کندروی ضلع جنوبی خیابان روشن دشت آماده بهره‌برداری است
مدیر منطقه ۴ شهرداری:
مدیر منطقه چهار شهرداری اصفهان گفت: کندروی ضلع جنوبی خیابان روشن دشت تا چند روز آینده افتتاح خواهد شد.
بازگشایی صفه و ناژوان از ابتدای مهرماه ۱۴۰۰
مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری اصفهان گفت: بر اساس آخرین اعلام ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان اصفهان از ابتدای مهرماه سال جاری پارک‌ها، صفه و ناژوان بازگشایی می‌شود.
سند چشم‌انداز اصفهان ۱۴۱۰ چراغ راهنمای شهر است
یک دانش آموخته برنامه‌ریزی شهری:
یک دانش آموخته برنامه‌ریزی شهری گفت: اگر شهردار منتخب اصفهان بخواهد بر اساس اولویت نیازها و مشکلات شهروندان و چشم‌انداز شهر حرکت کند، می‌تواند با استفاده از سند حاضر و آماده‌ای به عنوان «مرحله نخست برنامه جامع شهر اصفهان» فعالیت خود را آغاز کند.
تجهیزات سازمان عمران شهرداری اصفهان به‌روز شده است
مدیر عامل سازمان عمران شهرداری:
مدیر عامل سازمان عمران شهری شهرداری اصفهان از به‌روز شدن تجهیزات این سازمان خبر داد و گفت: در طول دو سال گذشته حدود ۳۴ میلیارد تومان تجهیزات جدید به امکانات سازمان عمران شهری شهرداری اضافه شده است.
رویکرد مدیریت شهری جدید توجه به مناطق محروم است
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: لازم است به محله حصه نگاه جامع داشت به طوری که علاوه بر مسائل فیزیکی و کالبدی، مشکلات مربوط به مالکیت زمین، بافت فرسوده و ریزدانه‌های این محل نیز باید رفع شود.
شخصیت فرهنگی اصفهان را حفظ می‌کنیم
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: امیدواریم بتوانیم با نگاه فرهنگی به اصفهان شأن این شهر را حفظ و کمک کنیم که در جهان مثل زمرد و نگین بدرخشد و کماکان مقصد گردشگرانی باشد که با عشق و علاقه شهر ما را سیاحت می‌کنند.
اجرای عملیات آسفالت تراشی در معابر اصلی منطقه ۱۱ اصفهان
مدیر منطقه ۱۱ خبر داد
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: برای اجرای عملیات آسفالت تراشی معابر اصلی این منطقه ۸۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.د.
لغو طرح ممنوعیت تردد شبانه در اصفهان و ۱۰ شهرستان
رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح منع تردد در شهر اصفهان و شهرستان‌های کاشان، آران وبیدگل، شاهین شهر، فلاورجان، گلپایگان، شهرضا، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، خمینی شهر و شهرهای فولادشهر و بهارستان، لغو و تا ۱۵ مهرماه اجرا نخواهد شد.
استفاده از ظرفیت‌های بومی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
سخنگوی شورای شهر اصفهان مطرح کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بهترین شیوه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در محلات کمتر برخوردار، استفاده از ظرفیت گروه‌های بومی بوده و باید در سیاست‌گذاری‌ها به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.
چرا شهرها باید خط آسمان داشته باشند؟
برگزاری ۴۰ وکتور برای خط آسمان شهر؛
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان با بیان اینکه «وکتور خط افق شهر» تصویری از جمع ساختمان‌های نمادین یک شهر است، گفت: اصفهان به عنوان یک مقصد گردشگری و دارای ساختمان‌های شاخص بسیار، وکتوری ندارد تا بتواند به عنوان تجمیع نمادهای آن باشد.
آتش نشانان کاشانی امسال جان ۴۶۸ شهروند را نجات دادند
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش‌نشانان این سازمان از ابتدای امسال تاکنون در یک‌هزار و ۷۷۳ عملیات آتش‌سوزی و حادثه در این شهرستان، جان ۴۶۸ نفر از شهروندان نجات دادند.
مزیت «داده نمای اصفهان» برای شهر چیست؟
عضو شورای شهر پاسخ داد
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای شهر اصفهان گفت: در داده‌نما شاخص‌های کلانشهر اصفهان در ۱۰ بخش مانند سلامت، گردشگری و مشارکت اجتماعی تعیین شده و در درگاه مربوط به آن قابل مشاهده است.
حکم ۲ شهردار اصفهان صادر شد
از سوی وزیر کشور؛
وزیر کشور حکم ۲ شهردار استان اصفهان را صادر کرد.
آخرین وضعیت ابلاغ حکم شهردار اصفهان
سرپرست شهرداری اصفهان گفت: در یک تقسیم‌بندی کلی امور شهر را باید به سه دسته تقسیم کرد؛ فعالیت‌های مستمر و عادی، فعالیت‌های اجرایی که نیاز به هماهنگی درون سازمانی دارد، فعالیت‌های خاص که نیاز به اتخاذ تصمیمات ویژه و هماهنگی‌های برون سازمانی خواهند داشت.
درخواست پلمب ۴۶باشگاه ورزشی متخلف در اصفهان صادر شد
رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان:
رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون درخواست پلمب ۴۶باشگاه ورزشی متخلف در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان اصفهان صادر شده است.