در راستای ارتقای سلامت و نشاط شهروندان و گسترش فرهنگ ورزش همگانی همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش اجرا می شود.
طراحی پیاده‌راه مترو چیتگر به دریاچه
نوذرپور خبرداد:
شهردار منطقه 22 تهران از طراحی پیاده‌راه مترو چیتگر به دریاچه چیتگر خبر داد و گفت: پیاده‌راه چیتگر به طول 3.5 کیلومتر از متروی چیتگر آغاز و به سمت دریاچه ختم می‌شود.
استقبال شهروندان از پویش «دوشنبه های ورزشی» در میدان آزادی
پویش "دوشنبه های ورزشی" با حضور شهردار منطقه9، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیران شهری، قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و شهروندان در میدان آزادی برگزار شد.
منطقه21 میزبان چهارمین نشست
با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی و نقش آن در توسعه اشتغال و اقتصاد کشور و ضرورت آموزش های حوزه های کارآفرینی و مدیریت، چهارمین نشست کارآفرینان و صاحبان کسب و کارها و مشاغل خانگی در منطقه21 برگزار شد.
تداوم ارایه خدمات شهرداری منطقه چهار در مرز چذابه تا پایان مهرماه
شهردار منطقه چهار خبر داد
شهردار منطقه 4 تهران از تداوم ارایه خدمات به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: خادمین شهرداری منطقه چهار تا سه روز پس از اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه آماده خدمت رسانی به زائران هستند.
استمرار اقدامات مربوط به مقاوم سازی و مرمت در مسجد ارگ تهران
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مقاوم سازی و ارتقای هر چه بیشتر ضریب ایمنی را مهمترین اولویت مدیریت شهری در پروژه مرمت مسجد ارگ عنوان کرد.
پنجاه نفر از کارکنان منطقه21 در محدوده غربی اطراف بین الحرمین و حرم مطهر امام حسین(ع) و تل زینبیه و همچنین موکب707 علی بن موسی الرضا(ع) در مسیر پیاده روی نجف به کربلا در حال خدمت رسانی به زائرین حسینی در ایام اربعین هستند.
مسابقه‌ «بازشناسی پلاک مخدوش» در چارچوب مسابقات سالانه هوش مصنوعی امیرکبیر هفته‏ پایانی آبان ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
آغاز ویژه برنامه های هفته ملی کودک درمنطقه 15
هفته ملی و روز جهانی کودک در منطقه 15 با رکاب زنی شهردار منطقه و دانش آموزان آغاز شد.
اولین مینی المپیک بازی و ورزش منطقه21 با حضور شهردار در ورودی غربی پایتخت برگزار شد
شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه21 همزمان با "روز جهانی کودک"، در اولین مینی المپیک بازی و ورزش ویژه کودکان 4 تا 7 سال این منطقه حضور یافتند.
برپایی مراسم چهل روضه در چهل بيت شهيد منطقه 15
همزمان با اربعین حسینی انجام می شود
مراسم چهل روضه در چهل بيت شهيد همزمان با اربعین حسینی در منزل 7 شهید معزز منطقه 15 برگزار می شود.
برپایی کارگاه آموزشی-توجیهی کاربری
در نواحی سه گانه منطقه21 برگزار شد
ناظر عالی و مسئول سامانه مدیریت شهری137منطقه21 از برگزاری کارگاه آموزشی-توجیهی نحوه کاربری"خودروهای جدید سامانه137"ویژه رانندگان خودروهای سامانه137و عوامل اجرایی نواحی سه گانه منطقه21 در محل کارگاه اجرایی ناحیه دو این منطقه خبر داد.