توزیع کلاه ایمنی و شبرنگ مخصوص موتورسیکلت در سیستان
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲ هزار کلاه ایمنی و ۳ هزار و ۷۰۰ برچسب شبرنگ در استان توزیع شده است.
۲ گروگان در کمتر از پنج ساعت در دلگان آزاد شدند
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار مستقر در ایرانشهر گفت: نیروهای این قرارگاه در عملیاتی موفقیت آمیز ۲ گروگان دلگانی را در کمتر از ۵ ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد کرد.
طوفان ۲۰۸ نفر را در سیستان روانه بیمارستان کرد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۲۰۸ نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک راهی مراکز درمانی شدند.
نگهداری فضای سبز شهر زاهدان به بخش خصوصی واگذار می شود
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: در حال حاضر با کمبود نیرو در بحث نگهداری از فضای سبز روبرو هستیم و واگذاری به بخش خصوصی راهکاری برای حل این مشکل است.
شهادت مامور پلیس و به هلاکت رسیدن ۲ سوداگر مرگ
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبرداد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «سیب و سوران» در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
غلظت ذرات معلق در هوای زابل ۱۹ برابر حد مجاز
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت ۱۰۴ کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به بیش از ۱۹ برابر حد مجاز رساند.
تیراندازی به آمبولانس در چابهار ۲ زخمی برجا گذاشت
رئیس مرکز فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت: براثر تیراندازی افراد مسلح ناشناس به آمبولانس اورژانس ۱۱۵ مرکز «نوبندیان» چابهار راننده و تکنسین فوریت های پزشکی زخمی شدند.
ماهیانه ۳۰۰ عملیات امداد و نجات در زاهدان انجام می شود
مدیر خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: آتش نشانان زاهدانی به طور متوسط ۳۰۰ عملیات امداد و نجات در ماه انجام می دهند.
شبکه بزرگ سارقان مسلح در ایرانشهر متلاشی شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: شبکه بزرگ سارقان مسلح که طعمه های خود را از طریق سایت «دیوار» از سراسر کشور انتخاب کرده و به ایرانشهر می کشاندند، منهدم شد.
کشف 29 هزار ليتر گازوئیل قاچاق در دلگان
فرمانده انتظامي شهرستان دلگان خبرداد
فرمانده انتظامي شهرستان دلگان از توقیف یک دستگاه تریلی حامل 29 هزار ليتر گازوئیل قاچاق خبر داد.
مزاحمت‌ تلفنی مشکل هر روزه در آتش نشانی
در حالی زمان رسیدن سازمان های فوریتی برای کسانی که دچار حادثه شده اند نقش حیاتی دارد که به گفته مسئولان فرماندهی آتش نشانی زاهدان ۷۰ درصد تماس‌ها به سامانه ۱۲۵ فقط مزاحمت است.
بمب‌های متحرکی که قربانی می‌گیرند
افزایش قیمت سوخت در مرزهای سیستان و بلوچستان به افزایش قاچاق دامن زده و خودروهای حامل بنزین درجاده‌ها درصورت هرگونه واژگونی سبب انفجار و آتش سوزی می‌شوند و گاها به علت سوختگی شدید اجساد هم قابل شناسایی نیستند.
بیش از ۱۰۸ تن انواع مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان:
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰۸ تن و ۲۹۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ۶ ماهه نخست امسال در این استان کشف شده است.
کشف بیش از یک تن انواع موادمخدر در ایرانشهر
فرمانده انتظامی ایرانشهر خبر داد
فرمانده انتظامی ایرانشهر از اجرای طرح‌های انتظامی، دستگیری ۷۸ سارق و کشف بیش از یک تن و ۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در شهریور ماه سال جاری در محدوده این شهرستان خبر داد.
غلظت ذرات معلق در هوای زابل ۱۷ برابر حد مجاز
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت ۱۰۱ کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به بیش از ۱۷ برابر حد مجاز رساند.