حدود ۵ هزار علائم ایمنی در جاده‌های شمال سیستان و بلوچستان نصب شد
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: حدود ۵ هزار تابلو و علائم جاده ای در ۶ ماهه نخست امسال در نیمه شمالی این استان نصب شد.
کشف ۲ تن و ۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در سراوان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال ۲ تن و ۵۷ کیلوگرم موادمخدر و توقیف ۲ دستگاه پژو در محدوده شهرستان سراوان خبر داد.
سارق مسلح در درگیری با پلیس زاهدان به هلاکت رسید
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: درگیری مسلحانه سارقان خودرو با تکاوران پلیس شهرستان زاهدان منجر به هلاکت یکی از سارقان و کشف خودروی سرقتی شد.
۸هزار نفر وارد مرزهای سیستان و بلوچستان شدند
مسئول ستاد مردمی اربعین در سیستان و بلوچستان:
مسئول ستاد مردمی اربعین در سیستان و بلوچستان، بابیان اینکه استقبال زائران پاکستانی از اربعین بسیار خوب است، گفت: هشت هزار زائر طی یک روز وارد خاک ایران شدند.
برداشت آب از «هوتگ» جان ۲ دختر چابهاری را گرفت
بخشدار دشتیاری از توابع چابهار گفت: بی‌احتیاطی در زمان برداشت آب از «هوتگ» منجر به غرق شدن دو دختر ۱۴ و ۱۶ ساله در این شهرستان شد.
باند حرفه ای سرقت های مسلحانه خودرو در شهر زاهدان متلاشی شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی استان باند حرفه‌ای سرقت‌های مسلحانه خودرو در شهر زاهدان متلاشی و ۱۰ فقره سرقت کشف شد.
۴ مسیر در جنوب سیستان و بلوچستان همچنان مسدود است
مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: همچنان ۴ مسیر در جنوب این استان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب مسدود شده بود، بسته است.
بیش از ۲ تن مواد مخدر در سراوان کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در محدوده شهرستان سراوان خبر داد.
۲ سارق مسلح در ایرانشهر به هلاکت رسیدند
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان:
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲ سارق مسلح شرور در درگیری با کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر به هلاکت رسیدند.
امداد رسانی به ۸۰ آسیب دیده سیلاب در سیستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: به ۸۰ نفر آسیب دیده از باران و سیلاب تاکنون در این استان امداد رسانی شده است.
آتش نشانی سنندج به زیرساخت های لازم تجهیز شده است
شهردار سنندج:
شهردار سنندج گفت: خوشبختانه طی چند سال اخیر اقدامات خوبی در راستای تجهیز زیرساخت های آتش نشانی شهرداری سنندج صورت گرفته است و این روند همچنان ادامه دارد.
عاملان شهادت مامور پلیس خراسان جنوبی دستگیر شدند
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت ستواندوم «ایمان یوسفی» در عملیات پیچیده و غافلگیرانه پلیس استان خبر داد.
گسترش بارش های پاییزی به ۷ شهرستان سیستان
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته شدت بارش های نخستین سامانه بارشی سال زراعی جدید در استان به اوج خود رسید و در «دهیرک» قصرقند ۶۱ میلی متر باران بارید.
شهروندان زاهدانی با اهدای خون به مصدومان حادثه قطار کمک کنند
روابط عمومی سازمان انتقال خون سیستان و بلوچستان از شهروندان زاهدانی خواست جهت کمک به حادثه دیدگان حادثه قطار با حضور در مراکز انتقال خون، در این امر حیاتی و خداپسندانه شرکت کنند.
اسامی مجروحین حادثه قطار «زاهدان - تهران» اعلام شد
اسامی مجروحین حادثه قطار «زاهدان - تهران» که به بیمارستان های شهرستان زاهدان منتقل شدند، اعلام شد.