با فرا رسیدن اسفند و نزدیک شدن به ایام پایانی سال، بازار میوه و تره‌بار با افزایش نسبی تقاضا همراه شده و در حال حاضر قیمت بیشتر اقلام میوه و تره‌بار قیمت‌های نسبتا با ثباتی را تجربه می‌کند و افزایش چندانی پیدا نکرده است.
"دستفروشی بنزین" در سایه کم‌توجهی مسئولان نظارتی روبه گسترش است و با توجه به در پیش بودن ایام نوروز، بیش از پیش شاهد فعالیت دلالان بنزین به خصوص در جاده های دورافتاده کشور هستیم.
معاون وزیر نیرو:
معاون امور آب و آبفای وزارت نیرو گفت: مقرر شده است که ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اوراق مشارکت و اسناد خزانه به پروژه سد غدیر بابا حیدر اختصاص یابد تا این پروژه عظیم سال آینده به بهره‎‌برداری برسد.
ادامه روند افزایشی قیمت سکه
در بازار امروز - پنج‌شنبه - قیمت سکه تمام طرح جدید با افزایش 6000 تومانی در مقایسه با روز گذشته، بیش از یک میلیون و ۱۹۷ هزار تومان فروخته می‌شود و دلار آمریکا نیز ۳۷۷۹ تومان قیمت دارد.
بانک مرکزی نرخ تورم بهمن‌ماه را 8.7درصد اعلام کرد
در حالی که مرکز آمار ایران چند روز پیش نرخ تورم بهمن‌ماه را 6.8 درصد اعلام کرده بود، بانک مرکزی آن را 1.9 درصد افزایش داد.
نسخه معجزه آسای ایران در قبال تکانه های شدید اقتصادی چیست؟
برخی کارشناسان معتقدند که ظهور ترامپ، اقتصاد جهان را با آشفتگی های جدی مواجه خوهد ساخت،در این میان لفاظی های او علیه ایران،بار دیگر احتمال بازگشت تحریم ها را تقویت کرده است.
نماینده مردم اهواز در مجلس خبر داد
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بر این شده است که فردا از صندوق ارزی دولت در خواست کنیم تا به بودجه خوزستان بی‌افزایند همچنین صحبت شد که ۱۰۰ میلیون دلار افزون بر بودجه خوزستان به استان اختصاص داده شود.
چرا کیفیت خودروهای ایرانی بالا نمی رود؟
عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با شهرفردا
کارشناس خودرو گفت: مرجع رسمی سنجش کیفیت خودرو ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است که وابسته به وزارت صنعت بوده و با مجوز خودروسازان وارد خطوط تولید می شوند؛ جی‌دی‌پاور بدون وابستگی مالی به خودرو سازان و در جایگاه مصرف کننده گزارش کیفی خودروها را با ادبیات قابل فهم برای عموم منتشر می کند.
آلمان را می‌توان یکی از سختگیرترین کشورها در زمینه ایزوله تصمیمات پولی از انگیزه‌های دولتی و سیاسی دانست؛ واقعیتی که به‌خوبی در شاخص‌های جهانی منعکس‌کننده استقلال بانک مرکزی نیز انعکاس یافته است. وسواس در لزوم استقلال بانک مرکزی از تصمیمات دولتی ریشه در فوبیای سیاست‌گذاران آلمانی از شرایط ابرتورمی تجربه‌شده در این کشور در سال‌های پس از جنگ جهانی اول دارد.
تولید پراید و پژو ۴۰۵ در حالی در سال جاری افزایش یافته که طبق قانون، ادامه تولید این دو خودرو از ابتدای امسال (۱۳۹۵) ممنوع بوده و تولید آنها باید متوقف شود.
نمایندگان مجلس راهکارهایی برای کسری بودجه دولت در سال آینده را مشخص کردند.
هفته جاری قیمت چهار مدل خودروی داخلی در بازار کاهش یافته است.
چرا خودروسازها اصرار بر تولید خودرو بی کیفیت دارند؟
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد که قدرت خرید پایین مشتریان خودروهای ایرانی عامل مهم و تعیین کننده‌ای در تداوم تولید خودروهای پرمصرف، آلاینده و بی‌کیفیت است.
جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی+جدول
این هفته قیمت دو مدل خودروی وارداتی در بازار کاهش یافته است.
بازار گوشت شب عید چگونه تنظیم می شود؟
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: افزایش عرضه دام از جمله راهکارهای مدیریت بازار گوشت است که انتظار می‌رود با عرضه گسترده گوشت وارداتی قیمت‌ها متعادل شود.