مریخ در زمین! /تصاویر
جهان نما/
آنتلوپ کنیون (Antelope Canyon) پارکی طبیعی در ایالت آریزونا در ایالات متحده آمریکا است. این پارک حاوی صخره‌هایی دیدنی است که توسط آب و هوا در طول سالیان بگونه‌ای غریب فرسایش یافته که شباهت زیادی به سطح سیاره مریخ دارد.
جهان نما/
غار "کروبرا" که "ورونیا" هم نامیده می‌شود عمیق‌ترین غار شناخته‌شده جهان است. این غار در گرجستان واقع شده و محل آن در توده‌کوه آرابیکا در کوهستان گاگرا جمهوری آبخاز است. تفاوت ارتفاع بین ورودی غار با ژرف‌ترین نقطه اکتشاف‌شده آن ۲۱۹۷ متر است.
تعظیم هنر در برابر آتش نشان شهید/ تصاویر
نما/
طی روزهای اخیر بسیاری هنرمندان با آثار هنری خود در حال ادای دین به آتش نشانان قهرمان هستند.
رونمایی از اژدهای جدید لکسوس/تصاویر
فناوری/
شرکت لکسوس در نمایشگاه Detroit Auto Show اتومبیلی به نام UX Concept را معرفی کرد. این اتومبیل SUV فعلا در مرحله کانسپت قرار دارد و مشخص نیست در چه زمانی راهی بازار می‌شود.
جهان نما/
در نقاط مختلف جهان آکواریوم هایی وجود دارند که زیبایی های دنیای زیر آب را به نمایش می گذارند، اما تعداد محدودی آکواریوم با حجم بالا و بزرگ وجود دارد. این آکواریوم ها نه تنها جذاب هستند بلکه جنبه آموزشی نیز دارد و انسان را به جهانی ناشناخته می برد.
خانه های 20 متری که همراه شما می آیند! / تصاویر
شهرنما/
برای افراد زیادی پیش آمده که در زمان جابجایی منزل حجم زیادی از وسایل را باید بسته بندی نموده و پس از جابجایی مجدد آنها را باز کنند. اما با اجرای این طرح تمام خانه همراه با وسایل داخل بطور یکجا جابجا می شود!
برگزاری جلسه شوراي شهر با حضور قالیباف
گزارش تصویری/
در جلسه امروز شورای شهر تهران قالیباف لایحه بودجه را به شورا تقدیم کرد.
جهان نما/
در روستای "سان بارتلمه د پینارس" در شمال غرب مادرید اسپانیا سالانه جشنی در روز "سنت آنتونی" یا همان روز بزرگداشت قدیس حامی حیوانات برگزار می شود که در آن سوارکاران با اسب از درون آتش عبور می کنند.
جهان نما /
شهرهای زیبای سوریه که زمانی مقصد گردشگران اروپایی بود، امروز به ویرانه تبدیل شده است.
جهان نما/
موآی‌ها (Moai) مهم‌ترین مظهر فرهنگی جزیرۀ ایستر در شیلی هستند که ۲۸۸ تای آنها روی سکوهای عظیمی به نام «آهو» (Ahu) (سکوهای انجام تشریفات) ایستاده‌اند.
یکی از دغدغه های بشر پیش بینی آینده است. این گزارش تصویری تصور انسان آغاز قرن بیستم از زندگی شهری در یک سده بعد را نشان می دهد.
خلاقانه ترین مبلمان های شهری/ تصاویر
شهرنما/
اجزاء مختلفی در شکل دادن به یک شهر دخیل هستند. این اجزاء تشکیل شده اند از ساختمان ها، پل ها، پارک ها، مجسمه ها و ... . مبلمان شهری نیز یکی از اجزاء کاربردی در شهرها هستند که می تواند با طراحی خلاقانه در کنار کاربردی بودن به اثری هنری و جذاب تبدیل شود.
میدان گاوبازی مدیسون آمریکا، میزبان سوارکاران حرفه ای/ تصاویر
جهان نما/
سوارکاران حرفه ای خود را برای شرکت در مسابقات گاو بازی از سرتاسر آمریکا به میدان گاو بازی مدیسون رسانده اند.
نما/
هرچند پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی دیروز در مرقد امام(ره) آرام گرفت اما روحیه انقلابی گری هاشمی ادامه داد چرا که «هاشمی زنده است تا نهضت زنده است»
از وداع غمبار رهبری با رفیق دیرین تا حضور سردار سلیمانی
گزارش تصویری از مراسم تشییع آیت الله هاشمی