روکش آسفالت معابر فرعی منطقه ۷ با ۱۱ میلیارد ریال اعتبار
شاطوری خبر داد
مدیرمنطقه هفت شهرداری اصفهان از روکش آسفالت معابر فرعی این منطقه با اعتباری افزون بر ۱۱ میلیارد ریال خبر داد و گفت: در شش ماه نخست سال‌جاری روکش آسفالت معابر جنوب چمران به طول ۵۰ هزار مترمربع انجام شده است.
آغاز مرحله نهایی توزیع روکش صندلی رایگان بین رانندگان تاکسی در اصفهان
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از آغاز مرحله نهایی توزیع روکش صندلی رایگان از روز پنجشنبه خبر داد و گفت: روکش صندلی رایگان بین رانندگان دارای خودروی مجهز به تاکسی‌متر شهر اصفهان به منظور کمک به تامین معیشت رانندگان تاکسی و ایجاد شرایط زیست محیطی بهتر توزیع شده است.
آماده‌باش ۷۵۰ راهدار در پی بارش برف در محورهای غربی اصفهان
معاون راهداری اداره کل راهداری اصفهان خبر داد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان از آماده‌باش ۷۵۰ نفر راهدار در پی بارش برف در محورهای غربی اصفهان خبر داد.
مترو تا اطلاع ثانوی متوقف است
مدیر عامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: با توجه به شرایط فعلی به وجود آمده خط یک متروی اصفهان تا اطلاع ثانوی متوقف است.
تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان نجف‌آباد فردا تعطیل است
مدارس شهرستان نجف‌آباد در تمامی مقاطع تحصیلی فردا (دوشنبه) در دو نویت صبح و بعدازظهر تعطیل است.
کف‌سازی گذر بیدآباد
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان از اتمام عملیات کف‌سازی گذر رحیم‌خان تا خیابان طالقانی خبر داد و گفت: طول پروژه کف‌سازی گذر بیدآباد ۱۲۰ متر، مساحت آن ۱۲۰۰ مترمربع با ۵.۵ متر عرض و شامل دو بخش زیرسازی و روسازی است.
عملیات احداث خط کلکتور شرق به غرب در منطقه ٩
مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت حفظ درختان و فضای سبز به عنوان ریه‌های تنفسی شهر اصفهان، از ابتدای سال‌جاری احداث خط کلکتور فضای سبز جهت ایجاد یک حلقه مجزای آبیاری فضای سبز و اتصال شبکه به چاه های موجود به یکدیگر در دستور کار قرار گرفت.
مدارس ابتدایی و متوسطه اول اصفهان فردا تعطیل است
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به منظور رفاه بیشتر خانواده های اصفهانی مدارس مقاطع پیش دبستانی، دبستان و متوسطه اول اصفهان فردا تعطیل است.
حقوق عمومی در شهرسازی
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: تلاش برای نهادینه کردن حقوق عمومی شهر سطوح خرد و کلان به پیشبرد اهداف توسعه‌ای شهرها و از میان برداشتن موانع رشد و توسعه کمک می‌کند.
پیاده‌روسازی خیابان باغ فردوس در دو مرحله انجام می‌شود
شرفا:
مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان از پیاده روسازی خیابان باغ فردوس در دو مرحله خبر داد و گفت: تاکنون برای پیاده‌روسازی خیابان باغ فردوس ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
تا پایان امسال پل آفتاب طلوع می‌کند
شمسی خبر داد
مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان از بهره‌برداری پل آفتاب در تقاطع غیرهمسطح شهید اردستانی خبر داد و گفت: احداث پل آفتاب برگ زرینی در کارنامه شهرداری اصفهان است.
اصلاح و تعمیر پل‌های اصفهان
معاون عمران شهری شهردار اصفهان از عملیات ترمیم و اصلاح پل های سطح شهر اصفهان خبر داد و گفت: اصلاح درزهای انبساطی و تعمیر پل‌های امام خمینی(ره) و وحید آغاز شده و در حال انجام است.
بلیط مراکز گردشگری شهرداری اصفهان نیم بها شد
به بهانه یکم آذر؛
بلیط بازید از مراکز گردشگری شهرداری به مناسبت روز اصفهان نیم بها ارائه می شود.
ارایه حدود ۲ هزار مشاوره به شهروندان اصفهانی در اداره ۱۳۷
کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان در هفته گذشته یک هزار و ۶۴۵ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به اماکن تفریحی، شماره تلفن مناطق ۱۵ گانه را به شهروندان ارائه کردند.
ایمن‌سازی حریم مدارس منطقه ۱۵ انجام شده است
قاسمی:
مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان گفت: ایمن‌سازی مدارس سطح این منطقه شامل نصب تابلو عبور دانش‌آموزان و نصب گل میخ سرامیکی همچنین اجرای اصلاح هندسی در چند خیابان و معبر منطقه انجام شده است.
آخرین اخبار