تجهیزات و لباس های آتش نشانی ایران از به روز ترین های دنیاست
ملکی در نشست خبری عنوان کرد
سخنگوی آتش نشانی با اعلام اینکه در این چند روز هیچ دروغی به مردم نگفته است، گفت: هیچ کدام از شایعه هایی که گفته شده مبنی بر تماس محبوسان یا ارسال پیامک صحت ندارد و تکدیب می کنم.
واگذاری تعدادی مغازه در بازار تهران به کسبه پلاسکو
عضو هیئت امنای جنوب غربی بازار تهران:
عضو هیئت امنای جنوب غربی بازار تهران گفت: تعدادی مغازه برای فروش پایان سال در بازار تهران در اختیار کسبه پاساژ پلاسکو قرار می گیرد.
گنجینه ای برای گاوصندوق های آسیب دیده ایجاد شد
رییس پلیس آگاهی تهران در نشست خبری:
رئیس پلیس آگاهی تهران در نشست خبری حادثه پلاسکو ضمن اعلام ایجاد گنجینه ای برای گاوصندوق های آسیب دیده گفت:آمار اعلامی سخنگوی آتش نشانی با آمار اعلام شده به خانواده ها تطابق دارد.
پلیس آگاهی پیگیر روند شناسایی مفقودان حادثه پلاسکو
قاضی شهریاری:
در نشست خبری حادثه پلاسکو قاضی شهریاری گفت: عدم وجود دود در ریه اجساد مکشوفه شب گذشته نشان فوت آنها در لحظات ابتدایی حادثه پلاسکو دارد.
در بودجه امسال و بر اساس مصوبه شورای شهر 140 میلیارد تومان از محل 2 درصد عوارض ایمنی ساختمان‌ها برای توسعه ایستگاه های آتش نشانی و تامین تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شد اما به دلیل بدهی دولت به شهرداری فقط 54 میلیارد آن محقق شده است.
محمدمهدی تندگویان، فرزند وزیر نفت شهید ایران و عضو شورای شهر تهران هم‌پای تعداد زیادی از فرزندان شهید در نامه‌ای به علی لاریجانی، رییس مجلس از او خواسته است برای شهیدخوانده شدن آتش‌نشانان جانباخته، تمهیدی بیندیشد.
ارائه گزارش پلاسکو در صحن علنی مجلس
شهردار تهران از رییس مجلس درخواست کرده است در جلسه ای علنی گزارشی از ابعاد حادثه پلاسکو ارایه کند .
چشمانی گریان در انتظار اتمام آواربرداری
پنج روز است که از این زاویه از لابه لای جمعیت فقط آوار را نگاه می کنم ، هنوز خبری ازش نیست ، ساعت ها و ثانیه ها می گذرد ، پلاسکو همچنان دود می شود ، محسن را آخرین بار در طبقه 7 دیدم که از پنجره برایمان دست تکان داد اینها را می گوید بغضش را قورت می دهد.
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: وقوع قریب به 250 حادثه و حریق در شهر تهران آمار بسیار تکان دهنده ای است که جهت تصمیم گیری باید جلسه اضطراری تشکیل داد.
تقدیر از معاونت فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري مترو
در دومين دوره جايزه كالاهاي فرهنگي
در مراسم اختتاميه دومين دوره جايزه كالاهاي فرهنگي كه در سالن كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار شد از معاونت فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه تقدير به عمل آمد.
پیش بینی  اتمام آواربرداری تا 3 روز آینده
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: پیش‌بینی زمان اتمام آواربرداری سخت است اما در حال حاضر عملیات آواربرداری به شدت در حال انجام است به طوری که ضلع شرقی به جنوبی ساختمان پلاسکو به هم وصل شده و به نقطه صفر رسیده‌ایم.
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه فرمانداری جلوی تخریب طبقه هفتم علاءالدین را گرفت، گفت: فرمانداری اشتباه کرد که نامه زد و نباید این کار را انجام می‌داد. ما نباید با جان و مال مردم بازی کنیم و باید ایمنی مردم را فراهم کنیم.
فعالیت200 نیروی خدمات شهری در سه شیفت کاری
قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد
قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از فعالیت بیش از 200 نیروی خدمات شهری در سه شیفت کاری در میدان عملیات آوار برداری پلاسکو خبر داد.
افزایش 76 دستگاه پله برقي به ايستگاه هاي مترو تهران
معاون امور ایستگاه های شرکت بهره برداری مترو تهران عنوان کرد
معاون امور ايستگاه هاي شركت بهره برداري مترو تهران از افزايش 76 دستگاه پله برقي در ايستگاه هاي مترو در سال 95 خبر داد.
مالکان مغازه های پاساژکویتی ها از حضور در پاساژ خودداری کنند
عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران:
عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: