دستگیری عامل ربایش نوجوان ۱۵ ساله پس از ۴ ماه فرار در ایرانشهر
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر عامل ربایش نوجوان ۱۵ ساله خاشی پس از ۴ ماه فرار به دام افتاد.
ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه در حاشیه راه های سیستان
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه در حاشیه راه های این استان در هفت ماه نخست سال جاری خبر داد.
۷۵ درصد مخازن سدهای سیستان و بلوچستان آبگیری شد
مدیر عامل آب منطقه ای سیستان و بلوچستان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۷۵ درصد مخازن سدهای استان آبگیری شده که نسبت به سال آبی گذشته دو درصد کاهش داشته است.
۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری بهزیستی در سال ۹۹ تعداد ۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در این استان ایجاد می کند.
۶۰ میلیارد ریال تجهیزات جاده‌ای در سیستان و بلوچستان به سرقت رفت
مدیرکل راهداری سیستان و بلوچستان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: سرقت انواع تجهیزات ایمنی جاده‌ای در ۶ ماهه نخست سال جاری در این استان افزون‌بر ۶۰ میلیارد ریال خسارت برجا گذاشت.
روزانه ۴۰۰ دستگاه کامیون در پایانه مرزی «میلک» تردد می‌کنند
مدیرکل راهداری سیستان و بلوچستان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان وبلوچستان گفت: حجم تردد روزانه کامیون‌های صادراتی و ترانزیتی در پایانه مرزی «میلک» از ۲۴۰ دستگاه به بیش‌ از ۴۰۰ دستگاه افزایش پیدا کرده است.
بیش‌از یک تن انواع مواد مخدر در سراوان کشف شد
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و کشف یک تن و ۲۷۳ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع مواد افیونی در منطقه مرزی سراوان خبر داد.
کشف ۳ تن و ۷۳۲ کیلو مواد مخدر و دستگیری دو سوداگر مرگ در ایرانشهر
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان ایرانشهر و کشف ۳ تن و ۷۳۲ کیلو انواع مواد افیونی و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.
سه محوطه جدید باستانی در حریم شهرسوخته کشف شد
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: سه محوطه باستانی جدید در حریم شهر سوخته در شمال این استان کشف شده که قدمت آنها به پنج هزار سال پیش بر می‌گردد.
ساعت کار پایانه مرزی میلک افزایش یافت
مدیرکل راهداری سیستان و بلوچستان:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ساعت کاری پایانه مرزی میلک با توجه به حجم ترافیک کامیون‌های صادراتی و ترانزیتی به طور موقت در ۱۰ روز آینده افزایش یافت.
ذخایر معدنی سیستان و بلوچستان بیش از ۴۰ درصد افزایش می یابد
رئیس صمت سیستان و بلوچستان:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: ذخایر معدنی این استان به زودی بیش از ۴۰ درصد افزایش پیدا می کند.
۱۰ هکتار از مراتع تالاب بین‌المللی هامون در آتش سوخت
مدیرکل محیط زیست سیستان وبلوچستان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ هکتار از مراتع تالاب بین‌المللی هامون بر اثر عامل انسانی در آتش سوخت.
وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال سیستان و بلوچستان ادامه دارد
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش بادهای شدید همراه با گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا همچنان تا آخر هفته در شمال استان ادامه دارد.
حدود ۲ میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان جابجا شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و۸۸۲ هزار و ۹۷۷ تن کالا در سالجاری توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در این استان حمل شده است.
حدود ۲ میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان جابجا شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و۸۸۲ هزار و ۹۷۷ تن کالا در سالجاری توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در این استان حمل شده است.