توسعه گردشگری روستائی و عشایری در شرق شهرستان اصفهان
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان خبر داد
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: با توجه به تنوع جلوه های گردشگری در استان اصفهان به دنبال توسعه گردشگری روستائی و عشایری در شرق شهرستان اصفهان هستیم.
در تصادف محور کاشان -قم یک نفر کشته و ۲۵ نفر مصدوم شدند
رئیس اورژانس کاشان:
رئیس اورژانس کاشان از تصادف اتوبوس و تریلی در محور کاشان قم خبر داد و گفت: در این تصادف که بامداد امروز رخ داد یک مرد ۴۰ ساله کشته و ۲۵ نفر مصدوم شدند.
تماس بیش از ۶ هزار شهروند اصفهانی با سامانه ۱۳۷
شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، شش هزار و ۴۰۱ مرتبه با مرکز ۱۳۷ تماس برقرار کردند که از این تعداد شش هزار و ۳۶۴ پیام جهت ارجاع و پیگیری به ثبت رسید.
سقوط مینی‌بوس به دره در خوانسار/۱۱ نفر کشته شدند
رئیس پلیس راه استان اصفهان خبر داد
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: صبح امروز سقوط یک دستگاه مینی بوس در محور بویین - میاندشت به خوانسار ۱۱ کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.
تفاهم نامه سازمان فرهنگی شهردای کاشان با بهزیستی
مدیرعامل سازمان فرهنگی شهردای کاشان خبر داد
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردای کاشان گفت: با امضای تفاهم نامه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردای کاشان با بهزیستی همایش هایی در زمینه کاهش طلاق برگزار خواهیم کرد.
طرح گذر آقا نجفی حداقل تصرف در بافت پیرامون میدان امام را دارد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان:
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: با توجه به حساسیت موقعیت مکانی گذر آقا نجفی در مجاورت میدان امام، طرح کیفی این گذر با حداقل تصرف در بافت پیرامونی در دست تهیه است.
ساماندهی حمل و نقل بار نیازمند تعامل دستگاه‌های خدمت‌رسان است
فروزنده:
معاون اجرایی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان گفت: ساماندهی حوزه جابجایی حمل و نقل بار و کالای درون شهری نیازمند همکاری و تعامل تمام دستگاه‌های خدمت‌رسان مرتبط با این حوزه است.
رهنان پروژه محرک توسعه منطقه ۱۱
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: پس از سال ها مطالبه شهروندان و با پیگیری های مستمر، کارخانه روغن نباتی ناز از شهر اصفهان خارج می شود.
فعالیت عمرانی ۵ ایستگاه از خط دوم متروی اصفهان در حال انجام است
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان:
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت:همزمان با حفاری تونل، ساخت ایستگاه‌های خط دوم قطار شهری اصفهان در جبهه‌های مختلف انجام می‌شود وهم‌اکنون فعالیت عمرانی ۵ایستگاه در حال انجام است.
۱۴ طرح اشتغالزایی برای مددجویان بهزیستی در اردستان افتتاح شد
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان:
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان از افتتاح ۱۴ طرح اشتغال زایی و ۱۸ طرح مسکن برای مددجویان بهزیستی اردستان خبر داد.
۵۰ درصد از تصادفات فوتی استان اصفهان در ۴ شهرستان رخ می‌دهد
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اصفهان گفت: حدود ۵۰ درصد از تصادفات فوتی استان اصفهان، در چهار شهرستان اصفهان، کاشان، شاهین‌شهر و نائین رخ می دهد و تشدید نظارت در این محورها ضروری است.
افتتاح دو طرح ورزشی- عمرانی در منطقه ۹ شهرداری اصفهان
افتتاح دو طرح ورزشی- عمرانی و عملیات اجرایی خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی در منطقه ۹ شهرداری اصفهان آغاز می شود.
ارایه بیش از ۲ هزار مشاوره به شهروند اصفهانی در هفته گذشته
کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان در هفته گذشته دو هزار و ۲۴۵ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به اماکن تفریحی، حمل و نقل عمومی و شماره تلفن شهرداری‌های مناطق ۱۵ گانه را به شهروندان ارائه کردند.
پرداخت 250 میلیاردتومان مالیات برای توسعه شهری و روستایی استان اصفهان
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: 3 درصد از مالیات بر ارزش افزوده متعلق به شهرداری‌هاست که 70 درصد درآمد آن‌ها را تشکیل می‌دهد و 250 میلیارد تومان برای آبادانی و ارائه خدمات شهرداری و دهیاری‌های استان پرداخت شده است.
تخریب 150 هزار مترمربع تغییر کاربری‌ غیرمجاز اراضی کشاورزی در شرق اصفهان
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: در منطقه شرق اصفهان 150 هزار مترمربع تغییر کاربری اتفاق افتاده بود که طی برخورد با آن‌ها و بر اساس حکم دادگاه تخریب آن انجام شد.