۲ پیشنهاد تشویقی برای رانندگان سرویس مدرسه
معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در مورد وضعیت ساماندهی سرویس مدارس در آستانه مهر ماه توضیحاتی ارائه کرد.
ثبت نام کتب درسی تا ۱۰ شهریور ماه تمدید شد
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد: با توجه به درخواست آموزش وپرورش استان‌ها، مناطق و اولیاء برخی از دانش آموزان، ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه از تاریخ ۲۲ مرداد تا ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۱ تمدید شد.
تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس
وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر دانش آموزی از ثبت نام جامانده باشد ثبت نام وی مشکلی ندارد؛ اما اولیا سعی کنند ثبت‌نام را سریع‌تر انجام دهند.
فرصت مجدد برای ثبت نام دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی – کاربردی
معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از فرصت مجدد برای متقاضیان دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی – کاربردی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام در پذيرش دوره‌های مذكور نشدند، خبر داد.
شهریه ثابت مدارس غیردولتی اعلام شد
رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: حداقل شهریه ثابت مدارس غیردولتی ۴ میلیون و حداکثر شهریه ۳۵ میلیون و ۶۰۰ تومان مشخص شده است.
سوابق تحصیلی در کنکور ۱۴۰۲ اعمال نمی‌شود
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰:
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ گفت: سوابق تحصیلی در کنکور ۱۴۰۲ اعمال نمی‌شود.
مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد تمدید شد
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ تا روز دوشنبه ۶ تیر ماه خبر داد.
توزیع کارت آزمون سراسری ۱۴۰۱ آغاز شد
کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به همراه راهنمای شرکت در آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
تمدید ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان
به گفته معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه به مدت ۱۰ روز از ۲۱ تا ۳۱ خردادماه تمدید شده است.
رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی آغاز شد
آزمون کارشناسی ارشد گروه پرشکی در نوبت صبح و عصر امروز و فردا برگزار می‌شود.
تمامی مدارس استان تهران فردا تعطیل است
معاون استاندار تهران خبر داد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی تمامی مدارس استان تهران در تمامی مقاطع برای فردا سه‌شنبه (سوم خردادماه) خبر داد.
حمایت بنیاد برکت از ۶۰ هزار دانش‌آموز بازمانده از تحصیل
مدیرعامل بنیاد برکت از حمایت این بنیاد از دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: تا به امروز ۶۰ هزار دانش‌آموز که مجبور به ترک تحصیل شده بودند، دوباره به مدارس خود بازگشته و درس خواندن را از سر گرفته‌اند.
اولین روز رقابت داوطلبان ارشد آغاز شد
اولین روز رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای کسب صندلی‌های ارشد از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شد.
تعطیلی همه مدارس استان تهران در روز چهارشنبه
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در همه مقاطع برای فردا چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه خبر داد.
مدارس برکت تا پایان سال به ۲ هزار مدرسه می‌رسد
تعداد مدارس افتتاح و تکمیل شده بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تا پایان سال جاری به ۲ هزار مدرسه می‎رسد.