پیشنهاد لیلاز درباره پول یارانه‌ها
سعید لیلاز گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در مناطق حاشیه‌نشین گسترش طرح تحول سلامت و نهادینه کردن آن است تا بتواند به طبقات فقیر و اقشار آسیب پذیر جامعه کمک کند.
کارورزان به جای کارگران درست یا غلط؟
در آخرین روزهای فعالیت دولت یازدهم باز هم طرحی برای افزایش اشتغال مصوب شده تا براساس آن فارغ التحصیلان دانشگاه به مدت ٦ ماه تا یک‌سال در بنگاه‌ها مشغول به کار شوند. کلیت طرح، خوب است اما وقتی پای بیمه یا حداقل دستمزد به میان می‌آید، یک جای این طرح می‌لنگد.
افزایش طول عمر با کاهش مصرف سم در تولید برنج
عضو هیئت علمی و استاد تمام گروه اقتصاد نظری علامه طباطبایی تهران، گفت: مشکلات موجود در اقتصاد ایران مربوط به اجرا نشدن درست قانون‎های اقتصادی است.
لیلاز:یارانه ها را به تامین اجتماعی تزریق کنید
سعید لیلاز گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در مناطق حاشیه‌نشین گسترش طرح تحول سلامت و نهادینه کردن آن است تا بتواند به طبقات فقیر و اقشار آسیب پذیر جامعه کمک کند.
پرورش گل های زینتی کجای اقتصاد ایران است؟
رئیس پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی ایران گفت: علی‌رغم مواهب خدادادی و پتانسیل بالای کشور در حوزه گل و گیاهان زینتی، جایگاه کنونی ما در این حوزه خوب نیست.
ميانگين سنى كشور به ٣١.١ و میانه سنی جمعیت از 27 سال به 30 رسیده و 50 درصد جمعیت زیر 30 سال قرار دارند .
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که اصلی ترین مسئله حوزه مسکن خانه اولی‌ها و بد مسکنی در حاشیه شهرها و بافت‌های فرسوده است.
سکه تمام طرح جدید با روند نزولی نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۲۰۲ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۷۵۶ تومان عرضه می‌شود.
نائب رئیس اتاق بازرگانی گفت: شفافیت باعث آگاهی بیشتر مردم و دولت می شود که نتیجه آن گام های استوار تر در عرصه رشد و شکوفایی اقتصادی است. آفت بزرگ اقتصاد آمارسازی است ، آمارسازی موجب غفلت از ضعف می شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات تهران از ثبات قیمت انواع محصولات لبنی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه یارانه خانوارهای نیازمند تغییر نکرده و قطع نمی‌شود، گفت: آنچه افزایش می‌یابد، مستمری آنها بوده که طبق مصوبه مجلس است.
طیب نیا با اشاره با پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم اظهار کرد: باید حواسمان به این نکته جمع باشد که مردمی که به ما رای داده‌اند، از وعده‌های پر آب و تاب اضافه کردن یارانه‌ها چشم پوشی کرده و اکنون از ما توقع دارند آینده بهتری برای آنها فراهم بیاوریم.
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان با اشاره به افزایش 8 درصد قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه ماه رمضان 12 هزار تومان مصوب و ابلاغ شد.
معاون مرکز آمار گفت: اگر با همین روال پیش برویم تا سال ۱۴۲۰ افرادی که وارد بازار کار مى شوند از افرادی که از بازار کار خارج می‌شوند کمتر خواهد بود و معادله جمعیت در بازار کار تغییر می‌کند.
مردم از شهردار وابستگی حزبی نمی خواهند، توسعه شهری انتظار دارند
عضو هیات علمی دانشگاه در گفتگو با شهر فردا
استاد دانشگاه شیراز گفت:مردم از شهرداری وابستگی به حزب خاصی را انتظار ندارند ،بلکه عمران ،آبادانی و پویایی شهری را انتظار دارند ،که این مهم با سابقه اجرایی افراد در پستهای مهم و همچنین خلاقیت و بهره گیری از مشاوران اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی میسر است، تا شهر میل به پویایی داشته و از چالش های سیاسی که جز خستگی برای مردم نتیجه دیگری ندارد رها شود.