مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۵۸۱ هزار و ۳۴۰ نفر در آزمون ورودی کنکور سراسری ۹۹ ثبت نام کردند.
حمایت بنیاد مستضعفان از شرکت های دانش بنیان
مدیرعامل مؤسسه دانشمند با اشاره به همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان با بنیاد مستضعفان گفت: از دانش، نوآوری و فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، استفاده و از آنها حمایت می‌کنیم.
کارخانه تولید آنزیم‌های بیوتکنولوژی غذایی و دامی کشور امروز(یکشنبه) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون علمی رئیس جمهوری در صفادشت کرج افتتاح شد.
«مریخ‌نورد» ناسا در سیاره سرخ گرفتار شد
براساس تازه‌ترین اخبار منتشر شده، تنها مریخ‌نورد فعال در سیاره سرخ به علت نقص در عملکرد نرم‌افزار، دچار مشکل شده و قادر به ادامه فعالیت نیست.
ترکیه دروازه صادرات محصولات دانش‌بنیان ایرانی است
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری ترکیه را دروازه صادرات شرکت‌های ایرانی دانست و بر لزوم تقویت همکاری ایران و ترکیه در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد.
سنجش میزان تب مسافران سد بزرگ پیش روی کرونا
تمامی فرودگاه‌های جهان به منظور جلوگیری از انتشار ویروس جدید و خطرناک چینی به سنجش میزان تب مسافران در پروازهای ورودی اقدام می‌کنند.
ایران منسوجات نانو به اروپا صادر می‌کند
یک شرکت دانش‌بنیان فعال در عرصه تولید محصولات نانو اقدام به صادرات منسوجات نانو به اروپا کرده است.
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: برای داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ نشده‌اند، ترتیبی داده شده که از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸ بتوانند ثبت‌نام کنند.
دانشگاه‌های تهران فردا تعطیل نیستند
استاندار تهران گفت: فردا دانشگاه‌های تهران فعال خواهند بود و به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تا ۳۰ دی ادامه دارد
تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۳۰ دی ماه ادامه دارد.
تحقیق کنگره آمریکا از گوگل در مورد جمع آوری سوابق پزشکی افراد
تلاش مخفیانه گوگل برای جمع آوری سوابق پزشکی میلیون ها آمریکایی که به نقض حریم شخصی و امنیت آنها انجامیده، با واکنش کنگره این کشور مواجه شده است.
جزییات تکمیل ظرفیت پذیرش ترم دوم دانشگاه‌ها در مقاطع مختلف اعلام شد
امکان انتخاب رشته و ورود به دانشگاه‌ها در آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه‌ای، جامع علمی-کاربردی و آزمون سراسری برای سال ۹۸ فراهم شد.
کمبود ۱۰۸ هزار معلم در مدارس کشور
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کمبود ۱۰۸ هزار معلم در مدارس کشور در سال تحصیلی جدید، گفت: با تدابیر اتخاذ شده در روزهای آینده این مشکل برطرف خواهد شد.
امضای تفاهم‌نامه 9 میلیون دلاری ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی
تفاهم‌نامه همکاری فناورانه در راستای حمایت از تولید داخلی در حوزه‌های انرژی، دامداری و کشاورزی بین ستاد اجرایی فرمان امام و جهاد دانشگاهی امضا شد.
امروز،پایان مهلت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه‌ها
مهلت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ماه ۹۸، امروز شنبه ۶ مهر ۹۸ به اتمام می‌رسد.