شرکت بهره‌برداری مترو با تمام محدودیت‌ها و مشکلات موجود اتفاقات خوبی را رقم زده است
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: علی‌رغم محدودیت‌های موجود در مجموعه شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، در دوره جدید مدیریت اتفاقات خوبی رقم خورده و مسیر برای ساخت داخلی قطعات مورد نیاز مترو و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان هموارتر شده است.
حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو
مراسم افتتاح نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان گفتگو‌ برگزار شد.
بررسی تخصصی عملیات ایمن سازی گود برج میلاد
در نشستی که با هدف رسیدگی تخصصی به عملیات پایدارسازی گود برج میلاد برگزار شد، اقدامات انجام شده در این پروژه و روند فعالیت های آتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر لزوم شناسایی ساختمان‌های ناایمن
در نشست با شهردار تهران مطرح شد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر لزوم شناسایی ساختمان‌های ناایمن، توجه ویژه به فضای سبز و شفافیت در معاملات از سوی شهرداری تهران تاکید کرد.
کاهش ساعات کار، خدمت رسانی به مردم را دچار مشکل نکند
یک فعال حوزه کار با بیان اینکه با کاهش ساعات کار نباید خدمت رسانی به مردم دچار مشکل شود، برلزوم مدیریت مصرف برق و اجرای الگوی صحیح مصرف انرژی در سازمانها و دستگاه ها تاکید کرد.
میانگین قیمت برنج ایرانی به ۱۱۰ هزار تومان رسید
گزارش رصد و پایش قیمت اقلام اساسی و پرمصرف نشان داد
بررسی قیمت کالاهای اساسی در اول تیرماه نسبت به خرداد نشان می‌دهد که کره پاستوریزه، سیمان خاکستری و شیر استریل پاکتی پرچرب در صدر افزایش قیمت در یک ماه قرار دارند، میانگین قیمت برنج ایرانی به ۱۱۰ هزار تومان رسیده و بازار روغن موتور هم شاهد نابسامانی است.
جذب سرمایه‌گذار موضوع اصلی در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری است
چمران در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: موضوع اصلی در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری جذب سرمایه‌گذار است.
تبادل تجارب بین تهران، کلانشهرها و شهرهای خواهر در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری
مشاور و مدیرکل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مشاهدات خود از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌ مدیریت شهری تهران» توضیحاتی ارائه کرد.
ارائه آخرین دستاوردهای شهرداری در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری
مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران گفت: دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یک مرکز نظارتی است که به صورت تخصصی و دانش بنیان به عنوان چشمی بینا، پیشرفت پایتخت را رصد و ارزیابی می کند.
دیپلماسی شهری می‌تواند در دنیا اثرگذار باشد
وزیر کشور در آیین افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری:
وزیر کشور گفت: بلوک های ناشی از قدرت مردم برای ما مهم است که توسط شهرداری ها تجلی پیدا می کند.
مشوق های نوسازی چقدر در احیای بافت فرسوده تهران تاثیر دارد؟
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران:
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با طرح دو سوال از شهردار پایتخت پرسید که مشوق‌های نوسازی چقدر توانسته سرعت نوسازی را در تهران افزایش دهد؟
هزینه اداره شهر و حقوق کارکنان از جیب تهرانی‌ها می‌رود
عضو شورای شهر تهران اعلام کرد با بیان اینکه مردم تهران هزینه کل شهرداری تهران را و حقوق حدود ۷۰۰۰۰ کارمند خدوم شهرداری تهران را می‌دهند و اگر منابع مالی داریم باید آن را صرف دردهای اصلی و اولویت‌های اصلی شهر تهران کنیم، گفت: مدیریت شهری فقط ۳۰ درصد مشکلات را حل کند، کفایت می‌کند.
برنامه‌های ما آرزوهای بزرگ نیست
زاکانی:
شهردار تهران با بیان اینکه برای پرداخت حقوق اجناس را نفروختیم، گفت: برنامه‌های ما واقعیت است و آرزوهای بزرگ نیست.
اتباع فاقد مدارک هویتی باید به کشور خود بازگردند
وزیر کشور با اشاره به طرح شناسایی اتباع بیگانه فاقد مدرک هویتی در کشور، گفت: تا کنون دو میلیون و ۳۰۰ هزار تن از اتباع مراجعه کرده و کارت لازم را دریافت کرده‌اند.
بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید
شهردار تهران، ⁧‫کونیکو یامامورا را مظهر انسان حق جوی نامید و در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ‏این بانوی ژاپنی نو مسلمان با همراه شدن با انقلاب‌ اسلامی به اوج ایمان، ایثار و بصیرت رسید.
آخرین اخبار