برج‌های ناایمن؛ از لندن تا پلاسکو

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران دو حادثه آتش سوزی در برج لندن و پلاسکو در تهران را مقایسه کرد و گفت: هر دو برج ناایمن بودند و آتش هر دو هم با آب خاموش شد. با این تفاوت که فقط در پلاسکو شاهد جان فشانی آتش نشانان و حضور مدیریت شهری بودیم.
ورود دیوان محاسبات به موضوع شهرداری ها در قانون ابلاغی برنامه ششم حذف شده است
معاون شهردار تهران:
ناصر امانی با تاکید براینکه اختلاف نظر حقوقی دیوان محاسبات عمومی کشور با شهرداری ها نباید سیاسی شود، گفت: در اصل55قانون اساسی جمهوری اسلامی آمده است: "دیوان محاسبات به کلیه حساب های وزارتخانه ها، موسسات، شرکت های دولتی وسایر دستگاه هایی که به نحوی از انحا از بودجه کل کشور استفاده می کنند به ترتیبی که قانون مقرر می دارد رسیدگی یا حسابرسی می کند که هیچ هزینه ای از اعتبارات مصوب تجاوز نکرده و هروجهی درمحل خود به مصرف رسیده باشد».
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران گفت که صحت انتخابات شوراها در استان تهران تایید شد.
کلید بهشت به چه کسی میرسد
همچنان صحبت‌ها در خصوص شهردار آینده پایتخت از مباحث داغ و مهم این روزها است و برخی می گویند نام پنج نفر در این میان مطرح است و عده دیگر رقابت بر سر صندلی اول بهشت را میان دو نفر می دانند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 12 تهران از ساماندهی ترافیکی خیابان سعدی شمالی حدفاصل چهارراه امیر کبیر تا میدان استقلال (مخبرالدوله) خبر داد.
استفاده رایگان از پارکینگ بیهقی در روز عید فطر
مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران خبر داد
مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران گفت: شرکت‌کنندگان در نماز عید فطر می‌توانند به صورت رایگان از پارکینگ پارک‌سوار بیهقی در روز عید فطر استفاده کنند.
پیشرفت 60 درصدی عملیات اجرایی احداث بلوار استاد معین
مجری طرح های بزرگراهی خبر داد
مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 60 درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث ادامه بلوار استاد معین خبر داد.
تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی برای نماز عید فطر
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه‌ای از اختصاص سرویس‌های ویژه‌ای برای تردد نمازگزاران به سمت مصلی در روز عید فطر خبر داد.
خدمات ویژه مترو تهران به مناسبت عید سعید فطر
مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران خبر داد
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به مناسبت عید فطر و تسهیل تردد نمازگزاران این عید سعید، مترو تهران خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
خط 7 مترو تهران استاندارد است
اقبال شاکری:
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت:خط 7 مترو بر اساس استانداردهای لازم به بهره‌برداری رسیده است و تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز یک خط را دارد.
اختصاصی شهر فردا
جدا از مدل و شیوه انتخاب شهردار که البته می‌تواند در کامیابی یا ناکامی مدیریت شهری تأثیرگذار باشد، ویژگی‌ها و کیفیت‌های کانونی و کلیدی شهردار منتخب نیز از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است.
نهمین نمایشگاه بازار سفر در بوستان گفت و گو
14 تا 16 تیرماه برگزار می شود
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از برگزاری نهمین دوره نمایشگاه بازار سفر از تاریخ 14 لغایت 16 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو خبر داد.
تغییر مدل تردد در بزرگراه صدر و تونل نیایش
معاون شهردار تهران گفت: طبق مصوبه شورای عالی ترافیک مقرر شد تا دسترسی هم سطح بزرگراه صدر به تونل نیایش در مسیر شرق به غرب تنها برای دسترسی اضطراری و امدادی مورد استفاده قرار گیرد.
راهی که قزوین برای تولید درآمد و اشتغال پایدار پیمود
شهردار قزوین مطرح کرد
شهردار قزوین گفت: ما در مورد شهر قزوین موفق شدیم با استفاده از ظرفیت های مجمع جهانی شهرهای اسلامی و همچین ظرفیت های شهر قزوین به عنوان مقر این مجمع اقداماتی انجام دهیم که منجر به پویایی و خلق ثروت و اشتغالزایی شود.
احمدی بافنده خبرداد
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از افزایش قطار در خط 7مترو خبرداد.
ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع)
فرمانده پلیس راه شرق استان تهران خبر داد
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) خبر داد و گفت: گره ترافیکی در جاده‌ها وجود ندارد.