هر گونه علائم سرماخوردگی کروناست/ چه زمانی دُز یادآور واکسن تزریق کنیم؟
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان هر گونه علائم سرماخوردگی را نشانه ابتلای به کرونا دانست و گفت:خوشبختانه درگیری ریوی در سویه جدید کرونا کمتر است.
علت اصلی تلفات دام در «چمن‌ساور» کردکوی کمبود نهاده نبود/ تلف شدن 750 رأس دام صحت ندارد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: اگر بخواهیم صرفاً شرایط تغذیه ای را علت بروز این اتفاق بدانیم تلفات دامی باید در سایر گله های این روستا رخ می داد که چنین اتفاقی نیفتاده است.
آموزشی شدن بیمارستانهای گنبدکاووس از مهرماه ۱۴۰۱
رئیس شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس با اشاره به خواسته دیرینه مردم گنبدکاووس در حوزه آموزش پزشکی، اظهار کرد: از مهرماه سال آتی بیمارستانهای گنبدکاووس آموزشی خواهند شد.
فراخوان تربیت اوبان مکتب شهید حاج قاسم
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همزمان با نزدیک شدن به دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی با همکاری نهادهای انقلاب اسلامی، فراخوان تربیت اویان مکتب شهید حاج قاسم در استان منتشر شد.
گلستان رتبه ۶ طرح نسخه نویسی الکترونیکی را در کشور دارد
مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: گلستان رتبه ۶ طرح نسخه نویسی الکترونیکی را در کشور داشته و ۹۷ درصد نسخه های استان به صورت الکترونیکی است.
یک سال حبس تعزیری برای تخریب آثار تاریخی
مدیر پایگاه ملی شهر تاریخی استرآباد (گرگان) از صدور رأی یک سال حبس تعزیری برای تخریب عمدی یکی از آثار واجد ارزش و حفاظتی در عرصه ثبتی شهر تاریخی استرآباد خبر داد.
کشف 43 کیلو تریاک در یک پراید
جانشین فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۴۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات هدفمند پلیسی در شهرستان گرگان خبر داد.
نیازمند سرمایه‌گذار هستیم
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: هزینه اولیه پیش بینی شده برای احداث خط ریلی گرگان- مشهد حدود ۲۰ هزار میلیارد ریال است که برای اجرایی شدن آن نیازمند سرمایه‌گذار هستیم.
دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در پارک‌های سطح شهر گرگان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از اجرای طرح سالم‌سازی فضای پارک‌های شهر گرگان خبرداد.
سهم گلستان از درآمد توتون ۱۰ درصد گردش مالی دخانیات هم نیست
علی آبادکتول- در حالی که ۷۰ درصد توتون کشور در گلستان کشت می شود اما کشاورزان به دلیل انحصار برخی شرکت های دخانیاتی برای امور اولیه خود دچار مشکل هستند.
نیازمند همبستگی عمومی هستیم
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: یکی از ضرورت هایی که امروز بیش از گذشته نیازمند آن هستیم، همبستگی عمومی است و نباید اجازه دهیم بین مردم ما اختلاف بیافتد.
افزایش موقت دما در گلستان
مدیرکل هواشناسی گلستان خبرداد؛
مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی از روز پنج شنبه به استان خبرداد.
پیگیری صدور مجوز قطع درختان مخزن سد نرماب تا پایان امسال
دیدار مدیرعامل آب منطقه‌ای گلستان با مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان مراتع و آبخیزداری کشور، بر پیگیری صدور مجوز قطع درختان مخزن سد از سوی منابع طبیعی تأکید شد.
هویت یکی از شهدای گمنام آرام گرفته در گلستان شناسایی شد
هویت یکی از شهدای گمنام آرام گرفته در مصلی شهر دلند شناسایی شد.
آمادگی برای راهداری زمستانه در گلستان
معاون راهداری گلستان خبرداد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از آمادگی برای راهداری زمستانه خبرداد و گفت: از ابتدای سال تاکنون چهار دوربرگردان در گلستان به بهره‌برداری رسیده است.