با تولید توپ‌های هوشمند فوتبال، یادگیری درست این بازی جذاب راحت‌تر شده است، فناوری واقعیت افزوده و یک برنامه تلفن همراه هم در کنار این توپ‌ها عرضه می‌شود.
آقازادگی پدیده‌ای است معطوف به نمایش. هر چقدر خود «آقا»‌ها در ساختار سیاسی و اقتصادی تمایل به در چشم نبودن و حتی بعضا پنهان‌کاری دارند، آقازاده‌ها تمایل به شوآف و نمایش خود دارند.
فروش هر گونه مشروبات الکلی در «عشق‌آباد» پایتخت کشور ترکمنستان به منظور حفظ نظم در زمان بازی‌های آسیایی ممنوع شد.
هکرها با ارسال پیامک‌های فریبنده برای کاربران گوشی‌‌های آیفون در تلاش هستند تا شناسه‌های اختصاصی اپل آی دی آنها را سرقت کنند.
نخستین هتل شبیه زندان در شهر بانکوک تایلند در حالی افتتاح شد که به گفته مدیران آن، این هتل توانسته است مسافرانی دائمی نیز جذب کند.
زناني كه قرار بود وزير شوند
«خيلي دلم مي‌خواست حداقل سه وزير زن داشته باشيم و گزينه‌هاي آن نيز انتخاب شده بود اما نشد». اين بخشي از صحبت حسن روحاني در روز معرفي اعضاي کابينه دولت جديدش به مجلس بود.
چه عواملی کمتر شدن شتاب توسعه در ایران در مقایسه با کشورهایی نظیر کره‌جنوبی را به همراه داشته است؟ پاسخ به این سوال را در الگوی برنامه‌ریزی این کشور که دارای نمره قبولی در کارنامه توسعه‌اش است، می‌توان جست‌وجو کرد. کره جنوبی در حالی روند توسعه را همزمان با ایران شروع کرد که در حال حاضر با رشد اقتصادی بالا، جزو 20کشور قدرتمند اقتصادی جهان است. مرور تجربه این کشور نشان می‌دهد که مهم‌ترین اصل در برنامه‌های توسعه کره‌جنوبی، انتخاب صنایع اولویت‌دار و تخصیص منابع کمیاب به این صنایع بوده است.
این سوال حتما برای شما هم هم همواره مطرح بوده که پشه‌ها صبح‌ها کجا می روند که شب‌ها فقط دست به اذیت و بیدار کردن آدم از خواب می‌زنند!
جشنواره هندوانه ای در قاب تصویر
جشنواره هندوانه در شهرستان دانجای، مکان مشهور هندوانه محلی برگزار شد.
راز حضور مدل 28 ساله در دفتر ترامپ! + عکس
مدیر موقت جدید دفتر ارتباطات رئیس جمهوری آمریکا سابقا مدل بوده و ۲۸ ساله است. هوپ هیکس، که به تازگی پا به عرصه سیاست گذاشته، یکی از مهم‌ترین مشاوران دونالد ترامپ است.
کویر دیدنی شهداد با كلوت ها و سازه‌های عظیم شنی كه تاكنون دلیل علمی مشخصی برای پدید آمدنشان از سوی دانشمندان و محققان ارائه نشده است، یکی از جذاب ترین نقاط کویری دنیاست که گردشگران خارجی خوب قدر آن را می دانند! شاید كمتر كسی در ذهن خود تصور كند كه كویر خشك و گسترده لوت در استان كرمان مجموعه ای از شگفتی هایی است كه هر گردشگری آرزوی دیدن آن را دارد.
نگرانی جدید بعد از برنامه ماه‌عسل در بیمارستان‌ها
روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: از یک مچ‌بند شروع می‌شود. نوزادی از شکم مادرش خارج می‌شود و به دنیا می‌آید، مچ‌بندی به دستش می‌بندند، مچ‌بند باز می‌شود و پرستاری به اشتباه به دست نوزادی دیگر می‌بندد.
توپ هوشمندی که مربی شماست
به تازگی توپ هوشمندی ساخته شده که دارای یک اپلیکیشن مخصوص است. این اپلیکیشن علاوه بر ارائه تمرین به کاربر، عملکرد او را درجه بندی می کند.
تاریخ فوتبال ایران به سرقت رفت!
سارقان، با دستبرد به یک خانه در منطقه قیطریه، همه اطلاعات تاریخی یکی از مشهورترین کارشناسان فوتبال ایران را به سرقت بردند.
رواج
اين روزها مردم تصوير حضور مهران مديري در مشهد را با محافظ و اسكورت نگاه مي‌كنند و آن را با عبور و مرور ساده دولتمردان برخي كشورهاي خارجي مقايسه مي‌كنند و در نهايت به جوگير بودن برخي از ما در مواجهه با هنرمندان مي‌خندند!