گوشی موبایل 10 درصد ارزان شد
رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان مشهد گفت: ارز حدود 10 درصد کاهش داشته و ما هم در موبایل با کاهش قیمت روبه‌رو شدیم، اگر ارز 50 درصد هم کاهش داشته باشد، ما 50 درصد در قیمت موبایل کاهش داریم.
نایب رئیس اتاق اصناف با اشاره به جزئیات توافقات مالیاتی اصناف با سازمان امور مالیاتی گفت:تمام صنوفی که مالیات قطعی آنها ١ تا ٢.٥میلیون تومان است،هیچگونه افزایشی در پرداخت مالیات خود ندارند.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از قول کره‌ای‌ها برای تامین قطعات لوازم خانگی در ایران خبر داد و گفت: علاوه بر این، از سوی طرف ایرانی، مذاکراتی با یک برند درجه یک چینی صورت گرفته تا محصولاتش در ایران تولید و عرضه شود.
با برگزاری انتخابات هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، ماراتن انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور، امروز(یکشنبه ۲۶خرداد ۹۸) به پایان می‌رسد.
در جهان قطارهای بسیار زیادی به عنوان قطارهای پیشرفته و پرسرعت شناخته می‌شوند. اما کدام یک به عنوان برجسته ترین‌ها محسوب می‌گردند؟
چالش های مالیات ستانی از سکه
شهر فردا بررسی کرد
درحالی که اخذ مالیات 150 تا 250 هزار تومانی از سوی سازمان مالیاتی از خریداران سکه قانونی تلقی شده است منتقدان معتقدند از آنجا که در زمان ثبت نام مالیات ستانی مورد تاکید قرار نگرفته اخذ آن اکنون می تواند به اعتماد عمومی خدشه وارد کند.
معافیت جدید کارفرمایان از پرداخت حق بیمه کارفرما
در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی انجام می شود
کارفرمایان و فعالان اقتصادی در صورت جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تا دو سال از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما معاف می‌شوند.
پس از آنکه از ابتدای امسال قیمت‌ها در بازار خودرو کار خود را افزایشی آغاز کرده بود؛ طی چند مدت اخیر با کاهش‌های بعضا روزانه پیش رفته است. به گفته کارشناسان این حوزه روند نزولی قیمت خودرو ادامه‌دار خواهد بود.
گزارش تعزیرات از تخلفات خودروسازان و واردکنندگان موبایل
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به ورود تعزیرات به بیش از ۱۲۰ هزار پرونده در ۸۳ روز نخست سال جاری، به تشریح مهمترین این پرونده‌ها پرداخت.
انتخاب یک رشته دانشگاهی پولساز و آینده دار برای تصاحب بازار کار آرزویی است که بسیاری از دانشجویان حتی دانش‌آموزان در دوران تحصیل برای خود تصور می‌کنند، اما واقعیت‌های بازار کار چیز دیگری است و نشان می‌دهد که برای داشتن شغلی آینده‌دار باید واقع‌بینانه انتخاب رشته کرد.
راه اندازی مجدد کارخانه کاله در عراق
دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید از برگزاری نشستی با حضور مسئولان ایرانی و عراقی برای راه اندازی مجدد کارخانه کاله در عراق خبر داد.
رشد 100 درصدی قیمت مواد اولیه صنایع دستی / صنایع دستی جایگزینی مناسب برای صادرات نفت
تولید کننده برتر در روز جهانی صنایع دستی مطرح کرد
مدرس دانشگاه پیرامون تاثیر تحریم ها بر صنایع دستی و جایگزینی این صنعت به جای صادرات نفت، گفت: هیچ تحریمی بر صنایع دستی وجود ندارد و تنها بازار مواد اولیه با تشنج قیمت روبرو است.
قیمت بلیت اتوبوس در سال ۱۳۹۸ به طور رسمی از خردادماه سال جاری ۲۰ درصد افزایش یافت.
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است
دکتر اصغر زارعی در گفتگو با شهر فردا مطرح کرد
استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
رئیس کارگروه رجیستری تلفن همراه گفت: حدود سه میلیون گوشی ثبت سفارش شده است که ورود آنها به بازار، موجب کاهش قیمت گوشی خواهد شد.