مجلس به استقبال قانونی کردن فعالیت های استارت آپی می رود
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری در گفتگو با شهرفردا
سخنگوی فراکسیون زیست و نوآوری و فناوری گفت : در صورتیکه تا پایان سال دولت لایحه نظارت و فعالیت قانونی استارت آپها را نهایی نکند مجلس طرح لازم را برای تسهیل فعالیت آنان فراهم خواهد کرد.
توسعه پارک‌های علم و فناوری فراموش شده است
به گفته ‌استاندار تهران، دولت خود را به تامین امکانات زیربنایی برای توسعه پارک‌های علم و فناوری موظف می‌داند.
دکل های مخابراتی سلامت شهروندان را نشانه رفته است
چند سالی است دکل‌های مخابراتی مثل قارچ در پشت بام خانه‌ها درحال روییدن است. قارچ‌های سمی‌که سلامت شهروندان تهرانی را به خطر می‌اندازد و تاکنون اراده جدی برای رفع این مشکل وجود نداشته است.
تازه‌ترین آمار و گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که چه تعداد کاربر در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مختلف استفاده می‌کنند.
جزیره کیش هوشمند می شود
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و رئیس منطقه آزاد کیش برای ایجاد زیست‌بوم نوآوری و تبدیل شدن جزیره کیش به شهر هوشمند و بهره برداری از برج نوآوری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
بر اساس نتایج نظرسنجی های اخیر ایسپا جامعه نمونه آماری بیشتر عضو «واتس آپ» و «تلگرام» بودند و میزان اقبال به پیام رسان واتس آپ در حال افزایش است.
تشخیص زودرس آلزایمر با کمک هوش مصنوعی
محقق فوق دکترای دانشگاه ام آی تی آمریکا گفت: در حال حاضر تلفیق هوش مصنوعی با سلامت در پژوهشگاه رویان اهمیت زیادی دارد و پژوهشی با هدف تشخیص زودرس آلزایمر با استفاده از هوش مصنوعی در حال انجام است.
جمع‌آوری آنتن‌های موبایل خیانت به مردم است؟
هنگامی که اصرار و پشتکار برخی افراد یا نهادها برای جمع‌آوری آنتن‌ BTS از یک ساختمان یا نقطه خاص را می‌بینیم؛ تعجب می‌کنیم چگونه است به اسم سلامتی و نجات جان مردم؛ حاضرند به آنها خیانت کنند.
رونمایی از ۱۰ محصول فناورانه پزشکی
همزمان با همایش ملی مهندسی پزشکی صورت می‌گیرد
رئیس مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری چهارمین همایش ملی و مدرسه تابستانه مهندسی پزشکی و فناوری‌های نوین در روزهای ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه به میزبانی این دانشگاه در شیراز خبر داد.
از ابتدای طرح ترابردپذیری شماره‌ها، یک میلیون و ۱۷۵ هزار و ۸۴۳ ترابرد خروجی موفق انجام شده است.
رونمایی از گوشی تاشوی سامسونگ نزدیک است
سامسونگ قصد دارد گوشی تاشوی جنجالی خود به نام گلکسی فولد را بعد از انجام آزمایشات نهایی و کسب اطمینان از کیفیت و مقاومت بالای نمایشگر این گوشی عرضه کند.
توسعه توقف  موتور جستجوی چینی توسط گوگل
طبق گفته یکی از مدیران ارشد گوگل، این شرکت پروژه توسعه موتور جستجوی اینترنتی برای چین را لغو کرده است.
در این گزارش به توضیح مفهوم بازاریابی اینترنتی، انواع دیجیتال مارکتینگ و روش‌های استفاده از آن خواهیم پرداخت.
تبلیغات گسترده برخی برندها در صداوسیما این ذهنیت را ایجاد کرده که رسانه ملی در ازای این تبلیغات، در سود فروش آن‌ها شریک شده وگرنه پرداخت این هزینه ازسوی شرکت‌ها غیرممکن به نظر می‌رسد.
تعرفه اینترنت گران می شود؟
در پی درخواست اپراتورهای اینترنت برای افزایش قیمت اینترنت، وزیر ارتباطات در قبال بالابردن کیفیت سرویس تلویحاً با افزایش قیمت موافقت کرد. این درحالی است که اینترنت در ایران ارزان نیست.