گیلان گام به گام به بستری ۱۰۰۰ بیمار کرونایی نزدیک می شود
معاون بهداشتی دانشگاه علوم گیلان:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت بد استان، گفت: در حال حاضر ۹۲۶ بیمار کرونایی در گیلان بستری هستند و ما گام به گام به بستری هزار بیمار نزدیک می شویم.
شناسایی ۱۵ نفر با کرونای انگلیسی مثبت در گیلان
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شناسایی ۱۵ بیمار با کرونایی انگلیسی مثبت در استان، گفت: پنج شهرستان گیلان به این ویروس آلوده شده است.
جولان کرونای انگلیسی در روستاهای شرق گیلان
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به جولان کرونای انگلیسی در روستاهای شرق استان، گفت: پای مسافران در انتشار این ویروس در میان است.
انفجار گاز در رودسر حادثه ساز شد
رئیس اورژانس گیلان:
رئیس اورژانس گیلان با اشاره به انفجار گاز در یک منزل مسکونی در ارتفاعات زیار اشکورات شهرستان رودسر، گفت: بر اثر این حادثه دو نفر جان باخته و مصدوم نیز با بالگرد به رشت منتقل شد.
آتش سوزی یک واحد مسکونی در کلاچای
شهردار کلاچای:
شهردار کلاچای از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی و جانباختن یک مرد ۷۰ ساله بر اثر این حادثه در این بخش خبر داد.
وزش شدید باد در گیلان
مدیرکل هواشناسی گیلان:
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به فعالیت جریانات جنوبی و وزش شدید باد گرم در استان، گفت: دمای هوا نیز ۱۰ تا ۱۵ درجه افزایش می یابد.
ساعات کار مراکز تعویض پلاک در استان گیلان افزایش یافت
رئیس پلیس راهور گیلان:
رئیس پلیس راهور گیلان از افزایش ساعت کاری مراکز تعویض پلاک در استان خبر داد و گفت: ساعت کاری این مراکز سه ساعت افزایش یافته است.
۳۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد انزلی آزاد شدند
فرمانده سپاه ناحیه انزلی:
فرمانده سپاه ناحیه انزلی با اشاره به آزاد سازی ۳۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد، گفت: با کمک خیران و در راستای طرح مواسات ۱۵۰ بسته کمک معیشتی کالا به خانواده زندانیان اهدا شد.
۴ پروژه انتقال و فوق توزیع برق گیلان بهره برداری می شود
با حضور مجازی وزیر نیرو؛
مدیر عامل برق منطقه ای گیلان گفت: چهار پروژه زیربنایی برق با سرمایه گذاری ۶۱۰ میلیارد ریالی و با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در گیلان بهره برداری می شود.
ارسال پیامک به مالکین خودروها به معنای ثبت جریمه نیست
رئیس پلیس راهور گیلان:
رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه دریافت پیامک به معنای ثبت جریمه در زمان محدودیت تردد برای مالکان نیست، گفت: صحت جریمه باید از سامانه راهور ۱۲۰ استعلام شود.
جان باختن ۳۲۷ نفر بر اثر تخلفات رانندگی پر خطر در استان گیلان
رئیس پلیس راه گیلان مطرح کرد
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به شناسایی ۹۷ نقطه حادثه ساز در استان، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲۷ نفر بر اثر تخلفات رانندگی پر خطر جان باخته اند.
آزاد راه رشت- قزوین بهار ۱۴۰۰ بهره برداری می شود
معاون رئیس جمهور:
معاون رئیس جمهوری با اشاره به روند خوب اجرای هشت کیلومتر باقیمانده پروژه آزاد راه رشت- قزوین، گفت: امیدواریم بهار ۱۴۰۰ این پروژه به بهره برداری برسد.
تمدید دریافت کارت شهری برای تاکسی‌داران رشت
نماینده رشت در مجلس خبر داد
نماینده رشت در مجلس با اشاره به هزینه های بالای دریافت کارت شهری برای تاکسی داران، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته مهلت دریافت این کارت تمدید و به صورت رایگان انجام می‌شود.
پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی کنار گذر انزلی
نماینده انزلی در مجلس مطرح کرد
نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه کنار گذر انزلی، گفت: اتمام پروژه به زودی میسر نیست.
سهمیه ۴ هزار واحدی گیلانیان در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به آغاز ثبت نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن، گفت: در این مرحله سهمیه استان گیلان بیش از ۴ هزار واحد است.