۶۰۰۰ نفر بر اثر تصادفات جاده‌ای جان باختند
در نیمه نخست امسال؛
رئیس پلیس‌راه کشور بابیان اینکه نتوانستیم به هدف‌گذاری کاهش ۱۲ درصدی تصادفات دست پیدا کنیم، گفت: شش هزار نفر در نیمه نخست امسال بر اثر تصادفات جاده‌ای جان باختند.
وقوع ۲ حادثه واژگونی خودرو در استان سمنان
رئیس پلیس‌راه استان سمنان:
رئیس پلیس‌راه استان سمنان از وقوع دو حادثه واژگونی خودرو در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در این حوادث متاسفانه دو نفر جان باختند.
تکمیل ۴۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل ۴۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور خبر داد و گفت: در تلاش برای رفع مشکلات حقوقی متقاضیان مسکن مهر هستیم.
حادثه تصادف موتور و کامیون/۳ نفر جان باختند
رئیس پلیس‌راه استان سمنان:
رئیس پلیس‌راه استان سمنان از برخورد موتورسیکلت و کامیون در کیلومتر ۹ محور دامغان-جندق خبر داد و گفت: در این حادثه متاسفانه سه نفر جان باختند.
ریزش معدن زغال‌سنگ کلاته‌رودبار دامغان یک کشته و یک زخمی داشت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از حادثه ریزش معدن زغال‌سنگ در کلاته رودبار دامغان خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر جان باخت و یک کارگر دیگر نیز مجروح شده است.
وقوع ۲ حادثه واژگونی در شرق استان سمنان
طی ۲۴ ساعت گذشته به وقوع پیوست؛
دو واژگونی خودرو در محورهای مواصلاتی شرق استان سمنان به وقوع پیوست که در پی آن سه نفر جان‌باخته و ۱۰ نفر نیز مصدوم شدند.
راننده تاکسی اینترنتی در سمنان دستگیر شد
رئیس پلیس فتای استان سمنان:
رئیس پلیس فتای استان سمنان بابیان اینکه راننده تاکسی اینترنتی در سمنان دستگیر شد، گفت: مزاحمت در شبکه اجتماعی تلگرام برای مردم، دلیل دستگیری این فرد خاطی است.
۵ زندانی در استان سمنان آزاد شدند
مدیرکل امور زندان‌های استان سمنان:
مدیرکل امور زندان‌های استان سمنان بابیان اینکه فرهنگ بخشش و ایثار در استان به نحو مطلوبی نهادینه‌شده است، کفت: طی پنج‌ماهه امسال پنج زندانی محکوم‌به اعدام از بند آزاد شدند.
مخازن آب‌های زیرزمینی استان سمنان ۱۵۰ میلیون مترمکعب کسری دارد
معاون جهاد کشاورزی استان سمنان:
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی سمنان بابیان اینکه مخازن آب‌های زیرزمینی استان ۱۵۰ میلیون مترمکعب کسری دارد، گفت: بر این اساس سند بهره وری آب استان تدوین‌شده است.
سند جامع پدافند غیرعامل کشور اجرایی می‌شود
جانشین معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل:
جانشین معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل بابیان اینکه طرح سند جامع پدافند غیرعامل تدوین شده است، گفت: این طرح تاپایان سال در همه استان‌ها به صورت کامل اجرا می‌شود.
نظر شورای شهر؛
رییس شورای شهر میامی گفت: با رای اکثریت شورای شهر میامی، علی اکبر محمدی به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
پروژه گازرسانی به روستای قلعه بالای بیارجمند به بهره‌برداری رسید
معاون سیاسی استاندار سمنان:
معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه گازرسانی به روستای قلعه بالای بیارجمند افتتاح شد، گفت: متوسط سرانه هر خانوار در این طرح هفت میلیون تومان بود تا گاز به علمک درب منازل برسد.
برخورد تانکر حمل شیر با پراید در آرادان
معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان:
معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از برخورد تانکر حمل شیر با پراید در کیلومتر ۶۷ آرادان- سرخه خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
سقوط هواپیمای آموزشی در گرمسار / ۲ نفر جان باختند
بخشدار ایوان‌کی:
بخشدار ایوان‌کی از سقوط یک فروند هواپیمای سسنای آموزشی در این بخش خبر داد و گفت: دو نفر در این حادثه جان باختند.
واژگونی زانتیا در محور شاهرود-دامغان ۳کشته برجای گذاشت
رئیس پلیس راه استان سمنان:
رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: واژگونی یک دستگاه زانتیا در محور شاهرود- دامغان حد فاصل مومن آباد، سه کشته برجای گذاشت و یک نفر را راهی بیمارستان کرد.