درخواست‌های صنفی رانندگان با جدیت در حال پیگیری است
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: رانندگان اغتشاش‌گر نیستند بلکه درخواست‌های صنفی دارند، گفت: این درخواست‌ها با جدیت در حال پیگیری است.
برنامه‌های قطعی برق در یزد به‌صورت روزانه اطلاع‌رسانی می‌شود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق یزد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اطلاع‌رسانی برنامه‌های مدیریت اضطراری بار شبکه استان یزد از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت خبر داد.
ساخت بزرگ‌ترین پارک دوستدار کویر کشور در یزد
شهردار یزد خبر داد
شهردار یزد با اشاره به اینکه مردم با شهرداری آشتی کنند و شهرداری را جدا از خود نبینند، گفت: برای اولین بار در کشور بزرگ‌ترین پارک دوستدار کویر در یزد ساخته می‌شود.
66 درصد جان‌باختگان تصادفات درون‌شهری استان یزد موتورسواران هستند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه 66 درصد از جان‌باختگان تصادفات درون‌شهری استان یزد موتورسواران هستند، بر لزوم فرهنگ‌سازی در خصوص رعایت ایمنی و مقررات توسط موتورسواران تأکید کرد.
هوای یزد طی روزهای آتی گرم‌تر می‌شود
کارشناس اداره هواشناسی یزد:
کارشناس اداره هواشناسی استان یزد از افزایش دمای هوای یزد طی روزهای آینده خبر داد.
یزد، به عنوان پایتخت شهرهای پایدار جهان معرفی می‌شود
رئیس شورای شهر یزد:
رئیس شورای شهر یزد با اشاره به سفر رئیس بنیاد جهانی انرژی به این شهر، گفت: با توجه به ویژگی‌های شاخص شهر یزد، قرار است این شهر به‌عنوان پایتخت شهرهای پایدار جهان معرفی شود.
کاهش موقتی دمای هوای یزد
کارشناس اداره هواشناسی یزد خبر داد
کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد با اشاره به اینکه این استان در رده یازدهم گرم‌ترین نقاط کشور قرار دارد، گفت: طی امروز و فردا دمای هوای یزد خنک‌تر می‌شود.
۳۳۰ روستای یزد آبرسانی سیار می شوند
مدیرعامل آبفار استان یزد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: در حال حاضر ۳۳۰ روستای استان یزد به صورت سیار آبرسانی می شوند.
شهر یزد به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه شهر یزد به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است گفت: گره ترافیکی میدان ابوذر یزد تا پایان سال گشوده می‌شود.
پساب فاضلاب یزد برای استفاده در فضای سبز در اختیار شهرداری قرار گیرد
رئیس شورای اسلامی شهرستان یزد با بیان اینکه شورای شهرستان یزد از توضیحات آبفا در مورد رها شدن فاضلاب یزد قانع نشد، گفت: پساب فاضلاب یزد برای استفاده در فضای سبز در اختیار شهرداری قرار گیرد.
پیاده‌محوری راه نجات یزد
سخنگوی شورای شهر یزد مطرح کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: راه نجات یزد در پیاده‌محور کردن شهر است و شورای پنجم شهر یزد نیز پیاده‌محوری را سرلوحه امور خود قرار داده است.
شهرداری یزد برای مردم در پارک‌ها برنامه‌های فرهنگی داشته باشد
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد:
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد با بیان اینکه عده زیادی از مردم اوقات فراغت خود را در پارک‌ها سپری می کنند، گفت: شهرداری باید برای مردم در پارک‌ها برنامه‌های فرهنگی داشته باشد.
ضرورت اجرای طرح جداسازی آب شرب و بهداشتی در یزد
رئیس شورای شهر یزد مطرح کرد
رئیس شورای شهر یزد با اشاره به اهمیت بحران بی‌آبی در استان یزد، گفت: طرح جداسازی آب شرب و بهداشتی در یزد باید به اجرا گذاشته شود.
جشن ثبت جهانی یزد مردم‌محور برگزار می‌شود
سخنگوی شورای شهر یزد:
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: مراسم بزرگداشت ثبت جهانی یزد، مردم‌محور و بر مبنای ارزش‌های اصیل فرهنگی یزدی‌ها همچون قناعت پیشگی و دین مداری برگزار خواهد شد.
شبکه آبیاری جوی‌های سنتی در استان یزد حذف می‌شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد با بیان اینکه تا سال‌های آینده دنبال حذف شبکه آبیاری جوی‌های سنتی در استان یزد هستیم افزود: ۱۷ هزار هکتار کشت پرآبخواه تا سال ۱۴۰۰ در یزد به کشت کم آّبخواه تبدیل می‌شود.