شهردار تهران:
شهردار تهران با تاکید بر اینکه دو سوم کارکنان شهرداری تهران یعنی حدود 42 هزار نفر عضو بسیج هستند، افزود: مجموعه شهرداری تهران با این تعداد بسیجی باید یک سازمان نمونه در کشور باشد.
در روز جهانی گردشگری بازدید از موزه های منطقه 11 رایگان است
به مناسبت فرا رسیدن پنجم مهر ماه (27سپتامبر روز جهانی گردشگری)؛ بازدید از موزه های منطقه 11 تهران که خود نیز دارای بنای ارزشمند و زیبای تاریخی و معماری هستند؛ رایگان است.
استقرار خودروهای کمکی در معابر اصلی شمال تهران
با توجه به افزایش حجم تردد وسایل نقلیه شخصی برای جا به جایی دانش آموزان در هفته اول مهر ماه ، خودروهای کمکی اتوبوسرانی و تاکسیرانی در معابر شمال تهران مستقر شدند.
بهسازی مسیر اتوبوس های تندرو در خیابان ولی عصر
همزمان با آغاز تحصیلی جدید انجام شد
همزمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید، مسیراتوبوس های تندرو در خیابان ولی عصر و محدوده ی منطقه 3 تهران بهسازی شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش‌نشانی برای ایام سوگواری محرم تدابیر ویژه‌ای را اتخاذ کرده است.
حریق گسترده در انبار ضایعات خیابان شریعتی
سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در یک انبار نگهداری ضایعات واقع در خیابان شریعتی تهران خبرداد.
همکاری شهرداری با پلیس راهور برای کاهش ترافیک مهر
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: عوامل شهرداری برای کاهش بار ترافیکی در دو هفته نخست مهرماه با عوامل راهور همکاری لازم را داشته و تلاش کرده ایم با افزایش وسایل حمل و نقل عمومی مشکل تردد‌ها را برطرف کنیم.
سفره معیشتمان روز به روز کوچکتر می شود؛ کاری کنید!
باید «رانندگی تاکسی» را جزو مشاغل سخت قرار دهند چرا که باید در تمام فصول سال از صبح تا شب در خیابان‌ها رانندگی کنند تا هزینه زندگی را در بیاورند و حتی اگر چند روزی قصد سفر کرده و یا بیمار شوند و نتوانند کار کنند، از مزد آن روز بی‌بهره می‌ماند!
برپایی نمایشگاه «سوگواران» با موضوع عکس‌های تاریخی سوگواری
در موزه عکسخانه شهر و نگارخانه لاله برپا می‌شود
نگارخانه لاله و موزه عکسخانه شهر در اقدامی مشترک و هم‌زمان نمایشگاهی از عکس‌های تاریخی مرتبط با محرم را با عنوان «سوگواران» برگزار می‌کنند.
برگزاری نمايشگاه عكس و پوستر محرم در متروی تهران
محمد بني حسن گفت: برپايي اين نمايشگاه ها فرصت مناسبي است تا مسافران شهر زيرزميني براي لحظاتي نظاره گر تصاويري از مراسم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين (ع) در مناطق مختلف ايران و ساير نقاط جهان باشند.
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: در حال حاضر وجود فضاهای بی‌دفاع شهری مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است که باید این فضاها مشخص و شناسایی شوند.
عدم توجه پلاسکویی ها به تذکرات آتش نشانی حادثه آفرید
هیات ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو صبح امروز در هشتمین جلسه شورای شهر پایتخت به ارایه گزارش پرداختند.
باغ کتاب تاسوعا و عاشورا تعطیل است
ساعات کار باغ کتاب از آغاز سال تحصیلی جدید به 9 تا 21 تغییر کرد و هم زمان با تاسوعا و عاشورا حسینی تعطیل است .
تاکید بر برگزاری آئین‌های محرم در خانه‌های جوان سراسر کشور
معاون ساماندهی امور جوانان با صدور پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) را گرامی داشت و بر برگزاری آیین های ماه محرم در خانه های جوان سراسر کشور تاکید کرد.
مدیریت یکپارچه شهری اقدامی ضروری درارائه خدمات آموزشی به شهروندان
محسن هاشمی مطرح کرد
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم با حضور آقای نجفی شهردار تهران که ۱۰ سال سابقه وزارت آموزش و پرورش را دارند بتوانیم کمک های شایانی به ویژه در حوزه حمل ونقل به مدارس داشته باشیم.