وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه تأمین مسکن معلولان یکی از سیاست‌های مهم این وزارتخانه برای معلولان است، گفت: تاکنون 6520 خانه معلولان تحویل داده شده و برای ساخت 6800 خانه نیز با حمایت خیرین تأمین اعتبار شده است.
شکستن انحصار دلار با بیت کوین ؛ عبور از تحریم شدنی است
عضو انجمن علمی اقتصاد شهری دز گفتگو با شهرفردا
عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت:پیاده سازی ارز دیجیتال می تواند انحصار تجارت جهانی با دلار را شکسته و در شرایط کنونی به کمک اقتصاد کشور آمده و دردور زدن تحریم ها به ایران کمک کند.
امید به روزهای روشن درسفره های خالی بازنشستگان
چند روز پیش با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تغییر کرد و نعمت الله ایزدی به‌عنوان سرپرست جدید منصوب شد.
با بیت کوین اقامت هتل های ۵ ستاره را بگیرید
هنوز بسیاری از مردم نمی‌دانند بیت کوین، پول دیجیتال و رمز ارز چیست ولی نکته جالب این است که برخی هتل های ۵ ستاره بین المللی و داخلی حاضرند با بیت کوین به مشتریان خود خدمات بدهند.
مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: طی تیرماه در مجموع ۲۰ هزار و ۹۵۵ فقره شکایت مردمی راجع به تخلفات صنفی و غیر صنفی از طریق تلفن ۱۲۴ دریافت شده است.
اگرچه هر چند روز یکبار، خودروسازان طرح‌هایی را برای فروش محصولات خود در بازار اجرا می‌کنند، اما به نظر نمی‌رسد که اجرای آنها تاثیری بر بازار داشته باشد؛ چراکه دوباره قیمت ترمز بریده است.
بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۸ اعلام کرد که بر اساس آن، تمام نرخ‌ها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
چرا فقط یک کارخانه در ایران چادرمشکی تولید می کند؟
چرا با گذشت چندین دهه از عمر صنعت نساجی در کشوری که یکی از بزرگترین مصرف کننده های چادر مشکی است، تنها یک تولیدکننده چادر مشکی آنهم با ظرفیت ناقص فعال است؟
یک کارشناس مسکن
یک کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به این‌که قیمت مسکن در برخی مناطق تهران روند نزولی به خود گرفته هم‌اکنون زمان مناسبی برای خرید به قصد سرمایه‌گذاری نیست اما متقاضیان مصرفی می‌توانند اقدام کنند.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار شهر فردا
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.
آدرس کارت سوخت خود را از سایت پست پیدا کنید
بر اساس اعلام دولت از ۱۵ روز دیگر سوخت‌گیری تنها با استفاده از کارت سوخت شخصی صورت می‌گیرد و افرادی که هنوز کارت سوخت دریافت نکرده‌اند باید نسبت به دریافت آن به‌طور جدی‌تری اقدام کنند و آن‌طور که شرکت ملی پست اعلام کرده متقاضیان به‌راحتی می‌توانند آدرس کارت سوخت خود را از سایت پست پیدا کنند.
راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه گوهرشناسی ایران
رییس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار جواهرات و سنگ های قیمتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه اندازی نخستین آزمایشگاه گوهر شناسی با محوریت فیروزه نیشابور توسط کانون خبر داد.
کاهش دلار به تنهایی گرانی را کنترل نخواهد کرد
شهرفردا فردا در گفتگو با کارشناس اقتصادی
عضو هیات علمی دانشگاه علامه گفت : کاهش قیمت ها و کنترل تورم تنها با کاهش دلار میسر نمی شود و دولت باید با اصلاح نظام بانکی و یارانه و برچیدن زمینه های فساد مالی به کنترل بازار بپردازد.
دود عدم ثبات بازار خودرو به چشم چه کسانی می‌رود؟
طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده که خرداد امسال مجددا آغاز به کار کرده‌ بود بار دیگر در تیرماه سال جاری متوقف و علت توقف آن افزایش قیمت خودرو اعلام شد. افزایشی که بنابر گفته مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور زیاد بوده و این عدم ثبات در بازار خودروسازی امکان برنامه‌ریزی مناسب برای ناوگان تاکسیرانی را سلب می کند.
500 میلیون حساب بانکی در کشور
سازمان امور مالیاتی خبر داد
پدر و پسری ۱۳۱۰ شخص حقیقی و حقوقی را دچار فساد اقتصادی کردند.