فعالیت شبانه روزی ۱۵۰ نیروی گشت ویژه در شهر
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان بیان اینکه در حال حاضر ۴۵ گشت ویژه این اداره کل با حدود ۱۵۰ نفر نیرو در سه شیفت فعالیت می کنند، گفت: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالیت است تا نظم و انضباط در شهر برقرار باشد.
کنترل ۱۶ ورودی شهر برای مقابله با شیوع بیماری کرونا
مدیر کل امور اجرایی ترافیک شهر اصفهان گفت: بر اساس تصمیمات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ۱۶ ورودی شهر کنترل و از ورود خودروهای غیر پلاک اصفهان به این کلانشهر جلوگیری می‌شود.
توزیع ۸ هزار بسته حمایتی بهداشتی در محلات کمتر برخوردار
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان خبر داد
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان گفت: با همکاری شورای شهر و شهرداری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بیش از هشت هزار بسته حمایتی بهداشتی بین ساکنان محلات کمتر برخوردار این منطقه توزیع شده است.
تاکید بر افزایش حضور پذیری شهروندان در پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی چهارباغ
حسینی‌نیا مطرح کرد
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: در پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی محور چهارباغ عباسی افزایش حضورپذیری شهروندان همواره مورد تاکید بوده، زیرا فضاهای شهری و قرارگاه‌های رفتاری ارتباط بین محیط و انسان ایجاد کرده و انسان محوری یکی از مولفه‌هایی است که به کیفیت بخشی فضاهای شهری کمک می‌کند.
رفت و آمد ایمن در شمال شهر
مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان گفت: پروژه ادامه بلوار فرزانگان یکی از خواسته‌های چندین ساله شهروندان برای تحقق رفت و آمد ایمن در منطقه بود که مورد بهره‌برداری قرار گرفت و تردد خودروها در آن برقرار شد.
۹۸ سال طلایی شهرداری اصفهان
معاون عمران شهری شهردار اصفهان:
در توسعه شهرها و کلانشهرها مقوله‌ای به نام عمران و آبادانی وجود دارد که با پارامترهای اجتماعی و فرهنگی تعامل دارد؛ مدیریت شهری در تحقق مباحث مختلف توسعه‌ای شهر و ایجاد زیرساخت‌های آن از قبیل تفریحی، ورزشی، تکنولوژی و ترافیک نقش دارد.
تمهیدات ویژه برای تردد تاکسی‌ها در شهر اصفهان
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: پیرو اطلاعیه ستاد مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در روزهای ۱۱ تا ۱۳ فروردین‌ماه سال‌جاری تنها تردد تاکسی‌های زرد پلاک "ت" در سطح کلانشهر اصفهان به منظور خدمت رسانی به شهروندان بلامانع است.
توزیع حدود ۱۵ هزار بسته بهداشتی در محله‌های کمتربرخوردار منطقه ۱۰
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: توزیع حدود ۱۵ هزار بسته بهداشتی که با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آماده شده، در محله‌های کمتر برخوردار این منطقه در حال انجام است.
رعایت نکردن مردم محدودیت ها را بیشتر می کند
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: در نیمه اول سال جاری در میدان امام حسین(ع) فضایی ایجاد خواهد شد تا شاهد کاهش ترافیک باشیم.
نسیم بهاری در ریه‌های شهر اصفهان
مدیر منطقه ٩ شهرداری اصفهان از پیرایش و زیباسازی این منطقه در استقبال از بهار ٩٩ و ایام نوروز خبر داد.
تدوین الگوی تعامل شهرداری اصفهان با مراکز علم و فناوری ایران و جهان
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان گفت: پروژه پژوهشی تدوین الگوی تعامل شهرداری با مراکز علم و فناوری ایران و جهان انجام شده است.
مشاوره ۲۴ ساعته رایگان تلفنی پیرامون کرونا
رییس اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان از ایجاد مرکز مشاوره اجتماعی ۲۴ ساعته رایگان تلفنی برای ارائه راهکار کنترل اضطراب و نگرانی به شهروندان در موضوع کرونا خبر داد.
تدوین الگوی تعامل شهرداری اصفهان با مراکز علم و فناوری ایران و جهان
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان گفت: پروژه پژوهشی تدوین الگوی تعامل شهرداری با مراکز علم و فناوری ایران و جهان انجام شده است.
میزبانی باغ بانوان پردیس از معلولان شهر
مدیرعامل سازمان پارک‎‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: باغ بانوان پردیس یک روز در هفته میزبان شهروندان معلول خواهد بود.
انجام سنگفرش میدان امام حسین(ع) با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: برای اجرای سه بخش عملیات عمرانی تاسیسات و سبزینگی بخش میانی میدان امام حسین(ع) حدود ۱۳میلیارد ریال هزینه شده است.