پرداخت تسهیلات تجهیز به مدارس غیردولتی بوشهر
مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پرداخت تسهیلات تعمیر و تجهیز به مدارس غیردولتی استان بوشهر خبر داد.
تدوین سند جامع سلامت شهرستان دشتی
فرماندار دشتی خبر داد
فرماندار دشتی از تدوین سند جامع سلامت این شهرستان خبر داد.
رشد ۱۸.۵ درصدی ازدواج در استان بوشهر
مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر مطرح کرد
مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: ثبت واقعه ازدواج در دو ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان بوشهر ۱۸.۵ درصد افزایش یافته و این در حالی است که میزان ثبت طلاق در این مدت ۸ دهم درصد افزایش داشته است.
خبر خوش برای مددجویان کمیته امداد بوشهر
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از واگذاری ۱۵۰ دستگاه خودروی وانت نیسان با تخفیفات و تسهیلات ویژه ۴ درصد بدون ضمانت و چک به مددجویان مناطق محروم و روستایی استان خبر داد.
فاز نخست پایانه کانتینری بندر بوشهر ۴۶ درصد پیشرفت دارد
معاون بنادر و دریانوردی بوشهر:
معاون فنی و نگهداری بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: فاز نخست طرح پایانه کانتینری بندر بوشهر در جزیره نگین ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کشف 2 تن و 460 کیلوگرم تریاک در بوشهر
سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان بوشهر با انجام اقدام های اطلاعاتی و عملیاتی 2 تن و 460 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
برگزاری جشنواره اوقات فراغت در استان بوشهر
معاون استاندار بوشهر خبر داد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در راستای بهره‌‌وری مطلوب از اوقات فراغت دانش‌آموزان و جوانان در فصل تابستان، برای ایجاد شوق و نشاط اجتماعی بیشتر در بین اقشار نوجوان و جوان جشنواره اوقات فراغت در تمامی نقاط استان بوشهر برگزار می‌شود.
تحقق ۲۷۰۰ میلیارد تومان از درآمدهای مالیاتی بوشهر
مدیرکل امور مالیاتی بوشهر خبر داد
مدیرکل امور مالیاتی بوشهر گفت: سهم درآمدهای مالیاتی استان بوشهر در سال گذشته ۲هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بود که ۲هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان آن وصول شد.
۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در دیر معدوم شد
رئیس پلیس شهرستان دیر:
رئیس پلیس شهرستان دیر گفت: در راستای مبارزه قاطع با کالای قاچاق و با توجه به خسارات این کالاها در ابعاد گوناگون ۱۰ تن کالای قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در دیر معدوم شد.
ممنوعه شدن پنج دشت آبی دشتی بوشهر
فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در سالیان اخیر خشکسالی های پیاپی، برداشت بی رویه و افت منابع آبی سبب شده تا برداشت آب از پنج دشت این شهرستان توسط وزارت نیرو ممنوع شود.
نوسازی تاکسی‌های درون شهری بوشهر
سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر اعلام کرد
سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر آمادگی خود برای نوسازی تاکسی‌های درون شهری مدل ۸۵ به پایین را اعلام کرد.
توسعه گردشگری در بندر تاریخی سیراف
مدیرکل میراث فرهنگی بوشهر خبر داد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر از توسعه گردشگری در بندر تاریخی سیراف خبر داد و گفت: قلعه نصوری واقع در بندر سیراف مرمت می‌شود.
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرکرد با دمای شش درجه سانتی گراد خنک ترین نقطه کشور گزارش شده است.
باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر متلاشی شد
رئیس پلیس بوشهر:
رئیس پلیس شهرستان بوشهر گفت: باند حرفه‌ای سارقان طلاجات منزل در بوشهر با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی، کشف و متلاشی شد.
دنیای زیبای معلولان ذهنی در کنگان
مرکز نگهداری از معلولین ذهنی کنگان پذیرای مهمانانی از بهشت است ولی بزرگی و وسعت آن فقط برای ساکنان مهربان آن به چشم می‌آید؛ افرادی که هویت تعداد زیادی از آنها مشخص نیست.