هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری اینترنتی به بهانه ماه رمضان
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتای فراجا نسبت به کلاهبرداری از شهروندان به بهانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در پوشش تخفیف، بسته اینترنت، کمک به نیازمندان و ... هشدار داد.
پویش جمع آوری کتاب‌های کنکور در تهران اجرا شد
رئیس اداره توانمند سازی و مشارکت های محیط زیستی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از جمع آوری بیش از ۱۳۶۴ جلد کتاب کمک آموزشی کنکور همزمان با اجرای پویش جمع آوری کتاب های کنکوری خبر داد.
انتشار چهلمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری
چهلمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری (پاییز۱۴۰1 ) منتشر شد .
تعطیلی ادارات،مدارس و دانشگاه‌های استان تهران در روزشنبه
معاون استاندار تهران با تاکید بر کاهش مصرف گاز اعلام کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران از تعطیلی ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس استان تهران در روز شنبه خبر داد و گفت که تنها امتحانات نهایی پایه دوازدهم برگزار می‌شود. همچنین ساعت کار شعب بانک‌ها نیز در این روز تغییر کرده و دستگاه‌های امدادی، درمانی و خدمات رسان نیز تعطیل نیستند.
فعالیت مدارس و دانشگاه‌های تهران از فردا حضوری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: فعالیت مدارس و دانشگاه‌های تهران از فردا حضوری است.
غیرحضوری شدن دانشگاه‌ها و مدارس برای فردا و پس فردا
دانشگاه‌ها و مدارس در تمامی مقاطع برای فردا و پس فردا به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند غیر حضوری شدند، همچنین کارمندان حساس نیز می‌توانند از ظرفیت دورکاری بهره بگیرند.
مدارس تهران دوشنبه و سه شنبه هم غیرحضوری شد
معاون استاندار تهران از «غیر حضوری» شدن مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه برای دوشنبه و سه شنبه ۲۱ و ۲۲ آذر ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه،پردیس، دماوند و شهر رودهن خبر داد.
آغاز ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از امروز
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره‌های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته مهر ماه ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز می‌شود.
با ابلاغ ماده واحده تکمیل و اصلاح موادی از سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی(پس از پایان متوسطه)" از سوی رئیس شورای انقلاب فرهنگی، سهم نمره سابقه تحصیلی برای سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در رشته‌های پرمتقاضی در سال‌های آتی اعلام شد.
بهترین بستر برای فرهنگ سازی سرمایه گذاری روی دانش آموزان است
وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری:
وزیر آموزش و پرورش گفت: شهرداری تهران کارهای بسیار خوبی را در حوزه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری، هنری و فرهنگی انجام داده و با پرداختن به مسائلی مانند ورزش و یادمان شهدا در مدارس بابی را گشوده که گسترش این اقدامات نیازمند انعقاد قرارداد و تفاهم نامه‌هایی فی مابین شهرداری و آموزش و پرورش است.
آغاز بکار حضوری مدارس در سال جدید
درچهاردهمین روز سال ۱۴۰۱ مدارس کل کشور ادامه سال تحصیلی را حضوری کردند.
انتشار سی و هفتمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی  اقتصاد و مدیریت شهری
سی و هفتمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری (زمستان ۱۴۰۰ ) منتشر شد .
برگزاری اولین مسابقه استعدادیابی دانش آموزان در ساخت بازی موبایل و رایانه
اولین مسابقه بازی نویسی دانش آموزی در تهران با هدف استعدادیابی و کار جمعی در رده سنی نوجوان در کارخانه نوآوری تهران با حضور مدیران و حامیان مادی و معنوی این مسابقه برگزار شد.
مشکل باقی‌ماندن آنتی‌بیوتیک در گوشت پرندگان چقدر جدی است؟
پژوهشگران با انجام یک مطالعه عنوان کردند که شیوع باقی‌مانده آنتی‌بیوتیک در گوشت طیور در ایران بالا است و بیشترین میزان آنتی‌بیوتیک در کبد و کم‌ترین میزان آن در عضله ران شناسایی شده است.
برای توسعه فناوری به سلول‌های کشت ایده نیاز داریم
مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با تاکید بر ضرورت حضور جوانان در عرصه های ایده پردازی گفت: تحولات فناورانه به سرعت در حال انجام است و اگر از آن غافل شویم عقب می مانیم و باید در این مسیر جوانان را وارد عرصه های ایده پردازی کنیم.