شرایط تزریق دوز دوم واکسن خبرنگاران +جدول پایگاه ها
معاون فنی و عملیاتی اورژانس تهران در خصوص تزریق دز دوم واکسن خبرنگاران توضیحاتی ارائه کرد.
سفید کردن بام‌ها و کاشت درخت برای مبارزه با تغییر اقلیم در سیدنی
شهرداری سیدنی برای کمک به مقابله با تغییر اقلیم و کاهش گرمای سوزان تابستان، تیره بودن بام خانه‌های نوساز را ممنوع کرد و از ساکنان این شهر خواست در هر باغچه یک درخت بکارند.
افزایش شمار قربانیان سیل در چین
ده‌ها هزار نفر از ساکنان مناطق سیل زده مرکز چین مجبور به ترک محل زندگی خود شده و به گفته مقامات محلی تاکنون ۳۳ نفر جان خود را از دست داده اند.
نشست تخصصی استانداردهای اطلاع رسانی حوزه مدیریت شهری برگزار شد
نشست تخصصی استانداردهای اطلاع رسانی حوزه مدیریت شهری با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران ، سردبیر خبرگزاری شهر و اکرم صوفی سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 18 برگزار شد.
بودجه ۹۸ هزار میلیاردی شهرداری و دهیاری های کشور
معاون وزیر کشور، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور را بزرگترین دستگاه اجرایی با بودجه ۹۸ هزار میلیارد تومانی دانست و عنوان کرد: در سطح کشور ۱۴۰۰ شهرداری و ۹۲ هزار دهیاری داریم که دارای یک جامعه هدف ۸۰ میلیونی هستند.
خدمات رسانی به شهروندان در ایستگاه های مدافعان سلامت و شهرک آزمایش
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: همزمان با بهره برداری رسمی از ایستگاه های شهرک آزمایش در محدوده میانی خط ۶ و‌ مدافعان سلامت در خط ۷ متروی تهران، تعداد ایستگاه های متروی پایتخت به ۱۴۰ رسید.
شناسایی بیش از ۲۷۰۰ کارتن‌خواب در پاریس
نتیجه یک سرشماری جدید با همکاری شهرداری پاریس، پایتخت فرانسه نشان می دهد که ۲۷۸۵ بی خانمان در خیابان های پاریس زندگی می کنند.
افزایش مرگ و میر بی خانمان ها در انگلیس
گروهی از فعالان اجتماعی در انگلیس اعلام کردند: در سال ۲۰۲۰ حدود ۱۰۰۰ مورد مرگ و میر در میان افراد بی خانمان در بریتانیا گزارش شده است.
بازار خرید ملک در ترکیه کساد شد
میزان خرید خانه در ماه ژانویه توسط خارجی ها در ترکیه نسبت به سال قبل ۳۸ درصد کمتر شد.
واکنش مسافران به جمع آوری صندلی در ایستگاه های متروی نیویورک
مسئولان متروی نیویورک به منظور جلوگیری از خوابیدن بی خانمان ها، اقدام به جمع آوری نیمکت ها در ایستگاه های مترو کرده اند.
بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی معرفی شدند
شهرهای غرب میانه آمریکا حضور پررنگی در رتبه بندی امسال دارند.
مشارکت بخش خصوصی در تامین ناوگان مترو
قرارداد تامین ۱۰۵ دستگاه واگن از طریق مشارکت عمومی - خصوصی به زودی و برای برای نخستین بار در تاریخ شرکت متروی تهران، منعقد خواهد شد.
شهرداری پاریس به دلیل انتصاب بیش از حد مدیران زن جریمه شد
شهرداری پاریس به دلیل استخدام بیش از حد زنان در پست‌های بالای مدیریتی در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۹۰ هزار یورو جریمه شد.
اعمال محدودیت تردد شبانه در کالیفرنیا
اعمال محدودیت تردد شبانه در ایالت کالیفرنیا درحالی مطرح شده که موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در سراسر ایالات متحده از ۱۲ میلیون نفر فراتر رفته است.
شهری در ژاپن استفاده از تلفن حین پیاده‌روی را ممنوع کرد
وقتی مسافران قطار در ایستگاه شهر "یاماتو" در فاصله ۳۰ کیلومتری توکیو از قطار پیاده می‌شوند، متوجه اعلان‌هایی می شوند که در بیرون ساختمان ایستگاه به چشم می‌خورد و این اعلان‌ها تنها نشانه مشهود از سیاستی است که توجه جهانیان را به خود جلب کرده و آن، ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در حین راه رفتن است.
پربازدید ها
آخرین اخبار