از ابزار رسانه برای وصول طلب شهرداری‌ها از بانک‌ها استفاده شود
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ضمن اشاره به طلب شهرداری‌ها از بانک‌ها اظهارکرد: باید از ابزار رسانه استفاده شود تا این منابع وصول شود و در حوزه شهرها ‌و روابط عمومی و اطلاع رسانی هزینه شود.
واگن‌های مترو با ظاهری جدید به استقبال بانوان می رود/مطالبات شهروندان باید به منصه ظهور برسد + تصاویر
در حاشیه رونمایی از واگن ویژه بانوان:
شرکت بهره‌برداری متروی تهران به‌منظور جلوگیری از ورود برخی از آقایان به واگن بانوان، از واگن مخصوص بانوان و کودکان با فضای بصری متفاوت رونمایی کرد.
شورای ادبی- فرهنگی زیباسازی شهر تهران تشکیل می‌شود
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در نشست هم‌اندیشی با جمعی از نویسندگان و شاعران برجسته شهر تهران که در عمارت عین الدوله برگزار شد، گفت: در نظر داریم برای بهبود فعالیت‌هایمان در حوزه زیباسازی شهری، و همچنین ارتقاء سطح کیفی فعالیت‌های فرهنگی، کارگروه‌های تخصصی راه‌اندازی کنیم که از آن جمله می‌توان به تشکیل شورای ادبی – فرهنگی اشاره کرد.
بازرسی دوره ای پل های پایتخت/بهسازی پل حافظ و چوبی تا ۱۴۰۱
سرپرست سازمان مشاورفنی و مهندسی شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت پل های تهران گزارشی ارائه کرد.
ارائه خدمات‌ پزشکی به کودکان و بزرگسالان در گودهای زباله‌گردی
سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران طبق برنامه تازه خود به منظور اقدامات حمایتی و کاهش آسیب‌های اجتماعی، خدمات‌رسانی در حوزه بهداشتی و درمانی و بررسی ادواری وضعیت سلامت افراد حاضر در گودها و حصارهای دپوی زباله در اطراف تهران را در دستور کار قرار داده است.
به‌کارگیری ظرفیت بانوان لازمه موفقیت کامل مدیریت شهری
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با بیان اینکه در طرح ریحان شهر، شهرداری میزبان نیست بلکه مردم و تشکل‌های مردمی میزبان هستند، گفت: همه آنچه در مدیریت شهری برای حل مسائل انجام می‌دهیم، باید از دل مردم و کنشگران برخیزد و ما باید سر جای خود باشیم تا فهم، تسهیل‌گری و ریل‌گذاری مسیر به درستی انجام شود.
لزوم ارائه راهکارهای نوین برای حل مسائل عمرانی شهر تهران
شعبانی در دیدار با کارکنان مرکز مطالعات ژئوتکنیک مطرح کرد: "عباس شعبانی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح بازدید کرد.
پذیرش نیم میلیون نفر در گرمخانه‌های پایتخت/ اعلام دلیل حضور نیافتن معتادان در گرمخانه ها
معاون حمایت‌های اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه در فصل سرد سال در گرمخانه‌های پایتخت به صورت میانگین بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ مددجو پذیرش شدند، گفت: در سال گذشته، ۵۶۷ هزار و ۵۰۳ نفر شب خدمت در گرمخانه‌ها داشتیم و در ۹ ماهه امسال، ۴۸۵ هزار و ۵۰۹ نفر در شب پذیرش داشتیم.
مراجعه تنها ۲۳۰ موتور سیکلت از بین ۱۲ میلیون موتور برای اخذ معاینه فنی طی سال گذشته
مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با اشاره به تردد بیش از ۱۲ میلیون موتورسیکلت در کشور در سال ۱۳۹۹ گفت: از میان این موتورسیکلت ها تنها ۲۳۰ دستگاه برای اخذ معاینه فنی به مراکز مراجعه کرده اند.
تکمیل ایستگاه‌های خطوط ۶ و ۷ از اولویت‌های شرکت مترو
شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از تکمیل ایستگاه‌های باقی مانده خطوط ۶ و ۷ مترو که از اولویت‌های این شرکت مترو است، خبر داد.
هوای پایتخت برای گروه‌های حساس ناسالم است
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد ۱۲۰ یعنی وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.
آغاز عملیات اجرایی تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری خط ۵ مترو
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی و نوسازی شبکه برق بالاسری خط پنج مترو درمحدودایستگاه کرج تا ابستگاه هشتگرد گفت: خدمات رسانی در این محدود در روزهای پنجشنبه ۲۳ و جمعه ۲۴دی ماه و جمعه هاي یکم، هشتم و پانزدهم بهمن ماه سالجاری انجام نمی‌شود.
آموزش تفکیک پسماند خشک از مبدأ در مراکز تجاری قلب طهران
به دنبال اجرای طرح کاپ در منطقه 12 پایتخت صورت گرفت:
شهردار منطقه 12 از اقدامات حوزه بازیافت و مدیریت پسماند در واحدهای تجاری و پاساژهای این منطقه خبر داد.
ویژه برنامه‌های فرهنگی متروی تهران به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌‌آهن شهری تهران و حومه گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت ام‌ابیها فاطمه زهرا سلام الله علیها و در مسیر راهپیمایی عزاداران مراسم فاطمی برنامه‌های ویژه‌ای برگزار می‌شود.
سیاهپوشی منطقه 15 در عزای فاطمی و  سردار آسمانی
همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و شهادت دخت نبی اکرم(ص) انجام شد
شهرداری منطقه ۱۵ با استقرار موکب های فرهنگی در محلات منطقه 15 همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و شهادت حضرت زهرا(س) میزبان شهروندان است.
آخرین اخبار