«فطر» عید بندگان واقعی خداوند است
معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع):
معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) گفت: باید تلاش کرد پادزهری که علیه گناه در ماه رمضان در خود ایجاد کرده‌اید را در سایر ماه‌ها حفظ کنید و به این شیوه گناه را در طول زندگی از خود دفع کنید.
نماز عید فطر در حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران اقامه می‎شود
در اولین روز ماه شوال؛
نماز عید سعید فطر صبح دوشنبه در حرم حضرت فاطمه معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و مصلی قدس اقامه می‎شود.
تمهیدات شهرداری قم جهت برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر
مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم مطرح کرد
مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم از پیش‌بینی تمهیدات لازم برای خدمت‌رسانی به همشهریان در روز عید سعید فطر خبر داد.
جابجایی بیش از 95 درصد درختان معارض پروژه‌های عمرانی
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم مطرح کرد
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از جابجایی موفق بیش از 90 درصد درختان معارض پروژه‌های عمرانی در قم خبر داد.
اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی به مناسبت عید فطر
به مدت ۱۰ روز انجام می‌شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: طرح ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی به مناسبت عید فطر از هفتم تیرماه به مدت ۱۰ روز در قم اجرایی می‌شود.
گردشگری قم پنجه در پنجه کمبودها + تصاویر
شهر فردا گزارش می دهد
رسیدن به توسعه گردشگری زمانی ممکن می شود که به این مهم به شکل استانی ورود شود و هر استان طبق داشته ها و ظرفیت های خود در راستای توسعه و بهبود این صنعت عمل کند. قم از جمله استان هایی است که در صنعت گردشگری حرف های زیادی برای گفتن دارد.
آمادگی برای خدمات‌رسانی در ایام عید سعید فطر
شهردار منطقه هفت قم مطرح کرد
شهردار منطقه 7 قم با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای خدمت رسانی مطلوب و شایسته به شهروندان در ایام عید سعید فطر گفت: برنامه ریزی کاملی جهت خدمات رسانی به زائرین و مجاورین بارگاه کریمه اهل بیت (س) صورت گرفته و نیروهای مدیریت شهری منطقه در حال آماده باش می باشند.
تغییر کاربری در دستور کار پارک 72 تن نیست
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم:
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: پارک 72 تن به عنوان پارک شهری و شهربازی باقی می‌ماند و ظرفیت مجموعه تفریحی و تفرجی خود را حفظ می‌کند.
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری:
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: با توجه به وضعیت ماه می‌توان به یقین گفت که ماه رمضان امسال ۳۰ روزه است.
توسعه فضای سبز سایت البرز قم با 5.5 میلیارد ریال اعتبار
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: توسعه فضای سبز سایت البرز با اختصاص اعتباری 5.5 میلیارد ریالی انجام می‌شود.
انتخابات تعیین نمایندگان اقشار تاکسیرانی برگزار شد
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده تاکسیرانان و تاکسیداران و مدیران عامل شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون شهری در هیات انضباطی تاکسیرانی برگزار شد.
شعار «القدس لنا» در خیابان‌های قم طنین‌انداز شد
در آخرین جمعه ماه رمضان
مراسم راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده علما و روحانیون و مردم روزه‌دار در شهر مقدس قم برگزار شد.
توسعه فضای سبز شهری و احداث بوستانهای جدید
شهردار منطقه چهار قم خبر داد
شهردار منطقه چهار قم گفت: علاوه بر بوستانهایی که سال گذشته در سطح منطقه به بهره برداری رسید امسال نیز عملیات احداث و تکمیل تعدادی بوستان شهری آغاز شده و به زودی به بهره برداری می رسد
اکران بیش از 3000 مترمربع بنر در 600 نقطه شهر قم
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم خبر داد
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم از طراحی و چاپ بیش از 3 هزار مترمربع بنر و اکران در 600 نقطه شهر در آستانه روز جهانی قدس خبر داد.
وضعیت نامطلوب مصرف آب در کشور
مدیرعامل آبفای استان قم عنوان کرد
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به وضعیت نامطلوب مصرف آب در کشور و لزوم اصلاح الگوی مصرف آب گفت: صرفه جویی از مهمترین الزامات اقتصاد مقاومتی است.