هتل آسمان متروپل شیرازست
عضو شورای شهر شیراز، متروپل را نماد بی‌تدبیری و بی‌کفایتی برخی مسئولان شهری عنوان کرد و گفت: این خطر برای هتل آسمان در شهر شیراز نیز وجود دارد، چراکه اینها نه نماد تخلف مالک بلکه نماد تخلف مسئولان وقت است.
برگزاری کنفرانس فناوری‌های پیشرفته حوزه سلامت در کیش
با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و شریف، اولین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های پیشرفته در حوزه سلامت و کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
مشکلی در تامین آب شرب فارس نداریم
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس تاکید کرد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس تغییرات بارندگی در این استان نسبت به میانگین مدت مشابه سال آبی گذشته را منفی ۶۹.۴ درصد اعلام و اضافه کرد: تغییرات بارندگی نسبت به میانگین بلند مدت مشابه استان نیز منفی ۶۱ درصد است.
شرط عزت و سربلندی ایرانیان، ماندن بر سر رمان‌های انقلاب است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس با بیان اینکه شرط عزت و سربلندی ایرانیان، ماندن بر سر آرمان‌های انقلاب است، بر لزوم حفظ هوشیاری در مقابل کسانیکه به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و بسیج هستند، تاکید کرد.
تمدید جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس تا ۲۰ دی‌ماه
دبیر برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در فارس اعلام کرد که مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۰ دی‌ماه امسال تمدید شده است.
تصرفات محدوده تنگ سرخ شیراز رفع شد
معاون دادستان مرکز فارس‌ اعلام کرد که؛ در راستای صیانت از حقوق عامه با اجرای حکم خلع ید از ۱۴ هکتار از اراضی ملی منطقه تنگ سرخ شیراز رفع تصرف شد.
397طرح سازندگی به مناسبت هفته بسیج
رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس از اجرایی شدن ٣٩٧ برنامه در هفته بسیج خبر داد.
ریل از فارس نگذشت
پروژه های ریلی استان فارس سال هاست که تعطیل شده اند و واگن اقتصاد استانی که به چهار راه ترانزیتی کشور معروف شده این روزها روی ریل شعار به مسیر خود ادامه می دهد.
افزایش خط تولید خودرو در فارس
محسن صالحی در جریان بازدید از کارخانه ایران‌خودرو شیراز، با تاکید بر اینکه موقعیت‌های بسیاری خوبی در صنعت خودروسازی استان فارس وجود دارد، عنوان کرد: برنامه‌های مدیریتی ارائه شده توسط مدیرعامل کارخانه ایران‌ خودرو فارس به لحاظ استراتژیک بسیار مناسب اما مستلزم اصلاح ساختاری این کارخانه در سطح ملی است.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۴.۵ ریشتر در فارس خبر داد.
آموزش برای جذب سرمایه وسرمایه گذار
استاندار فارس گفت: دستگاه‌های اجرایی بلد نیستند سرمایه و سرمایه گذار جذب کنند از این رو باید دوره‌های آموزشی برای آنان برگزار شود.
مصوبات شش هزار و۴۰۰ میلیاردی سفر به فارس
دورنمای روشن برای استان فارس؛مسیر توسعه فارس که سال‌ها ناهموار مانده بود،با سفر هیئت دولت هموارتر شد و مصوبات شش هزار و۴۰۰ میلیاردی سفر، پیشران مهمی برای استان به شمار می‌رود که باید مسئولان فارس از این فرصت بهره ببرند.
آغاز نوسازی و بازسازی ایستگاه‌های اتوبوس
معاون شهردار شیراز خبر داد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: پایان امسال بیش از ۱۶۰ ایستگاه اتوبوس با اولویت مناطق کم برخوردار نوسازی و بازسازی خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی فارس:
مدیرکل میراث‌فرهنگ فارس با اشاره به بازدید ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی کاروانسرای ایزدخواست، گفت: این کاروانسرا به زودی ثبت جهانی خواهد شد.
تکمیل پروژه بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی شیراز در اولویت‌ است
شهردار شیراز:
شهردار شیراز گفت: پروژه بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی از پروژه‌های حیاتی و اولویت‌دار شیراز است و تلاش می‌کنیم منابع مالی آن را طبق برنامه‌ریزی تأمین کنیم.