لایحه بودجه ۹۷ شهرداری اصفهان به شورا تقدیم می‌شود
هفته آینده
مدیر برنامه ریزی و بودجه شهرداری اصفهان گفت: لایحه بودجه ۳ هزار میلیارد تومانی شهرداری اصفهان برای سال ۹۷ یکشنبه هفته آینده به شورای اسلامی شهر تقدیم می‌شود.
نبود جایگاه سوخت، ۱۵۰ اتوبوس گازسوز را به خاک نشاند
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان:
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: در حال حاضر ۱۵۰ دستگاه اتوبوس گازسوز شهری اصفهان به دلیل نبود جایگاه سوخت کافی، در پارکینگ خاک می‌خورد.
بازسازی خانه تاریخی نائل اصفهان آغاز شد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: خانه تاریخی نائل اصفهان حصارکشی و پی‌کنی شده و در کل بازسازی این خانه تاریخی که شروع شده است.
چهار طرح خدماتی و فرهنگی در ناژوان به بهره‌برداری می‌رسد
اصفهان در مسیر امید
فردا (پنج‌شنبه) چهار طرح خدماتی و فرهنگی در ناژوان با هزینه‌ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
تداوم آلودگی هوا در اصفهان
این روزها اصفهانی ها درگیر آلودگی هوا هستند و با تداوم آلودگی هوا در این شهر آمار بیماری های تنفسی رو به افزایش گذاشته است.
شرق اصفهان منطقه ویژه گردشگری مرکز ایران می‌شود
تفریح باید جایگاه بسیار ویژه‌ای در سبد هزینه هر خانواده داشته باشد، شاید امروزه با توجه به سخت‌بودن معیشت، تفریح اولویت مردم نباشد، اما این دلیل خوبی برای حذف تفریح از سرانه زندگی نیست.
اتوبان دوطبقه نسازیم
کارشناس حمل و نقل شهری:
یک کارشناس حمل و نقل شهری گفت: امروز بسیاری از مشکلات ترافیکی به دلیل ضعف قوانین و مقررات است که در این راستا باید بسیاری از قوانین بازنگری و مقررات جدیدی وضع شود.
نظارت رکن اساسی پروژه‌های عمرانی است
رییس اداره نظارت معاونت عمران شهری شهرداری اصفهان:
رییس اداره نظارت معاونت عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: بهترین نقشه‌ها و طرح‌ها اگر نظارت خوبی در اجرا نداشته باشد، بی‌ارزش است، بنابراین نظارت، رکن اساسی پروژه‌های عمرانی محسوب می‌شود.
آسفالت معابر منطقه ۱۵ اصفهان در دستور کار شهرداری است
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اصفهان:
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آسفالت معابر منطقه ۱۵ اصفهان در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
باز هم باد به داد هوای اصفهان رسید
مرکز پایش کیفی هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان را پس از ۷ روز سالم اعلام کرد.
تعمیر واحدهای مسکونی سرپل‌ذهاب تا ۴ ماه آینده به پایان می‌رسد
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه برنامه حضور ما به عنوان معین در شهرستان سرپل ذهاب ۱۲ماهه است، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بحث تعمیر واحدهای مسکونی نیازمند تا ۴ ماه آینده به پایان می‌رسد.
ایده‌های نو برای حفظ فضای سبز شهری بررسی می‌شود
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان:
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: محورهای اصلی بیست و چهارمین نشست تخصصی فضای سبز کلانشهرهای کشور در خصوص منابع آب پایدار و ایده‌های نو بر فضای سبز شهری است که در این راستا تبادل نظرهای علمی و اجرایی انجام می‌شود.
اهدای ۵۳ جهیزیه به نوعروسان مناطق محروم شهرستان اصفهان
طی ۱۰ ماه امسال صورت گرفت
سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان اصفهان گفت: طی ۱۰ ماهه امسال خیران و داوطلبان هلال احمر اصفهان ۵۳ جهیزیه به نوعروسان و ۶ سری سیسمونی به خانواده های نیازمند و محروم اهداء کردند.
تکنولوژی‌های نوین به کمک فضای سبز نصف‌جهان می‌آید
امروز اولین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی «تکنولوژی‌های نوین در فضای سبز شهری» با حضور ۱۵ کلانشهر کشور در محل اتاق بازرگانی اصفهان در حال برگزاری است.
انهدام باند حرفه‌ای فروشنده خودروهای مسروقه با هویت جعلی
فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام ۲ باند سرقت خودرو و کشف ۵۲ دستگاه اتومبیل مسروقه خبر داد و گفت: اعضای یکی از این باندها به صورت کاملاً حرفه‌ای و پیچیده خودروهای مسروقه مدل بالا را با هویت جعلی به افراد دیگر می‌فروخت.