بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با افزایش سرعت باد در برخی ساعات بعدازظهر امروز (۲۱ مهرماه)‌ همراه با احتمال بارش پراکنده، شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده‌ها مهیا و بهبود نسبی کیفیت هوا در اکثر مناطق پایتخت پیش‌بینی می‌شود.
۵۰۰ هزار نفر در آذربایجان‌شرقی حاشیه‌نشین هستند
مدیرکل اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به لزوم ساماندهی مناطق و سکونتگاه های غیررسمی گفت: ۵۰۰ هزار نفر از جمعیت استان در مناطق حاشیه شهری زندگی می‌کنند.
۳۱ پیشنهاد وزارت کشور به رئیس‌جمهوری برای توسعه تجارت و معیشت مرز نشینان
معاون اقتصادی وزیر کشور از صدور دستور رییس جمهوری درخصوص گزارش وزیر کشور با موضوع روند اجرای مصوبات دولت درباره آیین نامه ساماندهی مبادله دربازارچه های غیر رسمی موقت مرزی (موسوم به معابرکولبری) خبر داد.
منطقه آزاد تجاری در شهرآفتاب تاسیس می شود
مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب گفت: دولت با تاسیس منطقه آزاد تجاری در شهر آفتاب موافقت کرد.
قابلیت جدید اسنپ برای رانندگان ناشنوا
اسنپ در راستای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به رانندگان ناشنوا، امکان جدیدی را به خدماتش اضافه کرده است.
چهار درصد دختران مدرسه نمی‌روند
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده‌ بر لزوم ایجاد جاذبه‌های روستایی برای ماندگاری جمعیت در روستاها تاکید کرد.
سه ایراد بزرگ پلیس راهور ناجا به طرح ترافیک تهران
به رغم آنکه مسئولان شهرداری تهران، از موفقیت آمیز بودن تغییرات صورت گرفته در طرح ترافیک تهران خبر می‌دهند، به باور رئیس پلیس راهور ناجا، این تغییرات دارای اشکالاتی بزرگ است؛ اشکالاتی که سه موردشان از خلال سخنان سردار هادیانفر قابل یافتن است و نتیجه رسیدگی به آن‌ها ممکن است فرجام طرح ترافیک تهران را تغییر دهد.
۱۱ میلیون نفر هنوز برای کارت ملی هوشمند ثبت‌نام نکرده‌اند
رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور با اشاره به ضرورت جایگزینی کارت ملی هوشمند به جای کارت‌های قبلی افزود: همه مردم برای دریافت خدمات از دستگاه‌های اجرایی و دولتی نیازمند کارت هوشمند ملی هستند.
شیرین‌ترین آدمی که می‌شناسیم
آیدین آغداشلو از دوستان عمری احمدرضا احمدی است. عمر رفاقت‌شان بیش از نیم قرن است و پایین و بلند روزگار به خود دیده‌ست. او در سالروز 79 سالگی رفیق‌‌اش از شخصیت و شعر احمدی گفته و نگاه او را به جهان ستوده است.
احمدرضا احمدی؛ دوست‌داشتنی‌ها و دوست‌نداشتنی‌ها!
نوشته‌ی حاضر بخشی از نامه‌ی مفصل احمدرضا احمدی به احمدرضا احمدی است. او در این مطلب از لحظه‌های مهم زندگی‌‌اش گفته و یاد دوستان و آشنایان کرده است. در روز تولد 79 سالگی او نگاهی می‌اندازیم به آن‌چه که شاعر دوست دارد و دوست ندارد.
افزایش کرایه تاکسی زیر ذره بین مجلسی ها
شهر فردا بررسی کرد
افزایش نرخ کرایه تاکسی در حالی به شکل قانونی 23 درصد افزایش یافته است ،که به علت دایمی بودن آن هزینه قابل توجهی به سبد هزینه های خانوار تحمیل می شود،با این حال مجلسیها معتقدند با راه اندازی سامانه هوشمند پرداخت الکترونیک امکان تخلفات احتمالی کاهش می بابد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟
اثر وضعی گرانی بررشد حاشیه نشینی
کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه کتاب بازدید کرد
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با آغاز پنجمین روز از سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور در مصلی امام خمینی (ره) تهران از این نمایشگاه بازدید کرد.
فرایند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی ابلاغ شد
کرکه آبادی افزود: برگزاری آزمون عملی حداکثر یکماه پس از اعلام نتایج آزمون علمی بر اساس ضوابط اعلام شده صورت می پذیرد.
تصویب یک فوریت تامین اعتبارات بودجه سال جاری شورای عالی استان‌ها
نمایندگان شورای عالی استان‌ها، یک فوریت تعیین تکلیف بودجه پیشنهادی سال جاری شورای عالی استان‌ها را با اکثریت آرا به تصویب رساندند.