اقتصاد خراسان رضوی به صورت قرارگاهی مدیریت می‌شود
استاندار خراسان رضوی گفت: بنای ما این است که در زمینه‌های دامداری، کشاورزی، صنعتی و زیرساختی به صورت قرارگاهی عمل کنیم؛ لذا با فعال شدن این قرارگاه‌ها جریان اقتصادی استان از یک نقطه مرکزی هدایت و راهبردگذاری‌ها و هماهنگی‌های بین بخشی در سطح استان انجام خواهد شد و روند خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف مدیریت می‌شود.
شناسایی ۷۳۷ بیمار جدید کرونایی در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد
مسئول کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد از شناسایی ۷۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
حذف ردیف حاشیه مشهد از لایحه بودجه ۱۴۰۱ خبر ناگواری است
رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص حذف ردیف بودجه حاشیه شهر مشهد از لایحه بودجه ۱۴۰۱ گفت: متاسفانه این موضوع خبر بسیار ناگواری برای مشهدالرضا بود. باید توجه داشت خدماتی که شهر مشهد ارائه می‌دهد، ملی بوده ولی بودجه‌اش محلی است.
تامین آب؛ سد راه توسعه طرح زراعت چوب در خراسان شمالی
مجری زراعت چوب اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: تامین آب مورد نیاز، یکی از مهمترین مشکلات طرح توسعه زراعت چوب در این استان است.
بازار طلا و سکه غرق در کساد
رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد با اشاره به اینکه قیمت دلار به طرز چشم‌گیری افزایش پیدا کرده و شرایط کنونی باید کنترل شود، گفت: طلافروشان با نزدیک شدن به شب یلدا و افزایش تقاضای مردم، اندک امیدی به رونق بازار طلا و سکه داشتند اما متاسفانه با توجه به شرایط به وجود آمده کنونی، همان اندک امید نیز از بین رفته و بازار طلا و سکه غرق در کساد شده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز ۱۶ آبانماه با افزایش چشمگیر حجم آلاینده‌ها در هوای تنفسی شهروندان برای دومین روز پیاپی در وضعیت هشدار قرار گرفته است.
کاشت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل در سطح معابر و مناطق شهر
مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد خبر داد
مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد از پیشرفت 52 درصدی کاشت بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی پاییزی، در سطح معابر و مناطق ۱۳ گانه کلانشهر مشهد خبر داد.
بهترین راه ایجاد نشاط در شهر ترویج ورزش است
شهردار مشهد:
شهردارمشهد با بیان اینکه بهترین راه برای ایجاد شادابی و نشاط درجامعه ترویج ورزش است گفت: در این راستا از توسعه ورزش های همگانی از جمله راه اندازی «بسکتبال خیابانی» به ویژه در مناطق حاشیه ای و کم برخوردارحمایت خواهیم کرد.
بیش از ۱۲ هزار درخواست شهروندی با ۱۳۷ ثبت و پاسخگویی شده است
سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد:
سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد از ثبت و پاسخگویی به بیش از ۱۲ هزار درخواست شهروندی با مرکز ۱۳۷ خبر داد.
بهره‌برداری از درگاه جدید خدمات اینترنتی شهروندان
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری خبر داد
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد گفت: یک درگاه اینترنتی با هدف سهولت دسترسی شهروندان به خدمات شهرداری مشهد به آدرس Sm.mashhad.ir طراحی شده است.
راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت در مبادی ورودی شهر
رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبر داد
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از راه اندازی مراکز و ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی شهر مشهد و ارائه خدمات سلامت و غربالگری کرونا خبر داد.
بیش از ۴ هزار مجوز حفاری صادر شده است
دبیر کمیسیون حفاری شهر مشهد:
دبیر کمیسیون حفاری شهر مشهد از صدور ۴ هزار و ۷۶۲ مجوز حفاری از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
آسفالت معابر خاکی در اولویت بودجه ۱۴۰۱ شهرداری مشهد
رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه‌شهر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداران مناطق حاشیه شهر باید معابر خاکی سطح منطقه خود را احصاء کنند تا اعتبارات لازم برای آسفالت در اصلاح بودجه امسال و یا بودجه سال ۱۴۰۱ لحاظ شود.
رویکرد برنامه میان مدت شهرداری مشهد برای افق ۱۴۰۱-۱۴۰۴
معاون شهردار مشهد تشریح کرد:
معاون برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری مشهد با اشاره به برنامه میان مدت چهار ساله برای شهرداری مشهد محور اصلی این برنامه را رویکرد نوین تعاملی و مشارکت محور معرفی کرد.
تصادف زنجیره‌ای ۲۰ خودرو در محور نیشابور - سبزوار
رئیس پلیس راه نیشابور خبر داد
رئیس پلیس راه نیشابور از تصادف زنجیره‌ای خودروهای سبک و سنگین در محدوده پمپ بنزین حسن‌آباد واقع در محور نیشابور - سبزوار خبر داد.