پایش 18 کانون آلوده به
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 20 از تداوم روند مبارزه مکانیکی و بیولوژیکی با آفت سفید بالک در این منطقه که از زمستان سال گذشته آغاز شده است، خبر داد و گفت: کانون های آلوده به این آفت تحت پایش قرار دارند.
حریق گسترده فروشگاه تجهیزات پزشکی در خیابان ولیعصر(عج) + تصاویر
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک مغازه فروشگاه تجهیزات پزشکی واقعی در خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.
آخرین وضعیت زیرساخت‌های حمل و نقل تهران در سامانه داده‌های عمومی
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران مطرح کرد
پس از آن که شهرداری تهران تصمیم به انتشار مناقصات و مزایده‌ها در سامانه شفاف گرفت؛ حالا قرار است از سامانه‌ای به نام داده‌های عمومی رونمایی شود. سامانه‌ای که گفته می‌شود شهرداری را یک گام دیگر به شهر هوشمند و "شهرداری تمام شیشه‌ای" نزدیک‌تر می‌کند.
نوسازی هزار دستگاه اتوبوس در انتظار مصوبات جدید
مدیر عامل شرکت اتوبوس‌رانی تهران و حومه گفت: منتظر مصوبات‌ جدید و ابلاغ آن‌ها هستیم تا یک هزار دستگاه اتوبوس فرسوده را نوسازی کنیم.
معیار قلمرو عمومی شهرها از منظر انسان
در پژوهشی که توسط پژوهشگری از کشورمان به انجام رسیده است، معیارهای قلمرو عمومی خوب در شهرها از منظر انسانی بودن آن‌ها به ویژه در فضای فرهنگ ایرانی مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
برگزاری اولین جلسه شورای ۵۱ نفره با شهردار جدید تهران
یک عضو فراکسیون امید مجلس از برگزاری اولین جلسه شورای ۵۱ نفره امید (متشکل از اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر) با شهردار و استاندار تهران خبر داد.
تونل آرش - اسفندیار در مرحله پایانی عملیات ساخت
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: تونل ارتباطی خیابان آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی زیر روکش آسفالت رفت.
بازگشت آب به «چشمه علی»
با پایان کار خط ۶ مترو
کارگاه خط ۶ مترو با پایان کارش بالاخره دل از محدوده‌ی چشمه علی شهرری کند، تا شاید آب سفره‌های زیرزمینی این محدوده بار دیگر به دل زمین برگردانده شود؛ اتفاقی که مدت زمان زیادی کارشناسان درگیر آن شدند تا علت خشکی آب آن را بررسی کنند.
برکناری معاون ترافیک شهردار تکذیب شد
مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران خبر برکناری معاون شهردار را تکذیب کرد.
آیین گلاب‌گیری کاشان را در برج میلاد تماشا کنید
آیین گلاب گیری کاشان که از سنت های اصیل مردم کاشان است در جشنواره شهر خدا برج میلاد در بخش غرفه طعم سلامت در یادمان ملی ایرانیان برگزار می شود.
تاکید نمایندگان و اعضای شورا برلزوم تقویت حمل و نقل شهری
یک عضو مجمع نمایندگان تهران تقویت بیشتر حمل و نقل شهری و احیای ظرفیت‌های حمل و نقل از جمله اتوبوس‌های بی‌آرتی و مترو را از جمله موارد مورد تاکید در جلسه مشترک نمایندگان تهران با اعضای شورای شهر، شهردار و استاندار تهران عنوان کرد و گفت که قرار است جلسات مستمری بین کمیته مشترکی از اعضای شورای شهر و نمایندگان تهران برگزار شود.
مهلت ثبت نام «بیمه تکمیلی تاکسیرانان» تمدید شد
مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رایگان سال ۹۷ تا روز سه شنبه (۱۵ خرداد ماه) خبر داد.
رصد مجازی ساخت و سازها از صفر تا صد
مدیرکل تدوین ضوابط شهرداری تهران با بیان اینکه ۳۸۰ میلیون برگ از اطلاعات املاک تهران در آرشیو شهرداری است، گفت: رصد مجازی ساخت و سازها از صفر تا صد صورت می‌گیرد.
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران خبر داد
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران بااشاره به مشاهده نیترات در آزمایشات محصولات میادین میوه‌ و تره‌بار از فعالیت تیمی برای تحلیل نتایج آزمایشات انجام شده خبر داد تا براساس آن توصیه‌هایی برای کاهش آلاینده در اختیار مردم، سازمان محیط زیست و کشاورزان ارایه شود.
مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: در ايام ماه مبارك رمضان به ‌منظور ارائه مشاوره دینی و پاسخگویی به پرسش‌های شرعی و مذهبی مسافران "طرح نسیم بهشت" در 40 ايستگاه منتخب و پرتردد متروي تهران برگزار مي‏ شود.