ساماندهی جمعیت پیشگامان توسعه و عدالت سازمان جوانان هلال احمر در ۱۰۰ محله تهران
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از ساماندهی جمعیت پیشگامان توسعه و عدالت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ۱۰۰ محله تهران تا پایان سال خبر داد.
فعالیت ۱۵۰۰ باشگاه سلامت اجتماعی نوجوانان در کشور
مدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از فعالیت ۱۵۰۰ باشگاه سلامت اجتماعی نوجوانان در سطح کشور خبر داد.
او غرق در تمنای دل و صفای حرم بود که صدایی، سکوت مناجاتش را در هم شکست و لاله بر جای گذاشت؛ صدای تیربار دشمن بود بیخ گوش زائران و خدام، تیری که بر قلب ما نشانه رفت و ملتی را داغدار کرد، اصلا پژواک صدای تیربار و شیون زاور به دقیقه نرسیده، نسخه شهادت شد و مسیر بهشت، از مادر جوان تا نخبه ایرانی و پدری دلسوز همگی بغل به بغل احمدبن موسی(ع) غرقه در خون چشم بستند و شهید شدند.
آیا گذشت نزدیک به دو دهه از آغاز طرح ایجاد گرمخانه کافی نیست که به ما بگوید در کجای مسیر قرار داریم و چقدر تا اهداف از پیش مشخص شده طرح باقیمانده است؟
طرح
مدیر کل استاندارد استان همدان گفت: در راستای حفظ سلامت و ایمنی مصرف‌کنندگان و به منظور کنترل کیفیت کالاهای عرضه شده با علامت استاندارد در سطح بازار استان، طرح طاها(نظارت بر محصولات مشمول مقررات استاندارد اجباری عرضه شده در بازار) از مراکز عرضه و فروش در حال انجام است.
یادواره شهدای غواص عملیات کربلای ۴ در همدان برگزار می شود
به همت جمعی از رزمندگان همدانی عملیات کربلای چهار، مراسم یادواره شهدای غواص استان در این عملیات برگزار می‌شود.
اولین خانه امید در شهرستان رزن ساخته میشود
نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: تا به امروز هر دو شهرستان رزن و درگزین از وجود خانه امید بی بهره بودند که البته بعد از همدان اولین خانه امید در شهرستان رزن تأسیس می‌شود.
فعالیت ۲ واحد پرورش بلدرچین در استان همدان
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از فعالیت دو واحد پرورش بلدرچین دارای پروانه در سطح استان خبر داد.
کتاب  ارمغانی شگفت انگیز
کتاب، کالای فرهنگی و اثرگذاری است که همچنان در هزاره سوم، ارمغانی شگفت‌انگیز به شمار می‌رود. کتابخوانی در واقع معیاری برای شناخت فرهنگ عامه است. هر اندازه ملتی کتابخوان باشند، می‌توان نرخ سواد، رواج فرهنگ علم ورزی، اقتصاد دانش‌بنیان و رونق صنعت نشر و انتشارات آن جامعه را دریافت.
حمایت همه جانبه از تیم فوتبال شهرداری همدان
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: انتظار حمایت از سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی از تیم فوتبال شهرداری همدان را داریم.
میزان حریق در استان همدان کاهش چشمگیری داشته است
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: امسال میزان حریق و آتش سوزی عرصه‌های منابع طبیعی استان از کاهش چشمگیری برخوردار بوده و میزان محسوس کاهش این حریق‌ها درصد پذیر نیست.
تخریب های زنجیره ای اثار ملی در همدان
مدیر کل ثبت و حریم آثار ملی با اعلام هشدار درباره ادامه تخریب‌های اخیر رخ‌داده در همدان می‌گوید:‌ انتظار می‌رود مدیریت شهری همدان و مقامات اجرایی و قضایی استان همدان با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان در حفاظت از پلاک‌های باارزش تاریخی و فرهنگی همدان اهتمام ویژه داشته باشند.
۲ پارک محله‌ای در همدان آماده بهره برداری است
شهردار منطقه یک همدان از احداث بوستان‌های(پارک) محله‌ای «قهرمان و کمال آباد» در این منطقه از شهر خبر داد و گفت: این ۲ بوستان با ۱۷ هزار و ۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۷۰ میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره برداری شده‌اند.
برگزاری همایش دوچرخه‌سواری در بهار با حضور بیش از ۱۰۰ دوچرخه‌سوار
هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس:
همایش دوچرخه‌سواری با حضور بیش از ۱۰۰ دوچرخه‌سوار به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهر بهار برگزار شد.
برخورد قاطع پلیس با اوباش در همدان
جانشین پلیس استان همدان مطرح کرد
جانشین فرماندهی انتظامی همدان گفت:پلیس استان همدان اجازه نا امنی به اراذل و اوباش را نخواهد داد.