میانگین روزانه تولید پسماند شهری در کشور ۸۰۰ گرم است
عضو شورای راهبردی پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور:
عضو شورای راهبردی پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط‌زیست و عضو هیئت‌مدیره کانون بازیافت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری هم گفت: میانگین میزان تولید پسماند در کشور ۸۰۰ گرم است.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟
رئیس اتاق بازرگانی اردبیل پاسخ داد
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
۳۶۸ اکیپ بهداشتی و درمانی به اردبیل اعزام شدند
رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در ۸ ماه امسال ۳۶۸ اکیپ بهداشتی و درمانی با حضور در مناطق محروم به هموطنان خدمات درمانی و بهداشتی ارائه کردند.
کمبود محیط بان در اردبیل
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: کمبود محیط‌بان در اردبیل به حدی است که همکاران ما معادل ۳ نفر محیط‌بان فعالیت می‌کنند.
تا پایان امسال؛
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از راه‌اندازی شش سامانه جدید هوشمند ثبت تخلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی اردبیل خبر داد.
۶۰۰۰ دادرسی الکترونیکی در اردبیل به ثبت رسید
رئیس پلیس پیشگیری اردبیل:
رئیس پلیس پیشگیری استان اردبیل گفت: در نیمه اول امسال شش هزار و ۲۰۰ فقره دادرسی الکترونیکی در کلانتری‌ها و یگان‌های انتظامی به ثبت رسیده است.
حمل ۴۱۰ هزار تن کالای اساسی در ۶ ماه گذشته به استان اردبیل
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری اردبیل خبر داد
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری استان اردبیل از حمل ۴۱۰ هزار تن کالای اساسی توسط شرکت‌های حمل و نقل طی شش ماه گذشته به استان اردبیل خبر داد.
بستری ۳۳۸ بیمار کرونایی در اردبیل
نارنجی رنگ غالب شهرها؛
در شبانه روز گذشته با فوت ۵ بیمار دیگر در استان اردبیل مجموع فوتی های ناشی از کرونا در این استان به دو هزار و ۴۴۹ نفر رسید.
عقب نشینی کرونا با فوت ۶ بیمار در اردبیل
روند نزولی شیوع کرونا؛
شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل به نسبت هفته های گذشته روند نزولی دارد به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار جدید بستری شده و ۶ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
عرشه اصلی پل قدس تا ۱۰ مهرماه به اتمام می‌رسد
شهردار اردبیل:
شهردار اردبیل گفت: مصمم هستیم تا ۱۰ مهرماه عرشه اصلی پل قدس را جهت عبور ترافیک تحویل دهیم.
اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان به تکمیل سد عمارت گرمی
استاندار اردبیل خبر داد
استاندار اردبیل به اهمیت تکمیل سد عمارت اشاره کرد و گفت: برای تکمیل سد عمارت ۱۰۰ میلیارد تومان فاینانس از طریق بنیاد مستضعفان تأمین خواهد شد.
۵ کشته و یک مصدوم بر اثر تصادف شدید سه خودروی سواری در اردبیل
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اردبیل از وقوع یک فقره تصادف در بامداد امروز ۲۳ شهریور در اردبیل و جان باختن ۵ نفر خبر داد.
واکسیناسیون ۱۰۰ درصد فرهنگیان در استان اردبیل
تا آغاز سالتحصیلی انجام می شود؛
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تا آغاز سالتحصیلی جدید جمعیت فرهنگیان استان اردبیل به صورت صد درصدی تحت پوشش واکسیناسیون علیه کرونا قرار میگیرند.
۱۸ میلیارد تومان از بدهی‌های پیمانکاران پل قدس پرداخت شد
شهردار جدید اردبیل:
شهردار اردبیل گفت: کل مساحت باغ واقع در حدفاصل میدان بسیج تا میدان ارتش به پارک و فضای سبز عمومی تبدیل می‌شود و ساخت‌وسازی در این باغ انجام نخواهد گرفت.
یک کشته و ۲ مصدوم در سانحه رانندگی پارس آباد
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی پارس‌آباد خبر داد
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان پارس‌آباد گفت: در سانحه رانندگی شهرستان پارس‌آباد یک نفر جان باخت و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.