عضو هیات رئیسه مجلس از احتمال پرداخت یارانه نقدی۷۵ هزار تومانی به تمامی مردم و خلق منابع جدید برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
برترین ایده‌های دانش‌آموزی حوزه شهری را در منطقه اجرا می‌کنیم
شهردار منطقه 8 در مراسم تنفیذ حکم شهردار مدرسه:
شهردار منطقه 8 احکام منتخبان بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه را تنفیذ کرد.
حضور پررنگ شهرداری تهران در الکامپ مشهد
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ و نهمین دوره نمایشگاه شهر هوشمند مشهد روز گذشته در حالی با حضور شهردار مشهد و معاون وزیر ارتباطات افتتاح شد که سازمان فاوای شهرداری تهران در این رویداد حضور پررنگی دارد و به معرفی تازه ترین دستاوردهای مدیریت شهری پایتخت در حوزه فناوری و سرویس های هوشمند می پردازد.
تغییر ساختار و رویکرد پروژه های کوچک محله ای به سمت و سوی منطقه ای شدن
شهردار منطقه 18 خواستار شد
شهردار منطقه 18 تهران گفت: ساختار تأمین سرانه و احداث طرح یا پروژه ای در محلات کم برخوردار باید به سمت و سوی منطقه ای و یا فراتر از آن هدایت تا ثمرات این تغییرات را تام شهروندان احساس نمایند.
عملیات تخلیه آب خانه های کنارک دیروز پایان یافت
علیپور خبر داد
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به اینکه در دو روز گذشته نیروهای این سازمان ١۶٨ سرویس خاک به منظور تسطیح معابر محلات شهرزیبا و ایران بندر به داخل شهر کنارک منتقل کردند، گفت: روز گذشته عملیات خارج کردن آب به صورت خانه به خانه از منازل مسکونی شهروندان در بندر کنارک پایان یافت.
دستگاه های سنجش منشا بو خریداری شد
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران:
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به منابع اعلام شده بوی نامطبوع در پایتخت گفت: بررسی ها در پاره ای از موارد ناقض اظهارنظرهای مطرح شده است؛ برای اعلام نتیجه نهایی تا به کارگیری دستگاه های سنجش بو باید صبر کرد.
مسابقه دوی همگانی مناطق 22 گانه شهرداری تهران در منطقه 3
"مسابقه بزرگ دوی همگاني مناطق 22 گانه شهرداري تهران" به میزبانی شهرداری منطقه 3 در بلوار میرداماد، میدان مادر برگزار می شود.
هدیه یک میلیارد دلاری مشعل‌های گاز به صنعت نفت ایران
رئیس منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به انتقال بالغ بر ۸۳ میلیارد فوت مکعب گازهای همراه نفت میادین سیری به کیش، اعلام کرد: با جایگزینی گاز با گازوئیل در سبد سوخت نیروگاه‌های کیش معادل یک میلیارد دلار در مصرف گازوئیل صرفه‌جویی شد.
حمایت شهرداری از جشنواره فجر جای تقدیر دارد
مدیرعامل موسسه تصویر شهر در نشست خبری
مدیرعامل موسسه تصویر شهر با بیان اینکه حمایت شهرداری تهران از جشنواره فیلم فجر جای تقدیر دارد، گفت: رقمی که اعلام شده برای جشنواره فیلم فجر درواقع حمایت هایی مانند در اختیار قراردادن ساختمان برج میلاد یا سالن های پردیس ملت و بیلبوردها برای جشنواره در مجموع شاید رقمی نزدیک به رقم اعلام شده باشد.
بیشترین مطالبات شهروندان از مدیریت شهری چیست؟
معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر اهمیت گزارش های تحلیلی سامانه های 137 و 1888 تاکید کرد و گفت: کارگروهی با حضور روسای این دو سامانه، معاونان خدمات شهری مناطق 22 گانه و مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها در حوزه خدمات شهری تشکیل شده تا پیام های تحلیلی این سامانه ها با سرعت بیشتری رسیدگی شود.
سامانه پایش حریم شهر تهران رونمایی می شود
مدیرکل حریم خبر داد
در راستای افزایش شفافیت در مدیریت حریم شهر تهران و تجمیع اطلاعات حریم، سامانه پایش حریم شهر تهران رونمایی می شود.
در سال جاری رشد مصرف گاز طبیعی خانگی بسیار بیش از انتظار بوده و به همین جهت سهم گاز طبیعی نیروگاه‌ها کاهش قابل توجهی یافته و علیرغم تلاش و همکاری چشمگیر و بی سابقه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در تامین نفت گاز نیروگاه‌ها در سال جاری، نفت کوره بایستی بالاجبار مصرف شود.
بازدید پرویز فتاح از روند ساخت و پیشرفت ساختمان پلاسکو
زمان تحویل ساختمان جدید پلاسکو به کسبه اعلام شد
معاون بنیاد مستضعفان با اشاره به این‌که عوارض پروانه نکته اصلی اختلاف‌نظر بین بنیاد به عنوان سازنده پلاسکو و شهرداری منطقه است، گفت: همه تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم در سالگرد بعدی پلاسکو در سال ۱۳۹۹ این ساختمان را ساخته شده به کسبه تحویل دهیم.
شیوه نامه اجرایی هفته ملی سرطان به مناطق ۲۲ گانه تهران ابلاغ شد
مدیرکل سلامت شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن هفته ملی سرطان، شعار این هفته را "سرطان قابل پیشگیری و درمان است؛ با خود مراقبتی و امید" عنوان کرد و گفت: چندسالی است اول تا هفتم بهمن ماه در سراسر کشور هفته ملی سرطان برگزار می‌شود و تنها زمانی است که به بهانه آن می‌توانیم علیه اپیدمی سرطان در کشور یکپارچه شویم.
تلاش برای آغاز عملیات اجرایی 10 طرح محله محور
در نشستی که با حضور مدیران ارشد معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد، محورهای اجرایی پروژه های عمرانی توسعه محلات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
پربازدید ها