شهردار اصفهان از اسکان ۵۷ هزار مسافر در دو شب گذشته در این کلان شهر خبر داد و گفت: طی دو شب گذشته تا اول فروردین بیش از ۹۲ هزار مسافر در شهر اصفهان اسکان داده شده است.
استاندار اصفهان گفت: ۳۰ پایگاه امنیت نوروزی در اصفهان مستقر شد که این تعداد باید گسترش یابد و حتی می‌تواند به پایگاه‌های دائمی تبدیل شود.
محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز در راه‌های اصفهان
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی برای تردد خودروهای سنگین در طول ایام نوروز خبر داد.
برگزاری مراسم تحویل سال نو در باغ های فدک و غدیر
مسوول کمیته فرهنگی و تفریحی ستاد تسهیلات سفر شهرداری اصفهان گفت: در باغ های غدیر و فدک برنامه های متنوعی برای ساعات تحویل سال ۹۷ در نظر گرفته شده است.
مسافران با شماره گیری ۱۴۱ از وضعیت راه‌ها مطلع شوند
رئیس مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل جاده ای اصفهان:
رئیس مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: مسافران با شماره گیری ۱۴۱ از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.
حمام
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان:
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: حمام تاریخی رهنان با معماری بی‌نظیر به عنوان حمام صلح جهانی در سال آینده احیا می‌شود.
فعالیت ۲۴ ساعته سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ در ایام نوروز
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان از فعالیت سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ در ایام نوروز در سه شیفت و به منظور پاسخگویی سریع و رفع مشکلات شهروندان و مسافران خبر داد.
کمپینگ باغ فدک از امروز پذیرای مسافران نوروزی است
مسئول کمیته اسکان و اصناف ستاد تسهیلات سفر شهرداری اصفهان با بیان اینکه چادر زدن در تمامی پارک ها و بوستان های شهر اصفهان به جز باغ فدک ممنوع است، گفت: این کمپینگ از ساعت ۱۵ امروز ۲۸ اسفندماه ۹۶ پذیرای گردشگران خواهد بود.
پل‌های تاریخی نصف‌جهان نشانه تمدن در قلب ایران
وجود رودخانه زاینده‌رود بر بستر شهر تاریخی اصفهان سبب شد تا پل‌های بسیاری در این شهر ساخته شود، پل‌هایی که از دوران تاریخی بسیار دور در شهر اصفهان قرار گرفتند.
بازدید از موزه تنوع زیستی حفاظت محیط زیست اصفهان رایگان است
در تعطیلات نوروزی؛
بازدید از موزه تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در تعطیلات نوروزی برای گردشگران و شهروندان رایگان است.
مشکل اصلی
روزگاری‌است مهد تمدن نام دارد، اصفهان، شهر آب و آیینه، اما حالا بحران آب، شهر را تهدید می‌کند؛ آنهم در روزگاری که هم از شاهرگ حیاتی‌اش سخن به میان می‌آید و هم از تمدنش؛ گوشه گوشه اصفهان سخن می‌گوید، کافیست گوش بسپاری تا از درد دل این سرزمین باخبر شوی؛ آب، آب، آب.
قبر رایگان برای اموات به صورت سفارشی تخصیص می‌یابد
مدیرعامل سازمان آرامستان‌ شهرداری اصفهان:
مدیرعامل سازمان آرامستان‌ شهرداری اصفهان گفت: قبر رایگان برای امواتی که سفارشی باشند، اختصاص می‌یابد.
تردد شهروندان اصفهانی با مترو به ۱۰۰ هزار نفر افزایش پیدا می‌کند
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: امروز ۳۰ هزار نفر از متروی اصفهان استفاده می‌کنند و امیدواریم تا سال آینده میزان تردد شهروندان توسط مترو به ۱۰۰ هزار نفر افزایش پیدا کند.
ناوگان آتش نشانی اصفهان باید نوسازی شود
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اصفهان:
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اصفهان گفت: ناوگان حمل و نقل آتش نشانی اصفهان فرسوده است و باید ماشین آلات تخصصی آن بروز شود.
ساخت خطوط دوم و سوم متروی اصفهان وارد فاز اجرایی شد
رئیس شورای شهر اصفهان:
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خط یک متروی اصفهان با تلاش بسیار به شکل کامل به نتیجه رسید و ساخت خط دوم وسوم نیز وارد فاز اجرایی شده است.