از زلزله ۸ ریشتری ژاپن با یک تلفات تا زلزله ۶.۶ ریشتری بم با یک سوم تلفات
دبیر کل انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: برخورد با زلزله باید از حالت سنتی خارج و در ابعاد فنی مورد توجه قرار گیرد و به عنوان شاخه ای از برنامه ریزی شهری مورد توجه واقع شود.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری
شهر فردا گزارش می دهد
بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.
هزینه صرفه‌جویی تبلیغات نوروز به مناطق سیل زده اختصاص یابد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با صدور بخشنامه‌ای اعلام کرد که هزینه صرفه‌جویی تبلیغات نوروز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کند.
نخستین نشست خبری کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار/ نوآوری کسب و کارها در دست فراموشی است
در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد
در نخستین نشست خبری کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار در تاریخ 15 دی ماه 1398 در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد،یک استاد دانشگاه گفت: نوآوری در کسب و کارها به فراموشی سپرده شده است.
دغدغه مردم بدون نظام شفافیت ممکن نیست
علی شماعی در گفتگو با شهر فردا
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی گفت:دغدغه مردم بدون نظام شفافیت ممکن نیست .
آثار گرانی در زندگی اجتماعی مردم چیست؟
شهرفردا در گفتگو با یک اقتصاددان
یک اقتصاددان گفت : تورم به عنوان یک پدیده اقتصادی آثار خزنده ای در زندگی اجتماعی شهروندان دارد و می تواند ضمن آینده هراسی ، سرمایه های اجتماعی یک جامعه را تهدید کند.
نمایندگان مجلس تردد حمل بار و مسافر توسط وسائط نقلیه موتوری پس از رسیدن به سن فرسودگی در کلانشهرها را ممنوع کردند.
افزایش نرخ کرایه‌ حمل و نقل عمومی از۲ روز آینده
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: احتمالاً از ۲ روز آینده نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی ۲۰ درصد افزایش می یابد.
تولید را هرجا که لازم شد، تعطیل کنید
وزیر نفت خطاب به مدیران نفتی:
وزیر نفت خطاب به مدیران شرکت‌های نفتی گفت: با همین قدرت به کارتان ادامه دهید؛ تولید را هر جا لازم شد برای کار‌های زیست محیطی تعطیل کنید.
اعتلا و توسعه کشور در رونق تولید
اختصاصی شهر فردا
به مانند سالهای اخیر رهبر فرزانه و گرانقدر انقلاب شعار سال را به مفهومی کاملا اقتصادی اختصاص دادند،مردم،همبستگی،مشارکت و اتحاد آنها در رونق تولید و حمایت از تولید پایان بخش چرخه ای است که در پایان می تواند اعتلا و توسعه کشور را به همراه داشته باشد.
اعتبار بسته حمایتی مددجویان هنوز تامین نشده است
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه هنوز اعتبارات مورد نیاز و برای توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی از سوی سازمان برنامه بودجه، تامین نشده است.
نوسازی شهر تاریخی فرانسه با طرح اکولوژیکی مدرن + عکس
پروژه نوسازی شهر تاریخی فرانسه با طرح اکولوژیکی مدرن ویژگی های تاریخی شهرهای اروپایی را با ویژگی های معاصر سازگار با محیط زیست ترکیب می کند.
علت توقف عرضه گوشت تنظیم بازار در فروشگاه‌های شهروند
مدیرعامل شهروند از احداث فروشگاه شهروند در ٧ استان کشور در آینده نزدیک خبر داد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: افرادی که حقوق بالای ۵ میلیونی داشته و هنوز یارانه می‌گیرند و افراد فوت شده‌ای که هنوز یارانه آنها برقرار است جزو ۳ دهکی خواهند بود که یارانه آنها قطع می‌شود.
همفکری دولت با مجلسی‌ها در خصوص یارانه آب
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در ایران به دلیل وجود یارانه، هزینه‌های بالای آب احساس نمی‌شود و مردم نسبت به مصرف آب واکنش لازم را نشان نمی‌دهند، دولت در این زمینه بررسی‌های لازم را انجام داده و با مجلس هم‌فکرهایی داشته است.