پیشرفت ۹۵ درصدی خط ۶ مترو تهران
بازدید عیدانه مدیرعامل مترو از خط ۶
مدیرعامل مترو تهران در بازدید عیدانه خود از خط ۶ مترو تهران، از پیشرفت ۹۵ درصدی فیزیکی این خط خبر داد و گفت: به زودی شاهد بهره برداری از کل مسیر ٣٢ کیلومتری به همراه ١ ایستگاه خواهیم بود.
آغازجشنواره نوروزگار برج میلاد از امروز
جشنواره نوروزگار برج میلاد از امروز (چهارشنبه) به مدت ۱۱ روز در مجموعه فرهنگی- هنری برج میلاد آغاز به کار کرد.
اطلاع رسانی لزوم گسترش تهرانگردی است
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران :
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در چند سال اخیر شهرداری در حوزه گردشگری عملکرد خوبی ارائه داده است، اعلام کرد: یکی از لزوم گسترش تهرانگردی اطلاع رسانی به عموم مردم است که شهرداری باید در این زمینه فعالیت گسترده تری انجام دهد.
سیستم های دید در شب خودروها چطور عمل می کنند؟
شاید معمول‌ترین کاربرد دوربین‌های دید در شب در ارتش باشد؛ دوربین‌های دید در شب برای سربازان به اندازه سلاح‌هایشان اهمیت دارد؛ چرا که این سیستم روشنایی روز را در شب فراهم می‌کند.
ایجاد در آمد پایدار با توسعه حوزه گردشگری محقق می‌شود
رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اقدامات شهرداری در حوزه گردشگری در نوروز 95، اعلام کرد: اقدامات شهرداری در این حوزه به گونه ای بود که رضایتمندی در شهروندان مشاهده می شد و این در حالی است که توسعه حوزه گردشگری منجر به ایجاد درآمد پایدار می شود.
تسویه طلب پیمانکاران توسط شهرداری
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران خبر داد
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران کمتر از 5 هزار میلیارد تومان به پیمانکاران و اشخاص حقیقی و حقوقی بدهی داردکه به زودی تسویه می شود.
رافت و مهربانی ضمن اقتدار سرلوحه پلیس
فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حضور 300 هزار مامور پلیس در تعطیلات نوروز برای برقراری نظم و امنیت، تاکید کرد: افرادی که قصد تعدی و اخلال در امنیت مردم را داشته باشند با سرپنجه قوی و فولادی نیروی انتظامی مواجه خواهند شد که در این راه به هیچ وجه کوتاه نمی آییم.
اکثر حوادثی که در راه سفر رخ می‌دهد از حیث آسیب جانی که وارد می‌کند، خطرناک‌تر از حوادثی است که در خانه رخ می‌دهد و در همین راستا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران هشدارهایی را به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه کرده است.
طبخ و توزیع 33 هزار پرس سبزی پلو ماهی در بین محلات محروم شهر تهران
توسط بسیجیان شهرداری تهران و در شب سال تحویل انجام می‌شود
در شب سال تحویل توسط بسیجیان شهرداری تهران 33 هزار پرس سبزی پلو ماهی در بین محلات محروم شهر تهران طبخ و توزیع می‌شود.
طرح آرامش بهاری در ۸۰ بقعه متبرکه
جهت رفاه حال مسافران نوروزی شهر تهران صورت گرفت
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: طرح نوروزی آرامش بهاری به منظور ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و رفاهی و میزبانی شایسته از زائران و مسافران نوروزی در ۸۰ امامزاده و بقعه متبرکه استان تهران برگزار می‌شود.
فعالیت گشت‌های خودرویی و موتوری در ایام نوروز
سردار اشتری خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: در ایام نوروز بیش از 553 ایستگاه پلیس علاوه بر گشت‌های خودرویی و موتوری در سطح شهر تهران فعال است.
مدیر روابط عمومی شرکت نوسازی عباس آباد برگزاری هر گونه نمایشگاه در این منطقه گردشگری با هر عنوانی را ممنوع اعلام کرد
تشدید فعالیت گشت های پلیس در جاده های درون و برون شهری
فرمانده انتظامی غرب استان تهران بر تشدید فعالیت گشت های پلیس راه و راهور و انتظامی در جاده های درون و برون شهری تاکید کرد.
برگزاری مسابقه‌ای بدون بازنده
در راستای کمپین "من صنایع دستی عیدی می‌دهم" صورت گرفت
برای ترغیب شهروندان مسابقه عکاسی در نظر گرفته شده است که در آن همه برنده خواهند بود و فقط کافی است در صورت استفاده از صنایع دستی در سفره هفت سین خود عکس گرفته و ارسال شود تا برنده یک تور تهرانگردی شوید.
9 کشته و زخمی در پی برخورد خودرو ال 90 با كامیون
فرمانده پلیس راه شمال استان فارس گفت: براثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری ال نود به عقب یک دستگاه خودرو تریلر در محور شورجستان آباده 2 تن كشته و 7 نفر مجروح شدند.