حضور ۳۸۳ هزار نفر در باغ فدک
از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت؛
مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان گفت: باغ فدک به عنوان کمپینگ گردشگری، فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهر اصفهان میزبان مسافران و شهروندان است به طوری که از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۸۳ هزار نفر از این باغ استفاده کردند.
فعالیت ۱۰۸ اکیپ رفع تخلفات شهری در دهه اول محرم
محمدحسینی خبر داد
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: در طول دهه اول محرم امسال تعداد ۱۰۸ اکیپ رفع تخلفات شهری در سه شیفت کاری فعال بودند.
از نه به خودروی تک سرنشین تا توزیع کتاب در مترو
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از آغاز اجرای مانور « نه به خودروی تک سرنشین» در شهر اصفهان خبر داد.
به شهردار نامه بنویسید
نوروزی خطاب به دانش‌آموزان شهر؛
شهردار اصفهان خطاب به دانش‌آموزان شهر گفت: شما آینده سازان این مملکت هستید، بنابراین می‌توانید اکنون با مشارکت و نامه نوشتن برای شهردار خود در جهت توسعه شهر قدم بردارید.
پلیس پسماند در اصفهان فعال است
رییس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان:
رییس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: پلیس پسماند در شهر اصفهان فعال شده و با شهروندانی که پسماندهای خود را خارج از نوبت بیرون از منزل قرار دهند، برخورد می‌کند.
کمیسیون ماده پنج باید به جایگاه قانونی خود بازگردد
یک متخصص شهرسازی:
یک دکترای شهرسازی گفت: کمیسیون ماده پنج باید به جایگاه قانونی خود بازگردد و در آن مباحث کارشناسی و تخصصی به جای تغییرات متعدد در طرح‌ها مورد توجه قرار گیرد.
۳۰ درصد مسافران اتوبوس‌های شهر دانش‌آموز و دانشجو هستند
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه:
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: روزانه بیش از ۲۰۰ هزار نفر از دانش آموزان و دانشجویان شهر برای رسیدن به مقصد از حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس‌ها استفاده می‌کنند که این آمار معادل ۳۰ درصد مسافران اتوبوسرانی اصفهان است.
طوفان‌های لحظه‌ای میهمان اصفهانی‌ها
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در مناطق شمال، شرق، مرکز و تا حدی جنوب شرق استان به دلیل شدت وزش باد، گرد و خاک محلی پیش‌بینی شده که منجر به کاهش دید افقی می‌شود.
اجرای مانور «نه به خودرو تک سرنشین» در اصفهان
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان از برگزاری مانور نمایشی «نه به خودرو تک سرنشین» برای تشویق و ترغیب مردم اصفهان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: این مانور نمایشی از یکم تا پنج مهرماه در چهار راه‌های منتهی به مرکز شهر همچون چهار راه‌های آبشار و تختی اجرا خواهد شد.
اتوبوس ویژه دانش آموزان رونمایی می‌شود
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه:
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: در نخستین روز مهرماه سال‌جاری و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید یک‌دستگاه اتوبوس ویژه دانش‌آموزان رونمایی می‌شود.
نظارت ۷ اکیپ بازرسی بر فعالیت سرویس مدارس
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: پنج اکیپ خودرویی و دو اکیپ موتوری بر فعالیت سرویس مدارس شهر نظارت دارند.
ترافیک اول مهر مدیریت شد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: با هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده در ستاد مهر و همکاری ویژه پلیس راهور، صبح امروز ترافیک شهر به خوبی مدیریت شد.
مرگ نوجوان رضوان‌شهری بر اثر برخورد صاعقه
روز عاشورا رخ داد
روز گذشته بر اثر برخورد صاعقه به یک نوجوان به نام امیرحسین کبیری در رضوانشهر شهرستان تیران و کرون جان خود را از دست داد.
شهر به استقبال مهر می رود
رییس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: از ابتدای شهریورماه سال جاری دستورالعمل ۴۶ بندی در زمینه های مختلف برنامه‌های شهری، خدمات شهری و عمرانی به مناطق ۱۵ گانه شهرداری ابلاغ شده تا شهر با آمادگی کامل به استقبال مهر برود.
نظافت لحظه به لحظه شهر در تاسوعا و عاشورا
حقانی خبرداد
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: برقراری نظافت لحظه ای و مدیریت طوفان باعث شد بار دیگر شاهد اصفهانی زیبا و به دور از هر گونه پسماند باشیم.