واکنش سخنگوی شورای شهر به شایعه عدم تایید حکم حناچی
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شایعات مربوط به عدم تایید حکم حناچی اظهار کرد: این مسائل از دوره هابیل و قابیل مطرح بوده است.
باید دانش تاریخ توسعه پیدا کند
شهردار منتخب تهران:
شهردار منتخب تهران گفت: یکی از وظایف شورا و شهرداری این است که آلزایمر را از مردم بگیرد و باید دانش تاریخ توسعه پیدا کند.
خانواده های منطقه 8 به پیاده روی دسته جمعی می روند
همایش پیاده روی خانوادگی با حضور 2000 شهروند به مناسبت هفته ملی دیابت در منطقه 8 برگزار می شود.
آمادگی 162 سایت برف روبی و 3 سایت پشتیبان مجهز به تجهیزات لازم در مناطق 22گانه
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی 162 سایت برف روبی و 3سایت پشتیبان مجهز به تجهیزات لازم در مناطق 22گانه شهر تهران خبر داد.
از خودمراقبتی تا نوشیدنی‌های مفید برای مقابله با بیماری شیرین
کنترل قند خون می‌تواند وظیفه‌ای دشوار باشد و نیازمند تلاش و توجه بسیاری است. با این حال برای تمام افراد حفظ میزان قند خون در حد سالم و نرمال نیز به منظور حفظ سلامت جسم و روان اهمیت بسیار دارد.
میزبانی تهران از هفته کتاب
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری 17 ویژه برنامه اصلی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد و گفت: ویژه برنامه های «هفته کتاب و کتاب خوانی» از 24 الی 30 آبان ماه جاری در سراسر محلات و مناطق شهر تهران اجرا می شود.
5 خودرو گرفتار در زیر دیوار منزل مسکونی
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از ریزش دیوار منزل مسکونی روی ۵ دستگاه خودرو خبر داد.
همسطح سازی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در ورودی غربی پایتخت
در راستای تسهیل در تردد سالمندان انجام می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۱ از مناسب سازی و همسطح سازی ایستگاه های اتوبوس ورودی غربی پایتخت به منظور ایجاد تسهیل توام با ایمنی در تردد شهروندان به ویژه سالمندان خبر داد.
برگزاری اولین جلسه کافه گفتگو در بوستان گفتگو
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران روز گذشته در نشستی صمیمانه با عنوان کافه گفتگو، با جمعی از کارکنان سازمان شهرداری به صحبت و تبادل نظر پرداخت.
ایجاد اقامتگاه های بوم گردی در شهرری
با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم (ع) انجام می شود
شهردار منطقه 20 محدوده پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را از مهم ترین پتانسیل های شهرری برشمرد و بر ایجاد اقامتگاه های بوم گردی در این محدوده تاکید کرد.
تا روز آخر در شهرداری کار خواهم کرد
افشانی:
شهردار تهران با اعلام اینکه تا آخرین روز مهلت قانونی در شهرداری خواهم بود از پاسخ در مورد مهم‌ترین پروژه‌ای که افتتاح کرده خودداری کرد.
کوچ اجباری عوامل غیر مجاز تفکیک پسماند از اراضی تقی آباد
شهردار منطقه 18 خبر داد
تدابیر مستمر مدیریت شهری منطقه 18 تهران در امر تعطیلی کارگاه های تفکیک غیر مجاز پسماند اراضی تقی آباد کار ساز واقع و فعالیت بخش عمده ای از این افراد متخلف با همکاری نهادهای انتظامی متوقف شده است.
احداث تصفیه خانه 23 میلیون متر مکعبی فاضلاب در شمال شرق تهران
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر در بازدید از منطقه چهار خبر داد
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید امروز صبح از بوستانهای یاس فاطمی و لویزان از احداث تصفیه خانه بزرگ 23 میلیون متر مکعبی فاضلاب در منطقه چهار خبر داد.
اصلاح ساختار سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار
اولویت‌های سه گانه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام شد
«کیفیت مناسب»، «برخورد مناسب» و «قیمت مناسب»، سه اولویت مهم سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای تامین انتظارات شهروندان از میادین و بازارهای میوه و تره بار است که برای تحقق آن از همه ابزارهای قانونی استفاده می‌کنیم و تمام ظرفیت‌های موجود را به کار می‌گیریم.
کسب رتبه نخست تهران در پرداخت وام روستایی
مقیمی خبر کرد
استاندار تهران گفت:از فرآیند پرداخت وام روستایی در استان تهران رضایت داریم و این استان توانسته رتبه نخست را در کشور از آن خود کند.