پلیس برای ساماندهی صنوف مزاحم برنامه ارائه دهد
عضو شورای شهر تهران از رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خواست برای ساماندهی صنوف مزاحم برنامه و راه حل ارائه دهد.
شورای شهر میزبان رییس پلیس راهور تهران
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور رییس پلیس راهور تهران در جلسه فردای شورای شهر تهران خبر داد.
لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران فردا به شورا ارئه می‌شود
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران در جلسه فردا (سه شنبه) خبر داد.
انتظار داریم شهرداری بسته های سیاستی طرح رصد را اجرا کند
رییس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه بیش از ۳۰۰۰ مسئله و چالش در دبیرخانه طرح رصد احصاء شده است، اظهارکرد: با تحلیل این داده ها توانسته ایم ۳۰ سرفصل و گزاره سیاستی برای حل ۳۰ عارضه و چالش فراگیر در مناطق به شهرداری ابلاغ کنیم و انتظار داریم شهرداری تهران این مسایل را دنبال کند.
لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران سه شنبه به شورا می‌آید
رییس شورای اسلامی شهر تهران از تقدیم بودجه سال آینده شهرداری تهران به شورا در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.
بررسی یک فوریت لایحه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک در شورا
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی یک فوریت لایحه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا در سال ۱۴۰۱ خبر داد.
بررسی طرح ترافیک ۱۴۰۱ در شورای شهر تهران
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی یک فوریت لایحه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا در سال۱۴۰۱ خبر داد.
رفع مشکلات آتش‌نشانان تهران روی میز شورای شهر
کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با محوریت کمیته ایمنی و مدیریت بحران با دعوت از مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، نماینده‌های آتش‌نشانان، مدیرکل های منابع انسانی، بودجه و رفاه شهرداری تهران، تلاش برای رفع دغدغه آتش نشانان و مشکلات معیشتی این افراد را آغاز کرد.
بلاتکلیفی سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای مردمی شهرداری تهران بدون مسئول
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهرتهران نسبت به عدم تعیین مدیرعامل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران تذکر داد.
حضور شهردار تهران در جلسه هیئت دولت گویا بی‌نتیجه ماند
با وجود امید مدیریت شهری بر تعامل و ارتباط خوب شهردار تهران با دولت و تاثیر آن در حل مشکلات شهر، به نظر می‌رسد حضور زاکانی در جلسات هیئت دولت چندان آورده خاصی برای شهر نداشته است.
رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها منصوب شد
پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها، در حکمی احمد صادقی نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها را به عنوان رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها منصوب کرد.
وضعیت حمل و نقل عمومی پایتخت زیر صفر است
رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه وضعیت حمل و نقل عمومی شهر تهران خوب نیست، گفت: امروز ما باید تلاش کنیم که در حمل و نقل عمومی از وضعیت زیر صفر به صفر برسیم.
توضیحات رئیس شورای شهر درباره فیلم آتش زدن درختان در قلهک
رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن ارائه توضیحاتی درباره تصاویر آتش زدن درختان در قلهک، از پیگیری این موضوع خبر داد.
ارائه گزارش
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارائه گزارش رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره فعالیت‌ها و برنامه‌های این سازمان در صحن شورا خبر داد.
نحوه اجرای طرح ترافیک تهران تغییر می‌کند؟
ترافیک یکی از معضلات اصلی کلان‌شهر تهران است و تعداد زیادی از شهروندان به صورت روزانه گرفتار این موضوع می‌شوند؛ اما در این میان بهم تنیدگی کمبود حمل و نقل عمومی و افزایش میل افراد به استفاده از خودروی شخصی به دلیل شیوع کرونا سبب شده که ترافیک تهران به کلاف سردرگم تبدیل شود.
آخرین اخبار