محله محوری و فرهنگ رویکرد اصلی شهرداری اراک در سال ۹۹
شهردار اراک گفت: تهیه و تدوین بودجه سال ۹۹ شهر براساس بودجه محله محور و تحقق پذیر با رویکرد انجام درخواست‌های شهروندان در مقیاس محله و نگاه ویژه به مقوله فرهنگ در شهر اراک است.
تداوم عملیات ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها و تاکسی‌های درون شهری اراک
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک خبر داد
سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر شهرداری اراک گفت: تداوم عملیات ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها وتاکسی‌های شهری اراک به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا به‌طور جدی در دستور کار است.
ضدعفونی و گندزدایی کشتارگاه صنعتی دام اراک
معاون خدمات شهری و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا شهرداری اراک گفت: محوطه‌های داخلی و بیرونی کشتارگاه صنعتی دام، جهت رفع آلودگی‌های احتمالی توسط اکیپ سیار ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا شهرداری اراک ضدعفونی و گندزدایی شد.
اقدامات ویژه آتش نشانی اراک برای مقابله با کرونا
رئیس سازمان آتش نشانی نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهر اقدامات ویژه‌ای در سطح شهر انجام شده است.
پنجمین دور ضدعفونی خیابان‌های اراک
معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: این کلانشهر در راستای مقابله با ویروس کرونا برای پنجمین بار در هفته اخیر ضدعفونی و گندزدایی شد.
درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای ساوه
فرمانده انتظامی ساوه خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: فردی که در یکی از روستاهای ساوه با سلاح سرد یک نفر را به قتل رسانده بود، بلافاصله توسط پلیس دستگیر شد.
تعطیلی ادارات استان مرکزی در روز هفدهم اسفند لغو شد
معاون استاندار مرکزی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: تعطیلی ادارات استان مرکزی در روز هفدهم اسفند لغو شد و ساعت کاری ادارات استان در این روز همچون حالت عادی ایام گذشته خواهد بود.
خطرات نگهداری الکل و مواد ضدعفونی کننده را جدی بگیریم
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک:
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک مخاطرات نگهداری حجم بالای الکل و مواد ضدعفونی کننده در منزل را یادآور شد و گفت: شهروندان باید نکات ایمنی را برای نگهداری این مواد در پی شیوع ویروس کرونا رعایت کنند.
بازار اراک گندزدایی و ضدعفونی شد
معاون خدمات شهری شهردار اراک از گندزدایی و ضدعفونی کردن بازار اراک و ساختمان هلال احمر برای مقابله با کرونا ویروس خبرداد.
کار ضدعفونی به تاکسی ها رسید
مرکزی مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از اجرای طرح ضدعفونی تاکسی ها در این شهر خبر داد.
حمل و نقل عمومی و فضاهای عمومی شهری اراک ضدعفونی شده‌ است
معاون خدمات شهری شهردار اراک:
معاون خدمات شهری شهردار اراک گفت: تمامی فضای عمومی شهر و حمل و نقل عمومی برای پیشگیری از شیوع بیماری واگیردار کرونا ضدعفونی شده است.
مدارس و آموزشگاه های استان مرکزی تا پایان هفته جاری تعطیل است
اطلاعیه آموزش و پرورش استان مرکزی؛
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمامی مدارس و آموزشگاه های این استان برای پیشگیری و مراقبت در برابر ویروس کرونا تا پایان هفته جاری تعطیل است.
مشارکت نامزدهای انتخاباتی در حفظ آراستگی شهر الزامی است
‌شهردار اراک:
شهردار اراک گفت: ۱۶ نقطه در میادین و خیابان‌های اصلی شهر جانمایی شده و سازه‌های فلزی با ظرفیت پوشش نصب بیش از هشت هزار مترمربع بنر برای انجام تبلیغات کاندیداها در سطح شهر نصب شده است.
راز قتل زن ساوجی با دستگیری همسرش فاش شد
توسط پلیس؛
فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه گفت: مردی که به علت اختلافات خانوادگی، همسرش را به قتل رسانده بود، در عملیات پلیس شهرستان ساوه دستگیر شد.
محموله میلیاردی قاچاق در دلیجان توقیف شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی:
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۷ تن و ۳۵۰ کیلوگرم گردو و بادام قاچاق از یک دستگاه کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان خبر داد.