مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت: میادین از امروز تا ۱۲ فروردین باز و فعال هستند.
شهردار تهران در ۶ ماه نخست فعالیتش، ۲ سفر بین المللی با محور هوشمندسازی و توسعه حمل و نقل عمومی تهران برگزار کرد. سفرهایی که باید برای پایتخت دستاوردهایی همراه داشته باشد.
معاون حمل و نقل ترافیک اولویت‌های این معاونت در سال جدید را تشریح کرد.
یک استاد دانشگاه اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از عملکردهای ما در حوزه ی شهردارای با برنامه نبوده اند، به طوری که اجرای بسیاری از پروژه ها بدون برنامه موجب از دست رفتن آرامش شهری شده است.
شاید باورش سخت باشد ولی تهران یکی از شهرهایی است که بیشترین آثار و بناهای تاریخی، مجموعه های اقامتی و تفریحی، شهر بازی ها، پارک ها، اماکن و بقاع متبرکه، مسیرهای کوهنوردی،رستوران ها و کافه ها و سایت های گردشگری را در اختیار دارد.
خط هفت مترو تا خرداد ۹۷ افتتاح می‌شود
مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه از افتتاح خط هفتم مترو تا خرداد ماه سال ۹۷ خبر داد و گفت:تکمیل و افتتاح خط هفت مترو به صورت فاز بندی در دستور کار قرار دارد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از مسدود شدن مسیر شرق به غرب پل کریمخان به منظور مرمت و بازسازی خبر داد و گفت: از امشب ۲۸ اسفندماه تا روز دوازدهم فروردین مسیر شرق به غرب پل مسدود بوده و شهروندان می توانند از مسیرهای جایگزین بهره ببرند.
رکورد معاینه فنی شکسته شد
مدیرعامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران از همشهریان خواست قبل از مراجعه به مراکز معاینه فنی با ارسال عدد "یک" به سامانه ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت انتظار مطلع شوند.
مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران با اشاره به موقتی بودن مشکلات سامانه ثبت‌نام طرح ترافیک جدید گفت: هیچ محدودیت زمانی برای ثبت‌نام در این سامانه وجود ندارد.
از روز شنبه ۲۶ اسفندماه ثبت‌نام طرح ترافیک جدید پایتخت آغاز شد اما این ثبت‌نام سؤالات زیادی را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است.
آخرین گزارش‌ها از عملکرد 6 ماه شهرداری تهران در سال 96
با وجود بدهی 30 هزار میلیاردی شهرداری در طول شش ماه گذشته پروژه‌های اولویت دار شهری معرفی شده و روند تکمیل آنها با نظارت شهردار صورت گرفته است که تقاطع غیرهمسطح باقر شهر ،مجتمع فرهنگی برج طغرل و بهره‌برداری از ایستگاه‌های خط 7 مترو از مهمترین آنهاست.
احتمال کاهش قیمت میوه در شب عید
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از تنظیم بازار شش قلم میوه و صیفی جات در ایام عید خبر داد.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر آمادگی 100 درصدی این معاونت برای استقبال از بهار 97 و تشریح اقدامات انجام شده در سطح تهران گفت: در مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به طول 30 کیلومتر درختکاری انجام شده است.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر زمان خدمات رسانی خط ۵ مترو در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تشریح ویژه برنامه های نوروزی، از برپایی 12 ایستگاه استقبال در مبادی ورودی پایتخت و 100 ایستگاه گردشگری در شهر تهران خبر داد و گفت: این ایستگاه ها در راستای اطلاع رسانی نقاط دیدنی پایتخت و ارائه بسته های فرهنگی و گردشگری به شهروندان و میهمانان نوروزی فعالیت می کنند.