جشن پایان گازرسانی به روستاهای خراسان شمالی دهه فجر برگزار می‌شود
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی از پایان گاز رسانی به تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار خراسان شمالی تا دهه فجر خبر داد.
۳ بیمار کرونایی در خراسان شمالی جان باختند
طی ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از فوت ۳ بیمار مبتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ بیمار دیگر در بیمارستان ها بستری شدند.
هیچ بیمار کرونایی در خراسان شمالی فوت نشد
طی ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر کرونا در خراسان شمالی ثبت نشده است.
فوت ۲ بیمار کرونایی در خراسان شمالی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از فوت ۲ بیمار کرونایی در استان خبر داد و گفت: اکنون ۱۲۴ بیمار دارای علائم بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
قطع برق زمستانه خراسان شمالی آغاز شد
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی:
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی با اشاره به قطعی برق در سطح استان گفت: قطعی برقی امشب در استان بدون اعلام قبلی و به علت مصرف زیاد گاز بود.
۳ بیمار مبتلا به کرونا در خراسان شمالی جان باختند
طی ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از فوت ۳ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: اکنون ۱۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
۴۷ درصد از ناوگان مسافری خراسان شمالی فرسوده است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: ۴۷ درصد ناوگان مسافری استان فرسوده است که مینی‌بوس‌ها با جابجایی ۳۹ درصد از مسافران، بخش اصلی آن را تشکیل می‌دهند.
انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه فنی اسفراین و شرکت گاز خراسان شمالی
در راستای استفاده بهینه از امکانات صورت گرفت
رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین گفت: تفاهم نامه همکاری پژوهشی بین شرکت گاز خراسان شمالی و مجتمع آموزش عالی اسفراین به امضا رسید.
۴ بیمار مبتلا به کرونا در خراسان شمالی جان باختند
طی ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: متاسفانه ۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در خراسان شمالی طی ۲۴ ساعت گذشته فوت شدند و تعداد افراد بستری هم اکنون ۲۸۴ نفر است.
جمع‌آوری خرده فروشان موادمخدر خراسان شمالی یک هفته زمان نیاز دارد
فرمانده انتظامی خراسان شمالی:
فرمانده انتظامی خراسان شمالی به اجرای طرح های مبارزه با مواد مخدر در استان اشاره کرد و گفت: اگر امکانات و اعتبارات فراهم شود، جمع آوری تمامی خرده فروشان استان یک هفته زمان نیاز دارد.
۵۵ کیلومتر شبکه فرسوده توزیع آب در خراسان شمالی اصلاح شد
با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان؛
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: طی ۷ ماهه نخست سال جاری بیش از ۵۵ کیلومتر از خطوط انتقال و شبکه‌های فرسوده آب استان بااعتباری بالغ‌بر ۲۸ میلیارد تومان اصلاح و بازسازی‌شد.
بسته‌های متنوع سرمایه گذاری زود بازده در بجنورد تدوین خواهد شد
شهردار بجنورد:
شهردار بجنورد با اشاره به ظرفیت های این شهر در جذب سرمایه گذار، گفت: برای نخستین بار بسته‌های متنوع سرمایه گذاری زود بازده در بجنورد تدوین و معرفی می‌شود.
بیماران خراسان شمالی منتظر اهدا خون
شیوع کرونا در خراسان شمالی نیاز به پلاسمای خون بهبود یافتگان کرونایی را بیش از گذشته کرده اما تعداد مراجعه به مراکز اهدای خون هر روز کمتر می شود.
۴۵۰ نقطه پرخطر کرونا در خراسان شمالی شناسایی شده‌اند
جانشین سپاه خراسان شمالی در امور اقشار بسیج:
جانشین سپاه خراسان شمالی در امور اقشار با اشاره به شناسایی ۴۵۰ نقطه پرخطر کرونا در استان گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ بسیجی برای امور نظارتی، آموزشی و درمانی به دانشگاه علوم پزشکی معرفی شده‌اند.
۲۵۰ هزار ماسک رایگان بین نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: ۲۵۰ هزار عدد ماسک در اماکن متبرکه تولید و به صورت رایگان بین نیازمندان استان توزیع شد.