دولت در حوزه اشتغال نمره قبولی نمی‌گیرد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت در حوزه جذب منایع خارجی، تجهیز بخش خصوصی و تقویت منابع بانکها کارنامه درخشانی نداشته و اقدام صورت گرفته و اختصاص خط‌های اعتباری در بخش اشتغال هم، حفظ شرایط موجود لقب می‌گیرند.
ایران در واردات، رتبه چهارم دنیا را کسب کرد!
صندوق بین المللی پول:
صندوق بین المللی پول با اشاره به رشد ۲۲ درصدی واردات ایران در سال ۹۵ اعلام کرد ایران رتبه چهارم جهان را در بین ۱۷۵ کشور از این نظر کسب کرده است.
کاهش ۱۵۰ میلیون دلاری صادرات ایران به آفریقا
مدیر کل سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد
مدیر کل دفتر بازرگانی کشورهای عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از کاهش حجم صادرات ایران به قاره آفریقا در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴ خبر داد.
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد که مسائل و مشکلات پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی‌شود.
هاشمی طبا:250 هزار کارخانه ای که تاسیس نشد
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری که با حضور در برنامه تلویزیونی ، رودررو با مردم سخن می‌گفت، با تاکید بر چهار حوزه کار، اشتغال، تولید و خدمات به عنوان اقتصاد کشور گفت: در طول 10 سال گذشته حدود 40 میلیارد دلار بنزین وارد کرده و سوزاندیم و 250 هزار میلیارد تومان صرف پرداخت یارانه‌ها شده است که با این هزینه می‌توانستیم 250 هزار کارخانه تاسیس کنیم.
رئیسی: مصمم هستیم که مشکل بیکاری را حل کنیم
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مگر می‌شود در کشوری که امروز در جهان به عنوان الگو مطرح است مشکل بیکاری را حل نکرد. ما مصمم هستیم تا با کمک مردم مشکل بیکاری را حل کنیم
معاون وزیر:واحدهای تولیدی قبل انقلاب تعطیل شدند
معاون وزیر صنعت با اعلام اینکه در حال حاضر آمار نهایی میزان واحدهای تولیدی را به تفکیک سال و دلایل تعطیلی آنها ندارم، تصریح کرد: اینکه بگوییم واحدی تعطیل نشده، دروغ است اما اگر بنگاهی قبل از انقلاب احداث شده باشد دلیلی ندارد که تا ابدالدهر فعال باشد.
معاون امور ساختمان و مسکن وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که سرمایه حدود ۲۰۰ میلیارد دلاری در تله خانه‌های خالی گرفتار شده‌اند، گفت: تداوم تولید خانه‌های بدون متقاضی مصرفی نه‌تنها درست نیست بلکه شرایط اقتصادی نیز پذیرای آن نیست.
یک ساعت ماساژ چند؟
رییس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ تاکید دارد استفاده از ماساژ برای مقاصد درمانی موضوعی است که نیاز به تخصص‌ لازم در حوزه پزشکی دارد برهمین اساس افراد نمی‌توانند با گذراندن دوره‌های شش ماهه یا یکساله ماساژ ادعای ارائه خدمات درمانی داشته باشند.
آخرین قیمت‌ها از بازار سکه و ارز
یک میلیون و 219 هزار تومان عرضه می‌شود و دلار آمریکا 3759 تومان قیمت دارد.
اعلام تازه بانک مرکزی از تغییرات تورم از تکرار روند روبه رشد آن از اواخر سال قبل حکایت دارد.
دولت در حوزه اشتغال نمره قبولی نمی‌گیرد
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با شهرفردا:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت در حوزه جذب منایع خارجی، تجهیز بخش خصوصی و تقویت منابع بانکها کارنامه درخشانی نداشته و اقدام صورت گرفته و اختصاص خط‌های اعتباری در بخش اشتغال هم، حفظ شرایط موجود لقب می‌گیرند.
گمرک ایران شرایط معافیت‌های خاص از پرداخت سود بازرگانی واردات خودرو را اعلام کرد.
یارانه ها کارانه می شود؟
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه دولت برای بهبود وضعیت معیشتی مزد بگیران شاغل و بازنشسته خبر داد.
پولدارهای اروپایی پولدارتر شدند
پس از نتیجه انتخابات فرانسه، دارایی ثروتمندان اروپا افزایش یافت.
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، بازار ارز و فعالان آن نیز در انتظار دیدگاه‌های کاندیداها و تاثیرپذیری بازار از آن خواهند بود. با این حال سیاستگذار پولی از کنترل هیجان کاذبی که می‌تواند بر بازار حاکم شده و روند قیمتی ارز را دچار نوسان کند، سخن گفته است.