۱۶ جانباخته و ۳۷ زخمی؛ جدیدترین آمار حادثه متروپل تا این لحظه
وزیر کشور خبر داد:
وزیر کشور با اشاره به آخرین آمار جانباختگان و مصدومان حادثه متروپل گفت: تاکنون نزدیک به ۱۶ فوتی داشته‌ایم و همچنین ۳۷ نفر زخمی شده بودند که از این تعداد ۳۴ نفر مرخص شده‌اند.
ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به  30 تن رسید
در آخرین جزئيات به دست آمده از ریزش ساختمان مترو پل تا کنون ۳۰ پیکر بی جان از زیر آوار بیرون کشیده شده است.
درخواست سهمیه ۷ هزار تنی برنج برای خوزستان
معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از درخواست سهمیه ۷ هزار تنی برنج برای استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۸ هزار و ۵۰۰ تن برنج وارداتی در استان توزیع شده است.
طرح فاضلاب اهواز و کارون 24 درصد پیشرفت دارد
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با بیان اینکه تاکنون ۲۴ درصد از پروژه فاضلاب اهواز و کارون انجام شده است، گفت: امیدواریم با پشتکاری که در این کار وجود دارد، در زمان بندی مشخص شده کار انجام شود.
افزایش حدود ۱۰ درصدی قیمت موز
رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز از افزایش حدود ۱۰ درصدی قیمت موز خبر داد و گفت: در هفته جاری به غیر از موز هیچ تغییر قیمتی نداشتیم و قیمت سایر اقلام میوه و تره‌بار ثابت بوده است.
اسکله صادراتی پالایشگاه بیدبلند در ماهشهر افتتاح شد
با حضور وزیر نفت تأسیسات ، مخازن ذخیره‌سازی و اسکله پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر افتتاح شد.امروز پنجشنبه با حضور جواد اوجی وزیر نفت، تأسیسات، مخازن ذخیره‌سازی محصولات صادراتی و اسکله مستقل پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.
اختصاص ۵۰۰ میلیارد جهت تسریع در اجرای طرح فاضلاب اهواز
استاندار خوزستان گفت:برای تسریع بخشیدن به پروژه شبکه فاضلاب اهواز، ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این موضوع اختصاص دادیم که درحال حاضر نیز در اختیار شرکت آبفا خوزستان قرار دارد.
جایگاه استراتژیک پالایشگاه گاز بیدبلند در سبد انرژی کشور
مدیر عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با بیان اینکه این پالایشگاه در سبد انرژی کشور، جایگاهی استراتژیک پیدا کرده است، گفت: چرخه تولید پالایشگاه یک سال و نیم است که در مدار قرار دارد و در این مدت با اینکه به ظرفیت اسمی نرسیده ایم ، ۴۰۰ میلیون دلار در سامانه نیما، ارز عرضه کرده ایم.
یک حقوق و عیدی آبداران خوزستان پرداخت می‌شود
مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: دستور پرداخت یک حقوق و عیدی آبداران خوزستان صادر شده است.
آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۱۸۹ روستا در خوزستان
فرمانده سپاه ولی عصر ( عج) خوزستان با اشاره به توافق نامه با شرکت آبفای خوزستان گفت: در گام اول این توافق نامه آبرسانی به ۱۸۹ روستای استان در دستور کار قرار دارد که از امروز، کلید شروع به کار آن زده شد.
کاهش رسوب کالای اساسی در بندر امام خمینی(ره)
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل، کاهش ۲۹ درصدی موجودی کالای اساسی در انبارهای مجتمع بندری امام خمینی(ره) را داشته‌ایم و شاهد کاهش قابل ملاحظه‌ای در مدت ماندگاری انواع کالای اساسی در این مجتمع بندری هستیم. ‎
افزایش ۴۰ درصدی قیمت آجیل در بازار اهواز
رییس اتحادیه آجیل‌ فروشان اهواز از افزایش ۴۰ درصدی قیمت آجیل در بازار اهواز خبر داد.
از بازار خودرو چه خبر؟
معاون اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی اهواز ثبات قیمت خودرو در بازار اهواز خبر داد.
افتتاح طرح آبرسانی به روستای دامغه بزرگ اهواز
با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان طرح آبرسانی به روستای دامغه بزرگ شهرستان اهواز افتتاح شد.
اجرایی شدن طرح طبقه‌بندی مشاغل در شرکت نفت اروندان
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان گفت: ان شاءالله تا اسفند ماه سال جاری، شاهد اجرای طرح طبقه بندی مشاغل تمامی پرسنل شرکت نفت و گاز اروندان خواهیم بود.