آمادگی کامل شهرداری تهران برای بارش برف و باران

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی شهرداری تهران برای بارش نزولات آسمانی خبر داد.
افزایش نگرانی تهرانی ها از کرونا
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با انتشار نتایج نظرسنجی گفت: نگرانی مردم از ابتلا به کرونا در بالاترین سطح خود از زمان شروع همه‌گیری قرار دارد.
بزرگراه شهید هاشمی بهسازی شد
شهردار منطقه ۱۹ از سهولت تردد خودروها در محور بزرگراهی شهید هاشمی با بهسازی مسیر و اجرای عملیات لکه گیری آسفالت خبر داد.
چگونگی پاک کردن جریمه تردد در ساعات ممنوعه کرونایی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزییات و شرایط پاک کردن جریمه های تردد در محدودیت کرونایی را تشریح کرد.
اهدای جایزه به روایت برتر تصویری از حوادث تهران
جزییات جشنواره فیلم و عکس «شهر آماده» منتشر شد
جشنواره شهر آماده از ۷ آذر تا ۵ دی -همزمان با سالگرد زلزله بم- فیلم و عکس های با موضوع مدیریت بحران را از شرکت کنندگان در این جشنواره می پذیرد. اختتامیه این جشنواره نیز ۳۰ دی همزمان با حادثه پلاسکو برگزار می شود.
ثبت تخلف ٦٠ هزار خودرو طی شب گذشته
با اجرای ممنوعیت تردد شبانه
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ثبت تخلف ٦٠ هزار خودرو در ساعت ممنوعیت تردد در شب گذشته خبر داد.
بومی سازی دستگاه‌های کارتخوان مترو و اتوبوسرانی
مدیرعامل موسسه رایانه شهر تهران از بومی سازی دستگاه های کارت خوان مترو و اتوبوس خبر داد.
ساخت ایستگاه برج میلاد متناسب با استانداردهاست
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران:
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت مناسب ایستگاه برج میلاد تهران برای معلولان خبر داد و گفت:خوشبختانه در حال تلاش هستیم که به وعده هایی که داده ایم عمل کنیم.
محدودیت‌های سختگیرانه کرونایی در انگلیس لغو می‌شود
بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که از سوم دسامبر مقررات قرنطینه‌ای برای مهار کرونا در این کشور لغو و به جای آن محدودیت‌های سه مرحله‌ای اعمال می‌شود.
دستگیری ۷۱۳ مجرم در پایتخت
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۷۳۱ مجرم در سی و نهمین مرحله از اجرای طرح رعد خبر داد.
آخرین وضعیت مسکن ملی در شهرهای کوچک
از ۱۳۸ هزار واحد مسکن ملی که بر عهده بنیاد مسکن قرار دارد، تا کنون حدود ۳۰ هزار واحد با توجه به افتتاح حساب و واریز وجه از سوی متقاضیان تعیین تکلیف و حدود ۲۰ هزار واحد در مراحل اخذ پروانه و پیشرفت ۳۰ درصد هستند؛ در عین حال زمین مورد نیاز برای برخی پروژه ها هنوز تامین نشده است.
تا ز میخانه و می نام و نشان خواهد بود
در تمام 41 سالی که از روز تشکیل نیروی مقاومت بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره) می گذرد، این نهاد برخاسته از مردم در کنار مردم و در خدمت اعتلای ایران اسلامی بوده است.
حل مشکل آزادسازی اوراق مشارکت مترو
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره علت اجرایی نشدن اوراق مشارکت مترو توضیح داد و گفت که مشکل حل و مفاصاحساب برای وثایق شهرداری صادر شده است.
جشنواره ملی عکس و فیلم کوتاه
نشست خبری تشریح برنامه های جشنواره عکس و فیلم کوتاه "شهر آماده" با حضور غلام حسین محمدی مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران، رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و سیف الله صمدیان دبیر جشنواره به صورت آنلاین برگزار شد.
توسعه منابع انسانی بر مبنای اصل شایسته گزینی
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران را اقدامی ارزشمند در راستای به‌کارگیری نیروهای توانمند و مستعد به منظور توسعه منابع انسانی بر مبنای اصل شایسته گزینی و استعداد یابی عنوان کرد.
بارگذاری اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران، طی هفته آینده
مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی با اشاره به اینکه ٢٠٦٠ خبرنگار سهمیه طرح ترافیک سال ٩٩ را دریافت کرده اند گفت: طی هفته ی آینده اسامی ١٨٠٠ نفر از خبرنگاران در سامانه ی شفافیت قرار می گیرد و ٢٦٠ نفر باقی مانده نیز پس از رفع نقص مدرک در سامانه شفافیت بارگذاری خواهند شد.