۶۴ پروژه نیمه‌تمام در حوزه آب و فاضلاب شهری استان سمنان وجود دارد
مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان سمنان:
مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان سمنان بابیان اینکه خدمت‌رسانی در این حوزه مستمر و پایان‌ناپذیر است، گفت: ۶۴ پروژه نیمه‌تمام در حوزه آب و فاضلاب شهری استان وجود دارد.
امدادرسانی به ۷ نفر در کوه قرمز گرمسار/ یک نفر جان باخت
معاون امداد و نجات هلال‌احمر سمنان:
معاون امداد و نجات هلال‌احمر سمنان بابیان اینکه روز گذشته هفت نفر در کوه قرمز روستای شور قاضی گرمسار گرفتار شدند، گفت: در این حادثه یک نفر جان باخت.
فرونشست‌ها در استان سمنان شدت گرفته است
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان گفت: از یک دهه قبل فرونشست‌ها در استان سمنان شدت گرفته است.
گازگرفتگی در میامی ۳ کشته برجای گذاشت
معاون اورژانس شاهرود:
معاون اورژانس شاهرود از مرگ سه نفر در میامی به دلیل گارگرفتگی خبر داد و گفت: این حادثه جان یک زن و مرد و کودکشان را گرفت.
بافت‌ قدیمی گرمسار احیا می‌شود
رئیس شورای شهر گرمسار:
رئیس شورای شهر گرمسار بابیان اینکه احیای بافت‌های قدیمی شهر در اولویت نخست شورای شهر و شهرداری قرار دارد، گفت: کاهش میزان خسارت ناشی از عوامل محیطی پیگیری می‌شود.
باند سرقت از منازل در استان سمنان کشف و متلاشی شد
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان:
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف باند سرقت از منازل مسکونی استان‌های سمنان و تهران توسط پلیس سرخه خبر داد و گغت: این افراد تحویل مراجع قضایی شده اند.
بازگشایی محور سمنان-فیروزکوه
رئیس پلیس‌راه استان سمنان:
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه محور سمنان-فیروزکوه که به دلیل بارش برف شب گذشته مسدود بود بازگشایی شد، گفت: رانندگان عبوری از محورهای کوهستانی احتیاط کنند.
تلاش برای نجات ۳ مفقودی در ارتفاعات نگارمن شاهرود ادامه دارد
معاون امداد و نجات هلال‌احمر سمنان:
معاون امداد و نجات هلال‌احمر سمنان بابیان اینکه تلاش برای نجات سه مفقودی در ارتفاعات نگارمن شاهرود همچنان ادامه دارد، گفت: برای این عملیات یک اکیپ امداد و نجات اعزام‌شده است.
۶۰سانتی متر مربع به سرانه فضای سبز سمنان افزوده شد
سرپرست فضای سبز شهری شهرداری سمنان:
سرپرست فضای سبز شهری شهرداری سمنان، گفت: ۶۰ سانتی متر معادل ۱۲۰ هزار متر مربع به سرانه فضای سبز این شهر طی سال جاری افزوده شده است.
۷۴مورد حادثه و حریق در سمنان رخ داد
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر سمنان:
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر سمنان، گفت: در آذرماه سال‌جاری ۷۴ مورد حریق و حادثه در این شهر رخ داد که ۲۸ مورد آن آتش‌سوزی بوده است.
دستگاه‌های اجرایی بدهی خود را به شهرداری سمنان پرداخت کنند
استاندار سمنان:
استاندار سمنان بابیان اینکه تعامل بهتر دستگاه‌های اجرایی با شهرداری منجر به خدمات مطلوب به شهروندان می‌شود، گفت: دستگاه‌های اجرایی نسبت به پرداخت بدهی خود به شهرداری اقدام کنند.
اپلیکیشن شهروندی در شهر سمنان راه‌اندازی می‌شود
معاون شهردار سمنان:
معاون توسعه مدیریت شهرداری سمنان بابیان اینکه اپلیکیشن شهروندی تا پایان سال جاری در این شهر راه‌اندازی می‌شود، گفت: هدف از این اقدام ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و رفاهی به مردم است.
۶ خانه تاریخی شاهرود در فهرست تملک است
رئیس میراث فرهنگی شاهرود:
رئیس میراث فرهنگی شاهرود بابیان اینکه ۶۰ بنای تاریخی این شهرستان نیازمند بازسازی و مرمت است، گفت: پیشنهاد تملک شش‌خانه تاریخی به شهرداری داده‌شده است.
۱۰۰ درصد تعهد کمیته امداد استان سمنان در جمع‌آوری زکات محقق شد
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:
مدیرکل کمیته امداد سمنان بابیان اینکه جمع‌آوری ۱۰ میلیارد تومان زکات تا پایان سال‌جاری در استان پیش‌بینی‌شده بود، گفت: ۱۰۰ درصد تعهد این نهاد در جمع‌آوری زکات محقق شد.
۲ نفر در حادثه واژگونی اتوبوس مشهد-تهران کشته شدند
جانشین فرمانده پلیس راه استان سمنان:
جانشین فرمانده پلیس راه استان سمنان گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس در محور مشهد-تهران حدفاصل آردان-ایوان کی دو نفر جان باختند و بیش از ۲۰ نفر مصدوم شده‌اند.