کیفیت ارائه خدمات مهندسی در کشور افزایش یابد
معاون وزیر راه و شهرسازی در گرگان:
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مردم باید طعم واقعی خدمات باکیفیت و حرفه‌ای را بچشند گفت: اگر می‌خواهیم افزایش هزینه خدمات داشته باشیم باید کیفیت ارائه خدمات مهندسی را بالا ببریم.
وزیر ارشاد به گلستان سفر می‌کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان برای شرکت در مراسم اختتامیه متمرکز جشنواره‌های قرآنی خبر داد.
1.7 میلیارد صدقه در گرگان جمع‌آوری شد
قائم مقام کمیته امداد گلستان:
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان با بیان اینکه ۴۷ هزار و ۶۵ صندوق صدقه در شهرستان گرگان وجود دارد، گفت: ۱۷۹ میلیون تومان در هر ماه از این صندوق صدقات کمک‎های مردمی جمع‌آوری می‎شود.
۱۶ مورد فنس و دیوار در زمین های کشاورزی گرگان تخریب شد
معاون دادسرای گرگان:
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی، ۱۶ مورد فنس و دیوار در زمین های کشاورزی گرگان تخریب شد.
همایش ملی حقوق سبز در استان گلستان برگزار می‎شود
رئیس کل دادگستری استان گلستان:
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: همایش حقوق سبز با تاکید بر چالش‌های زیست محیطی مناطق شمالی کشور در ۵ اسفند ماه در دانشگاه آزاد گرگان برگزار می‎شود.
بازارچه موقت مشاغل خانگی در گرگان راه‎اندازی می‎شود
از 15 اسفند لغایت 15 فروردین سال جدید
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان از ایجاد و راه‎اندازی بازارچه موقت مشاغل خانگی در این شهرستان خبر داد و گفت: این بازارچه از 15 اسفند لغایت 15 فروردین سال 1396 دایر است.
اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار به روستاهای گرگان
معاون فرماندار گرگان مطرح کرد
معاون برنامه‎ریزی و عمرانی فرمانداری گرگان گفت: از ۵۲ میلیارد تومان بودجه استانی و محل ماده ۱۸۰، حدود ۵۰ میلیارد تومان برای روستاهای شهرستان گرگان اختصاص یافت.
درختی برای احداث تله‌کابین گرگان قطع نميشود
انتقاد سخنگوی شورای شهر گرگان از برخی حامیان محیط‌زیست
سخنگوی شورای شهر گرگان گفت: شورای شهر و شهرداری گرگان همواره حامی محیط زیست بوده و قرار نیست درختی برای احداث تله‌کابین گرگان قطع شود.
صحن علنی شورای شهر گرگان تعطیل شد
به دلیل غیبت برخی اعضا؛
حضور نیافتن برخی از اعضا شورای اسلامی شهر گرگان باعث شد سیصد و چهل نهمین جلسه رسمی و علنی شورا تعطیل شود.
قاتل فراری حادثه کلاله دستگیر شد
سرپرست نیروی انتظامی کلاله گفت: جوان کلاله ای که عصر دیروز پدر و مادر و خواهرزاده خردسالش را به قتل رساند بود، ساعت یک بامداد امروز دستگیر شد.
شهروند درجه یک به طور ویژه از حقوق شهروندی برخوردار می‎شود
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی:
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: شهروندی که وفاداری خودش را به کشور و شهروندان به خوبی اثبات می‎کند شهروند درجه یک است که به طور ویژه از حقوق شهروندی بهره‎مند می‎شود.
پروازهای گرگان لغو شد
بارش برف و کولاک در گلستان؛
بارش برف و کولاک در گلستان موجب لغو پروازهای فرودگاه گرگان شده اما محورهای مواصلاتی استان باز است.
تیغ تله‌کابین بر گردن گلستان
گرگان هم سیل خیز می شود
مدیریت شهری گرگان در حالی اصرار دارد پروژه تله‌کابین را قبل از بررسی کارشناسان آغاز کند که به گفته متخصصان نتیجه این پروژه مخروبه شدن جنگل‌های هیرکانی و سیل خیز شدن منطقه است.
گردشگری شهری پیش‎نیاز توسعه صنعت گردشگری
قائم مقام کمیته اطلاع رسانی ستاد سفرهای نوروزی گلستان عنوان کرد
قائم مقام کمیته اطلاع رسانی ستاد سفرهای نوروزی گلستان یکی از راه های توسعه گردشگری در همه کشورها را ایجاد شبکه‎های جهانی توریست و توریست گردانی دانست و گفت: صنعت گردشگری شهری پیش‎نیاز توسعه صنعت گردشگری است.
2 هزار نفر از کارگران گرگان بیمه تکمیلی شدند
رئیس اداره تعاون گرگان:
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: 2 هزار و سه نفر از کارگران شهرستان گرگان از تسهیلات رفاهی نظیر بیمه تکمیلی بهره‎مند شدند.