مازندران چاق‌ترین استان کشور
رئیس شبکه بهداشت و درمان نوشهر با بیان اینکه مازندران چاق‌ترین استان کشور است، گفت: در این زمینه، بانوان بیشترین آمار چاقی را دارند.
کاهش ناپایداری هوای مازندران از فردا
معاون هواشناسی مازندران خبر داد
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران از کاهش ناپایداری هوای استان از فردا خبر داد و گفت: امروز به‌تناوب شاهد بارندگی و کاهش دما در مازندران هستیم.
کاهش ۱۰ درصدی مرگ عابران پیاده بر اثر تصادفات در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در سال گذشته ۲۱۴ نفر از عابرین پیاده بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد کاهش داشته است.
جاده « هراز» بازگشایی شد
جاده هراز که به دلیل ریزش سنگ سه شنبه شب مسدود شده بود، صبح امروز بازگشایی شد.
مدیریت پسماند مشکل اصلی است/ جان زیستمندان در خطر
مدیرکل حفاظت محیط‌زیست مازندران:
مدیرکل محیط‌زیست مازندران، یکی از مشکلات اصلی استان را مدیریت پسماند برشمرد و گفت: باید اولویت اول شهرداران و شوراها، مدیریت پسماند باشد و مسائل محیط‌زیست به مطالبه اجتماعی تبدیل شود.
زلزله 3.9 ریشتری 3 شهر مازندران را لرزاند
دقایقی قبل
دقایقی قبل زلزله‌ای در عمق 3.9 ریشتر ساری، کوهی‌خیل و نکا در استان مازندران را لرزاند.
«خزر» غرق در آلودگی ها/ پساب هایی که روانه دریا می شود
مشکلات خزر تمامی ندارد
خزر بزرگترین تفرجگاه شمال، غرق در مشکلات است، از شائبه آلودگی شناگاه ها گرفته تا ورود پساب و فاضلاب که آرامش این دریاچه را برهم زده است.
دفتر سلامت در ادارات مازندران راه اندازی شود
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران خواستار راه اندازی دفتر سلامت در تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی مازندران شد.
قالیباف عازم استان مازندران شد
به منظور شرکت در برنامه‌های انتخاباتی ریاست جمهوری
محمدباقر قالیباف داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در برنامه‌های انتخاباتی خود عازم استان مازندران شد.
دغدغه های زمین در مازندران
گزارش
حذف تدریجی گونه‌های زیستی و جانوری، خشک شدن تالاب‌ها، شکار غیرمجاز، عبور راه‌آهن از دل جنگل و پسماند و مدیریت پساب همه دغدغه‌های زمین در نگارستان ایران‌زمین و طبیعت بهشتی مازندران است.
تفاهم‌نامه خواهرخواندگی کربلا و بابل منعقد می‌شود
معاون استاندار کربلا:
معاون استاندار کربلا از خواهرخواندگی بابل و کربلا خبر داد و گفت: در سفر آینده مسؤولان این شهرستان به کربلا، تفاهم‌نامه خواهرخواندگی بین بابل و کربلا امضا می‌شود.
مهار آتش سوزی در ذخیره‌گاه کجور
رئیس اداره منابع طبیعی چالوس گفت: با کمک نیروهای منابع طبیعی و کمک های مردمی آتش سوزی در ذخیره گاه زربین در کینس بخش کجور مهار شد.
از معضل بحث‌برانگیز زباله تا نگرانی برای دفع زباله‌های بیمارستانی
زباله یکی از مهم‌ترین معضلاتی است که شهرهای مازندران را تهدید می‌کند اما موضوعی که نگرانی ما را بیشتر می‌کند این است که تفکیکی در زباله‌ها صورت نمی‌گیرد.
محیط زیست به سرعت روبه تخریب است
مدیرکل محیط زیست مازندران:
مدیرکل محیط زیست مازندران گفت: محیط زیست در دنیا به سرعت رو به تخریب است بنابراین نیازمند مشارکت سطوح مختلف اجتماعی برای حفاظت از آن هستیم.
رامسر مهد گل و گیاه در کشور
فرماندار رامسر این شهرستان را خاستگاه و مهد گل و گیاه دانست و بر لزوم توسعه این صنعت تاکید کرد.