شیراز مقصدی مناسب برای گردشگران سلامت افغانستانی است
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس گفت: در صورت تسهیل مراودات بین است استان و افغانستان هزینه درمان گردشگران سلامت در شیراز ارزان تر از سایر شهرها خواهد شد.
آتش با بازار شیراز چه کرد؟
بازار وکیل شیراز حدود دو هفته پیش طعمه حریق شد، هرچند آتش زود خاموش شد و مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس هم گفت آتش فاجعه‌آمیز نبوده و بازار تاریخی آسیبی ندیده و فقط بخش‌هایی از آن سیاه شده و دوده گرفته است، اما تصاویر جدیدی که از این بازار منتشر شده نشان می‌دهد، آتش آنچنان که گفته شد، بدون آسیب و خسارت نبوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز: آنتی بیوتیک‌ها تاثیری بر درمان آنفلوآنزا ندارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به عدم تاثیر مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها در درمان کرونا، نسبت به تاثیر منفی ناشی از مصرف بی‌دلیل آنتی‌بیوتیک‌ها بر سلامت بدن، هشدار داد.
آیین تشییع شهدای حمله تروریستی به حرم شاهچراغ(ع) در شیراز آغاز شد
با حضور پر شور مردم کلانشهر شیراز و سایر نقاط فارس، آیین تشییع شهدای تروریستی شاهچراغ(ع) از میدان امام حسین(ع) شیراز آغاز شد.
مردم محوری مبنای اجرای پروژه‌های عمرانی در شیراز باشد
نائب رئیس شهر شیراز:
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز بر اجرای پروژه‌های عمرانی بر مبنای مردم محوری در این کلانشهر تاکید کرد.
هتل آسمان متروپل شیرازست
عضو شورای شهر شیراز، متروپل را نماد بی‌تدبیری و بی‌کفایتی برخی مسئولان شهری عنوان کرد و گفت: این خطر برای هتل آسمان در شهر شیراز نیز وجود دارد، چراکه اینها نه نماد تخلف مالک بلکه نماد تخلف مسئولان وقت است.
برگزاری کنفرانس فناوری‌های پیشرفته حوزه سلامت در کیش
با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و شریف، اولین کنفرانس بین‌المللی فناوری‌های پیشرفته در حوزه سلامت و کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
مشکلی در تامین آب شرب فارس نداریم
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس تاکید کرد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس تغییرات بارندگی در این استان نسبت به میانگین مدت مشابه سال آبی گذشته را منفی ۶۹.۴ درصد اعلام و اضافه کرد: تغییرات بارندگی نسبت به میانگین بلند مدت مشابه استان نیز منفی ۶۱ درصد است.
شرط عزت و سربلندی ایرانیان، ماندن بر سر رمان‌های انقلاب است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس با بیان اینکه شرط عزت و سربلندی ایرانیان، ماندن بر سر آرمان‌های انقلاب است، بر لزوم حفظ هوشیاری در مقابل کسانیکه به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و بسیج هستند، تاکید کرد.
تمدید جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس تا ۲۰ دی‌ماه
دبیر برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در فارس اعلام کرد که مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۰ دی‌ماه امسال تمدید شده است.
تصرفات محدوده تنگ سرخ شیراز رفع شد
معاون دادستان مرکز فارس‌ اعلام کرد که؛ در راستای صیانت از حقوق عامه با اجرای حکم خلع ید از ۱۴ هکتار از اراضی ملی منطقه تنگ سرخ شیراز رفع تصرف شد.
397طرح سازندگی به مناسبت هفته بسیج
رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس از اجرایی شدن ٣٩٧ برنامه در هفته بسیج خبر داد.
ریل از فارس نگذشت
پروژه های ریلی استان فارس سال هاست که تعطیل شده اند و واگن اقتصاد استانی که به چهار راه ترانزیتی کشور معروف شده این روزها روی ریل شعار به مسیر خود ادامه می دهد.
افزایش خط تولید خودرو در فارس
محسن صالحی در جریان بازدید از کارخانه ایران‌خودرو شیراز، با تاکید بر اینکه موقعیت‌های بسیاری خوبی در صنعت خودروسازی استان فارس وجود دارد، عنوان کرد: برنامه‌های مدیریتی ارائه شده توسط مدیرعامل کارخانه ایران‌ خودرو فارس به لحاظ استراتژیک بسیار مناسب اما مستلزم اصلاح ساختاری این کارخانه در سطح ملی است.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۴.۵ ریشتر در فارس خبر داد.