ساخت ایستگاه‌های بی کیفیت را قبول نداریم
مشاور عالی شهردار اصفهان:
مشاور عالی شهردار اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت ساخت ایستگاه‌های قطارشهری اصفهان گفت: قرار نیست با هر کیفیتی کار ساخت ایستگاه‌های متروی اصفهان را پیش ببریم.
۲۰۰ چاه آب زیرپوشش شهرداری اصفهان مجوز ندارد
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان:
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: در حال حاضر ۴۰۰ چاه تحت پوشش شهرداری است که نصف آن بدون مجوز است و نصف دیگر آن هم که مجوز دارد، غیر کارشناسی حفر شده است.
قبوض گاز بهای مصرفی اصفهان یکپارچه‌سازی شد
مدیرعامل شرکت گاز اصفهان:
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از اجرای طرح تبادل گروهی قبوض مصرفی انرژی برای نخستین بار در سطح کشور توسط شرکت گاز استان اصفهان خبر داد.
احیای باغات خصوصی اصفهان
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خبر داد
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: طرح اهدای نهال به شهروندان برای احیای باغات در اصفهان اجرایی شده است.
تامین مالی قطار سریع السیر اصفهان-تهران قطعی شد
معاون عمرانی استاندار اصفهان:
معاون عمرانی استاندار به پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان اشاره کرد و گفت: با همت مدیریت راه و استانداری، تأمین‌ مالی این پروژه قطعی و با باز کردن اعتبارات اسنادی، اولین پرداخت به پیمانکار انجام شده است.
منطقه تاریخی اصفهان راه‌اندازی می‌شود
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: روز گذشته در جلسه شورای معاونین در منطقه یک روند تلفیق دو منطقه یک و سه و ایجاد منطقه تاریخی اصفهان بررسی شد تا یک کار ارزشمند میراثی در اصفهان انجام شود.
۸۵ هزار گردشگر خارجی فرودین به اصفهان آمدند
استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان گفت: در کل سال ۹۲، ۶۵ هزار گردشگر خارجی و در فروردین ۹۶، ۸۵ هزار گردشگر خارجی وارد استان اصفهان شد.
اصفهان در جذب گردشگر خارجی رتبه اول را کسب کرد
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری اصفهان:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: تعداد زیادی از گردشگران خارجی با گذشت دو ماه از سال، از اصفهان بازدید کردند به طوری که رتبه اول کشور را اصفهان کسب کرده است.
کاهش ۴۰ درصدی حوادث ترافیکی با برنامه جامعه ایمن
دبیر جامعه ایمن گلپایگان خبر داد
دبیر جامعه ایمن گلپایگان گفت: حوادث ترافیکی گلپایگان با برنامه جامعه ایمن شهرستان گلپایگان ۴۰ درصد کاهش داشته است.
رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان کفش اصفهان:
رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان و فروشندگان کفش اصفهان گفت: بیشترین میزان واردات و قاچاق کفش از کشورهای چین، ایتالیا و ترکیه وارد می‌شود که واحدهای تولیدی ما را نیمه تعطیل یا تعطیل کرده است.
مصدومیت ۱۰ نفر بر اثر تصادف دو اتوبوس شهری در اصفهان
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان خبر داد
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: در پی برخورد دو اتوبوس در خطوط بی آر تی ۱۰ نفر از مسافران مصدوم و به بیمارستان انتقال داده شدند.
بودجه ۱۰ میلیارد تومانی برای ایمن‌سازی مساجد اختصاص یافت
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان:
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: ردیف بودجه ۱۰ میلیارد تومانی در سال ۹۶ برای کمک به مساجد در بودجه شهرداری اصفهان دیده شده است.
این روزها تکدی گری به عنوان فعالیت ناسالم اقتصادی رواج یافته است که می‌تواند بستر بسیاری از آسیب‌های اجتماعی باشد ضمن اینکه زیبایی بصری شهر اصفهان را نیز تهدید می‌کنند.
خط اول قطار شهری اصفهان پائیز 96 به میدان آزادی می‌رسد
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان:
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: مسیر خط یک قطار شهری اصفهان از ترمینال عاشق‌آباد تا میدان آزادی است که این مسیر فاز اول این خط است و پائیز به بهره‌برداری می‌رسد.
یک کشته و ۴ مصدوم در تصادف مرگبار اصفهان
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان مطرح کرد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادف مرگبار دو خودروی سواری در یکی از خیابان‌های اصفهان خبر داد.