بهترین کشورهای جهان برای کودکان
کشورهای اسکاندیناوی در صدر کشورهای مناسب جهان برای کودکان هستند.
توزیع ۵۰ تن گوشت قرمز در مناطق سیل‌زده
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع ۵۰ تن گوشت قرمز منجمد برای تهیه غذای سیل‌زدگان خبر داد.
رشد اقتصادی انگلیس منفی شد
رشد اقتصادی انگلیس ماه نوامبر به منفی ۰.۳ درصد رسید.
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها چه اثری بر اقتصاد دارد؟
مجلس، طرحی در دست دارد که اگر تصویب شود، پنج‌شنبه نیز به تعطیلات آخر هفته اضافه می‌شود، اما دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته، مخالفان و موافقانی دارد که هرکدام استدلال‌های خود را مطرح می‌کنند. برخلاف برخی تصورها، تعطیلات در تقویم ایران نسبت به سایر کشورها زیاد نیست.
قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی به رئیس جمهور ابلاغ شد
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به حسن روحانی رئیس جمهوری قانون اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را ابلاغ کرد.
رفیعی پور گفت: تاکنون مجوز پرورش عقربی در کشور صادر نشده است و متقاضیان در ابتدا باید مجوزهای لازم را از محیط زیست و وزارت بهداشت بگیرند.
مهاجرت به برخی مناطق نه تنها نیازمند هزینه ای نیست بلکه برای شما درآمد نیز به همراه خواهد داشت.
سال هاست دانشمندان اینگونه استدلال می‌کنند که افزایش جمعیت سبب افزایش نیاز به تولید مواد غذایی می شود، از سوی دیگر تولید مواد غذایی توان پاسخ گویی به حجم تقاضا را نخواهد داشت و سبب افزایش قیمت مواد غذایی و کاهش مصرف مردم و نهایتا قحطی خواهد شد. اما واقعیت چیست؟
زمان واریز یارانه تیر 98 مشخص شد
مبلغ یارانه خرداد 98 هر یک از مشمولان همانند ماه‌های گذشته 45.500 تومان است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حکمی، معاون اقتصادی و محاسبات ملی مرکز آمار ایران را به عنوان رئیس این مرکز منصوب کرد.
طی پنج سال اخیر سهام برخی از شرکت‌های بزرگ جهان با رشد خیره کننده‌ای مواجه شده است.
ایران باید برای خروج از لیست سیاه FATF حداقل چهار عضو از پنج عضو «آمریکا، رژیم صهیونیستی، آرژانتین و عربستان و شورای همکاری خلیج فارس» را راضی کند و در نتیجه، با توجه به رفتار سیاسی این کشورها، احتمال خروج کشورمان از لیست سیاه این نهاد بین الدولی «تقریبا صفر» است.
بر خلاف باور معمول، مصرف بالای انرژی در ایران الزاماً ناشی از بدمصرفی مردم نیست و میزان مصرف در کشورهایی که شرایطی مشابه ایران دارند، نزدیک به میزان مصرف در کشورمان است.
متوسط نرخ بیکاری در اتحادیه اروپا ۰.۳ درصد افزایش یافت.
هر گرم طلا ۱۸ عیار کاهش قیمت را تجربه کرد و به ۴۱۳,۰۰۰ (چهارصد و سیزده هزار) تومان رسید.