زنگ خطر کرونا در سیستان و بلوچستان به صدا در آمده است
استاندار سیستان وبلوچستان:
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با وجود اینکه این استان نسبت به جمعیت خودش کمترین آمار ابتلا به ویروس کرونا را در کشور داشته اما زنگ خطر شیوع و انتشار این ویروس در آن درآمده است.
تشریح آخرین وضعیت شبکه آبرسانی ۵ استان سیل‌زده
از سوی مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو اعلام شد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو آخرین وضعیت شبکه آبرسانی پنج استان سیل‌زده را تشریح و از پایدارشدن شبکه برق کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و بوشهر به‌دست گروه‌های عملیاتی خبرداد.
اسکان اضطراری ۳۶۵ آسیب دیده سیلاب در سیستان و بلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۳۶۵ نفر از آسیب دیده گان از باران و سیلاب اخیر در این استان تاکنون در چادرهای هلال احمر اسکان داده شدند.
۹ محور در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۹ محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.
کرونا جان ۲ سیستانی را گرفت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل گفت: ویروس کرونا در حوزه زیر پوشش این دانشگاه تاکنون منجر به فوت ۲ شهروند منطقه شده است.
کرونا پایانه‌های مسافری سیستان و بلوچستان را تعطیل کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: چهار پایانه مسافری زاهدان، زابل،‌ سراوان و چابهار به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از امروز تا اطلاع بعدی تعطیل شد.
اماکن ورزشی سیستان و بلوچستان تا ۱۵ فروردین تعطیل است
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: تمامی اماکن‌ ورزشی تحت پوشش این اداره‌کل به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا ۱۵ فروردین تعطیل است.
تمامی مخازن آب سیستان و بلوچستان ضدعفونی می‌شود
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: تمامی مخازن و تاسیسات توزیع آب شهری این استان به منظور رعایت استانداردهای بهداشتی و ارتقای کیفیت شستشو و ضد عفونی می‌شوند.
حدود سه تن انواع موادمخدر در سراوان کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۲ تن و ۸۸۹ کیلو مواد افیونی در درگیری سنگین پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان سراوان و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
خسارت ۱۰۲ میلیارد ریالی سرقت علائم جاده‌ای در سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از خسارت بیش‌از ۱۰۲ میلیارد ریالی سرقت علائم جاده ای نصب شده در محورهای مواصلاتی این استان در سالجاری خبر داد.
اماکن ورزشی سیستان و بلوچستان تعطیل شد
به دلیل شیوع ویروس کرونا؛
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: تمامی اماکن ورزشی تحت نظارت این اداره‌کل در استان برای جلوگیری از شیوع ویووس کرونا تا ۱۶ اسفند تعطیل شد.
فعالیت اکیپ فوریت های آبرسانی آب و فاضلاب روستایی زابل در نوروز
مدیر آب و فاضلاب روستایی زابل خبر داد
مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی زابل گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوب‌تر به مشترکین، این شرکت اقدام به تشکیل کشیک نوروزی اکیپ فوریت های آبرسانی در ایام نوروز ۹۸ کرده است..
پلیس با انتشار دهندگان اخبار کذب در مورد کرونا برخورد جدی می‌کند
سرپرست پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان گفت: با انتشار دهندگان اخبار کذب در مورد بیماری کرونا برخورد می‌شود.
ورود حق آبه زیست محیطی به تالاب بین المللی هامون
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: حق آبه تالاب بین المللی هامون از محل چاه نیمه های سیستان وارد تالاب شد.
باد و گردوخاک با سرعت ۸۵ کیلومتر بر ساعت زاهدان را فرا می گیرد
مدیرهواشناسی سیستان‌ وبلوچستان:
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از چهارشنبه وزش باد و گردوخاک در زاهدان و سایر مناطق مرکزی و با شدت کمتر در جنوب شرق استان آغاز می شود.