اردبیل با ۲۹ درجه سانتیگراد زیر صفر یخ بست
در ۲۴ ساعت گذشته؛
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته شاهد هوای سرد و یخبندان در مناطق جنوبی و مرکزی استان اردبیل بودیم به طوری که دمای هوا به ۲۹ درجه سانتی گراد زیر صفر رسید.
ثبت‌نام طرح جهیزیه آسان و تخفیف‌دار در اردبیل آغاز شد
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه اردبیل:
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه اردبیل گفت: ثبت‌نام مرحله دوم طرح جهیزیه آسان و تخفیف‌دار در سال جاری در استان اردبیل آغاز شد.
راه ۹۵ روستای مسدود شده در اردبیل بازگشایی می شود
معاون راهداری اردبیل:
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: راه ۹۵ روستای کم جمعیت مسدود شده بر اثر بارش برف که عمدتا در مناطق صعب العبور واقع شدند فردا بازگشایی می شود.
برف و کولاک ارتفاعات و جاده های مواصلاتی اردبیل را در بر می گیرد
مدیرکل هواشناسی اردبیل:
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از روز چهارشنبه تا اواخر هفته بارش برف در استان ادامه داشته و شاهد کولاک برف در ارتفاعات و محورهای مواصلاتی خواهیم بود.
اختصاص ۸ میلیارد تومان برای روشنایی نقاط حادثه خیز جاده سرچم
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دستور تخصیص اعتبار ۸ میلیارد تومانی برای تأمین روشنایی قطعه حادثه‌خیز سرچم از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اخذ شد.
اردبیل قطب ورزش‌های زمستانی کشور می شود
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: با اجرای چندین پیست اسکی در نقاط مختلف استان اردبیل از ظرفیت های گردشگری استان در فصل زمستان استفاده شده و اردبیل به قطب ورزش های زمستانی کشور تبدیل می شود.
راه‌های اردبیل بیش از ۵۰۰ کیلومتر افزایش داشته است
در ۳ سال گذشته؛
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سه سال گذشته طول راه های استان اردبیل ۵۳۷ کیلومتر افزایش یافته است.
فاز دوم مطالعات راه آهن مغان از سمت اردبیل به اتمام می رسد
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: مطالعات فاز اول راه آهن اردبیل - پارس آباد انجام شده و مطالعات ۲۲ کیلومتر از فاز دوم این خط ریلی از سمت اردبیل نیز به اتمام رسیده است.
کرونا ۲۵ نفر را در اردبیل به کام مرگ کشاند
در یک هفته گذشته؛
طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در هفته گذشته ۲۵ بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند که در مقایسه با هفته های گذشته کاهش داشته است.
۳۵۰ کیلومتر بزرگراه در اردبیل در حال احداث است
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: در سال گذشته که ۶۰ کیلومتر جاده در استان اردبیل در دست احداث داشتیم که امروز ۳۵۰ کیلومتر جاده چهار خطه در حال اجرا است.
بحران آب در اردبیل جدی است
مدیر عامل آب و فاضلاب اردبیل:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: طبق پیش بینی های انجام گرفته و با توجه به افزایش جمعیت و استفاده بیش از حد از آب، در آینده ای نزدیک شاهد بحران آب در اردبیل خواهیم بود.
بودجه اردبیل در سال ۱۴۰۰ بیش از ۷۸ درصد رشد دارد
رئیس سازمان برنامه و بودجه اردبیل:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بودجه استان اردبیل امسال ۹۶۶ میلیارد تومان بود که در بودجه سال آینده با ۷۸.۵ درصد رشد به مبلغ یک هزار و ۷۲۵ میلیارد تومان رسید.
کرونا ۳۸ خانواده اردبیلی را عزادار کرد
در هفته ای که گذشت؛
بر اساس آمار منتشر شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در هفته گذشته ۳۸ بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.
بستری ۲۹۶ بیمار مبتلا به کرونا در اردبیل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۹۶ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های استان اردبیل بستری هستند که این تعداد در مقایسه با روز قبل سه نفر کاهش دارد.
خانواده های ۵۸ بیمار کرونایی در اردبیل داغدار شدند
در هفته ای که گذشت؛
بر اساس آمار منتشر شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در هفته گذشته ۵۸ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در اردبیل جان باختند.