شبکه توزیع‌کننده لوازم آرایشی قاچاق منهدم شد
رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان:
رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان، یک شبکه توزیع‌کننده لوازم آرایشی قاچاق در زاهدان منهدم و 3 میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق کشف شد.
7 محور فرعی در جنوب سیستان مسدود است
به دلیل بارندگی‌های شدید
مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل بارندگی و طغیان رودخانه‌های محلی، هفت محور فرعی و روستایی در جنوب این استان مسدود شده است.
امنیت مناسبی در سیستان و بلوچستان برقرار است
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: انتظامی با همکاری دستگاه‌های مرتبط با حوزه امنیت توانسته امنیت مطلوب را در سیستان و بلوچستان به عنوان یک نقطه حساس از کشور برقرار کند و دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام بگذارد.
خبر خوش برای معلولین سیستانی
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به مسکن معلولین بیان کرد: سهم استان سیستان و بلوچستان ۸۰۰ واحد مسکونی است که در این زمینه سازمان بهزیستی برای استان سیستان و بلوچستان به صورت ویژه مبلغ ۱۲ میلیون تومان را در نظر گرفته است.
بارش سیستان در ۳۰۰ روز اخیر بی‌سابقه است
بارش باران در سیستان و بلوچستان
بارش کم‌سابقه باران در شهرستان‌های مختلف سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد، بارشی که در بسیاری نقاط در ۳۰۰ روز اخیر بی‌سابقه بوده و در برخی از شهرها سبب آبگرفتگی معابر و بسته شدن محورهای مواصلاتی شده است.
۹۴۱ کیلو مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از کشف ۹۴۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۳ قاچاقچی در دو عملیات پلیسی در سطح استان خبر داد.
بارش های رگباری در سیستان و بلوچستان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر بارش های رگباری و ایجاد سیلاب دو مسیر در جنوب استان سیستان و بلوچستان مسدود شده است.
تجهیز ۳۴ هزار کیلومتر از راه ها به دوربین های هوشمند
رئیس حمل و نقل جاده ای مطرح کرد
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به سیستم کنترل جاده ای توسط دوربین های هوشمند گفت: ۳۴ هزار کیلومتر از راه های شریانی کشور مجهز به نصب دوربین های هوشمند شده اند.
کمک 300 میلیونی به یارانه درمان اعتیاد
رئیس سازمان بهزیستی خبر داد
رئیس سازمان بهزیستی گفت: در زمینه کمک به یارانه درمان اعتیاد معتادان برای مانده سال 300 میلیون تومان به استان کمک خواهیم کرد.
گرد و خاک سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان:
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از پنجشنبه این هفته تا شنبه هفته آینده در نواحی مرکزی و جنوبی استان وزش باد نسبتاً شدید در برخی نقاط همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود و دریای عمان در این مدت مواج و متلاطم خواهد شد.
لزوم زودن فقر فرهنگی و اجتماعی از مناطق حاشیه‌نشین
فرمانده سپاه زاهدان تأکید کرد
فرمانده سپاه زاهدان گفت: فقر فرهنگی و اجتماعی به ویژه در مناطق حاشیه‌نشین شهرستان زاهدان بیشتر نمود دارد که باید ادارات مربوطه نسبت به رفع آن بیش از پیش اهتمام داشته باشند.
کشف و ضبط 590 خودرو از قاچاقچیان مواد مخدر
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون تعداد 590 خودرو از قاچاقچیان مواد مخدر در سطح استان کشف و ضبط شده است.
هلاکت یک قاچاقچی سابقه‌دار و دستگیری ۴ سوداگر مرگ
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی سابقه‌دار و دستگیری ۴ سوداگر مرگ با یک تن و ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری یگان‌های عملیاتی و تکاوران پلیس با اشرار خبر داد.
کشف ۱۰۲ تن انواع مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۱۰۲ تن انواع مواد مخدر و انهدام ۹۳ باند مواد مخدر در این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
کشف ۷.۵ میلیون لیتر سوخت قاچاق در سیستان
جانشین دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا سیستان و بلوچستان خبر داد
جانشین دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: در ۹ ماه نخست سال جاری بیش از ۷.۵ میلیون لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران انتظامی در سطح استان کشف شده است.