محصول فناورانه‌ای که ایران به اروپا صادر می‌کند
میکروتوربین محصول فناورانه‌ای است که قابلیت استفاده ابعاد کوچک خانگی را دارد و به واسطه آن می‌توان تولید برق و گرما کرد، مشتریان این محصول چند کشور اروپایی هستند.
نقصی در سیستم‌عامل پیام‌رسان واتس‌اپ در دستگاه‌های اندرویدی شناسایی شده که می‌تواند با بازکردن گالری واتس‌اپ توسط کاربر، به‌طور خودکار باعث آسیب‌پذیری ‌شود و برای جلوگیری از این آسیب، لازم است کاربران واتس‌اپ خود را به آخرین نسخه به‌روز کنند.
جدول تعرفه‌های اربعین امروز منتشر می‌شود
برخی هم‌وطنان از تعرفه های رومینگ اپراتورها برای مراسم پیاده روی اربعین ابراز نارضایتی کردند که این موضوع از وزیر ارتباطات پیگیری شد. جهرمی گفت که به لحاظ تعرفه، تمهیداتی را برای زائران اربعین حسینی درنظر گرفتیم. روز شنبه جدول قبل از کاهش تعرفه را منتشر کردیم و امروز نیز جدول جدیدی مبنی بر کاهش تعرفه‌ها برای اربعین را منتشر می‌کنیم.
نرخ مکالمه تلفن همراه ویژه زائران اربعین که از سیم کارت ایرانی استفاده می‌کنند اعلام شد.
ابلاغیه وزارت کشور بر عملکرد تاکسی های آنلاین وجاهت قانونی مطلق دارد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با شهرفردا
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس گفت : نظارت بر عملکرد تاکسی های آنلاین بدون اینکه به استقلال انها ضربه ای وارد شود شاید تغییراتی در ارزش افزوده پرداختی ایجاد کند، اما کاملا قانونی بوده و در نهایت به اعتبار بخشیدن به کسب و کارهای اینترنتی منجر می شود.
فعالیت اجتماعی ستاره‌های فوتبال در فیسبوک و اینستاگرام همیشه مورد توجه بوده است؛ افکار عمومی عمدتا این نوع فعالیت را تایید کرده و آن را نشانه دغدغه‌مندی ستاره مورد نظر دانسته است، اما گاهی همین ستاره‌ها به دلیل شتابزدگی در موضع‌گیری یا غفلت از وظایف اصلی، مورد نقد قرار گرفته‌اند
چگونه کارآفرینان استارت آپی در ایران می توانند موفق شوند؟
شهرفردا در گفتگو با یک اقتصاددان
یک اقتصاددان گفت : کارآفرینی به ویژه فعالیت های استارت آپی هرچند در شرایط کنونی اقتصادی می تواند به عنوان یک شغل زود بازده قلمداد شود اما الزاماتی دارد ،که برای موفقیت باید آنها را بررسی کرد.
مجلس به استقبال قانونی کردن فعالیت های استارت آپی می رود
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری در گفتگو با شهرفردا
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری گفت : در صورتیکه تا پایان سال دولت لایحه نظارت و فعالیت قانونی استارت آپها را نهایی نکند مجلس طرح لازم را برای تسهیل فعالیت آنان فراهم خواهد کرد.
توسعه پارک‌های علم و فناوری فراموش شده است
به گفته ‌استاندار تهران، دولت خود را به تامین امکانات زیربنایی برای توسعه پارک‌های علم و فناوری موظف می‌داند.
دکل های مخابراتی سلامت شهروندان را نشانه رفته است
چند سالی است دکل‌های مخابراتی مثل قارچ در پشت بام خانه‌ها درحال روییدن است. قارچ‌های سمی‌که سلامت شهروندان تهرانی را به خطر می‌اندازد و تاکنون اراده جدی برای رفع این مشکل وجود نداشته است.
تازه‌ترین آمار و گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که چه تعداد کاربر در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مختلف استفاده می‌کنند.
جزیره کیش هوشمند می شود
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و رئیس منطقه آزاد کیش برای ایجاد زیست‌بوم نوآوری و تبدیل شدن جزیره کیش به شهر هوشمند و بهره برداری از برج نوآوری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
بر اساس نتایج نظرسنجی های اخیر ایسپا جامعه نمونه آماری بیشتر عضو «واتس آپ» و «تلگرام» بودند و میزان اقبال به پیام رسان واتس آپ در حال افزایش است.
تشخیص زودرس آلزایمر با کمک هوش مصنوعی
محقق فوق دکترای دانشگاه ام آی تی آمریکا گفت: در حال حاضر تلفیق هوش مصنوعی با سلامت در پژوهشگاه رویان اهمیت زیادی دارد و پژوهشی با هدف تشخیص زودرس آلزایمر با استفاده از هوش مصنوعی در حال انجام است.
جمع‌آوری آنتن‌های موبایل خیانت به مردم است؟
هنگامی که اصرار و پشتکار برخی افراد یا نهادها برای جمع‌آوری آنتن‌ BTS از یک ساختمان یا نقطه خاص را می‌بینیم؛ تعجب می‌کنیم چگونه است به اسم سلامتی و نجات جان مردم؛ حاضرند به آنها خیانت کنند.