انتقال و بهره‌برداری عملیاتی از مرکز داده شهرداری اصفهان
ارباب شیرانی خبر داد
سرپرست سازمان فاوا شهرداری اصفهان از انتقال و بهره برداری عملیاتی از مرکز داده شهرداری خبر داد و گفت: مرکز داده با برقراری و مدیریت ارتباطات زیرساخت ساختمان‌های شهرداری، در حال ارائه سرویس عملیاتی به سامانه‌های مجموعه شهرداری اصفهان است. به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان، با تلاش شبانه روزی مدیران، کارشناسان و کارکنان این سازمان در کمتر از ۷۲ ساعت، سایت موقت مرکز داده شهرداری اصفهان به سایت اصلی منتقل و کلیه سامانه‌ها و خدمات الکترونیکی شهرداری برقرار شد.
خودروهای پلیس هم برگه معاینه فنی دریافت می‌کنند
رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: همه خودروها باید دارای معاینه فنی باشند و چنان‌چه خودرو دودزایی وجود داشت با آن برخورد می‌شود.
خودروهای شهرداری اصفهان معاینه فنی می گیرند
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان از معاینه وسائل نقلیه مختلف شهرداری برای نخستین بار در اصفهان خبر داد و گفت: امروز بخشنامه‌ای به همه دستگاه‌های زیرمجموعه شهرداری و سایر نهادها ابلاغ می‌شود تا معاینه فنی را جدی بگیرند.
جلوگیری از هدررفت آب با زه‌کشی معابر شهری
یک کارشناس پیشنهاد داد
یک کارشناس عمران با بیان اینکه "زه‌کشی معابر شهری" راه نجات زمین از فرونشست و جلوگیری از هدررفت آب است، گفت: لازم است معابر شهر زه‌کشی شود تا از هدر رفت آب در زمان بارش جلوگیری کنیم.
ساماندهی متکدیان همکاری ۱۳ ارگان را می‌طلبد
محمدحسینی:
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از ساماندهی متکدیان در سطح شهر اصفهان خبر داد و گفت: خوشبختانه طی طرحی که از سال گذشته برای نخستین بار در اصفهان اجرا شد، اکنون شاهد تعداد بسیار اندکی متکدی در سطح شهر هستیم.
ثبت ۷ هزار ایده در سامانه خلاقیت و فناوریهای نوین شهرداری اصفهان
مدیر خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان:
مدیر خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان گفت: هفت هزار ایده در سامانه خلاقیت وفناوریهای نوین شهرداری اصفهان از سال ۸۶ ثبت شد .
گام بلند شهرداری اصفهان برای رسیدن به هوای پاک
شهردار اصفهان در صفحه توئیتر خود نوشت: شهرداری اصفهان برای داشتن هوای پاک معاینه فنی را از خودرو های خود آغاز کرد.
بالغ بر ۱۷۷ میلیارد ریال پروژه در منطقه ۱۲ به بهره برداری می‌رسد
مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان گفت: پروژه‌های عمرانی و خدماتی منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با اعتبار ۱۷۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال آماده بهره برداری است.
ویژه برنامه‌های مرکز تخصصی خانواده شهرداری اصفهان
مدیر مرکز تخصصی خانواده شهرداری اصفهان از آغاز به کار فاز دوم جشنواره "ازدواج خوب" در فرهنگسرای خانواده شهرداری خبر داد و گفت: فاز اول این جشنواره در تیرماه امسال همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) فعال شد.
۷جرم در پرونده قاتل ملیکای ۵ ساله
رئیس کل دادگستری استان اصفهان:
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: متهم قتل ملیکای ۵ساله روز گذشته با اتهاماتی از جمله قتل عمد طفل، کودک‌آزاری، حبس غیرقانونی مقتوله، خواهر و برادرش، آدم‌ربایی و ضرب و جرح عمدی محاکمه شد.
عملیات اجرایی قطار شهری اصفهان - شاهین شهر آغاز می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی پروژه قطار شهری اصفهان- شاهین‌شهر با اتکای به بخش خصوصی ظرف یک ماه آینده خبر داد.
سرطانی به جان اصفهان!
بعد از آلودگی هوا و کمبود آب در ماه‌های اخیر، موضوع "فرونشست زمین" بحرانی است که این روزها اخبار مربوط به آن را زیاد می شنویم، پدیده‌ای که در پی تخلیه آبخوان‌ها در بیشتر استان‌های کشور از جمله فارس، همدان، کرمان، خراسان، سمنان و اصفهان باید خطر جدی محسوب شود.
ساختمان‌های ناتمام رها شده شهر ساماندهی می‌شود
محمدحسینی:
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از شناسایی ۷۳۰ ساختمان نیمه‌ساز رها شده در شهر اصفهان خبر داد و گفت: ورود به موضوع ساماندهی ساختمان‌های نیمه‌ساخت رها شده شهر برای نخستین بار در کشور از سوی شهرداری اصفهان در حال انجام است.
کمبود شدید سرویس‌های بهداشتی در مناطق ۵ تا ۱۳ اصفهان
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: علاوه معضل غیرقابل تحمل بودن نظافت محیط در در سرویس های بهداشتی با کمبود شدید سرویس های بهداشتی منطقه ۵ تا منطقه ۱۳ نیز مواجه هستیم.
نصب مانیتورهای اطلاع‌رسانی در ایستگاه‌های قطار شهری
فاتحی خبر داد
مدیرعامل شرکت مترو اصفهان گفت: تابلوهای اعلام سرفاصله در تمام ایستگاه های قطار شهری راه‌اندازی نشده است اما مانیتورهای اطلاع‌رسانی نصب شده است تا در آینده نزدیک زمان رسیدن قطارها و زمان ترک ایستگاه را به مسافران اطلاع دهد.