توزیع ۳۱ هزار و ۸۰۰ ماسک بین مردم طوفان زده سیستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به توزیع ۳۱ هزار و ۸۰۰ عدد ماسک در بین مردم طوفان زده منطقه سیستان گفت: امدادرسانی به روستاهای در معرض طوفان همچنان ادامه دارد.
ادارات ۵ شهرستان شمال سیستان و بلوچستان فردا تعطیل اعلام شد
به دلیل ادامه طوفان:
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ادامه طوفان گردوخاک و افزایش میزان آلودگی هوا، ادارات و نهادهای منطقه سیستان روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.
توفان ۲ پرواز فرودگاه زابل را لغو کرد
مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: پرواز صبح امروز شنبه تهران- زابل و ایرانشهر و بالعکس به دلیل کاهش دید ناشی از توفان گرد و خاک در منطقه سیستان لغو شد.
میزان سیستم آبیاری تحت فشار در دلگان بالاتر از متوسط کشوری است
مجری طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری کشور گفت: میزان اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در دلگان بالاتر از متوسط کشوری است.
شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان افزایش می‌یابد
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از اواخر وقت سه شنبه بر سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان افزوده می شود.
نقش رهبری در حل مشکلات کارکنان و سازمان
«نقش رهبری در حل مشکلات کارکنان و سازمان»
قاچاق انسان در سیستان و بلوچستان ۲ کشته و ۲۵ مصدوم برجا گذاشت
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی زاهدان:
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: حادثه رانندگی در محور خاش به سراوان، ۲ کشته و ۲۵ مصدوم برجای گذاشت.
باند سارقان مسلح خودرو در سراوان متلاشی شد
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان:
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی سراوان باند سرقت های مسلحانه خودرو در این شهرستان متلاشی شد.
۱۶ نفر در سیستان و بلوچستان مبتلا به تب کنگو شدند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۱۶ نفر بیمار مبتلا به تب کریمه کنگو از ابتدای امسال تاکنون‌ در شهرستان‌های زیر پوشش این دانشگاه شناسایی شده اند.
گروهی از محیط بانان به منطقه حفاظت شده «گاندو» اعزام شدند
مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: گروهی از محیط بانان سراسر استان به منظور گشت و کنترل‌های شبانه روزی به منطقه حفاظت شده «گاندو» اعزام شدند..
بیش از یک تن مواد مخدر در خاش کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۱۸۷ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر در خاش کشف و ۲ سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.
مردم منطقه سیستان مراقب گزش عنکبوت سمی باشند
اداره‌کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مردم منطقه سیستان و اطراف تالاب بین المللی هامون و مرداب‌ها مراقب گزش عنکبوت سمی (بیوه سیاه) باشند.
ثبت بیش از ۱۸ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی سیستان
سرپرست راهداری سیستان و بلوچستان خبر داد
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۱۸ میلیون و ۵۹۰ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان در ۴ ماهه ابتدایی سال جاری ثبت شده است.
سیلاب ۶ مسیر در سیستان و بلوچستان را مسدود کرد
مدیر کل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: ۶ مسیر در جنوب و جنوب شرق این استان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی مسدود شده است.
اختلاف فردی علت تیراندازی به اتوبوس در سیستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته اتوبوس حامل مسافران در محور مواصلاتی «ایرانشهر- زاهدان» توسط سرنشینان یک خودرو سواری هدف تیراندازی قرار گرفت.