قاتل خاموش جان مرد 33 ساله را گرفت
مسؤول آتش‌نشانی شهر اقبالیه از مرگ مرد 33 ساله بر اثر گازگرفتگی در این شهر خبر داد.
نصب 110 تابلو با محوریت
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین اعلام کرد
مدیرکل میراث فرهنگی قزوین بیان کرد: برای ایام نوروز نصب 110 تابلو از پدیده نوروز از کشور ایران و کشورهای مختلف جهان پیش بینی شده تا بازدیدکنندگان با جلوه‌های نوروز در کشورهای دیگر آشنا شوند.
جلوگیری از ساخت‌ و سازهای شبانه در اقبالیه
رئیس شورای اسلامی اقبالیه خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه گفت: استفاده از دانش مهندسان، نظارت بر ساخت و سازها، جلوگیری از ساخت و سازهای شبانه و استفاده از مصالح با کیفیت و بادوام از جمله سیاست‌هایی است که باید در اولویت قرار گیرد.
کامیون در اتوبان قزوین _ زنجان واژگون شد
به علت خواب‌آلوگی
مسؤول آتش‌نشانی شهر اقبالیه با اشاره به حادثه شب گذشته که در اتوبان قزوین - زنجان رخ داد، گفت: کامیون باری به علت خواب‌آلودگی در 10 کیلومتری این اتوبان واژگون شد.
راه اندازی ۶۰ خط تلفن برای پاسخگویی وضعیت راه ها
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در آستانه فرا رسیدن سال جدید وآغاز سفرهای نوروزی، سامانه۱۴۱ یا سامانه اطلاع رسانی راههای کشور با ۶۰ خط تلفنی فعال راه اندازی شد.
حوزه گردشگری در استان قزوین تقویت شود
نماینده مردم قزوین در مجلس:
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت حوزه گردشگری و معرفی آثار تاریخی در رونق اقتصادی و صنعتی نیز موثر است و باید مورد توجه مسئولان استان قرار گیرد تا با عزمی ویژه گامی مستحکم برداشته شود.
ظرفیت ویژه قزوین در مسیر جاده ابریشم
سفیر بنگلادش مطرح کرد
سفیر کشور بنگلادش گفت: قزوین به دلیل واقع شدن در مسیر جاده ابریشم از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد.
راه اندازی خانه‌های امن برای اسکان زنان بی پناه
مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین خبر داد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: جهت اسکان زنان آسیب دیده اجتماعی بی پناه، خانه های امن راه اندازی می‌شود.
احداث موزه تاریخ تمدن جهان اسلام در رونق قزوین
شهردار قزوین مطرح کرد
شهردار قزوین گفت: احداث موزه تاریخ تمدن جهان اسلام در محلات قدیمی دیمج و سردار در زمینه رونق اقتصادی اثرات مطلوبی خواهد داشت.
فرهنگ آپارتمان نشینی و مشکلات آن
گزارش
مشکلات زندگی آپارتمانی از زمانی آغاز شد که خانواده ها همچنان پیرو زندگی سنتی خود در خانه های حیاط دار بودند
مطلوب نبودن شاخص های کیفی زندگی شهری در کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شاخص های کیفی زندگی شهری در وضعیت مطلوبی نیست و باید ضمن بازنگری در برنامه ها نسبت به ایمن سازی و کیفی سازی زندگی شهری اقدام کنیم.
۴۹۰۱ کلاس درس در قزوین نیازمند استانداردسازی است
مدیرکل نوسازی استان قزوین:
مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین گفت: در استان بیش از ۹۰۰۰ کلاس درس وجود دارد که سیستم گرمایشی ۴۹۰۱ کلاس نیازمند استانداردسازی و نصب سیستم های حرارتی جدید است.
قزوین آماده برگزاری تور رسانه ای است
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین:
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: با انتخاب ۱۰ طرح مهم صنعتی، کشاورزی و زیربنایی در استان قزوین آماده برگزاری تور رسانه ای با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی هستیم.
شاخص های کیفی زندگی شهری در کشور مطلوب نیست
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شاخص های کیفی زندگی شهری در وضعیت مطلوبی نیست و باید ضمن بازنگری در برنامه ها نسبت به ایمن سازی و کیفی سازی زندگی شهری اقدام کنیم.
پرداخت عوارض كليد توسعه شهری
مسؤول امور درآمد شهرداری اقبالیه عنوان کرد
مسؤول امور درآمد شهرداری شهر اقبالیه با اشاره به اينكه پرداخت عوارض كليد توسعه شهر است، گفت: شهروندان بايد بدانند تمام مبلغی كه بابت عوارض دريافت شده در زمینه ايجاد آرامش و رفاه مردم هزينه می‌شود.