دستور حناچی برای عزل پیمانکاران خاطی در موضوع حذف نام شهدا
شهردار تهران به همه شهرداران مناطق دستور داد تا هرچه سریعتر اشکالات مربوط به تابلوی نام شهدا را رفع کرده و پیمانکاران متخلف عزل شوند.
بیمارستان‌های قدس و ملارد بزودی راه‌اندازی می‌شوند
استاندار تهران گفت: بیمارستان های قدس و ملارد که به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند بزودی راه اندازی می‌شوند.
لزوم استقرار «نظام پذیرش اجتماعی» در تعریف و طراحی پروژه‌های شهری
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از معاونان فنی و عمرانی مناطق ۲۲گانه خواست تا با حضور مستمر میدانی، در جهت رفع مشکلات روکش آسفالت معابر، پیاده روها و انهار تلاش کنند.
سراج «وداع» را در برج میلاد سر می دهد
مدیرعامل برج میلاد از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت: در ادامه اجرای کنسرت های فاخر برج میلاد و بعد از اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران، این بار برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای “حسام الدین سراج” است.
افزایش مراجعات به میادین میوه و تره بار
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر فرآیند رو به رشد در زمینه اطلاع رسانی فعالیت‌های مدیریت شهری برای مردم گفت: شهرداری تهران با ۲۲ منطقه و ده‌ها سازمان و شرکت، در پیوند با شورای اسلامی شهر تهران، حکمرانی شهری را تشکیل می‌دهد، بنابراین انتشار و تبیین اقدامات و خدمات آن برای شهروندان و اطلاع شهروندان از فعالیت‌های آن ضرورت دارد.
لزوم ساخت آرامستان برای شهرستان شمیرانات
فرماندار شهرستان شمیرانات بر لزوم احداث آرامستانی برای شهرستان شمیرانات تاکید کرد.
همایش بزرگ دوچرخه سواری در تهران
برنامه‌های روز جهانی بدون خودرو اعلام شد
مدیرکل دفتر حمل‌و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اجرای برنامه‌های مختلف با محوریت شهرداری‌ها و مدیریت شهری و سازمان های مردم نهاد همزمان با روز جهانی بدون خودرو، از ۲۹ الی ۳۱ شهریور، خبر داد.
۳۰۰۰ درخت آفت‌زده در چیتگر
رییس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران خبر داد
رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران با این اعتقاد که 80 درصد حریق‌های چیتگر عمدی هستند، در عین حال گفت: ۳۰۰۰ درخت چیتگر آفت‌زده هستند و لازم است جهت عدم سرایت به بخش‌های دیگر تعیین تکلیف شوند.
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور خارجه و شهرداری تهران​
تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور خارجه و شهرداری تهران به منظور بهره‌مندی حداکثری شهروندان از فضاهای شهری ظهر امروز منعقد می‌شود.
کیفیت برنامه‌های شهرداری تهران در ایام نوروز سال ۹۸
الهام فخاری گزارش داد
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران گزارشی از کیفیت برنامه‌های شهرداری در ایام نوروزدر صحن شورای شهر تهران ارائه کرد .
۱۵ درصد از تاکسی‌ها غیرفعال هستند
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور:
در حال حاضر ۳۲۰ هزار تاکسی در کشور داریم که ۱۵ درصد آنها غیرفعال هستند یا اینکه فعالیت آن‌ها در سطح مورد انتظار نیست.
تهران به استقبال از مهر می رود
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر از برگزاری جلسه‌ای با مسؤولان پلیس راهور و شهرداری خبر داد و گفت: اقداماتی برای سهولت تردد در مهر در دستور است.
چرایی تردد خودروهای آتش‌نشانی از خطوط ویژه
سخنگوی سازمان آتش نشانی چرایی تردد خودرهای سواری آتش نشانی از خطوط ویژه را تشریح کرد.
تاکسی اربعین گران نمی‌شود
رییس اتحادیه سواری کرایه کشور گفت: برای ارائه خدمات به زائران حسینی آمادگی لازم را داریم و برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه تاکسی وجود ندارد اما اگر کسی از اعضای اتحادیه و تاکسی‌داران تخلف کرد، قطعا با او برخورد می‌شود.
آیا صنعت حمل‌ونقل اینترنتی در آینده به سوددهی خواهند رسید؟
یک مقایسه‌ ساده میان هزینه‌‌های آژانس‌های تلفنی در تهران و کمیسیون‌های دریافتی آن‌ها و هزینه‌ سفر با یک تاکسی اینترنتی نشان می‌دهد که شرکت‌های حمل‌ونقل هوشمند برای آنکه جایی در دنیای حمل‌ونقل امروزی برای خود باز کنند، زیان‌ده بودن را پذیرفته‌اند.