۶۱۷ کیلوگرم تریاک در سمنان کشف شد
فرمانده انتظامی استان سمنان:
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۶۱۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در ۲ عملیات مشترک پلیس این استان خبر داد.
رهاسازی ۶۰ خودروی گرفتار در برف محور شاهرود - گرگان
معاون جمعیت هلال‌احمر استان سمنان مطرح کرد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با اشاره به بارش برف در محور شاهرود ـ توسکستان ـ گرگان، از رهاسازی ۶۰ خودروی گرفتار در برف این محور خبر داد.
ترافیک در محور بین‌المللی تهران ــ مشهد روان است
رئیس پلیس راه استان سمنان:
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی این استان گفت: هم‌اکنون ترافیک در همه محورهای مواصلاتی استان سمنان به ویژه محور تهران - مشهد عادی و روان است.
کمپین
معاون سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در سمنان:
معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال‌احمر کشور از اجرای کمپین "نه به تصادفات" در سراسر کشور در طرح نوروزی امسال خبر داد.
حوادث در محورهای سمنان ۴ کشته برجای گذاشت
رئیس پلیس راه استان سمنان:
رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه طی ۲۴ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان سه خودرو واژگون شدند، گفت: این حوادث چهار کشته برجای گذاشت.
حوادث جاده ای سمنان ۱۳مجروح بر جای گذاشت
رئیس پلیس راه استان سمنان:
رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه حوادث در محورهای مواصلاتی استان ۱۳مجروح برجای گذاشت، گفت: ترافیک در محور تهران-مشهد سنگین است.
استقبال از مسافران نوروزی در سمنان با برنامه‌های نوین
دبیر ستاد تسهیلات سفر سمنان خبر داد
دبیر ستاد تسهیلات سفر استان سمنان با بیان اینکه این استان با برنامه‌های جدید به استقبال مسافران و گردشگران نوروزی می‌رود، گفت: استان سمنان در نوروز امسال ظرفیت اسکان بیش از 16 هزار مسافر و گردشگر را دارد.
چهارشنبه آخر سال ۲۲ نفر را در استان سمنان مصدوم کرد
حوادث چهارشنبه پایانی سال ۹۵ در استان سمنان به مصدومیت ۲۲ نفر منجر شد که تا کنون ۱۲ نفر به صورت سرپایی مداوا و ۱۰ نفر دیگر بستری شدند.
تولید روزانه 12 دستگاه خودروی سواری سمند در سمنان
رئیس صنعت، معدن و تجارت سمنان خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید روزانه 12 دستگاه خودروی سواری سمند در سمنان خبر داد که در آینده به 30 دستگاه افزایش خواهد یافت.
پرونده حادثه قطار هفت خوان به ایستگاه پایتخت رسید
دادستان مرکز استان سمنان از صدور قرار عدم صلاحیت در این پرونده خبر داد و گفت: این رای بنا به الزام قانونی مبنی بر رسیدگی به اتهام مقام های مذکور در دادسرای پایتخت صادر شد.
برنامه ۵ ساله توسعه شهرستان مهدیشهر تدوین شد
رئیس انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر:
رئیس انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر با اشاره به این مطلب که یک برنامه پنج ساله برای توسعه و آبادانی این شهرستان تدوین شده است، گفت: پتانسیل های شهرستان از سوی انجمن شناسایی خواهد شد
مرگ تلخ کودک سه ساله سمنانی
در پی یک بی احتیاطی رقم خورد
تلاش های تیم امدادی برای احیای کودک سه ساله سمنانی که روز گذشته در پارک شقایق دچار سانحه ای دردناک شد بی نتیجه ماند و امین.ع همزمان با طلوع آفتاب یکشنبه چشم از دنیا فروبست.
میهمانی نوروزی در کویر مرکزی ایران
جاذبه های گردشگری گرمسار را بشناسیم
گرمسار خورشید درخشان استان سمنان این روزها سفره سخاوت کویر مرکزی ایران را گسترانده تا لحظات زیبای ایرانیان را در غروب و طلوع خورشید کویر جشن بگیرد.
استان سمنان پایلوت اجرای حقوق شهروندی می شود
دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی:
دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی گفت: طبق دستور معاونت قضایی رئیس جمهور استان سمنان پایلوت اجرا، نظارت و آموزش حقوق شهروندی خواهد بود.
اختصاص ۳۰درصد بودجه کل کشور به استان ها
لاریجانی عنوان کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از تاکیدات اقتصاد مقاومتی نگاه متوازن به اعتبارات است که در این راستا ۳۰درصد بودجه کل کشور به استان ها اختصاص یافته تا شاهد توسعه اقصی نقاط ایران اسلامی باشیم.