کشف دو کامیون آشغال از منزل مسکونی در فردیس
وقتی طلای کثیف دل از خانه نمی‌کند
رئیس شبکه بهداشت فردیس از کشف دو کامیون زباله از یک‌ منزل مسکونی در فردیس خبر داد.
اجرای طرح ویژه در جاده چالوس برای مقابله با بدحجابی
فرمانده انتظامی البرز خبر داد
فرمانده انتظامی استان البرز از اجرای طرح ویژه در جاده چالوس برای مقابله با کشف حجاب خبر داد.
رودخانه کرج جاذبه ای از ایران کوچک
رودخانه حفاظت شده کرج یکی از جاذبه های گردشگری ایران کوچک است که هر روز حضور و استراحت مسافران بسیار در حاشیه آن طراوت و نشاط را برای مسافران به ویژه در فصل تابستان به ارمغان می آورد.
رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد وسایل نقلیه به منظور تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج دقایقی پیش ممنوع شد.
تشکیل شورای عشایر در استان البرز پیگیری شود
رئیس سازمان امور عشایر ایران:
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: از جمله مواردی در استان البرز باید پیگیری شود، تشکیل شورای عشایر استان جهت استفاده از امکانات و توانمندی سایر دستگاه‌ها است.
برپایی ۵۰ پایگاه جمع‌آوری فطریه در شهرستان فردیس
رئیس کمیته امداد فردیس خبر داد
رئیس اداره کمیته امداد فردیس از استقرار ۵۰ پایگاه جمع‌آوری فطریه در شهرستان فردیس خبر داد.
یکی از منتخبین پنجمین دوره شورای شهر کرج ضمن رد شایعات موجود مبنی بر تصمیم لیست امید برای ادامه کار شهردار کنونی کرج در دوره بعد گفت: گزینه‌هایی که برای شهرداری کرج معرفی می‌شوند با شرایط احراز لیست امید مطابقت داده شده و براساس آن یک نفر گزینش خواهد شد.
اتباع خارجی ساکن البرز باسواد می‌شوند
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان البرز از آغاز سوادآموزی به اتباع و مهاجرین خارجی رده 10 تا 49 سال در استان البرز خبر داد.
تامین 5 درصد از تولید کشور توسط صنوف البرز
رئیس اتاق اصناف البرز خبر داد
رئیس اتاق اصناف استان البرز گفت: اصناف اثربخشی مهمی در تولیدات کشور دارند و سهم اصناف استان البرز 5 درصد از تولیدات کشور است.
رسیدگی به چهار پرونده قتل در کرج
رئیس شورای حل اختلاف استان البرز از رسیدگی به چهار پرونده قتل در کرج طی سال گذشته خبر داد که دو پرونده منتهی به رضایت اولیای دم و دو پرونده از قصاص به دیه تبدیل شده است.
کاهش ۱۴درصدی طلاق توافقی در کرج
رئیس‌کل محاکم عمومی و انقلاب کرج خبر داد
رئیس‌کل محاکم عمومی و انقلاب شهرستان کرج از کاهش نزدیک به ۱۴ درصدی تعداد طلاق‌های توافقی در سال گذشته به نسبت سال ۹۴ در این شهرستان خبر داد.
ایجاد 1400 تخت جدید بیمارستانی در البرز
دولت با اجرای طرح تحول سلامت توانست خدمتی بزرگ و ماندگار ارائه کند که نتیجه آن در استان البرز ایجاد یک هزار و 400 تخت جدید بیمارستانی و 70 تخت مراقبت های ویژه (CCU) و (ICU) بوده است.
آغاز طرح امداد تابستانه هلال‌احمر در البرز
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز از آمادگی ۱۶ پایگاه ثابت، موقت و سیار امداد و نجات برای اجرای طرح ملی امداد و نجات تابستانه خبر داد.
کشف یک کارگاه تولید شیشه در ساوجبلاغ
توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه البرز انجام شد
کارگاه و آزمایشگاه تولید مواد مخدر شیشه در ساوجبلاغ توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه استان البرز کشف و منهدم شد.
طنین فریاد مرگ بر اسراییل در البرز
البرزنشینان همچون دیگر هم‌وطنان با حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا سر داده و جنایات اسراییل و متحدان این رژیم غاصب را محکوم کردند.