همه مدارس استان قزوین فردا تعطیل است
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدارس استان قزوین در همه مقاطع تحصیلی فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است.
شرکت های دانش بنیان برای کاهش مصرف آب ایده های کاربردی ارائه کنند
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین:
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: از ایده های خلاقانه و کاربردی شرکت های دانش بنیان که منجر به کاهش مصرف آب و بهبود وضعیت منابع آبی استان شود با جدیت حمایت می کنیم.
۸۸ درصد مناطق شهری و روستایی استان قزوین تحت پوشش گازرسانی است
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین:
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: با گازرسانی به تمام ۲۵ شهر و ۵۰۸ روستای استان و ۳ هزار واحد صنعتی بیش از ۸۸ درصد مناطق استان قزوین تحت پوشش گازرسانی قرار گرفته است.
۱۶ نفر در سه حوزه انتخابیه استان قزوین در روز اول ثبت نام کردند
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: در اولین روز ثبت نام از نامزدهای نمایندگی مجلس تعداد ۱۶ نفر در سه حوزه انتخابیه «قزوین، البرز آبیک» و تاکستان و بویین زهرا ثبت نام کردند.
نقشه حریم گسل های قزوین برای کاهش تخریب حوادث تهیه می شود
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین:
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با تهیه نقشه حریم گسل های قزوین برای کاهش تخریب و آسیب های حوادث ناشی از زلزله اقدام خواهیم کرد.
ممنوع الخروج بودن افراد ضامن وام گیرندگان غیر قانونی است
استاندار قزوین:
قزوین استاندار قزوین گفت: بانک ها حق ندارند خارج از قوانین مصوب و بخشنامه ها در مورد ضامنان عمل کنند و بر اساس بخشنامه بانک مرکزی نباید ضامن ممنوع الخروج شود.
نگهداری کودکان بی سرپرست قزوین ماهانه ۱۹۰ میلیون تومان هزینه دارد
مدیرکل بهزیستی استان قزوین:
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در استان ماهانه ۱۹۰ میلیون تومان هزینه دارد که بیشتر آن توسط خیرین تامین می شود.
بخش خصوصی در توسعه و عمران مناطق روستایی بیشتر مشارکت کند
معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری ها:
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: جلب مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی موجب توسعه پایدار روستا و کاهش مهاجرت می شود.
استان قزوین ۱۴۰۰ میلیارد تومان مطالبات غیرجاری دارد
رئیس کمیسیون بانکهای استان قزوین:
رئیس کمیسیون بانکهای استان قزوین گفت: مطالبات غیرجاری بانک های استان بالغ بر ۱۴۰۰ میلیارد تومان است که از محل آن می توان به رونق اقتصاد و بازگشت کارخانه ها به چرخه تولید کمک کرد.
۵ هزار کیلومتر راه روستایی در کشور احداث و بهسازی می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای طرح «ابرار» بیش از پنج هزار کیلومتر راه روستایی اولویت دار در کشور احداث، نوسازی و بهسازی می شود.
ساماندهی و مرمت بنای تاریخی گراند هتل در قزوین آغاز شد
با حضور استاندار قزوین:
در مراسمی با حضور استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، عملیات ساماندهی و مرمت بنای تاریخی گراند هتل در قزوین آغاز شد.
۷۰ گشت پلیس راه در جاده های استان قزوین مستقر شده است
رئیس پلیس راه استان قزوین:
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: به منظور کنترل تردد رانندگان و جلوگیری از حوادث در تعطیلات تعداد ۶۰ گشت محسوس و ۱۰ گشت نامحسوس پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان قزوین مستقر شده است.
۲۰ واحد مسکونی در روستاهای استان قزوین دچار آبگرفتگی شد
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین:
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: بارش های شدید روزهای گذشته تاکنون موجب آب گرفتگی ۲۰ واحد مسکونی، تخریب ۵ واحد و تلفات ۱۸ راس دام در استان قزوین شد.
سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین شد
با اکثریت آرا:
اعضای شورای شهر قزوین پس از بررسی توانمندی نامزدهای شهرداری قزوین سرانجام با اکثریت آرا سیاوش طاهرخانی را به عنوان شصت و سومین شهردار قزوین انتخاب کردندو کلید شهر را به وی سپردند.
مروری بر روند احداث پل امام رضا
با وجود برخی مخالفت ها برای اتصال پل امام رضا (ع) به پل کمربندی ابوترابی در قزوین، این اتصال می تواند رینگ شرقی شهر را تکمیل کرده و گره گشای مشکلات ترافیکی شهر باشد.