واژگونی پراید در محور مهاباد- پیرانشهر ۳ فوتی برجای گذاشت
بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید در محور مهاباد به پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی سه نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.
فوتی های کرونا در آذربایجان غربی همچنان دو رقمی است
با وجود رکوردزنی واکسیناسیون؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: روند فوت شهروندان استان بر اثر ابتلا به کرونا همچنان ادامه دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ نفر دیگر جان خود را از دست دادند.
تداوم وضعیت بحرانی کرونا در آذربایجان غربی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به بالا بودن آمار بستری های روزانه بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان گفت: متاسفانه وضعیت بحرانی کرونا تداوم دارد.
آذربایجان غربی جزو ۵ استان امن کشور است
فرمانده نیروی انتظامی:
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ گونه مشکلی در مرزهای طولانی آذربایجان غربی در حوزه امنیتی وجود ندارد و جزو ۵ استان امن کشور به شمار می رود.
ابتلای ۱۲۷۹ تن به کرونا در آذربایجان غربی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در شبانه روز گذشته، ۱۲۷۹ نفر در استان به کرونا مبتلا و ۴۵۲ تن از آنان در مراکز درمانی بستری شدند.
مسائل شرعی و بهداشتی در باغ رضوان ارومیه رعایت می‌شود
رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری:
رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری ارومیه با بیان اینکه با وجود بالا بودن آمار مرگ و میر ناشی از کرونا، تلاش داریم مسائل شرعی و بهداشتی در باغ رضوان ارومیه رعایت شود، گفت: ساماندهی قبور و رعایت بهداشت از اصول اولیه در باغ رضوان ارومیه است.
۸۵۰۰ نفر از عشایر آذربایجان غربی واکسن کرونا دریافت کردند
مدیرکل عشایری آذربایجان غربی:
مدیرکل امور عشایری آذربایجان غربی گفت: تاکنون بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از عشایر آذربایجان غربی در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه شده اند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: تاکنون نقشه کاداستر برای ۶۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به همراه اطلاعات مالکیتی و توصیفی قطعات تهیه شده است.
سطح تراز دریاچه ارومیه ۶۰ سانتیمتر کاهش یافت
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی:
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: بر اساس آخرین پایش های انجام شده سطح تراز دریاچه ارومیه در مقایسه با مدت زمان پارسال ۶۰ سانتیمتر کاهش یافته است.
۱۷ شهرستان آذربایجان‌غربی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد
معاون استاندار آذربایجان غربی:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، ۱۷ شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد که نشان دهنده وضعیت بسیار وخیم شهرستان های مختلف است.
۱۷ شهرستان آذربایجان‌غربی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد
معاون استاندار آذربایجان غربی:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، ۱۷ شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد که نشان دهنده وضعیت بسیار وخیم شهرستان های مختلف است.
کیفر خواست ۱۴ نفر از اراذل و اوباش خطرناک ارومیه صادر شد
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور کیفر خواست ۱۴ نفر از اراذل واوباش سابقه دار و خطرناک ارومیه خبر داد.
ابتلای ۹۸۰ نفر به کرونا در آذربایجان غربی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی گفت: در شبانه روز گذشته، ۹۸۰ تن در استان به کرونا مبتلا و ۳۳۳ تن از آنان در مراکز درمانی بستری شدند.
۱.۴ میلیارد ریال برای بهسازی جاده خوی به مرز رازی اختصاص یافت
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه عملیات اجرایی قطعه دوم جاده خوی _ رازی در حال اجراست، گفت: برای اجرای این طرح یک هزار و ۴٠٠ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
۳۰ قبضه سلاح جنگی در ارومیه کشف شد
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی:
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از کشف ۳۰ قبضه سلاح جنگی کمری در یکی از باغهای اطراف ارومیه خبر داد.