اعضای بدن جوان قمی اهدا شد
در اقدامی خیر خواهانه؛
مسئول واحد اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: با رضایت خانواده این جوان، اعضای بدن وی جهت حیات دوباره به انسانها اهدا شد.
پذیرش ۱۸۲ نفر مشکوک به کرونا در اورژانس قم
افزایش مستمر شاخص‌های شیوع کرونا در قم؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از فوت ۱۴ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷۳۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های قم بستری هستند که حال ۱۲۱ نفر از آنها وخیم است.
شناسایی ۳۳ معبر حادثه خیز در قم
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قم گفت: ۳۳ معبر حادثه خیز به ترتیب اولویت در قم شناسایی شده که اگر تنها ۱۰ درصد نواقص این نقاط امسال برطرف شود، درصد قابل توجهی از تصادفات فوتی کم می شود.
دستور شهردار قم برای پیشگیری از آبگرفتگی معابر
شهردار قم با اشاره به فرارسیدن فصل پاییز و احتمال بارش‌های فصلی، از مدیران مناطق شهری درخواست کرد: نقاط حادثه خیز از نظر آبگرفتگی و سیلاب را شناسایی و برای رفع خطر اقدام کنند.
افتتاح بیش از ۷۴۰ میلیارد تومان پروژه در سال جاری
سقائیان‌‎نژاد:
شهردار قم گفت: امسال در مجموع بیش از ۷۴۰ میلیارد تومان پروژه در این شهر افتتاح شد.
دستور وزیر راه برای تسریع ساخت قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان
نشست بررسی تکمیل راه‌آهن سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان به ریاست وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تکمیل پروژه توسط سرمایه‌گذار چینی برگزار شد.
طرح تفصیلی قم بازنگری می‌شود
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم:
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: طرح بازنگری و به‌روزرسانی طرح تفصیلی قم در قالب طرح جامع ساختار راهبردی تهیه‌ شده و در دست اجراست.
۲ نفر در تصادفات جاده ای قم جان خود را از دست داده اند
در ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس پلیس راه استان قم گفت: متاسفانه ۲ نفر در تصادفات جاده ای ۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی قم جان خودشان را از دست دادند.
بی‌اطلاعی قمی‌ها ازموقعیت شهر جدید امیرکبیر در طرح اقدام ملی مسکن
مدیرکل راه و شهرسازی قم با اشاره به ثبت‌نام بالای قمی‌ها در طرح اقدام ملی مسکن برای شهر جدید امیرکبیر، گفت: قمی‌ها گمان می‌کردند این شهر در محدوده‌ پردیسان یا در اطراف شهر قم است.
فضاهای آموزشی در مناطق محروم مرمت، بازسازی و اصلاح می شود
به همت جهادگران بسیجی قم؛
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: یکی از کارهای با اولویت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه علی بن ابی طالب (ع) رسیدگی، مرمت، بازسازی و اصلاح فضاهای آموزشی در مناطق محروم است.
برخورد کامیون با دوچرخه جان کودک ۱۲ ساله را گرفت
رئیس پلیس راهور استان قم:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: تصادف کامیون با دوچرخه در بلوار حضرت معصومه(س) جان دوچرخه سوار ۱۲ ساله را گرفت.
۵۱ نفر مشکوک به کرونا در قم بستری شده اند
در ۲۴ ساعت گذشته:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ۵۱ نفر در شبانه روز گذشته مشکوک به کرونا در بخش‌های درمانی بیمارستان‌های قم بستری شده‌اند.
۷۲ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم پذیرش شدند
طی ۲۴ ساعت گذشته:
رئیس دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم پذیرش شدند.
۵۱ بیمار مشکوک به کرونا در قم بستری شدند
طی ۲۴ ساعت گذشته
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۱ بیمار مشکوک به کرونا در بخش ها و تحت نظر اورژانس بیمارستان های قم بستری شدند.
قم چهارمین استان سوخت رسان اینترنتی می شود
معاون استاندار قم :
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: با اجرای سوخت رسانی اینترنتی در قم این استان چهارمین استان سوخت رسان سیار کشور خواهدشد.