پدیده‌ای به نام «خانه‌های نوساز فرسوده»
تصویر ساختمان خسارت دیده مسکن مهر در زلزله کرمانشاه به تصویر قالب در پس ذهن بسیاری از مردم بدل شده، خانه‌های نوسازی که قرار بود مهرشان، گرما بخش ساکنانش باشد و روزگاری نه چندان دور با هزاران امید و آرزو پای در آن گذاشته بودند.
مدیرگروه پل و بزرگراه‌های سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران از پیگیری مراحل تدوین دستورالعمل همسان روسازی مسیر، ایستگاه ها و پایانه های خطوط اتوبوس های تندرو(BRT) خبر داد.
عضو شورای شهر تهران از هم‌وطنان خواست که دوم آذر با حضور در کتابفروشی ها، کتاب بخرند.
امدادرسانی 600 تن از نیروهای شهرداری تهران در مناطق زلزله‌زده
محسن هاشمی عنوان کرد
رئیس شورای شهر تهران درخصوص بازدید یک روزه‌اش از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گزارشی را ارائه کرد.
محسن هاشمی خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در طی هفته‌های گذشته بیشتر دستورات جلسات شورا به موضوع انتخاب نمایندگان شورا در سازمان‌ها و همچنین ارائه گزارشات برخی از دستگاه‌‌ها مربوط بوده که به زودی شاهد تغییر در دستورات شورا خواهیم بود.
شورای شهر و شهرداری در صدر میزان پرونده در دیوان عدالت اداری
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه مدیران دستگاه ها نسبت به اجرای قانون درکشور بی تفاوت هستند، گفت: سیستم زننده و قرطاس بازی درادارات فساد را افزایش می دهد.
شهرداری تهران به دنبال ایجاد شهرک های رفاهی معلولان
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از تلاش شهرداری برای رایزنی با مجلس و سایر نهادها به منظور ارائه طرح‌ها و برنامه‌های مشترک متفاوت در جهت ارتقای سطح رفاه شهروندان تهرانی خبر داد.
عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه ۸ برابر ظرفیت معابر خودرو داریم، گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودروسازها جز ارتقای کیفیت، کاری نمی توانند بکنند.
دبیر کارگروه ملی زلزله با هشدار از وقوع پس لرزه‌ها و حوادث ناشی از آن عنوان کرد: پس لرزه‌ها را حداقل تا دو ماه آینده پیش بینی می‌کنیم و امکاندارد که برخی از این پس لرزه‌ها از خود زلزله اصلی خسارت بارتر شود.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از قول مساعد رئیس جمهور برای حل مشکل بافت فرسوده در تهران با ارائه تسهیلات ویژه در بودجه سال آتی خبر داد.
به گفته شهردار منطقه ١٢، صبح امروز پاساژ ناایمن «خواجه نوری» واقع در خیابان امیرکبیر این منطقه، با حضور عوامل انتظامی و شهرداری پلمب شد.
دبیر کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران از اصلاح تبلیغات بدنه اتوبوس‌ها خبر داد و گفت: تبلیغات بدنه اتوبوس‌ها حذف نمی‌شود اما اصلاح خواهد شد.
همراهی سازمان مدیریت پسماندشهرداری تهران درآواربرداری زلزله
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از همراهی سازمان مدیریت پسماندشهرداری تهران درآواربرداری درمناطق زلزله زده خبرداد.
آغاز اقدامات مرمتی در ایستگاه های خط 2 اتوبوس های تندرو
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز اقدامات مرمتی در ایستگاه های خط 2 اتوبوس های تندرو (BRT) خبر داد.
تهیه شناسنامه برای املاک عمومی شهرداری
مدیر کل حقوقی شهرداری تهران خبر داد
مدیر کل حقوقی شهرداری تهران از تهیه شناسنامه(سند) برای املاک عمومی شهرداری از قبیل کلیه گذرها، معابر، شوارع، فضای سبز و پارک های شهر تهران در جلسه ای با موضوع اجرای ماده 9 قانون جامع حدنگار(کاداستر) خبر داد.