رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به فروش مواد محترقه چهارشنبه سوری از سوی دست‌فروش‌ها، تاکید کرد که کالاهای محترقه، اشتعالزا و خطرناک، به هیچ وجه نباید در واحدهای صنفی به فروش برود.
برخورد ویژه پلیس با فرار مالیاتی/نظارت بر بازار شب عید و ماه رمضان
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا خبر داد
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از برخورد ویژه پلیس با فرارمالیاتی در سال آینده خبر داد.
لزوم کاهش تورم با بهره گیری از تجربیات جهانی
نماینده مردم استان فارس در شورای عالی استان ها تاکید کرد
نماینده مردم استان فارس در شورای عالی استان‌ها با تاکید بر لزوم کاهش تورم با بهره‌گیری از تجربیات جهانی گفت: نباید به مساله اقتصاد سیاسی نگاه کنیم و باید از متخصصان کاربلد بهره بگیریم.
کمیسیون تلفیق بررسی می‌کند
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ از تعیین تکلیف میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال آینده در جلسه نوبت صبح فردا این کمیسیون خبر داد و گفت که پیشنهادات متعدد و متنوع درباره میزان افزایش حقوق مطرح است.
ماجرای آموزش خصوصی رانندگی چیست؟
طبق گفته‌های رئیس اتحادیه آموزشگاه‌های تعلیم رانندگی، برخی از مربیان از این صنف خارج شده و به فعالیت در تاکسی‌های اینترنتی و آموزش خصوصی روی آورده‌اند. پیگیری‌های ایسنا از این ماجرا نشان می‌دهد آموزش خصوصی حدود ساعتی ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد.
کاریابی‌های غیردولتی ۱۰ روزه مجوز می‌گیرند
معاون اشتغال وزارت کار از صدور ۱۰ روزه مجوز کاریابی‌های غیردولتی داخلی خبر داد و این کار را در راستای بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد.
سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد ۶ ساله را زد
فعالیت کارخانه روسیه در نوامبر با سریع‌ترین سرعت در تقریباً ۶ سال اخیر رشد می‌کند.
اعتصاب دوباره کامیون‌داران در کره‌جنوبی
کامیون‌داران در کره‌جنوبی امروز (پنجشنبه) دومین اعتصاب بزرگ خود را در کمتر از شش ماه آغاز و تهدید کردند که تولید و عرضه سوخت برای صنایع، از خودرو گرفته تا پتروشیمی در دهمین اقتصاد بزرگ جهان را مختل خواهند کرد.
فروش خودروهای جدید آمریکا ترمز کشید
فروش خودروهای جدید ایالات‌متحده در ماه نوامبر با توجه به نرخ بهره بالا ثابت خواهد بود.
معاون وزیر کار از کاهش ۳۰ درصدی مقرری بگیران بیمه بیکاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: تراز صندوق بیمه بیکاری بعد از چند سال مثبت شده است.
هیچ معادله‌ای بدون نظر موافق ایران در منطقه رقم نمی‌خورد
رئيس جمهور:
رئیس جمهور با اشاره به لفاظی اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: رئیس جمهور حواس‌پرت آمریکا ظاهرا گفته که می‌خواهیم ایران را آزاد کنیم، اما نمی‌داند که ملت ایران ۴۳ سال قبل از چنگال آمریکا آزاد شده و جوانان ایران اسلامی هرگز اجازه نمی‌دهند ایران دوباره به اسارت آمریکا درآید.
صدور پروانه ارائه خدمات پستی غیردولتی
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از صدور ۳ پروانه ارائه خدمات پست بین‌الملل (خارجه و داخله) خبر داد.
گرانی کالا در انگلیس رکورد زد
افزایش قیمت‌ها در انگلیس، بار دیگر در 12 ماه منتهی به ماه سپتامبر سرعت گرفته و به بالاترین رقم از سال 2005 رسیده است.
آزاد شدن صادرات تایر
مدیرکل دفتر صادرات گمرک، طی بخشنامه‌ای به همه واحدهای ستادی و گمرکات صادرات تایر را با رعایت همه قوانین و مقررات، آزاد اعلام کرد.
۳ ساله شدن مهلت رفع تعهد ارزی فرش
نمایندگان مجلس از رئیس جمهوری درخواست کردند
رئیس مرکز ملی فرش از مطالبه ۱۲۰ نفر از نمایندگان‌ مجلس با امضای درخواستی از رئیس جمهوری مبنی بر اصلاح قانون حداکثر مهلت زمانی بازگشت ارز و ایفای تعهد صادرکنندگان فرش دستباف به ۳۶ ماه خبر داد.