توزیع پمپ‌های گندزدایی بین تاکسی‌های همدانی
مدیر تاکسیرانی حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان از اقدام به تجهیز ناوگان تاکسیرانی به کارت‌خوان برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.
پاک‌سازی معابر شهر برای استقبال از بهار
معاون خدمات شهری شهردار همدان گفت: در طرح استقبال از بهار که از ١٥ اسفند تا ١٥ فروردین ۹۹ است، طرح پاک سازی معابر شهر از ۱۷ تا ۲۲ اسفند با هدف رسیدگی ویژه به وضعیت نظافت شهر همدان برای استقبال از بهار اجرا می‌شود.
پذیرای مسافران و میهمانان نوروزی نخواهیم بود
شهردار همدان:
شهردار همدان با بیان اینکه در نوروز 99 به منظور تأمین سلامت عمومی جامعه، پذیرای مسافران و میهمانان نوروزی نخواهیم بود، گفت: البته برای فضاسازی شهری طبق رسم هر ساله برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.
همدان از پذیرش مسافران نوروزی معذور است
استاندار همدان:
استاندار همدان گفت: به منظور حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا در ایام نوروز از پذیرش مسافر و گردشگر در استان همدان معذوریم.
توزیع نهال رایگان بین شهروندان همدانی
معاون خدمات شهری شهردار همدان از توزیع رایگان بذر درخت افرا و نهال در "پارک مردم" این کلانشهر خبر داد.
دستگیری ۱۵ توزیع کننده مواد مخدر و‬ کشف هروئین و شیشه در ملایر
فرمانده انتظامی ملایر عنوان کرد
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۱۱۴ گرم هروئین و شیشه و دستگیری ۱۵ توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
نصب سازه‌های موقت تبلیغاتی در ۱۲۰ نقطه شهر همدان
معاون خدمات شهری شهردار همدان از آماده سازی و نصب سازه‌های موقت تبلیغاتی در ۱۲۰ نقطه شهر، در فضایی معادل پنج هزار مترمربع خبرداد.
۶۲ درصد متقاضیان «مسکن ملی» در کرمانشاه واجد شرایط بودند
معاون اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه:
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: ۶۲ درصد متقاضیان «مسکن ملی» در استان واجد شرایط بودند.
دومین جشنواره مجسمه‌های برفی در کرمانشاه برگزار شد
رئیس اداره گردشگری شهرداری کرمانشاه گفت: در دومین جشنواره مجسمه‌های برفی بیش از ۳۰ آدم برفی توسط مردم دوستدار هنر کرمانشاه ساخته شد.
مشکلات اقتصادی اجازه کیفی سازی حمل و نقل عمومی را نمی‌دهد
شهردار همدان:
شهردار همدان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور تاکنون اجازه نداده سیستم حمل و نقل به خوبی کیفی سازی و نوسازی شود، گفت: توجه به حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا یک اقدام سیستمی است.
اجرای ۷۰ عنوان برنامه شهری به مناسب دهه فجر در همدان
شهردار همدان گفت: به مناسبت گرامی‌داشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرداری همدان بیش از ۷۰ عنوان برنامه با عنوان "ما انقلابی می‌مانیم" تدارک دیده است.
مدارس شهر همدان در دو نوبت صبح و بعدازظهر فردا سه‌شنبه تعطیل شد
به مناسبت شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی و برگزاری اجتماع بزرگ مردم همدان، تمامی مدارس شهر همدان در دو نوبت صبح و بعدازظهر فردا سه شنبه تعطیل شد.
ابراز امیدواری استاندار کرمانشاه برای افتتاح باغ موزه دفاع مقدس تا ۱۴۰۰
کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم پروژه باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سوم خرداد ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.
وضعیت بحرانی فروچاله های همدان
رئیس سازمان مدیریت بحران اعلام کرد
همدان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با وجود بارندگی ها فروچاله های همدان ترمیم نمی شود و این وضعیت هم خود بیانگر تغییر اقلیم در کشور بوده و در وضعیت بحرانی قرار دارد.
کشف ۱۰ کیلوگرم هروئین و دستگیری ۳ قاچاقچی در ملایر
فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۰ کیلوگرم هروئین با لفافه و دستگیری ۳ قاچاقچی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ملایر خبر داد.