گام های شهرداری اردبیل در توسعه ⁧‫فرهنگی و اجتماعی‬⁩
شهردار اردبیل گفت: خدمت گزاران شهرداری اردبیل در راستای عمران و آبادانی شهر در کنار توسعه ⁧‫فرهنگی اجتماعی‬⁩ در سال ۱۴۰۰ گام‌های بلندی برمیدارند.
پلمب ۳۶۵ مرکز متخلف کرونایی در اردبیل
فرماندار اردبیل خبر داد
فرماندار اردبیل از پلمب ۳۶۵ واحد خدماتی متخلف کرونایی در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: همه مراکز باید پایبند به تصمیمات ستاد کرونا و محدودیت‌های اعمال شده باشند.
۵۰۰ میلیارد تومان منابع برای راه آهن اردبیل تأمین شد
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: برای کمک به پیشرفت مطلوب راه آهن اردبیل ۵۰۰ میلیارد تومان منابع جدید برای این پروژه تزریق خواهد شد.
حضور ۱۸۶ اکیپ درمان در مناطق پرخطر کرونا در اردبیل
رئیس بسیج جامعه پزشکی اردبیل خبر داد
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل گفت: در پیک چهارم کرونا قرار است ۱۸۶ اکیپ درمان در مناطق پرخطر کرونایی در استان اردبیل حاضر شده و تست و مراقبت از بیماران را انجام دهند.
شهرداری اردبیل به دنبال تملک پادگان ارتش
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل در بحث تملک پادگان ارتش در رایزنی با مقامات عالی رتبه ارتش به توافقات خوبی رسیده بود که متأسفانه کار به نتیجه نرسید.
۶۱ درصد مساکن روستایی در اردبیل مقاوم‌سازی شد
مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل:
مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۶۱ درصد مساکن روستاهای استان اردبیل مقاوم‌سازی شده است.
افزایش بی‌امان کرونا در اردبیل
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان اردبیل حکایت از افزایش صعودی آمار مبتلایان در روزهای آینده را دارد که ما خودمراقبتی و قرنطینه خانگی را به مردم توصیه می‌کنیم.
طرح اقدام ملی مسکن آخرین شانس خانه‌دار شدن افراد فاقد سرپناه
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل خبر داد
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث طرح اقدام ملی مسکن آخرین فرصت و شانس برای خانه‌دار شدن افراد فاقد سرپناه است که امیدواریم با استقبال و همراهی متقاضیان روبه‌رو شود.
آغاز محدودیت‌های سخت‌گیرانه در اردبیل
فرماندار اردبیل:
فرماندار اردبیل به شیوع بالای بیماری کرونا در اردبیل اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط کرونایی موجود محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌ای در اردبیل اعمال خواهیم کرد.
تامین اعتبار کافی برای ۶۰ هزار کیلومتر راه عشایری در کشور
رئیس سازمان امور عشایر ایران عنوان کرد؛
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: بیش از ۶۶ هزار کیلومتر راه عشایری در کشور وجود دارد که برای تکمیل و بهره‌برداری صد درصدی از این پروژه‌ها اعتبارات خوبی اختصاص یافته است.
قانون پیش‌فروش ساختمان به نفع خریداران است
رئیس دادگاه عمومی و انقلاب اردبیل:
رئیس دادگاه عمومی و انقلاب اردبیل گفت: قانون پیش‌فروش واحدهای ساختمانی و آپارتمانی به نفع خریداران است و ما نیز حمایت‌های لازم را در اجرای دقیق این قانون انجام می‌دهیم.
تملک «باغ شریعت» به تصویب شورای شهر اردبیل رسید
با اجرای ماده ۹ قانون زمین شهری:
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تملک باغ شریعت واقع در میدان بسیج اردبیل به تصویب شورای شهر اردبیل رسید تا مراحل قانونی در این زمینه انجام شود.
آغاز فاز دوم طرح سلیمانی برای مهار موج چهارم کرونا در اردبیل
استاندار اردبیل خبر داد
استاندار اردبیل گفت: با هدف مهار موج چهارم کرونا و کاهش آمار ابتلا و فوتی‌های ناشی از کرونا در استان اردبیل اجرای فاز دوم طرح شهید سلیمانی با جدیت به صورت فوری آغاز می‌شود.
افزایش کرایه تاکسی در اردبیل غیرقانونی است
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل:
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل گفت: هرگونه دریافت مبلغ اضافی کرایه خارج از قیمت مصوب سال گذشته توسط صاحبان تاکسی در اردبیل غیرقانونی است.
تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان برای توسعه بزرگراه‌ها در اردبیل
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل خبر داد
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سال ۹۹ بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بزرگراه‌های استان اردبیل اختصاص یافت.