مالیات بر سود سکه و مسکن چطور اجرایی می‌شود؟
عضو اتاق بازرگانی تهران تشریح کرد
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید، طرح مالیات بر عایدی سرمایه که پیگیری آن آغاز شده، می‌تواند مسیری شبیه به تجربه کشورهای توسعه یافته را طی کند.
انتقاد عضو شورای شهر تهران از واگذاری باغی ۴۰۰۰ متری به نماینده ادوار مجلس ششم
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از واگذاری باغی ۴۰۰۰ متری به یکی از نمایندگان ادوار مجلس ششم در مدیریت شهری گذشته خبر داد.
لزوم استقرار خزانه دارای الکترونیک در شهرداری تهران
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم استقرار خزانه دارای الکترونیک و تهیه دستورالعمل مدیریت جریان نقدی در شهرداری تهران تاکید کرد.
یک فوریت طرح
در جلسه امروز شورای شهر تهران تصویب شد
اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت طرح های "الزام شهرداری به اصلاح فرآیندهای ساختمانی" و" الزام واحد خدمات مشاوره شهرسازی در شهرداری تهران " را به تصویب رساندند.
همکاری شهرداری برای برگزاری احتمالی مراسم راهپیمایی اربعین در تهران
رییس شورای شهر تهران تاکید کرد
رییس شورای شهر تهران از همکاری شهرداری تهران برای برگزاری احتمالی مراسم راهپیمایی اربعین در تهران خبر داد.
تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی در سرخه حصار
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی در سرخه حصار از افزایش دو ایستگاه تزریق دیگر جهت سرعت عمل و پیش بینی ادامه کار در فصل پاییز خبر داد.
جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران تعیین شد
درانتصابی دیگر؛
طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران» منصوب شد.
پله های برقي ايستگاه تجريش فعال شدند
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از فعال شدن پله های برقي ايستگاه تجريش كه به علت اختلال شبكه فاضلاب در سطح خيابان و نفوذ آب به این ايستگاه خاموش شده بودند،خبر داد.
آماده سازی فضای شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس
به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدا، فضاسازی محیطی متناسب با این فضا صورت گرفت.
اعزام ۳۰۰ نیروی خدماتی شهرداری تهران به عراق برای اربعین
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران امروز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.
ديدار نايب رييس هيات مديره و مديرعامل مترو با كاركنان شاغل ايثارگر و خانواده معظم شهدا
به مناسبت هفته دفاع مقدس
نایب رییس هیات مدیره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به مناسبت هفته دفاع مقدس با کارکنان ایثارگر، آزاده، جانباز و خانواده معظم شهدا شاغل در شركت دیدار کرد.
چالش‌های متقاضیان برای دریافت وام ودیعه مسکن
با توجه به اینکه بانک‌ها موظف هستند تا آذرماه سال جاری کمک ودیعه مسکن را به متقاضیان این وام پرداخت کنند، در این بین مردم برای دریافت این تسهیلات با چالش‌ و مشکلاتی مواجه می‌شوند که دریافت آن را برایشان غیر ممکن و حمایتی بودن تصویب این وام را برای مستاجران نقض می‌کند.
دوره‌های آموزشی توسعه دانش و مهارت‌های مدرسان بازآفرینی شهری پایدار
با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود
دوره‌های آموزشی توسعه دانش و مهارت‌های مدرسان بازآفرینی شهری پایدار با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی و شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار می‌شود.
دستور زاکانی برای واریز همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری تهران
در راستای شفافیت و اجرای قوانین صورت گرفت
بر اساس تازه‌ترین ابلاغیه شهردار تهران، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری ملکف‌اند کلیه درآمدها را صرفا به حساب درآمدی خزانه این نهاد واریز کنند.
اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران
در دیدار زاکانی و سردار اشتری مطرح شد
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: نیروی انتظامی، برای هرگونه همکاری میان ناجا و شهرداری تهران اعلام آمادگی می کند.
پربازدید ها
آخرین اخبار