۳بیمار کرونایی در استان سمنان جان باختند
طبق آخرین آمارها؛
طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، در ۲۴ ساعت گذشته سه نفر به دلیل بیماری کرونا در سطح استان سمنان جان خود را از دست داده‌اند.
۱۴ کمپ ترک اعتیاد در استان سمنان فعال است
مدیرکل بهزیستی استان سمنان:
مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد نیازمند برنامه‌ریزی و هزینه کرد است، گفت: در این راستا ۱۴ کمپ ترک اعتیاد در استان فعال است.
قاتل خاموش در میامی قربانی گرفت
فرمانده انتظامی استان سمنان:
فرمانده انتظامی استان سمنان از فوت زن ۳۸ ساله دریکی از روستاهای میامی براثر گازگرفتگی خبر داد و گفت: همسر این فرد نیز دچار مسمومیت شد که هم‌اکنون در مراکز درمانی است.
جریمه رانندگان متخلف محدودیت کرونایی در سمنان ادامه دارد
رئیس پلیس راهنمایی سمنان:
رئیس پلیس راهنمایی سمنان از ادامه طرح جریمه رانندگان متخلف در حوزه محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان خبر داد و گفت: تا کنون دو هزار خودرو از این بابت جریمه شده‌اند.
۲ بیمار کرونایی در استان سمنان فوت کردند
طبق آخرین آمارها؛
طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، در ۲۴ ساعت گذشته دو نفر به دلیل بیماری کرونا در سطح استان سمنان جان خود را از دست داده اند.
۱۱۱ بیمار کرونایی جدید در استان سمنان بستری شدند
استاندار سمنان:
استاندار سمنان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۱ بیمار کرونایی جدید در مراکز درمانی این استان بستری شدند، گفت: شهرستان شاهرود در وضعیت نارنجی قرار گرفت.
وقوع ۱۸ مورد حادثه و حریق در سمنان
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان:
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از وقوع ۱۸ مورد حادثه و حریق طی یک هفته گذشته در شهر سمنان خبر داد و گفت: درمجموع این حوادث ۲۳ نفر نجات یافتند.
ساخت ترمینال جدید فرودگاه سمنان
استاندار سمنان خبر داد
استاندار سمنان با بیان اینکه عملیات ساخت ترمینال جدید فرودگاه شهدای سمنان در مراحل پایانی است، گفت: این زیرساخت به زودی اتمام و به بهره‌برداری می‌رسد.
سرقت مسلحانه طلافروشی در سمنان
یک سرقت مسلحانه از طلافروشی واقع در خیابان امام خمینی‌شهر سمنان به وقوع پیوست که تلاش برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.
برخورد پیرمرد ۷۰ ساله با قطار در محدوده سمنان
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان:
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان از برخورد پیرمرد ۷۰ ساله با قطار در محدوده ریلی جاده نظامی سمنان خبر داد و گفت: متأسفانه عابر جان باخت.
۱۸۱ نفر در جاده‌های استان سمنان جان باختند
رئیس پلیس‌راه استان سمنان:
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه طی ۱۰ ماهه سال جاری ۱۸۱ نفر در جاده‌های استان جان باختند، گفت: تصادفات فوتی ۳۰ درصد کاهش داشته است.
منع تردد شبانه برای ۴ شهرستان استان سمنان اجرا می‌شود
استاندار سمنان:
استاندار سمنان بابیان اینکه رنگ‌بندی گرمسار از نارنجی خوشبختانه به زرد تغییر یافت، گفت: منع تردد شبانه برای چهار شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار اجرا می‌شود.
۵ شهرستان استان سمنان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان سمنان:
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان سمنان، گفت: از هشت شهرستان استان، طبق آخرین آمار حاصله، سه شهرستان در وضعیت آبی و پنج شهرستان دیگر از جمله سمنان و شاهرود در وضعیت زرد هستند.
۲۸ واحد مسکن مددجویی تحویل توان‌خواهان بهزیستی سمنان شد
مدیرکل بهزیستی استان سمنان:
مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، ۲۸ واحد مسکن مددجویی، تحویل توانخواهان بهزیستی استان شد.
دستگیری قاتل متواری در سمنان توسط پلیس آگاهی کرمانشاه
رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه خبر داد
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل متواری در سمنان پس از ارتکاب قتل در کرمانشاه خبر داد.