پیاده‌روسازی محوطه آرامستان بهشت معصومه
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم خبر داد
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم برخی از پروژه‌های این سازمان را مورد اشاره قرار داد و گفت: پروژه پیاده‌روسازی ۹ هزار و ۹۰۰ مترمربع محوطه آرامستان بهشت معصومه(س) در دست اقدام است.
شناسایی و جایگزینی ۲۵۱ درخت خطرآفرین سطح شهر قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: ۲۵۱ درخت خطرآفرین در سطح شهر شناسایی‌شده که با مجوز کمیسیون ماده هفت حذف‌شده و درختان نارون چندساله جایگزین آن‌ها می‌شود.
۲۰۱ گاراژ ضایعاتی در قم پلمب شده است
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت:‌ حدود ۳۲۰ گاراژ ضایعانی شناسایی و ۲۰۱ مورد اخذ آرای ساماندهی مشاغل بند ۲۰ انجام و پلمب شد که از این تعداد برخی افراد متخلف بوده و فک پلمب انجام گرفت که پرونده‌ها به مراجع قضائی ارجاع شده است.
المان‌های جدید شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم:
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به برنامه‌های این سازمان در هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس از چند المان و سردیس جدید شهدای گران‌قدر در آیینی رونمایی می‌شود.
افزایش خدمات کارت شهروندی
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از پیوستن سورتمه و تله‌سیژ بوستان علوی به شبکه خدمات کارت شهروندی "قم‌کارت" خبر داد و گفت: شهروندان ازاین‌پس می‌توانند با استفاده از قم کارت علاوه بر سایر کاربردها، از سورتمه و همچنین تله سیژ تازه تأسیس بوستان علوی نیز استفاده کنند.
نیازمند بهره‌گیری بیشتر از جامعه مهندسان حمل‌ و نقل و ترافیک هستیم
معاون حمل‌ و نقل شهرداری قم:
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر توانمندسازی حوزه اجرا در مسائل ترافیکی شهر گفت: حضور جامعه مهندسان می‌تواند علاوه بر ارتقاء حوزه اجرا، نیازهای ترافیکی را از خواسته‌های اداری به خواسته‌های اجتماعی تبدیل کنند.
روزبازارهای قم ساماندهی می‌شود
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از فعال شدن سامانه نظارت در فعالیت روزبازارها خبر داد و خاطرنشان کرد: ساماندهی روزبازارها سبب بهبود سیما و منظر شهری قم شده است.
ورود محموله ریل سوم به پروژه مترو قم
مدیرعامل قطار شهری قم از ورود محموله ریل سوم به متروی قم خبر داد و گفت: اولویت اجرای ریل سوم در فاز نخست خط یک قطار شهری این کلانشهر است.
۲۵ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان قم فوت کردند
در ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش ۱۷۴ نفر مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در اورژانس قم، گفت: ۱۲۳ نفر از این افراد در بخش‌های درمانی بستری و متاسفانه ۲۵ نفر قربانی کرونا شدند.
اجرای ۴ کلان پروژه قم به ارزش ۲۱۵ میلیارد تومان تا پایان ۱۴۰۰
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: سازمان توسعه و عمران شهرداری قم چهار پروژه شهری را به ارزش ۲۱۵ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ بهره برداری می‌کند.
مطالعات آینده‌پژوهی کرونا در دستور کار قرار گیرد
معاون خدمات شهری شهرداری قم تاکید کرد
معاون خدمات شهری شهرداری قم خواستار مطالعات آینده پژوهی در عرصه مبارزه با کرونا شد.
شهروندان پسماندهای پزشکی و اقلام بهداشتی را جداگانه تحویل دهند
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم تاکید کرد
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: پسماندهای پزشکی مانند سرم، سرنگ، وسایل برنده و داروها، همان پسماندهای ویژه و خطرناک هستند و شهروندان باید جداگانه آن را به غرفه‌ها تحویل دهند.
تست کرونا در سه سرای محله قم انجام می‌شود
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم:
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از انجام تست کرونا در ۳ سرای محله شهر توسط مرکز بهداشت استان قم خبر داد.
مسجد زین‌العابدین قم تخریب نمی‌شود
شهردار قم گفت: محور شهیدان برقعی با حفظ ارزش‌های فرهنگی و میراثی بازگشایی خواهد شد و در اجرای طرح از مسجد زین‌العابدین(ع) هم حراست می‌شود.
واکسیناسیون ۱۵۰۰ نفر از باغبانان و کارشناسان فضای سبز شهری قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از آغاز واکسیناسیون ۱۵۰۰ نفر از کارگران، کارشناسان و پرسنل حوزه فضای سبز شهرداری قم خبر داد.