2 تفاهم نامه همکاری بین شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی امضا شد
با هدف همکاری پژوهشی_ فناوری و بهره گیری از ظرفیت اساتید دانشگاهی در مدیریت شهری دو تفاهم نامه با عنوان «تفاهم نامه همکاری‌های علمی وپژوهشی» و «تفاهم همکاری علمی و موزه ای (موزه تاریخ علوم اردبیل)» بین شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی امضا شد.
نقش موثر و بدیع سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری
مدیر ارتباطات شهرداری اردبیل خبر داد
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل با تاکید بر نقش موثر و بدیع سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری گفت: شهرداری اردبیل به دنبال فراهم کردن بسترهای مناسب بمنظور گسترش همکاری با سازمان های مردم نهاد است.
تداوم عملیات احداث خیابان تعویض پلاک ملاباشی
شهردار اردبیل خبر داد
شهردار اردبیل گفت: با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان و توسعه راههای ارتباطی بین محلات ، عملیات احداث خیابان تعویض پلاک در محله ملاباشی از اواخر سال گذشته آغاز شد.
پیشرفت 80 درصدی عملیات عمرانی بزرگراه مقدس اردبیلی
شهردار اردبیل خبر داد
شهردار اردبیل در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری اردبیل اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی عملیات عمرانی بزرگراه مقدس اردبیلی ۸۰ درصد بوده و این پروژه در روزهای آتی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
ستاد بحران شهرداری‌ها در خلخال فعال می‌شود
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال گفت: با توجه به شرایط فصلی، از این پس تشکیل ستاد بحران شهرداری‌ها در شهرستان خلخال الزامی خواهد بود.
مراکز علمی اردبیل با ایده‌های نو مدیریت شهری را هدایت کنند
شهردار اردبیل خواستار شد
شهردار اردبیل توسعه شهری و شهروندی را از اساسی‌ترین اهداف این نهاد برشمرد و گفت: در این زمینه مراکز دانشگاهی و علمی باید با طرح‌ها و ایده‌های نو مدیریت شهری را هدایت کنند.
مراکز علمی اردبیل با ایده‌های نو مدیریت شهری را هدایت کنند
شهردار اردبیل خواستار شد
شهردار اردبیل توسعه شهری و شهروندی را از اساسی‌ترین اهداف این نهاد برشمرد و گفت: در این زمینه مراکز دانشگاهی و علمی باید با طرح‌ها و ایده‌های نو مدیریت شهری را هدایت کنند.
احداث ۱۸۰کیلومتر راه روستایی در اردبیل
مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل از احداث، بهسازی و توسعه بیش از ۱۸۰ کیلومتر پروژه راه روستایی در شهرها و مناطق مختلف این استان خبر داد.
روستاهای زیر ۱۰خانوار اردبیل برق‌دار می‌شود
مدیرعامل شرکت برق اردبیل:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با اشاره به پوشش۱۰۰ درصدی روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان گفت: طرح برق‌رسانی به تمام روستاهای زیر۱۰ خانوار این استان دنبال می‌شود.
الحاق بودجه‌ای «جمعه مسجد» به مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل خبر داد
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از الحاق بودجه‌ای جمعه مسجد به مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی با تصویب سازمان میراث فرهنگی کشور خبر داد.
با تکمیل جاده خلخال- کلور- درام گردشگری استان اردبیل متحول می‌شود
نماینده خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با تکمیل جاده خلخال- کلور- درام گردشگری استان اردبیل متحول خواهد شد.
نقش بارز شهرداری در تامین زیرساخت های فرهنگی
شهردار اردبیل مطرح کرد
شهردار اردبیل در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی گفت: مجموعه شهرداری اردبیل همواره در کنار نیروی انتظامی است و با تامین و تقویت زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی نقش بسزایی را در پیشگیری از آسیب های اجتماعی ایفا خواهد کرد.
اقتصاد مهمترین چالش شهر
به عقیده همه کارشناسان و صاحب نظران حوزه ی شهری، مهم‌ترین چالش شهر، اقتصاد شهر است و اگر پول نقد و غیرنقد نباشد، فرصت کار جدید ندارید و برنامه‌های عمرانی و فرهنگی و خدماتی و حمل‌ونقلی می‌ماند.
زیرساخت‌‌های پروژه راه‌آهن اردبیل تا نیمه اول سال ۹۸ به پایان می‌رسد
معاون توسعه وزارت راه و شهرسازی
معاون توسعه و زیرساخت وزارت راه و شهرسازی گفت: کلیه زیرساخت‌‌های پروژه راه‌آهن اردبیل در نیمه اول سال ۹۸ به پایان خواهد رسید.
توضیحات رئیس شورای شهر در مورد انتخابات نظام مهندسی
علیرضا پوستی گفت: اعضایی که از طرف شورای شهر در ستادهای انتخاباتی کاندیداهای نظام مهندسی ساختمان حضور پیدا کرده‌اند هیچ وعده و وعیدی را از طرف شورا و شهرداری ندادند و این کار آنها در خارج از ساعات اداری هیچ مشکلی ندارد.