شهر تهران قابل مقایسه با گذشته نیست
پژمان پشمچی زاده:
پژمان پشمچی زاده با اشاره به اظهارات اخیر وزیر محترم راه و شهرسازی در خصوص عملکرد شهرداری تهران گفت: باید با نگاهی کارشناسانه به بررسی عملکرد شهرداری پرداخته شود ، نقدهای تکراری با رنگ و بوی جناحی و سیاسی را وارد فرایند مدیریت شهری نکنیم.
متروی تهران روزهای جمعه به کرج نمی رود
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، گفت: خط ۵ مترو تهران به دلیل انجام عملیات‌های بهسازی از فردا تا پایان شهریور سال جاری در روزهای جمعه پذیرش مسافر ندارد.
عجیب‌ترین قوانین ترافیکی در جهان
اگر فکر می‌کنید جریمه‌های سنگینی را به خاطر نقض قوانین سخت‌گیرانه می‌پردازید، به قوانین ترافیکی در کشورهای مختلف دنیا توجه کنید.
لزوم تعیین تکلیف فوری وضعیت نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در سال جاری
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران مطرح کرد
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران از مسوولان وزارت کشور خواست تا هرچه زودتر طرح افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در سال 96 را که ماه‌ها مسکوت مانده، تعیین تکلیف کنند.
شهردخت؛ جایی که فقط به دختران تعلق دارد
پس از ورود آقایان، ورود متاهل ها هم ممنوع شد! در این شهر فقط یک آقا حضور دارد. آن هم با فاصله چند متری از در ورودی مشغول نگهبانی است. شیشه های در اصلی کدر شده اند و اگر چه بدو ورود سن مراجعین پرسیده نمی شود، اما این شهر متعلق به افراد 18 تا 35 ساله و البته مجرد است.
افطاری را داخل اتوبوس میل کنید
مدیرعامل اتوبوسرانی برنامه های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران مطرح کرد
مدیرعامل اتوبوسرانی برنامه های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد
محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۳ خرداد تا شنبه ۶ خرداد ماه ۹۶ از سوی پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام شد.
پیام شهردار تهران به جشنواره «جوشن»
شهردار تهران با ارسال پیامی به دبیرخانه نخستین جشنواره رسانه‌ای شهدای دفاع از حرم و جبهه مقاومت، ایجاد زمینه رفع مهجوریت مدافعین حرم و جریان اسلامی مقاومت و تبیین ارزش مجاهدت این جریان را از جنبه‌های فکری، اعتقادی، ملی و راهبردی، در مصاف همه جانبه رسانه‌ای، وظیفه نهادهای فرهنگی و هنری و رسانه ای، دانست.
کمکهای دولت هر ساله به شهرداری پرداخت می شود
معاونت امور شهرداری ها در پاسخ به محسن پیرهادی :
سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور به ادعای عضو شورای شهر تهران مبنی بر اینکه دولت حتی یک ریال از سهم خود در حمل و نقل عمومی تهران را پرداخت نکرد‌ه است پاسخ داد.
کلاس آموزشی گل و گیاه ویژه ماه رمضان در منطقه 19
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 از برگزاری کلاسهای آموزشی گل و گیاه ویژه ماه مبارک رمضان از هفته آینده خبر داد.
تاکسی های تهران به کارتخوان مجهز می شوند
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 8، از تجهیز تمامی تاکسی های شرق تهران به دستگاه کارتخوان در آینده نزدیک خبر داد.
حذف درز انبساط در پل های سواره روی تهران
مدیر گروه مقاوم‌سازی و نگهداشت پل و ابنیه سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از ابلاغ دستورالعمل حذف درزهای انبساط در پل های سواره روی شهر تهران خبر داد.
برپایی پایگاه مشاور سلامت در مترو تهران
به مناسبت هفته بدون دخانیات پایگاه مشاوره سلامت در دو ایستگاه مترو تهران برپا می‌شود.
انعقاد 2 قرارداد برای احداث مراکز بازیافت در آبعلی
باقرصاد مطرح کرد
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: قرارداد احداث مجموعه کارخانه‌های بازیافت نخاله‌های ساختمانی، تولید آسفالت و استحصال شن و ماسه، در حال حاضر در فاز اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح و تجهیز کارگاه است.
کرسیهای شورای شهر در انتظار اعضای جدید
در حالی که چهارمین دوره شورای شهر تهران 13 مردادماه سال 1392 کار خود را آغاز کرد، بر اساس مصوبه جدید مجلس در مردادماه سال جاری کار چهارمین دوره شورا به پایان رسیده و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش کار خود را آغاز خواهد کرد.