تلفن همراه ناصرالدین‌شاه/ تصویر
تک نما/
وسیله‌ای که در تصویر می‌بینید، تلفن همراه ناصرالدین‌شاه است که در موزه ارتباطات نگهداری می‌شود. دربار ناصرالدین‌شاه در سفرهای او این تلفن را همراه می‌بردند تا در صورت نیاز شاه از آن استفاده کند.
جهان نما/
مسابقه بین‌المللی کیک لندن که هر ساله با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف برگزار می‌شود امسال نیز در کاخ الکساندرا برپا شد. در این مسابقه کیک‌های برتر از نظر پخت و تزئین و میزان توجه به جزئیات در جذاب کردن کیک با هم به رقابت می‌پردازند.
ایران نما/
فصل صید ماهیان استخوانی مازندران هر سال از ۲۰ مهر ماه آغاز شده و تا پایان فروردین ادامه دارد.
ایران نما/
پارک ملی کویر یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین مناطق حفاظت‌شده ایران است که بیشتر آن در شهرستان گرمسار واقع در استان سمنان است. بنای مشهور«قصر بهرام» که در واقع یک کاروانسرای شاه عباسی است و کاروانسرای«عین الرشید»، آبراه سنگی«سیه کوه» و آب انبار«قیلوقه» از دیگر جاذبه های تاریخی این منطقه است.
ایران نما/
هر ساله با فرارسیدن فصل بهار، جشنواره گلهای پیازی در بوستان ملت شهر مشهد برگزار می شود. در این جشنواره بیش از 10 میلیون بوته گل در بهار 96 در سطح شهر و میادین مختلف آن کاشته شد که بیش از 320 هزار از این تعداد گل های پیازی می باشد.
گزارش تصویری/
پنجمین و آخرین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از صبح روز شنبه در ستاد انتخابات کشور آغاز و تا ساعتی دیگر به پایان می رسد.
گزارش تصویری/
در پی جاری شدن سیل روز گذشته و امروز شنبه در آذربایجان شرقی روستاهای استان دچار خسارت شدند. تصاویر خسارت سیل به روستای بیرق را نشان می دهد. بیرق یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان میدان‌چای بخش مرکزی شهرستان تبریز واقع شده‌ است.
ایران نما/
کاوش‌های باستان‌شناسی در محوطه‌ای زیرزمینی در شهر سامن واقع در غرب ایران و جنوب شهرستان ملایر در فاصله 400 کیلومتری از شهر تهران منجر به کشف شهری پنهان شد که در یک بستر سنگی ساخته شده است.
شکوفه های گیلاس در واشنگتن/ تصاویر
خبرگزاری رویترز مجموعه تصاویری از شکوفه های درختان گیلاس در یکی از پارک های واشنگتن منتشر کرده است.
زیباترین هتل های ساحلی جهان/تصاویر
جهان نما
معمولا لوکس ترین هتل های جهان به دلیل اشراف به دریا و آرامش خاص در سواحل و کنار دریا ساخته می شوند.
گردشگران نوروزی در طاق بستان/ تصاویر
ایران نما/
طاق بستان از جاذبه های تاریخی و گردشگری استان کرمانشاه در دوره تاریخی ساسانی است که در شمال شهر کرمانشاه واقع شده است. زیبایی این اثر به همراه چشمه ها و دریاچه زیبای آن در این ایام تعداد زیادی از گردشگران نوروزی را به خود جلب کرده است.
چابهار این روزها میزبان هزاران مسافری است که از اقصی نقاط ایران به دیدارش آمده اند.
ششمین روز نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی/ تصاویر
گزارش تصویری/
سید حسین هاشمی استاندار تهران روز شنبه در ششمین روز نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران حضور دارد.