تحقق شهر هوشمند توسعه پایدار شهری را رقم می زند
قائم مقام شهردار کرج:
قائم مقام شهردار کرج با بیان اینکه توسعه پایدار شهرها از جمله موضوعات مهم و زیربنایی‌است که مدیران ارشد و برنامه ریزان شهری به آن توجه ویژه ای دارند، گفت: برمبنای این رویکرد جدید مدیریتی، شهرهای هوشمند به عنوان بازوی اجرایی تحقق توسعه پایدار در شهرها به حساب می آیند و مدیریت شهری این کلانشهر نیز بر تبدیل شدن ایران کوچک به شهری الکترونیک تاکید دارد.
احیای بافت های فرسوده نیازمند مشارکت مردمی
عضو شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد
عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه احیای بافت های فرسوده نیازمند هم افزایی دستگاه های مختلف و مردم است، مشارکت مردمی را لازمه اجرای این طرح دانست.
پایانه های کرج، مجری احداث جایگاه های جدید سوخت بنزین
مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به اینکه اخیرا جایگاه های سوخت بنزین در کلانشهر کرج در اختیار سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری قرار گرفته است، اظهار داشت: در همین راستا اقداماتی از سوی سازمان به مرحله اجرا درآمده که عقد قرارداد برای احداث جایگاه های جدید سوخت از جمله این اقدامات به شمار می رود.
هیئت بیماری‌های خاص البرز از کمبود بودجه رنج می‌برد
رئیس هیئت‌ بیماریهای خاص البرز:
رئیس هیئت‌ بیماری‌های خاص و پیوند اعضا استان البرز گفت: عمده مشکلات ورزشکاران و هیئت بیماری‌های خاص و پیوند اعضا در رابطه با کمبود بودجه و نبود فضای مناسب تمرین در برخی از رشته‌ها است.
تحقیقات پیرامون درمان سرطان با زهر جانوران سمی
رئیس بخش جانوران سمی موسسه رازی مطرح کرد
رئیس بخش جانوران سمی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از امکان استفاده از زهر جانوران سمی در درمان بیماری های صعب العلاج مانندسرطان و ام اس به عنوان فعالیتهای تحقیقاتی موسسه یاد کرد.
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی کرج با اشاره به حادثه رخ داده در خیابان شهید بهشتی کرج و تصادف اتوبوس با تعدادی خودرو گفت: علت این حادثه نقص فنی اتوبوس بوده است.
دست‌فروشان فردیس ساماندهی می‌شوند
مدیر منطقه سه شهرداری کرج از تعامل مشترک شهرداری و دیگر نهادهای متولی در اجرای دو طرح مجزا و هم‌زمان جمع‌آوری و ساماندهی دست‌فروشان در فردیس خبر داد.
توجه به اقتصاد مقاومتی در تصویب بودجه 96 شهرداری
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج گفت: نمایندگان مردم لایحه بودجه سال 96 شهرداری این کلانشهر را با رویکرد اقتصاد مقاومتی بررسی و تصویب خواهند کرد.
حرکت به سمتِ شهر اسلامی
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج مطرح کرد
رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج از شهرداری این کلانشهر تقاضا کرد که لایحه احداث «خانه قرآنی شهر» را جهت تصویب به پارلمان شهری ارسال کند تا شهر در مسیر اسلامی و قرآنی گام بردارد.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از فوت یک عابر پیاده در حادثه اتوبوس در خیابان شهید بهشتی کرج خبر داد.
مدیریت یکپارچه الکترونیک در تمامی ادارات کرج نهادینه شود
معاون مالی اداری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج:
معاون مالی اداری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف کاغذ به عنوان راهکاری برای تحقق این مهم، خواستار مدیریت یکپارچه الکترونیک در تمامی ادارات کرج شد.
وجود 25 هزار و 373 ساختمان بالای 5 طبقه در کرج
معاون خدمات شهری شهرداری کرج خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری کرج با بیان اینکه بیش از 23 هزار دستگاه ساختمان بالای 5 طبقه در کرج موجود است، افزود: تمامی مراکز و ساختمان های حادثه خیز شهر توسط شهرداری شناسایی شده و مراتب به مالکان ابلاغ گردیده است.
آلودگی هوای کرج از مرز هشدار گذشت
طبق اعلام محیط‌زیست استان البرز
طبق اعلام اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان البرز آلودگی هوای امروز شهرستان کرج از مرز هشدار گذشت.
باغ سیب کرج سال دیگر جوان می‌شود
معاون امنیتی سیاسی استاندار البرز با اشاره به اینکه باغ سیب کرج یک‌سال دیگر جوان می‌شود، گفت: اجازه نمی‌دهیم وجبی از این خاک تغییر کاربری شود.
احتمال افزایش بودجه شهرداری کرج در سال آینده
عضو شورای اسلامي شهر کرج خبر داد
خزانه دار و عضو شورای اسلامي شهر کرج از احتمال افزایش بودجه شهرداری در سال آینده خبر داد.