اعضای بدن پسر هشت ساله قمی اهدا شد
مسئول واحد پیوند اعضای قم:
کارشناس مسئول واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: اعضای چهارمین مورد مرگ مغزی استان قم که مربوط به یک کودک هشت ساله است، اهدا شد.
انحراف به چپ سواری سمند، یک کشته و سه مجروح بر جای گذاشت
انحراف به چپ سواری سمند در محور دستجرد_سلفچگان یک کشته و سه مجروح بر جای گذاشت.
اتصال ۷۵ متری عمار یاسر به آزاد راه قم- کاشان در اولویت است
معاون استاندار قم:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت :پروژه اتصال ۷۵ متری عمار یاسر به آزاد راه قم- کاشان یکی از پروژه‌های مهم می باشد که با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان در حال اجراست.
آغاز پذیرش بیمار در بیمارستان امیرالمؤمنین قم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) آماده فعالیت و ارائه خدمت به مردم قم است و روند پذیرش بیمار از فردا در این بیمارستان آغاز می‌شود.
حق انشعاب فاضلاب در قم قسطی دریافت می‌شود
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب قم با بیان اینکه پس از اجرای شبکه دفع فاضلاب شهری، مشترکین باید هزینه‌ را یکجا پرداخت کنند، اظهار داشت: با این وجود شرکت آب و فاضلاب حق انشعاب را قسط بندی کرد.
اصلاح بافت اطراف حرم بیش از چهارهزار میلیارد هزینه دارد
قائم مقام شهردار قم:
قائم مقام شهردار قم با بیان اینکه اصلاح بافت اطراف حرم بیش از چهار هزار میلیارد هزینه دارد، گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر تکلیف اراضی ۴۸ هکتاری پردیسان مشخص شود تا بتوانیم از این طریق به مجموعه مدیریت شهری کمک کنیم.
انعقاد ۵۰۰ میلیارد تومان قرارداد سرمایه گذاری طی سه ماه اخیر در قم
شهردار قم با بیان اینکه اقدامات گسترده‌ای در شهرداری طی سال‌های اخیر آغاز شده است، اقدامات شهرداری در حوزه سرمایه گذاری را مورد توجه قرار داد و افزود: فقط در ماه گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان در شهرداری قرارداد سرمایه گذاری نوشته شده است.
هیچ اقدامی برای بازآفرینی بافت فرسوده قم انجام نشده است
شهردار قم:
شهردار قم گفت: برای بازآفرینی بافت فرسوده قم باید مشوق‌هایی برای سرمایه‌گذاری باشد و به افراد کم برخوردار تسهیلات لازم ارائه شود که هیچکدام از این موارد به صورت قاطع انجام نشده است.
۱۵۰ میلیارد تومان برای خرید املاک طرح «چهل اختران» قم نیاز است
معاون شهردار قم:
معاون معماری و شهرسازی شهرداری قم گفت: نیمی از پلاک‌های محدوده چهل اختران قم خریداری شده و برای خرید ۱۵۰ ملک باقی مانده ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
نصب سرعت‌گیر در معابر شهر قم به حداقل رسیده است
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه نصب سرعت‌گیر در قم به حداقل ممکن رسیده است، افزود: سرعت گیرهای نصب شده باید استاندارد لازم را داشته باشند.
بودجه عمرانی شهرداری قم امسال ۱۸۰۰ میلیارد تومان است
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم:
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم بودجه مصوب سال ۹۹ شهرداری قم در بخش عمرانی را هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: مصمم به تکمیل زیرساخت‌های سطح شهر قم هستیم.
۵۴ درصد جانباختگان تصادفات رانندگی قم مربوط به موتورسواران است
در ۳ ماهه گذشته؛
سرپرست پلیس راهور استان قم گفت: در ۳ ماهه گذشته ۵۴ درصد جانباختگان تصادفات رانندگی شهر قم مربوط به موتورسواران بوده است.
پذیرش ۴۵ بیمار مشکوک به کرونا در قم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش ۴۵ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: ۲۰ نفر از این افراد در بیمارستان بستری شدند.
تدوین برنامه راهبردی منابع درآمدی پایدار و جدید برای شهرداری قم
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: با همکاری یک شرکت مهندسی در قالب مشاور و با تشکیل جلساتی مشترک، برنامه راهبردی و عملیاتی برای تهیه مطالعات کسب منابع درآمدی پایدار و جدید برای شهرداری قم تهیه شد.
فعالیت ۲۶۰۰ حلقه چاه غیر مجاز آب در قم
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قم خبر داد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قم از وجود ۲ هزار و۶۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در قم خبر داد و گفت: حدود ۵ درصد برداشت از آب‌های زیرزمینی توسط این چاه‌ها صورت می‌گیرد.