آب انتقالی به قم باید فقط به مصرف شرب برسد
بحران كم‌آبی تنها با همراهی مردم رفع خواهد شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: کم‌آبی مشکلی است که تا مردم نخواهند حل نمی‌شود و نمی‌توانیم با آن مقابله منطقی و علمی داشته باشیم.
صفر تا صد تجربیات یک صادر کننده موفق
صادرکننده نمونه زعفران در رویداد صندلی تجربه در مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی استان قم از تجربیاتش در حوزه صادرات گفت.
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از آغاز ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور استان قم خبر داد.
موکب پذیرایی کانون «خادم یاران رضوی» ورامین در قم برپا خواهد شد
مسئول کانون خادم یاران رضوی ورامین خبر داد
مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان ورامین گفت: برای اولین بار کانون «خادم یاران رضوی» ورامین (آستان قدس رضوی) در جوار حرم اخت الرضا(ع) پذیرایی خواهند کرد.
رفع الاینده های زیست محیطی از قم
کنار مشکلات و مصائب کرونایی، مشکلات دیرین تری مثل آلودگی هوا نیز بر جسم و جان مردم می تازد. تا آنجایی که امروزه در شهرهای بزرگی مثل تهران بخش مهمی از بیماری های قلبی و عروقی و تنفسی و حتی روحی ناشی از مساله آلودگی هوا است.
اختصاص بودجه‌ مناسب‌سازی شهر برای معلولان و نابینایان
مدیر کل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم:
مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم گفت: علاوه بر ردیف بودجه خاص که برای مناسب‌سازی مناطق مشخص‌شده، بخشی نیز به‌صورت بودجه پنهان در تمام پروژه‌های عمرانی و حمل‌ونقلی در سطح شهر برای مناسب‌سازی اختصاص داده می‌شود.
پروژه‌های احداث پیاده راه در اطراف حرم حضرت معصومه(س) شاخص است
مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم گفت:‌ با توجه به پیشرفت فیزیکی مناسب و لزوم تأمین منابع مالی، انتظار می‌رود پروژه پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) زودتر از موعد تکمیل شود.
شهرداری از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی حمایت می‌کند
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قم:
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ مردمی شهرداری قم بر حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی جهت توسعه زیرساخت‌های شهری و افزایش ماندگاری زائران تأکید کرد.
توسعه شبکه حمل‌ونقل عمومی نیازمند منابع مالی است
سرپرست جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم:
سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: امروز مطالبه مردم سمت‌وسوی دیگری داشته و بیشترین درخواست‌ها بر ارائه خدمات مطلوب در ناوگان اتوبوسرانی معطوف است.
روزانه ۵ هزار اصله درخت شست‌وشو و نظافت می‌شود
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به افزایش روزهای آلوده همراه با گردوغبار و ریزگرد طی سال جاری، از شست‌وشو و نظافت روزانه ۵ هزار اصله درخت در سطح فضای سبز شهری قم خبر داد.
برنامه راهبردی ارتقاء کیفی محلات اجرا می‌شود
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم:
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: در ادامه روند توسعه برنامه‌محوری در شهرداری قم، تدوین برنامه راهبردی عملیاتی ارتقاء کیفی محلات در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی شهرداری قرار گرفته است.
تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان حمل‌ونقل عمومی قم
معاون خدمات شهری شهرداری قم از تشدید نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل عمومی برای افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از عادی انگاری بیماری کرونا خبر داد.
اقدامات شهرداری قم همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر آمادگی این شهر برای آغاز سال تحصیلی جدید، به تشریح اقدامات شهرداری برای آغاز ماه مهر پرداخت.
عمر ناوگان حمل‌ و نقل عمومی قم به زیر دو سال رسید
معاون شهردار قم:
معاون اقتصادی و مالی شهردار قم گفت: چهار سال قبل ناوگان حمل‌ونقل عمومی قم کامل فرسوده شده بود اما عمر این ناوگان هم اکنون به زیر دو سال رسیده‌ است.
اشتغال‌زایی سازمان میادین برای بیش از چهار هزار و ۶۰۰ شهروند قمی
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اشتغال‌زایی چهار هزار و ۶۵۸ شهروند قمی توسط این سازمان به‌صورت مستقیم خبر داد.