قابلیت‌های تسهیل‌گری و زیرساختی برای حمل ونقل بار فراهم شود
معاون شهردار اصفهان:
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه باید قابلیت‌های تسهیل‌گری و زیرساختی برای حمل و نقل بار فراهم شود، گفت: با تدبیر و تلاش می‌توان سفری ایمن و ارزان را در شهر برای شهروندان به ارمغان آورد، از این رو انجام طرح‌های مطالعاتی در دستور کار قرار گرفته است.
امکانات و نیروهای بیشتر به مناطق سیل زده اعزام می شود
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: در صورت نیاز، امکانات و نیروهای بیشتری از شهرداری اصفهان به مناطق سیل زده اعزام خواهد شد.
رضایتمندی ۹۲ درصدی تماس‌گیرندگان با اداره ۱۳۷ اصفهان
در هفته گذشته ۵۱۳ مورد از تماس‌های شهروندان به صورت فوری توسط کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۲ درصدی تماس‌گیرندگان اداره ۱۳۷ بوده است.
اعزام نیرو و تجهیزات امدادی شهرداری اصفهان به سیستان
امیری خبر داد
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از ارسال تجهیزات امدادی به استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: همراه با این تجهیزات تعداد ۱۳ نیروی متخصص و امدادی و پنج نفر نیروی غواص نیز برای کمک‌رسانی به سیستان و بلوچستان اعزام خواهد شد.
پارک‌های شهر علامت استاندارد دریافت می‌کنند
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از آغاز فرآیند اخذ علامت استاندارد برای محوطه های بازی و سرگرمی کودکان خبر داد.
امیدواریم سفری ایمن، ارزان و راحت برای شهروندان فراهم کنیم
داریوش امانی:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: به منظور در نظر داشتن ایمنی و جلوگیری از آلودگی هوا، جابه‌جایی مسافر و بار باید به صورت منظم و قانونمند انجام شود.
۱۱ نفر از شهدای سقوط هواپیمای اوکراینی در اصفهان تشییع می شوند
مراسم تشییع ۱۱ نفر از شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی فردا در اصفهان برگزار می‌شود.
اجرای طرح پاکسازی داوطلبانه پارک جنگلی ناژوان
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: اجرای طرح پاکسازی داوطلبانه پارک جنگلی ناژوان و جمع آوری زباله و مواد بازیافتی با همکاری شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی سپاهان و اعضای سازمان‌های مردم نهاد فعال در این حوزه اجرا می‌شود.
ساماندهی گذر بابارکن‌الدین تا پایان سال
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان گفت: پروژه ساماندهی گذر تاریخی بابارکن الدین در مجموعه تاریخی تخت فولاد با تخصیص ۱۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار در حال اجرا است.
۲۰ طرح ساماندهی در اولویت اجرا
مجیری خبرداد
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: حدود ۲۰ طرح ساماندهی مشاغل در اولویت این سازمان قرار گرفته که بخشی از آنها اجرا و بخشی دیگر در مرحله انجام مطالعه است.
خرید اتوبوس‌های یورو ۵ و ۶ در اصفهان
افتخاری خبر داد
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: شهرداری در صدد خرید تعدادی اتوبوس با استاندارد یورو پنج و شش برای اتوبوسرانی این کلانشهر است.
استفاده از جدیدترین روش‌های آب‌بندی ایستگاه‌ها در ساخت خط دوم مترو
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان خبر داد
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: با توجه به تجربیات ساخت خط یک متروی اصفهان در آب‌بندی ایستگاه‌ها، استفاده از جدیدترین روش‌ها و به روزکردن اقدامات اجرایی در خط دو متروی اصفهان صورت گرفته است.
زیرساخت‌های حمل و نقل بار بر اساس اصول علمی باشد
زندآور:
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای اسلامی شهر اصفهان در دوره پنجم اقدام به تصویب دو تا سه مصوبه از جمله اخذ عوارض زیست محیطی از خودروهای آلاینده و اخذ عوارض اضافه بار برای سازمان حمل و نقل بار شهرداری اصفهان کرده است.
آغاز عملیات اجرایی پروژه منارجنبان
مدیر منطقه ٩ شهرداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی پروژه فرهنگی، گردشگردی، تفریحی در مجاورت بنای تاریخی منارجنبان با الزام رعایت حریم و ارتفاع و استانداردها و قوانین حفظ حریم بناهای تاریخی و مشرفیت نداشتن بر بنای تاریخی منارجنبان خبر داد.
تخصیص سوخت یارانه‌ای و مشوق‌های ترافیکی به راهبران دارای سند حمل بار
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری اصفهان گفت: تخصیص سوخت یارانه‌ای و مشوق‌های ترافیکی به راهبرانی که برای آنها سند حمل صادر شده است از جمله مزایای استفاده از سند حمل بار شهری است.
پربازدید ها