شناگاه‌های بوشهر پایش می‌شود
مدیرکل محیط زیست بوشهر:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: طرح پرچم گذاری شناگاه‌های ساحلی در بوشهر با هدف آشنایی مردم با وضعیت این مراکز تفریحی اجرا می‌شود.
۲۶ جشن گلریزان در استان بوشهر برگزار می‌شود
مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر:
مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر از برگزاری ۲۶ جشن گلریزان در استان طی ماه رمضان سال جاری خبر داد و گفت: زمینه آزادی ۱۲۵ زندانی جرایم مالی غیر عمد فراهم می‌شود.
۲۲ ملوان شناور صیادی حادثه دیده در آب‌های خلیج فارس نجات یافتند
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ۲۲ سرنشین و ملوان شناور صیادی حادثه دیده در آب‌های بندر دیر با اعزام شناور ناجی و آتشخوار از خطر آتش‌سوزی و مرگ نجات پیدا کردند.
500 میلیارد تومان قیر رایگان در روستاهای کشور توزیع می‌شود
معاون بنیاد مسکن:
معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن گفت: با خرید 500 میلیارد تومان قیر برای اجرای آسفالت در روستاها، به زودی کار توزیع رایگان آن در سطح کشور آغاز می‌شود.
پروژه‌های عمران شهری بوشهر تکمیل شوند
رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر:
رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر گفت: پروژه‌های عمران شهری بوشهر تکمیل شوند.
برندسازی شهر بوشهر با محوریت گردشگری تدوین شود
رئیس شورای شهر با تاکید بر توسعه صنعت گردشگری و تکمیل زیرساخت‌های آن در بوشهر گفت: در این راستا برندسازی شهر بوشهر با محوریت گردشگری تدوین شود.
۸۳ درصد مخزن سد رئیسعلی دلواری دشتستان خالی است
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر با اشاره به کاهش ۵۲ درصدی بارش باران در استان بوشهر گفت: کاهش بارش باران سبب خالی ماندن ۸۳ درصد مخزن سد رئیسعلی دلواری دشتستان شده است.
مقابله با گرد و غبار در استان بوشهر
مدیرکل منابع طبیعی بوشهر مطرح کرد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به مقابله با گرد و غبار در استان گفت: پروژه بزرگ ۲۰۰ هکتاری چاله‌های آبگیر در شهرستان دشتی با پیشرفت خوبی روبرو شده است.
۳۰۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان استان بوشهر ساخته می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ساخت سه هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد یکی از مهمترین دست‌آوردهای سفر رئیس کمیته امداد کشور به بوشهر است.
پیک مصرف برق در استان بوشهر به ۱۶۵۰ مگاوات افزایش می‌یابد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به اینکه پیک مصرف برق سال گذشته استان ۱۶۰۸ مگاوات بود گفت: امسال پیک مصرف برق در استان بوشهر در اوج گرما به ۱۶۵۰ مگاوات پیش بینی شده است.
نقشه راه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تدوین شد
معاون استاندار بوشهر گفت: با کار کارشناسی ۱۹۰ نفر ساعت نقشه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر برای سال ۱۳۹۷ تدوین و آماده اجرا شد.
2 هزار میلیارد تومان برای توسعه روش‌های آبیاری کشور اختصاص یافت
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون آب‌وخاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه روش‌های آبیاری جدید در کشور اختصاص‌ یافته است.
توقیف 4 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در بوشهر
فرمانده انتظامي بوشهر خبر داد
فرمانده انتظامي شهرستان بوشهر از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش 430 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
6 پروژه عمرانی در بوشهر به مرحله بهره‌برداری می‌رسد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: 6 پروژه عمرانی در سال جاری در سطح استان بوشهر به مرحله بهره‌برداری می‌رسد که شامل پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای در کنار افتتاح ساختمان‌های ادای این جمعیت است.
2 کشته و مصدوم و 3 بازداشتی حاصل حفاری غیر‌مجاز
ادامه تلاش برای نجات مصدوم حادثه حفاری غیر‌مجاز
یک‌کشته، یک‌مصدوم و 3 بازداشتی حاصل حفاری غیر‌مجاز در منطقه جنگلی جوارم سوادکوه بود که تلاش برای نجات مصدوم حادثه حفاری غیر‌مجاز تا بامداد روز سه‌شنبه ادامه دارد.