آتش‌سوزی گسترده در پالایشگاه اصفهان تکذیب شد
خبری مبنی بر آتش‌سوزی گسترده در پالایشگاه اصفهان شنیده شد که بر اساس گفته مدیر روابط عمومی شرکت پالایشگاه نفت اصفهان این آتش‌سوزی بسیار جزئی بوده و همان لحظه نیز مهار شده و به کسی آسیب جدی نرسید.
طرح ترافیکی ویژه عید فطر در اصفهان اجرایی می شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اصفهان گفت: تردد در خیابان‌های مصلی و آیت‌الله خوانساری به دنبال برگزاری نماز عید سعید فطر ممنوع می‌شود.
اعلام محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در اصفهان
رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی اصفهان گفت: پلیس راهور به‌منظور برگزاری هرچه با شکوهتر نماز عید سعید فطر محدودیت‌هایی برای تردد خودروها در محدوده مصلی امام خمینی (ره) شهر اصفهان اجرا می‌کند.
منبع جدید آب شرب به حوزه آبرسانی اصفهان اضافه نشده است
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: هیچ منبع جدید آب شرب به حوزه آبرسانی اصفهان اضافه نشده است.
قطع کامل آب مشترکان پر مصرف
معاون خدمات مشترکان آب و فاضلاب اصفهان مطرح کرد
معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: در سال گذشته تنها بین دو تا سه ساعت آب مشترکان پر مصرف قطع می شد اما امسال قطع کامل آب مشترکان پرمصرف در دستور کار است.
۸۵ درصد از مشترکان اصفهانی الگوی مصرف آب را رعایت می‌کنند
معاون آب‌وفاضلاب اصفهان:
معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به شناسایی مشترکان پرمصرف گفت: سرانه مصرف آب از ۱۸۶ به ۱۵۰ لیتر رسیده و ۸۵ درصد مشترکان از الگوی مصرف آب پیروی می‌کنند.
رئیس اتحادیه املاک اصفهان مطرح کرد
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان گفت: اگر مشاور املاک‌های اصفهان در فصل‌هایی غیر از نوروز خانه استیجاری به مسافر اجاره دهند غیر قانونی بوده و با آن‌ها برخورد می‌شود.
تحقق شهرسازی الکترونیک مورد پیگیری شورای پنجم قرار گیرد
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای شهر اصفهان:
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای شهر اصفهان گفت: تحقق شهرسازی الکترونیک در دوره پنجم شورای اسلامی شهر اصفهان مورد پیگیری قرار گیرد.
نرم افزار جامع آموزش اصناف اصفهان رونمایی می شود
مسئول مرکز آموزش اتاق اصناف مرکز استان اصفهان:
نائب رئیس دوم اتاق اصناف مرکز استان اصفهان و مسئول مرکز آموزش اتاق اصناف اظهار کرد: احساس وظیفه من برای حضور در هیات رئیسه اتاق اصناف به سبب مشاهده وضعيت تشکلی بود که یک سری از حقوق های حقه خود را از دست داده بود.
برگزاری انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی در استان اصفهان
خزانه دار اتاق اصناف مرکز استان اصفهان خبر داد
خزانه دار اتاق اصناف مرکز استان و رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان نیز با اشاره به تغییر و به روز رسانی سیاست های گذشته اتاق گفت: هیات رئیسه اتاق تلاش کرده است که مشکلات و نیازهای اتحادیه های صنفی، واحدهای صنفی و مردم را در کنار هم قرار داده و برای بهبود شرایط قدم های موثر بردارد.
فعاليت بیش از 200 هزار واحد صنفی در اصفهان
رئیس اتاق اصناف مرکز استان اصفهان خبر داد
رئیس اتاق اصناف مرکز استان اصفهان با تشریح گزارش عملکرد هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان اصفهان گفت: خوشبختانه با اتحاد، تعاملی و تقسیم کاری که بین هیات رئیسه ایجاد شده شاهد تحولات مثبت بسیاری در اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی زیر مجموعه بوده ایم.
کاهش آمار ۸۵ درصدی حوادث محیط کار در اصفهان
مدیرکل ‌تعاون اصفهان مطرح کرد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: تعداد حوادث اتفاق افتاده در محیط کاری در سال ۹۶، ۳۵ مورد بوده که این تعداد در سال ۹۵، ۲۳۵ حادثه گزارش شده است.
توسط یک پژوهشگر اصفهانی صورت گرفت
پژوهشگر اصفهانی با ابداع روش جدید پیوند گردو موفق شد سن بهره‌وری گردو را کاهش و ظرفیت تولید را تا ۳ برابر افزایش دهد.
فریاد وحدت جهان اسلام در اصفهان
همزمان با روز جهانی قدس صورت گرفت
مردم مومن و روزه‌دار اصفهان همگام با دیگر هموطنان ایران و همپای ملت‌های آزادی‌خواه جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فریاد رهایی قدس شریف را سر دادند.
شعبه ویژه محیط زیست و فضای مجازی در اصفهان راه‌اندازی شد
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان:
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: شعبه بازپرسی ویژه فضای مجازی و مسائل بهداشتی و زیست محیطی در دادسرای اصفهان تشکیل شد.