۱۰۸ شهر و ۹ هزار روستا گازرسانی شد
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در بیرجند:
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: از سال ۹۲ تاکنون به ۱۰۸ شهر و ۹ هزار روستا گازرسانی شده و در حال حاضر ۵ میلیون مشترک در کشور مصرف کننده گاز طبیعی هستند.
مناقصه انتقال آب به فلات ایران اجرایی می‌شود
مدیرعامل آب و فاضلاب در بیرجند:
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: مناقصه تامین آب توسط نمک‌زدایی و انتقال آب به فلات ایران با اولویت سه استان شرقی در دستور کار قرار دارد که امیداوریم تا پایان فروردین ماه امسال اجرایی شود.
بازدید وزیر نفت از موزه، باغ و عمارت جهانی اکبریه
در سفر به بیرجند صورت گرفته
وزیر نفت در جریان دومین سفر رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی از مجموعه جهانی باغ و عمارت اکبریه و موزه بیرجند بازدید کرد.
۱۱۷ کیلومتر بزرگراه در استان خراسان جنوبی افتتاح شد
معاون وزیر راه و شهرسازی در بیرجند:
معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۱۷ کیلومتر بزرگراه و ۲۰ کیلومتر راه اصلی افتتاح شد گفت: تا شش ماه آینده ۶ پروژه به طول ۴۵ کیلومتر در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود.
خراسان جنوبی ۲ فروردین میزبان رئیس جمهور است
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی از سفر رئیس جمهور در دوم فروردین ماه به این استان خبر داد.
۷۵ چاه غیرمجاز آب در خراسان جنوبی مسدود شد
مدیرعامل آب منطقه‌ای خراسان جنوبی:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی از انسداد ۷۵ چاه غیرمجاز آب در استان خبر داد و گفت: با انسداد این چاه‌ها بیش از ۷۰۰ هزار مترمکعب آب در این استان صرفه‌جویی شده است.
۲۰ هزار نفر در مدارس استان خراسان جنوبی اسکان یافتند
مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون ۲ هزار و ۸۹۴ خانوار فرهنگی و غیرفرهنگی در مدارس اسکان یافتند گفت: در این مدت ۲۰ هزار و ۷۳۲ نفر روز در مدارس خراسان جنوبی پذیرش شدند.
۱۶ هزار خانوار روستایی از نعمت آب شرب محرومند
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به آبرسانی سیار به روستاهای استان گفت: در حال حاضر ۴۴۰ روستا با ۱۶ هزار و ۵۰۰ خانوار آبرسانی سیار می‌شوند.
توزیع میوه تنظیم بازار در خراسان جنوبی آغاز شد
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم نگران میوه شب عید نباشند، گفت: توزیع میوه تنظیم بازار از امروز در استان آغاز می‌شود.
۶ نفر در خراسان جنوبی مصدوم شدند
چهارشنبه آخر سال کم حادثه
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در چهارشنبه آخر سال، شش نفر در استان خراسان جنوبی مصدوم داشته‌ایم.
۲۵۳ شکارچی غیرمجاز دستگیر شدند
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی:
فرمانده یگان حفاطت محیط زیست استان خراسان جنوبی از دستگیری ۲۵۳ متخلف زیست محیطی و شکارچیان غیرمجاز توسط یگان حفاظت محیط زیست استان خبر داد.
حمایت از دانش‌آموزان محروم خراسان جنوبی
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۴ هزار و ۲۸۰ مورد اقلام اهدایی آستان قدس رضوی بین دانش‌آموزان یتیم، نیازمند و سادات استان خراسان جنوبی توزیع شد گفت: ارزش ریالی این هدایا ۸۶۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.
خودروهای متخلف در چهارشنبه آخر سال توقیف می شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: با موافقت دادستان خراسان جنوبی خودروهای متخلف در چهارشنبه آخر سال توقیف و روانه پارکینگ می شود.
باند بزرگ توزیع مواد محترقه در بیرجند منهدم شد
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی:
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی از انهدام باند توزیع مواد محترقه در شهرستان بیرجند و دستگیری اعضای این باند خبر داد .
۱۱۲ خانوار اینترنتی برای اسکان در مدارس ثبت‌نام کردند
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه هزار و ۱۴۸ کلاس درس در ۱۶۴ آموزشگاه خراسان جنوبی برای اسکان مسافران نوروزی تدارک دیده شده است گفت: ۱۱۲ خانوار به صورت اینترنتی برای اسکان نوروزی در مدارس خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند.