ادارات هرمزگان فردا با تاخیر دو ساعته آغاز به کار می‌کنند
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: به مناسبت شب‌های پر فضیلت قدر، کارکنان دستگاه‌های اجرایی هرمزگان فردا با دو ساعت تاخیر در محل کار خود حضور می‌یابند.
برنامه‌ریزی وزارت نیرو برای آمادگی تولید برق نیروگاه‌ها در تابستان
وزیر نیرو با بیان اینکه صنعت برق در سال جدید فرصت استراحت ندارد، از برنامه‌ریزی وزارت نیرو برای آمادگی تمامی نیروگاهای تولید برق تا تابستان ۱۴۰۱ خبر داد.
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تامین منابع به منظور آغاز عملیات اجرایی پل خلیج فارس در بودجه ۱۴۰۱ و خرید تضمینی آب از سوی وزارت نیرو آب‌وفاضلاب روستایی به میزان ۲۰ هزار مترمکعب در روز جزو مهمترین مطالبه ها از هیات دولت در سفر به قشم و هرمزگان است.
تسهیل کار سرمایه گذاران در اولویت است
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر خود به هرمزگان از مرکز خدمات و سرمایه گذاری هرمزگان بازدید کرد.
مشکلات بوستان‌های بندرعباس ریشه چندین ساله دارد
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: بعضی از مشکلات بوستان های شهری ریشه چندین ساله دارد و تحول در فضای سبز و اصلاح زیر ساخت ها شهری نیازمند عزم جدی است.
کاهش نسبی دما در هرمزگان
کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی در برخی نقاط استان از فردا کاهش نسبی دما مورد انتظار است.
ایجاد اشتغال اولویت اول هرمزگان
استاندار همزگان گفت: رتبه نخست بیکاری و رتبه نخست شاخص فلاکت و بسیاری از شاخص های دیگر دستاورد دولت تدبیر و امید است که باید برای آن به دنبال راهکار باشیم و پروژه های مولد اقتصادی تنها راه برون رفت از شرایط فعلی است.
طرح پاییزه کتاب تا سوم آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: طرح پاییزه کتاب برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتاب فروشی‌ها تا سوم آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
واکسیناسیون ۹۲ درصد جامعه هدف هرمزگان علیه سرخک و سرخجه
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: طرح واکسیناسیون سرخک و سرخجه برای جمعیت هدف کودکان ۹ ماهه تا ۷ سال، از هشتم آبان‌ ماه شروع شده و تا دوم آذرماه ادامه دارد.
کیش به دنبال مشارکت در میزبانی جام جهانی
رییس جامعه هتلداران کیش می‌گوید: هزینه اقامت در هتل‌های قطر در دوران جام جهانی، ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان تمام می‌شود، قول می‌دهیم چهارهزار اتاق با قیمت مناسب در جزیره کیش برای اقامت تماشاچی‌های ایرانی و خارجی و تیم‌های فوتبال آماده کنیم.
امداد رسانی در مناطق زلزله زده ادامه دارد
استاندار هرمزگان گفت: تاکنون بیش از سه هزار تخته چادر جهت اسکان مردم در مناطق زلزله زده در شهرستان بندرعباس توزیع شده است.
تصادف در محور لارستان-بندرعباس
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان از وقوع یک تصادف در محور لار_بندرعباس با ۱۳مصدوم و یک فوتی خبر داد.
تعداد مصدومان به 99نفر رسید
سخنگوی دانشگاه علوم پزشی استان هرمزگان از افزایش مصدومان زلزله در این استان به ۹۹ نفر خبرداد.
بازدید مقامات کشوری از منطقه زلزله زده
محمد مخبر با همراهی مهدی دوستی استاندار هرمزگان و شماری از مقامات کشوری و استانی از روستای زلزله زده گیشان در بخش فین بندرعباس بازدید کرد.
در پی زلزله روز گذشته در هرمزگان، مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که خسارتی به زیرساخت‌ها و تجهیزات بندری وارد نشده است و تنها وقفه کوتاه مدتی در عملیات بندری به وجود آمد.