نحوه ثبت‌نام در سامانه تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: افرادی که ملک‌شان در محدوده بافت‌های ناکارآمد شهری قرار دارد می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی facility.udrc.ir نسبت به ثبت اسناد مالکیت ملک خود اقدام کنند.
درخواست لغو تصویب‌نامه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان
رئیس سازمان خصوصی‌سازی از درخواست لغو تصویب‌نامه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان خبر داد.
نقطه‌یابی در غرب و شرق تهران به منظور ایجاد آرامستان
شهردار تهران خبر داد
شهردار تهران با بیان اینکه ارزان‌سازی و برداشتن بار از دوش مردم رویکرد دوره اخیر مدیریت شهری است، گفت: امسال دوبرابر سال گذشته ایستگاه مترو در پایتخت افتتاح خواهد شد.
از افتتاح متروی میدان کتاب در خرداد ماه تا ایمن سازی ۷۰ درصدی گود برج میلاد
شهردار منطقه ۲ تشریح کرد
شهردار منطقه ۲ از افتتاح ایستگاه متروی میدان کتاب در خردادماه سالجاری خبر داد.
مشاوره تلفنی گردشگری سامانه۱۳۷ اقدامی مهم و اثرگذار برای گردشگری تهران است
رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی از ستادگردشگری شهرداری تهران، بازدید کرد.
خدمت‌رسانی مترو در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خصوص آمار استفاده شهروندان در روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ از این ناوگان گفت: در مجموع از ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱ تا ۵ فروردین‌ماه امسال ۴ میلیون ۶۶ هزار و ۶۳۵ نفر در خطوط هفت‌گانه مترو جابه‌جا شده‌اند.
بخشنامه وام قرض الحسنه ازدواج سال ۱۴۰۲ ابلاغ شد
بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج مطابق با قانون بودجه سال ۱۴۰۲ توسط بانک مرکزی برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
آمادگی نیروهای خدمات شهری برای بارش‌های احتمالی در تهران
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: نیروهای ما در سطح شهر در آمادگی کامل برای رفع آب گرفتگی‌های احتمالی به دنبال بارش باران در تهران هستند.
تولید کالا با برند «شهروند» پیگیری می‌شود
مدیرعامل شرکت شهروند گفت: به دنبال این هستیم که در صورت اعطای مجوز از سوی شهرداری تهران، تولید کالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام دهیم.
مخازن پسماند پایتخت نونوار می‌شود
رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران
مهدی پیرهادی گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر و انتظارات شهروندان در رابطه با بهبود وضعیت مخازن، ۱۰۰ میلیارد تومان به نوسازی و جایگزینی مخازن پسماند شهری در سال ۱۴۰۲ اختصاص یافت.
نحوه پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه
پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه اگرچه برای آزادراه‌های محدودی در ایران اجرا شده، ‌ اما کار را تا حد زیادی برای رانندگان آسان کرده است و روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد.
از ایمن سازی باغ گل محلاتی تا آبیاری هوشمند فضای سبز در منطقه ۱۴
شهردار منطقه ۱۴ تهران اولویت‌های سالجاری این منطقه را تشریح کرد و گفت: طرح آبیاری هوشمند فضای سبز در سال جاری در کلیه بوستان‌های سطح منطقه اجرا می‌شود.
اولین گروه اتوبوس‌های جدید کی وارد پایتخت می‌شود؟
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس آنچه اعلام شده قرارداد خرید دو هزار دستگاه اتوبوس منعقد شده که می‌توان امیدوار بود هفت تا هشت ماه پس از آغاز سال جدید، این اتوبوس‌ها وارد ناوگان شوند.
رشد ۵۰ درصدی ساخت مسکن در پایتخت
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران اعلام کرد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پایان رکود در حوزه ساخت و ساز خبر داد و گفت: در سال ۱۴۰۱ حدود ۱۰ هزار پروانه ساختمانی صادر شده و ساخت مسکن رشد ۵۰ درصدی داشته است.
«پل طبیعت» بنفش می‌شود
همزمان با ششم فروردین، روز بنفش و آگاهی از بیماری صرع، بزرگترین پل غیر خودرویی کشور به رنگ بنفش درمی‌آید.