قیمت مسکن درمنطقه یک چند؟
فایل‌های فروش آپارتمان نوساز در بازار مسکن منطقه یک پایتخت فراوان شد.
بررسی شهرفردا از وضعیت سکونتگاه های غیر رسمی
کارشناس شهری گفت:آمارها نشان می دهد 6 میلیون نفر در 77 شهر کشور در سکونتگاههای غیر رسمی اسکان دارند و رشد اجاره بها با وجود رکود بازار مسکن بر ازدحام این مناطق افزوده است
رییس اتحادیه مشاوران املاک در تازه‌ترین اظهارنظر خود، از کاهش 40درصدی حجم معاملات مسکن در دی و بهمن امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داده است.
تا کنون ۷۰ هزار واحد مسکن مهر پرند افتتاح شده و ۱۷ هزار واحد باقی مانده که اگر زیرساخت‌ها، انشعابات و مترو تکمیل شود این شهر می تواند قابلیت سکونت به خود بگیرد.
۱۶ محور به دلیل شرایط نامساعد جوی مسدودند
براساس‌ اطلاعات ۱۸۲۶ دستگاه تردد‌شمار جاده‌ای، کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ نسبت به روز قبل ۳.۱ درصد افزایش ‌نشان می‌دهد؛ در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات‌ ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.
مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه از هفته آینده مقدمات معرفی واحدهای مسکن مهر به بانک‌های عامل برای دریافت وام ۴۰ میلیونی آغاز می‌شود، گفت: از ۷۵۰۰ مسکن مهر فاقد متقاضی تاکنون برای خرید ۱۵۰۰ واحد ثبت نام شده است.
کارشناس مسکن در گفتگو با «شهر فردا» تحلیل کرد
ستاریان گفت: نبود بانک اطلاعاتی مبتنی بر تحلیل اقتصادی و قدرت خرید باعث انتشار اطلاعات مخدوش در حوزه بازار مسکن شده و می تواند به خارج شدن بازیگر ان از بازار کمک کند و سیستم قضایی پشتیبان نیز وجود ندارد.
سرنوشت بازار مسکن چگونه رقم خواهد خورد؟
در شرایطی رکود حاکم بر بازار مسکن به سال ششم وارد می شود که در پنج سال گذشته،امیدواری ها در خصوص حصول رونق در این بازار به نتیجه ای نرسید و همچنان فعالان این عرصه،امیدوار به حصول گشایش های احتمالی در آینده هستند.
یک کمپانی هلندی به نام PAL-V از خودرو پرنده خود رونمایی کرده است.
گزارشی براساس قیمت زمین در شهرهای مختلف جهان منتشر شد که گران ترین آن ها را رتبه بندی کرده است.
مجتمع های مسکن اجتماعی چه زمانی سبز می شوند؟
مسکن اجتماعی طرحی است که در روزهای اخیر به تصویب دولت رسیده تا از این طریق به خانه دار شدن مردم کمک کند ولی این طرح در قدم اول برای ساخت 70 هزار واحد مسکن مهر در سال جاری به دلیل تصویب دیر هنگام، موفق نبوده و باید دید این طرح در ادامه به کجا خواهد رسید.
نماینده کرمان گفت: در سه سال اخیر بیش از 5 میلیارد تومان برای صدمه دیدگان حوادث ناشی از تصادفات غیرعمد از محل اعتبارات صندوق تامین خسارت های بدنی در استان کرمان هزینه کرده‌ایم که تا پایان سال جاری زندانی ناشی از دیه تصادف در استان نخواهیم داشت.
مسافران مانده و سرگردان در فرودگاه مشهد، هر لحظه مشکلاتشان بیشتر می‌شود. در کنار گذراندن شبی سرد در فرودگاه بدون هیچ امکانات، نه تنها امروز ایرلاین‌‌ها پول پروازهای باطل شده‌شان را نمی‌دهند، بلکه هر لحظه نرخ‌های بلیت در حال افزایش است‌.
موافق استیضاح آخوندی
نماینده زاهدان و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در موافقت با استیضاح وزیر راه به آمارهای پزشکی قانونی در رابطه با تلفات جاده‌ای اشاره کرد.
عذر خواهی آخوندی از تریبون مجلس
وزیر راه و شهرسازی در دفاع از خود در جریان رسیدگی به استیضاح در مجلس با توجه به حوادث اخیر اظهار کرد: یک بار دیگر بابت هرگونه قصور یا کوتاهی از دستگاه خودم یا سایر دستگاه‌های اجرایی و شخص خودم پوزش می‌طلبم.