بیشترین پرونده‌های شورای حل اختلاف مربوط به مطالبه وجه است
رئیس شوراهای حل اختلاف استان زنجان:
رئیس شوراهای حل اختلاف استان زنجان با اشاره به اینکه برخی از پرونده‌ها همچون پرونده‌های انحصار وراثت قابلیت صلح و سازش ندارند؛ گفت: بیشترین مراجعات انجام شده به دادگستری، در رابطه با مطالبه وجه چک و مطالبه وجه است.
آموزشهای امدادی در زنجان تقویت شود
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان:
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان بر تقویت آموزش‌های امدادی در استان زنجان تأکید کرد.
خودروهای عبوری خیابان‌های زنجان 3 برابر ظرفیت آنهاست
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: در برخی از ساعات تعداد خودروهای عبوری از خیابان‌های زنجان سه برابر ظرفیت آنهاست.
استقبال مرغ فروشان از بازار ماکیان
عضو شورای اسلامی شهر زنجان مطرح کرد
رئیس کمیسیون توسعه عمران و محیط زیست شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به استقبال مرغ فروشان از بازار ماکیان گفت: از نظر مسائل بهداشتی نیز این بازار مورد تایید است و در حال حاضر نیز فعالیت مطلوبی دارد.
سه نقطه حادثه خیز در جاده های استان زنجان اصلاح شد
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: از شش نقطه پرحادثه شناسایی شده در جاده های استان زنجان، سه نقطه شامل تقاطع نورین، تقاطع سجاس و تقاطع سه‌راهی طارم اصلاح شد.
بازدید سرزده و اتوبوسی از محلات مختلف شهر زنجان
به منظور بررسی بهتر مشکلات صورت می‌گیرد
شهردار زنجان از بازدید سرزده با اتوبوس خدمت از محلات شهر زنجان خبر داد و گفت: هدف از این کار بررسی بهتر مشکلات منطقه است.
شهر زیبا ساختنی است؛ نه یافتنی
در نشست تخصصی بررسی پیاده‌راه از منظر شهرسازی مطرح شد
به تصمیم مجموعه مدیریت شهری زنجان قرار است؛ یک مسیر پیاده‌راه در زنجان ایجاد شود؛ موضوعی که در صورت برنامه‌ریزی صحیح قادر خواهد بود به توسعه پایدار شهری کمک کند؛ از همین رو به منظور اجرای هرچه بهتر این طرح، نشست‌های تخصصی با اقشار مختلف و به منظور اخذ نظرات برگزار شود.
تقاضای مسکن 3 برابر عرضه است
نایب رئیس اتحادیه مشاورین املاک زنجان:
نایب رئیس اتحادیه مشاورین املاک زنجان با اشاره به اینکه تقاضای مسکن سه برابر عرضه است؛ گفت: همین امر موجب افزایش 50 درصدی نرخ اجاره بها در زنجان شده است.
استان زنجان 304 میلی‌متر بارندگی داشته است
از آغاز سال زراعی تاکنون
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره‌کل هواشناسی استان زنجان میانگین بارش سال‌زراعی جاری استان را 304.6 میلی‌متر اعلام کرد و گفت: این میزان بارش در مقایسه با میانگین بارش بلندمدت استان افزایش 4.3 درصدی یافته است.
نرخ کرایه تاکسی ها در زنجان افزایش یافت
رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر شهرداری زنجان:
رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری زنجان گفت: مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی ها و اتوبوسهای درون شهری از امروز در زنجان اجرایی شد.
چوب‌های خشک رها شده در طبیعت زیستگاه 300 گونه حشره
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان مطرح کرد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به اینکه اثبات شده است تنه افتاده و چوب‌هاى خشك زيستگاه اصلى 300 گونه مختلف از حشرات هستند، گفت: هيزمى كه ما براى تفريح به آتش مي‌كشيم در واقع يك زيستگاه و منبع انرژى براى طبيعت پيرامون است.
انحراف ترافیک در محدوده کارگاه تقاطع غیر هم‌سطح گلشهر
مدیر مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری زنجان خبر داد
مدیر مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری زنجان از انحراف ترافیک در محدوده کارگاه تقاطع غیر هم‌سطح گلشهر خبر داد و گفت : برای احداث تقاطع در دست اجرای پروژه ناچار به ایجاد محدودیت تردد برای خودروی عبوری هستیم که امیدواریم با همکاری و مشارکت شهروندان مشکلی در پیشرفت پروژه ایجاد نشود.
38 نفر در تصادفات رانندگی محدوده استان زنجان جان باخته‌اند
طی 2 ماه گذشته از سال‌جاری
مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: طی دو ماه گذشته از سال‌جاری 38 نفر در تصادفات رانندگی روی داده در محدوده استان جان خود را از دست داده‌اند.
ارائه خدمات به 2 هزار و 762 مددجوی زنجانی ساکن در مناطق ویژه اجتماعی
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبر داد
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از بهره‌مندی 2 هزار و 762 مددجوی زنجانی ساکن در مناطق ویژه اجتماعی از خدمات امداد خبر داد.
انتظار شورا از شهردار، تسریع در اجرای پروژه‌ها است
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: انتظار اعضای شورای اسلامی شهر زنجان، تسریع در اجرای پروژه‌ها است.