وزیر راه و شهرسازی می گوید: «اصلاً مسکن مهر بودجه دولتی نداشت که بخواهیم قطع کنیم. بودجه آن از طریق تسهیلات بانکی و خود منابع متقاضیان تأمین شده و می‌شود و این کاملاً بحث غلطی است.»
صنعت ساختمان چند سالی است، در خواب زمستانی به سر می برد و هرچند به نظر می رسد که بنای خروج از شرایط رکودی را ندارد، اما گویا تکانه های جهش رشد اقتصادی در سال 95، تلنگری نیز به این بخش وارد کرده است.
رکود حاکم بر بازار مسکن از سال‌های گذشته آغاز شده و به گفته کارشناسان بازار مسکن این روند ثبات در قیمت‌ها در سال‌های جاری نیز ادامه خواهد داشت.
یکی از واگن‌های قطار تهران _ مشهد دچار آتش‌سوزی شد.
آخرین جزئیات قیمت بلیت قطارها
بلیت قطار پلور سبز (لوکس 4 تخته) از ساری به سمت مشهد با قیمت 84 هزار تومان به فروش می رسد.
شواهد آماری نشان می‌دهد که بخش ساختمان در سال 1395 نیز وضعیتی مشابه سال‌های قبل داشته و از رشد منفی برخوردار خواهد بود.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: برخی محورهای آذربایجان غربی و شرقی شاهد بارش برف است و براساس پیش‌بینی‌ها این شرایط جوی در 30 اسفندماه به محورهای شمالی خواهد رسید.
آزادراه منجیل-رودبار افتتاح شد
با حضور معاون رئیس جمهور؛
با حضور معاون اول رییس جمهور و معاون وزیر راه و شهرسازی ۳.۲ کیلومتر از آزاد راه منجیل – رودبار ظهر امروز به بهره برداری رسید.
بخش مسکن در حالی شمع چهارمین سال رکود خود را اواخر سال ۱۳۹۵ فوت کرد که طی ۱۱ ماه اخیر بیش از یک میلیون فقره تسهیلات به این بخش پرداخت شد.
فاز ۸ پردیس افتتاح شد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در آیین افتتاح ۱۰۰۰ واحد مسکونی درفاز ۸ خبر داد: در سه ماهه ابتدای سال آینده ۳۰۰۰ واحد مسکن پردیس افتتاح می‌شود.
پیش‌بینی جابجایی هوایی ۳.۶ میلیون مسافر نوروزی
قائم‌مقام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی نوشت: پیش بینی می‌شود که در نوروز سالجاری بیش از سه میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر از طریق فرودگاه‌های کشور جابجا شوند.
نوشت:طبق گفته کارشناسان بازار مسکن مهم ترین علایم ورود بازار مسکن به دوره رونق، افزایش حجم معاملات و افزایش قیمت ها در بازار است که این روزها شاهد این علایم در بازار مسکن هستیم.
بازار اجاره پایتخت در آخرین ماه از سال ۱۳۹۵ روزهای آرامی را سپری می‌کند و بنا به گفته‌ رییس اتحادیه املاک، نرخ افزایش اجاره بها در زمستان کمتر از ۸ درصد بوده است.
دومین هواپیمای خریداری شده ایران از شرکت ایرباس فرانسه به‌طور رسمی در فرودگاه مهرآباد فرود آمد تا به ناوگان ایران اضافه شود.
بر اساس یافته‌های مرکز آمار ایران در پاییز 95 نسبت به پاییز 94 صورت گرفت
بر اساس نتایج طرح‌های مرکز آمار ایران میانگین قیمت فروش هر متر مربع ساختمان و زیربنای مسکونی شهر تهران در پاییز ۹۵ نسبت به پاییز قبل از رشد ۸.۴ درصدی برخوردار شده است.