برج‌های ناایمن؛ از لندن تا پلاسکو

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران دو حادثه آتش سوزی در برج لندن و پلاسکو در تهران را مقایسه کرد و گفت: هر دو برج ناایمن بودند و آتش هر دو هم با آب خاموش شد. با این تفاوت که فقط در پلاسکو شاهد جان فشانی آتش نشانان و حضور مدیریت شهری بودیم.
آموزش رایگان دوچرخه سواری در پایتخت
در پارک آموزش ترافیک منطقه 10 برگزار می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از آموزش رایگان دوچرخه سواری آقایان و بانوان در پارک آموزش ترافیک خبر داد.
آموزش قوانین ترافیکی به رانندگان
در منطقه 21صورت گرفت
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه21 از آموزش نکات خط سفید به رانندگان "شرکت پخش البرز" به منظور ارتقاء سطح فرهنگ صحیح ترافیکی در حین رانندگی و همچنین افزایش مهارت علمی و عملی رانندگان این شرکت خبر داد.
ضیافت افطاری با سفره هزار نفری در منطقه 13 پایتخت
جمع زيادي از شهروندان منطقه 13 دور سفره افطاري ساده خيابان پیروزی جنب ایستگاه شیخ الرئیس منطقه 13 گردهم آمده و ميهمان اين ضيافت شدند.
عملیات اجرایی پروژه های شاخص منطقه 20 تداوم دارد
شهردار منطقه 20 از تدوین و ابلاغ برنامه اجرایی محله های 20 گانه این منطقه بر اساس نظر شهروندان و با هدف رفع نیازهای شهروندی خبر داد.
اقامه نماز عید سعید فطر در مساجد شمال تهران
نماز عید سعید فطر در 11 مسجد شاخص منطقه 3 تهران برگزار می شود.
یک خیابان دیگر در تهران سنگ فرش می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح سنگ فرش خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی تردد شهروندان خبر داد.
محله آذری، قهرمان فوتسال جام رمضان محلات منطقه 17 پایتخت
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و با حضور پرشور ورزشکاران منطقه 17، مسابقه فینال فوتسال جام رمضاندارالشهدای تهران ، در بزرگرین مجموعه ورزشی این منطقه برگزار شد.
فروش قانون اینبار به حاشیه نشین ها
حاشیه نشینان در صورت پرداخت جریمه می‌توانند در ساخت و سازهای غیرمجازشان خدمات رفاهی دریافت کنند
توزیع سبد ارزاق میان بانوان سرپرست خانوار تهران
مشاور شهردار منطقه 21 خبر داد
مشاور شهردار در امور بانوان منطقه 21 از توزیع سبد کالا (ارزاق) ویژه ماه مبارک رمضان، در میان بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش این حوزه با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خبر داد.
ویژه برنامه های شهرداری منطقه 11برای روز قدس
همزمان با فرا رسیدن روز قدس و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛ شهردار منطقه 11 تهران از آمادگی این منطقه برای برگزاری مراسم روز قدس و عید سعید فطر خبر داد.
برگزاری شب های شعر و نمایشگاه عکس در سرای محلات منطقه 13
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 با اشاره به برنامه های منطقه 13 به مناسبت روز جهانی قدس از برگزاری مراسم شب شعر و نمایشگاه عکس در سراهای محلات این منطقه خبر داد.
80 آبگرمکن خورشیدی در سطح منطقه 19پایتخت راه اندازی شد
معاون شهردار منطقه 19 از راه اندازی بیش از80 دستگاه آبگرمکن خورشیدی با هدف استفاده بهینه از انرژی های نو و تجدیدپذیر خبر داد.
اقدامات ویژه منطقه 21 تهران برای راهپیمایی روز قدس
شهردار منطقه21 از اتخاذ تدابیر اجرایی خاص معاونت های مختلف این منطقه و تشکیل کارگروه ویژه برگزاری مراسم روز جهانی قدس به منظور حضور هرچه باشکوه تر شهروندان با هدف ایجاد وحدت و همدلی بیش از پیش مردم انقلابی این بخش از پایتخت با ملت مظلوم فلسطین خبر داد.
9 هزار نیازمند منطقه 20 در ماه رمضان اطعام شدند
در قالب طرح یه لقمه مهربانی
قائم مقام شهرداری منطقه 20 از اطعام 9 هزار نفر از نیازمندان و اقشار کم برخوردار این منطقه ویژه ماه رمضان در قالب ضیافت افطاری و بسته حمایتی خبرداد.
اجرای باشکوه راهپیمایی روز قدس با تمهیدات ویژه منطقه 10 پایتخت
شهردار منطقه از اجرای تمهیدات مناسب برای مشارکت در اجرای باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.