ضرورت توجه به رضایت و خشنودی حال پایتخت نشینان در شرایط کرونا
نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور با اشاره به ضرورت توجه به رضایت و خشنودی حال شهروندان پایتخت به ویژه در شرایط کرونا گفت: نهضت امید آفرینی باید مد نظر همه مسئولان به ویژه مدیریت شهری ششم باشد.
انتخاب حبیب کاشانی به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران
حبیب کاشانی با رأی اعضای شورای شهر تهران به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران انتخاب شد.
راهکار خطی برای مسائل تهران جواب نمی‌دهد
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران:
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با توضیح اینکه مسایل شهر تهران چند بعدی است و راهکارهای خطی دیگر جواب نمی‌دهد و نیاز به راهکارهای هوشمندانه دارد، گفت: یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند تبادل داده و تعاملات بین دستگاهی است، درواقع بسیاری از حوزه‌ها در اختیار شهرداری نیست.
جمهوری اسلامی بر پایه امید بنا شده
چمران:
رییس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی بر پایه امید بنا شده است، افزود: عده‌ای در تلاش هستند که ریشه امید را برای مردم بخشکانند.
بررسی پیشنهاد ایجاد دفاتر خدمات راهنمایی در شهرداری برای صدور پروانه در شورای شهر
رییس شورای اسلامی شهر تهران از بررسی پیشنهاد ایجاد دفاتر خدمات راهنمایی در شهرداری های مناطق برای افرادی که جهت اخذ پروانه ساختمانی مراجعه می کنند در جلسه امروز(سه شنبه) شورا خبر داد.
بررسی پیشنهاد ایجاد دفاتر خدمات راهنمایی در شهرداری برای صدور پروانه در شورای شهر
رییس شورای شهر تهران خبر داد
رییس شورای اسلامی شهر تهران از بررسی پیشنهاد ایجاد دفاتر خدمات راهنمایی در شهرداری های مناطق برای افرادی که جهت اخذ پروانه ساختمانی مراجعه می کنند در جلسه امروز(سه شنبه) شورا خبر داد.
انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای شهرستان تهران
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران خبر داد
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران از انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان تهران خبر داد.
چمران: افتخار آفرینی قهرمانان پارالمپیک امید را در دل مردم زنده کرد
در جمع قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو مطرح شد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو یادآور شد: طنین نام شهید سلیمانی در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و افتخار آفرینی شما عزیزان امید را در دل مردم زنده کرد.
لزوم ایمن سازی و بررسی رشد بی رویه و غیرقانونی بازار گل شهید محلاتی
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم ایمن سازی بازارگل شهید محلاتی در منطقه ۱۴ تاکید کرد و گفت: از شهردار تهران می خواهم به آتش نشانی، سازمان مدیریت بحران و شهرداری منطقه ۱۴ ماموریت بدهید ایمنی بازار گل منطقه ۱۴ و رشد بی رویه و غیرقانونی در دستور کار قرار دهند.
لزوم مقابله شورای شهر با فساد اداری
عضو سابق شواری شهر تهران تاکید کرد
عضو سابق شواری شهر تهران به اهمیت و جایگاه ویژه شورا در مدیریت پایتخت پرداخت و مسئولیت ها و وظایف این نهاد را در جهت حفظ حقوق شهروندان حیاتی دانست.
از لزوم برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز پایتخت تا وصول طلب‌های شهرداری تهران
عضو شورای شهر تهران خواستار شد
یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم وصول طلب های شهرداری تهران از دستگاه ها و نهادهای مختلف، گفت: باید موضوع برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز مورد توجه شهردار تهران قرار گیرد، موضوعی که علاوه بر آسیب به محیط زیست دهن کجی به قانون است و بعضا این اقدامات توسط مجموعه هایی انجام می شود که دارای قدرت فراوان هستند.
روند گزارش دهی مدیران شهری را متوقف کنیم
یک عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از نبود دستور جلسه مهم ظرف هفته های گذشته در شورای شهر تهران تاکید کرد: باید روند گزارش دهی مدیران شهری را متوقف کنیم و وقت جلسات را برای تهیه طرح و لایحه به کمیسیون ها بدهیم.
از مشکل ورود فاضلاب تهران به شهرستان ری تا لزوم مرمت چشمه‌علی
در حاشیه ارائه گزارش شهردار منطقه۲۰ در شورا مطرح شد؛
شهرداری منطقه۲۰ در جلسه امروز(سه شنبه) شورای شهر تهران گزارشی از عملکرد شهرداری این منطقه ارائه کرد و اعضای شورای شهر تهران نیز در قالب تذکرات و سوالات خود، مسائلی همچون ورود فاضلاب تهران به شهرستان ری و لزوم مرمت چشمه‌علی را مطرح کردند.
اعزام نیروهای خدماتی شهرداری برای اربعین هنوزمشخص نیست
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه اعزام نیروهای خدماتی شهرداری برای اربعین هنوزمشخص نیست، گفت: امسال نیز مراسم جاماندگان اربعین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پایتخت انجام خواهد شد.
توصیه های عضو شورای شهر تهران به زاکانی
یک عضو شورای شهر تهران در تذکری ۱۴ بند را به عنوان توصیه هایی به شهردار تهران مطرح کرد.
پربازدید ها
آخرین اخبار