ماموران یگان امداد اصفهان رشوه پیشنهادی را صورت‌جلسه کردند
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اصفهان:
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از صحت عمل دو مامور وظیفه شناس شهرستان اصفهان و رد رشوه چهار میلیون ریالی خبر داد.
کشف ۳۶ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سوداگران مرگ
فرمانده انتظامی سمیرم خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از توقیف یک دستگاه وانت پیکان حامل مواد مخدر در عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.
اجرای یک میلیون و ۴۴۰ هزار مترمربع آسفالت معابر شهری در اصفهان
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان خبر داد
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: سال گذشته با صرف ۲۰۵ هزار تن آسفالت، مساحتی معادل یک میلیون و ۴۴۰ هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهر آسفالت شده است.
شناسایی ۲۰۷ کودک «کار و خیابان» در اصفهان در سال ۹۸
معاون اجتماعی بهزیستی اصفهان خبر داد
معاون اجتماعی بهزیستی اصفهان با اشاره به شناسایی ۲۰۷ کودک کار و خیابان در اصفهان گفت: بنا به شرایط موجود این کودکان از خدمات مشاوره بهره مند و ۲۱ روز در مراکز کودک نگهداری می شوند.
خودروهای با بیش از ۱۰ میلیون ریال جریمه رانندگی توقیف می‌شود
رئیس پلیس راهور استان اصفهان:
رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: خودروی رانندگان با بیش از ۱۰ میلیون ریال جریمه مشمول توقیف می‌شود و پلیس راهور اصفهان موظف به توقیف وسیله نقلیه تا زمان پرداخت جرائم است.
تعداد بیماران حاد کرونا در اصفهان به ۱۳۷ نفر رسید
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون ۶۷۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری شدند که از این میان ۱۳۷ نفر در وضعیت حاد در بخش مراقبتهای ویژه به سر می برند.
کاشان به وضعیت قرمز کرونا رسید
رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان:
رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان گفت:در حال حاضر کاشان در موقعیت قرمز از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار گرفته اما خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار حاد تنفسی در این منطقه فوت نشده است.
تراموا، مترو و حلقه حفاظتی در راه سپاهان‌شهر
شهردار اصفهان خبر داد
شهردار اصفهان گفت: منطقه پنج به دلیل وجود پادگان بزرگ ارتش و تصمیم حاکمیت برای انتقال پادگان‌ها به بیرون از شهر در اراضی جنوب خیابان کمکی ارتش بزرگترین میدان جهان را احداث می‌کند.
ارایه بیش از دو هزار مشاوره به شهروندان در اداره ۱۳۷
کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان طی هفته گذشته دو هزار و ۹۴۴ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به اطلاع رسانی محدودیت‌های ترافیکی و شماره تلفن‌های مناطق مورد نیاز شهروندان را به شهروندان ارائه کردند.
همفکری با معتمدان محلی برای اجرای طرح‌ها و اقدامات در منطقه ۳
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: استفاده از نظرات و همفکری معتمدان محلی به اجرای هر چه بهتر طرح ها و اقدامات همچنین انجام مطلوب تر امور شهرداری کمک می‌کند.
سالانه میلیاردها تومان هزینه می شود تا
نوروزی:
شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرداری اصفهان در طول سه سال توانسته بودجه خود را به ۶ هزار میلیارد تومان برساند ، گفت: ۷۰ درصد این بودجه صرف توسعه عمرانی شهر می‌شود.
خدمات شهری اصفهان ۱,۷۰۰ میلیارد تومان بودجه دارد
برترین‌های حوزه خدمات شهری شهرداری اصفهان با حضور رئیس و اعضای شورای شهر و چند تن از مدیران شهری تجلیل شدند.
تفاهم‌نامه مشترک برای توسعه و حمایت از شهر یادگیرنده
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان از تفاهم نامه مشترک سازمان فاوا شهرداری با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان خبر داد.
ارزیابی و تحلیل انرژی ساختمان‌های شهرداری اصفهان
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان گفت: ارزیابی و تحلیل انرژی ساختمانهای شهرداری اصفهان (حدود ۴۰۰ ساختمان) به عنوان پروژه پژوهشی مساله محور حوزه بهره‌بردار معاونت خدمات شهری شهرداری است که در دانشگاه اصفهان مورد پژوهش قرار گرفت.
اجرای ۳ پروژه بزرگ سازمان پسماند اصفهان
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان پیشرفت سازمان مدیریت پسماند را در گروی هم‌افزایی دانست و گفت: سه پروژه بزرگ سازمان شامل پیرولیز، هاضم بی‌هوازی و زباله سوز بیمارستانی است که فازهای تحقیقاتی و مطالعاتی فراوانی را طی کرده و برخی از آن به مرحله اجرای پایلوت رسیده است.