افزایش دمای هوای قم در روزهای آینده
کارشناس هواشناسی مطرح کرد
کارشناس هواشناسی قم با اشاره به افزایش دمای هوا درروزهای آینده، گفت: حداکثر دمای هوا در روز دوشنبه به ۱۲ درجه سانتی گراد می رسد.
کاهش ۱۰ درجه ای دمای هوای قم در پایان هفته
کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به کاهش ۱۰ درجه ای دمای هوا در روز پنجشنبه گفت: آسمان این استان در پنجشنبه بارانی و برفی است.
بازگشایی برخی مقاطع تحصیلی از ابتدای بهمن ماه در قم
مدیرکل آموزش و پرورش قم مطرح کرد
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: به دلیل وضعیت آبی در استان قم، از اول بهمن ماه شاهد باز شدن مدارس و حضور دانش آموزان به صورت تدریجی در مدارس خواهیم بود.
استمرار آلودگی هوای قم تا سه شنبه
کارشناس هواشناسی استان قم از آلودگی هوای قم تا سه شنبه خبر داد و افزود: هوای قم در روز دوشنبه صاف تا کمی ابری است.
خیرین در کاهش آسیب‌های ناشی از شیوع کرونا تاثیرگذار هستند
استاندار قم:
استاندار قم با بیان اینکه با کمک خیرین توانستیم کارگروه‌های مختلفی را تشکیل دهیم و ماموریت‌ها را مشخص کنیم، گفت: خیرین در کاهش آسیب‌های ناشی از شیوع کرونا نیز تاثیر گذار هستند.
تریلی حامل ۳۵۷ کیلوگرم مرفین در قم توقیف شد
فرمانده انتظامی قم:
فرمانده انتظامی قم با اشاره به توقیف تریلی حامل ۳۵۷ کیلوگرم مرفین در قم گفت: قاچاقچیان بنا داشتند تا این محوله را با پوشش بار برنج از طریق محور مواصلاتی قم به استان همجوار منتقل کنند.
فوت راننده کامیون بر اثر برخورد با تیر برق
در بلوار شهید آوینی رخ داد
برخورد کامیون میکسر با تیر و ترانس برق در بلوار شهید آوینی قم به‌دلیل نقص فنی و عمل‌نکردن ترمز سبب فوت راننده کامیون شد.
کشف محموله ۱۰ میلیاردی قاچاق در قم
فرمانده انتظامی قم خبرداد
فرمانده انتظامی استان قم گفت: محموله ای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال از پنج دستگاه خودرو در مبادی ورودی قم کشف و توقیف شد.
محدودیت‌های کرونایی در شب یلدا تشدید می شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به وضعیت کرونایی قم گفت: شب یلدا گردنه خطرناک بیماری کرونا است و به همین دلیل مغازه‌ها از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد شهری نیز از ساعت ۲۰ ممنوع است.
۳۵ نفر مشکوک به کرونا در اورژانس قم پذیرش شده است
در ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ نفر مشکوک به کرونا در بخش‌های درمانی بیمارستان‌های قم پذیرش شده‌اند.
۳۸ نفر مشکوک به کرونا در اورژانس قم پذیرش شده است
در ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ نفر مشکوک به کرونا در بخش‌های درمانی بیمارستان‌های قم پذیرش شده‌اند.
دولت در تصویب افزایش محدوده بافت فرسوده شهرها مقاومت می‌کند
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم:
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم با اشاره به ۱۵۸۰ هکتار بافت فرسوده مصوب شهرقم، گفت: دولت به دلیل تعهدات ناشی از بافت فرسوده در تصویب افزایش مقیاس این بافت مقاومت دارد.
وزارت کشور تکلیف تجمیع سازمان های شهرداری ها را مشخص کند
شهردار قم:
شهردار قم تجمیع برخی سازمان های زیرمجموعه شهرداری ها را مستلزم تعیین تکلیف قانونی آن در وزارت کشور دانست.
ادامه محدودیت تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۱ الی ۴ در قم
رئیس پلیس راهور قم تاکید کرد
رئیس پلیس راهور استان قم با اشاره به ادامه محدودیت تردد وسایل نقلیه در قم گفت: وسایل نقلیه در صورت تردد غیرضروری در شهر از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان اعمال قانون می‌شوند.
ایجاد ۵۴۰ کیلومتر فضای سبز طولی در معابر شهر قم
معاون خدمات شهری شهردار قم با تأکید بر اهمیت ایجاد سایه در شهر از بیش ایجاد ۵۴۰ کیلومتر فضای سبزی طولی در معابر شهر قم خبر داد.