ضوابط و مقررات مربوط به تأمین فضاهای عمومی و خدماتی شهرها
ضوابط و مقررات مربوط به تأمین فضاهای عمومی و خدماتی شهرها مصوب جلسه مورخ سوم دی‌ماه ۱۳۶۹ شورای عالی شهرسازی و معماری ایران است.
چند پیشنهاد برای زیباسازی شهر
یک کارشناس شهرسازی با بیان اینکه نگاه به زیباسازی شهر باید مفهومی باشد، گفت: هر اقدامی در جهت زیباسازی شهر باید منطبق با ویژگی‌های محله و هویت شهر باشد.
احداث زیرگذر و روگذر بدترین ورودی برای شهر است
یک کارشناس طراحی شهری:
یک کارشناس طراحی شهری گفت: در ساماندهی ورودی‌های شهر بیشتر از آن که به زیباسازی توجه شود به مباحث ترافیکی پرداخته می‌شود این در حالی است که بدترین حالت برای زیباسازی ورودی یک شهر احداث زیرگذر و روگذر است.
پاییز سوزان درختان اصفهان
تراژدی بحران آب ادامه دارد، نفس درختان شهر به شماره افتاده و دیگر رمقی برای سبز ماندن ندارند.
پلیس فتای اصفهان استخدام می‌کند
رئیس پلیس فتای استان اصفهان خبر داد
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان گفت: مجموعه پلیس فتای اصفهان از طريق برگزاری آزمون ورودی اوليه و ديگر مراحل استخدام و با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی در مقطع افسری استخدام می‌کند.
۶۰ تقاطع‌ بحرانی شهر به UPS مجهز می شود
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری اصفهان:
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به شناسایی ۶۰ نقطه از تقاطع های بحرانی شهر گفت: در نظر داریم تا پایان هفته چند تقاطع مهم و بحرانی شهر که حجم تردد بالا است را به دستگاه UPS مجهز کنیم تا در زمان قطعی برق شاهد گره های ترافیکی نباشیم.
پیامک جرایم رانندگی تا پایان تابستان ارسال می‌شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: طرح ارسال پیامک جرایم رانندگی در اصفهان تا پایان تابستان امسال اجرایی می‌شود.
۸۰ اتوبوس تازه نفس در راه اصفهان
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: هفته آینده ۸۰ دستگاه اتوبوس جدید شامل ۵۰ دستگاه اسکانیا صفر یورور ۴ و ۳۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان اضافه می‌شود.
وقتی موبایل بدون اجازه از شما عکس می‌گیرد
هشدار رئیس پلیس فتای اصفهان:
رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: نصب نرم‌افزارهای غیرضروری بر روی موبایل خطر ورود بدافزارهایی را به گوشی افزایش می‌دهد که حتی بدون اجازه مخاطب از وی عکس می‌گیرد.
برگزاری
مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان گفت: چهلمین برنامه " ایده شو اصفهان" با موضوع مصرف بهینه آب و با محوریت صرفه جویی مصرف آب در حوزه فضای سبز و خدمات شهری روز پنجشنبه ۲۷ تیر در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.
۵۴ محور پیاده مناسب سازی می‌شود
مشاور مناسب سازی شهرداری اصفهان:
مشاور مناسب سازی شهرداری اصفهان با بیان اینکه بودجه مناسب سازی شهر از ۵۰۰ میلیون تومان به چهار میلیارد تومان رسیده است، گفت: در سال جاری ۵۴ محور پیاده، شش بوستان و ۱۳ ساختمان شهرداری مناسب‌سازی می‌شود.
قانون وضعیت املاک واقع در طرح‌های دولتی و شهرداری‌ها
قانون تعیین وضعیت املاک واقع در طرح‌های دولتی و شهرداری‌ها مصوب ۲۹ آبان ۱۳۶۷ است.
رخنه مار در خودروها و منازل شهر اصفهان
سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: بخش زیادی از تماس ها با آتش نشانی اصفهان در هفته های اخیر در خصوص اعلام وجود مار در منازل یا خودروها بوده است.
مخالف تکنولوژی نیستیم اما قانونمند
در گفت وگو با مدیرعامل تاکسیرانی اصفهان مطرح شد
مدیرعامل تاکسیرانی اصفهان می گوید: «اسنپ» و «تپسی» پدیده‌های نوظهور حمل و نقل این روزها به کابوس شب‌های رانندگان تاکسی‌ تبدیل شده است.
ساعت فعالیت اتوبوسرانی اصفهان تغییر کرد
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به درخواست شهروندان همزمان با تغییر ساعات کار ادارات، زمان سرویس دهی اتوبوسرانی از ۶ و ۳۰ صبح به ۵ و ۴۵ دقیقه رسید.