اما و اگرهای گرانی در بازار لوازم خانگی
علی‌رغم اعلام انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی مبنی بر احتمال افزایش قیمت این محصولات از ماه آینده اما سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هر گونه تغییر قیمت کالا و خدمات توسط انجمن‌ها و تشکل‌های تولیدی و توزیعی را فاقد وجاهت قانونی دانست.
رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی از آغاز تشکیل پرونده به منظور پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی به زلزله زدگان از امروز (شنبه - بیست و هفتم آبان ماه) خبر داد.
جنجال بیت کوین؛ تحولی در کسب و کار مجازی یا نسل دوم گلدکوئیست
گزارش شهرفردا از نفوذ بیت کوین در بازارهای ایران
جنجال بیت کوین با عبور از 8 هزار دلار و 20 سنت وارد فاز جذابیت در فضای سایبری کشورمان شده و با یک سرچ ساده صدها اپلیکیشن و نرم افزار ادعای ثروتمند کردن مشتریانشان را دارند. اپلیکیشن هایی که در خود رد پای شرکتهای هرمی را دارند و بوی کلاهبرداری به شدت از آنها به مشام می‌رسد.
قیمت طلا ۵ دلار افزایش یافت
در بازارهای جهانی
با تضعیف ارزش دلار به دنبال انتشار گزارشی مبنی بر صدور احضاریه برای اعضای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ به دلیل ارتباط با روسیه، قیمت طلا امروز افزایش یافت.
واردات ذرت شیرین ۲۰ میلیاردی شد
براساس آمار گمرک در ۶ ماهه نخست سال ۹۶ بیش از ۵ هزار و ۷۶۴ تن ذرت شیرین از کشور‌های مختلف جهان وارد ایران شده است.
شاخص بورس در ۱۰۹ واحد باقی ماند +نمودار
در هفته پایانی آبان ماه
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات هفته پایانی آبان ماه با رشد 109 در پنج روز کاری به ارتفاع 88 هزار و 6 واحدی رسید.
بررسی ارزش دلار از ابتدا آبان ماه تا روز گذشته( بیست و چهار آبان ماه) نشان دهنده افزایش 100 تومانی قیمت آن در بازار است.
واردات چمدانی موبایل ممنوع شد+ سند
بر اساس بخشنامه گمرک، گوشی خریداری‌شده توسط مسافرین ورودی به کشور باید به گمرک اظهار شود و گمرکات اجرایی باید علاوه بر حقوق گمرکی دو برابر سود بازرگانی را از آنها وصول کنند.
تصویب قیمت‌های جدید اینترنت بعد از اماواگرهای فراوان
صبح روز ۲۳ آبان ۱۳۹۶ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به یکی از مهمترین وعده‌های خود قبل از تصدی این سمت عمل کرد تا بتواند یکی از ملموس‌ترین خواسته های شهروندان در حوزه اینترنت را برآورده کند امری که البته با حاشیه‌ها و اما و اگرهایی هم همراه بود.
تسویه مطالبات گندم‌کاران
در حالی که حدود دو ماه از فصل کشت می‌گذرد گندم‌کاران بابت فروش محصول‌شان از دولت حدود ۲۷۰۰ میلیارد تومان طلبکار بودند که به گفته قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی دیروز و امروز همه این طلب تامین و پرداخت شد.
پیش‌بینی تلفات ۲۳۰ هزار واحد دامی پس از زلزله کرمانشاه
معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: از آنجایی که وسعت زلزله استان کرمانشاه زیاد است و روستاهای زیادی تخریب شده‌اند، پیش‌بینی و برآورد ما این است که حداقل ۲۳۰ هزار واحد دامی زیر آوار زلزله مانده و تلف شده‌اند.
مرغ یک هفته‌ای ۴ درصد گران شد
متوسط قیمت خرده فروشی برنج ۰.۱، حبوب ۰.۵، سبزی های تازه ۵.۲ و گوشت مرغ ۴.۴ در هفته گذشته افزایش و قیمت گروه های تخم مرغ ۰.۴و میوه های تازه ۱.۲ کاهش یافت.
تقویت ۵۶ واحدی شاخص کل بورس
معامله‌گران بورس تهران امروز همسو با تحرک بازارگردان‌ها برای تأثیرگذاری بر شاخص بورس، شاهد اقبال خریداران سهام به گروه فلزات اساسی و تک‌سهم‌های معدنی بود، حجم معاملات در اغلب نمادها به زحمت به یک میلیون سهم می‌رسد.
توضیحات سازمان حمایت درباره خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی
معاون سازمان حمایت با اشاره به الزامات خدمات پس از فروش خودرو گفت: مصرف کنندگان شکایات خود را درباره خدمات پس از فروش خودرو از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان محل سکونت و سامانه ۱۲۴ این سازمان، طرح و پیگیری کنند.
قیمت‌های جدید نان از اول آذر + جدول
قیمت انواع نان از اول آذر ماه در تهران با نظر رئیس اتاق اصناف و در سایر استان‌ها توسط استاندار حداکثر با ۱۵درصد افزایش قیمت در مقایسه با نرخ‌های قبلی تعیین می‌شود.