پیگیری برای تامین خسارت ناشی از سیلاب در بخش کشاورزی استان مرکزی
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی خبر داد
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از پیگیری برای تامین خسارت ناشی از سیلاب اخیر در بخش کشاورزی استان خبر داد و گفت: در این رابطه تقاضای ۳۵۰میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارات شده است.
۴۰ توزیع کننده مواد مخدر و سارق در استان مرکزی دستگیر شدند
معاون فرمانده انتظامی استان مرکزی:
معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات دو روز گذشته پلیس استان، ۴۰ نفر از سارقان و مجرمان حوزه جرایم مواد مخدر دستگیر شدند و ۶۰ فقره انواع سرقت کشف شد.
دستگیری ۵۲ سارق و توزیع کننده موادمخدر در مرکزی
معاون فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد
معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات دو روز گذشته پلیس استان ۵۲ سارق و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند و ۵۸ فقره سرقت نیز کشف شد.
کمک 14 میلیارد ریالی کاشانی‌ها به مناطق سیل‌زده
فرماندار کاشان از اهدا 13 میلیارد و 998 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم این شهرستان به آسیب دیدگان در استان‌های سیل‌زده کشور خبر داد.
آغاز تخلیه رسوب و مدیریت حجم مخزن سد الغدیر ساوه
همزمان با افزایش تراز آب ذخیره شده در دریاچه سد الغدیر ساوه، عملیات تخلیه رسوب و مدیریت حجم مخزن این سد برای پیشگیری از سیلابی شدن رودخانه‌های پایین دستی بر اثر سرریز شدن این سد دو قوسی تمام بتنی آغاز شد.
تامین آب 6 سال ساوه توسط الغدیر
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس به نقش مدیریت در پیشگیری از بحران اشاره کرد و گفت: باید خطاهای مدیریتی خود را برای پیشگیری از بروز بحران در موقع نزول بلایای طبیعی به حداقل برسانیم.
از سرگیری پرواز عسلویه و مشهد از اول اردیبهشت
مدیر فرودگاه اراک با تاکید بر لزوم تقویت صنعت هوانوردی در استان مرکزی گفت: با صدور مجوز، هندلینگ پرواز عسلویه و مشهد از ابتدای اردیبهشت ماه از سر گرفته می‌شود و برای راه‌اندازی پرواز تهران نیز پیگیری لازم در حال انجام است.
همدلی و نوع دوستی بین مردم روستاها و شهرهای دلیجان این روزها چنان زبانزد شده که یاد کمک‌های مردمی و حماسه آفرینی رزمنده‌ها را در پشتیبانی از دفاع مقدس تداعی می‌کند.
تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز است
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی تمام محورهای مواصلاتی این استان باز بوده و تردد جریان دارد.
کشف حدود یک میلیارد ریال چک پول تقلبی در اراک
فرمانده انتظامی اراک خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: در عملیات پلیس شهرستان اراک، ۹۷۸ میلیون ریال چک پول تقلبی کشف شد و چهار نفر در این خصوص دستگیر شدند.
طرح ساماندهی آب های سطحی و سیلابی اراک ازسوی شهرداری دنبال شود
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مرکزی:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مرکزی گفت: اجرای طرح ساماندهی آب های سطحی و سیلابی اراک بایستی از سوی شهرداری با جدیت دنبال شود، چراکه نگرانی هایی به سبب غفلت از این مساله به وجود آمده است.
راهبرد چندجانبه نگرانه شهری نیاز مناطق محروم شهر اراک است
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی و املاک شورای شهر اراک گفت: عامل مشکلات کنونی مناطق محروم شهر اراک، فقدان استراتژی و رویکرد کلان و چند جانبه نگرانه مدیریت شهری به این مناطق است.
کلاهبرداری درقالب پیامک تبریک عید
پلیس فتا استان مرکزی هشدار داد
پلیس فتا استان مرکزی در مورد کلاهبرداری در قالب پیامک تبریک عید نوروز، دانلودهای نوروزی و به دست آوردن اطلاعات حساب بانکی افراد از این طریق برای برداشت از حساب هشدار داد.
محدودیت‌های ترافیکی طرح نوروزی در استان مرکزی اجرا می‌شود
رئیس پلیس راه استان مرکزی:
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در برخی محورهای مواصلاتی این استان از ۲۵ اسفند ماه جاری تا هفدهم فروردین ماه ۹۸ خبر داد.
سرچشمه شهر محلات بهشت گردشگران داخلی و خارجی
جاذبه های گردشگری مرکزی را بشناسیم
سرچشمه شهر محلات، یکی از چندین جاذبه گردشگری این شهرستان است که از زیبایی منحصر به فرد برخوردار بوده و همچون نگینی در دل پایتخت گل ایران می درخشد.