فرانکفورت؛ شهر «ترین»‌ها + عکس
فرانکفورت یک میلیون نفر هم جمعیت ندارد اما علاوه بر قرار گرفتن پس از شهرهای مهم دیگر آلمان، برلین، هامبورگ، مونیخ و کلن، با خصوصیات جغرافیایی و اقتصادی خود، بسیاری از «ترین»های این کشور مهم اتحادیه‌ی اروپا را به خود اختصاص داده است.
پیش‌بینی پرویز پرستویی برای ۵۰ سال بعد
با نزدیک شدن به لحظه سال تحویل، پرویز پرستویی در تازه‌ترین پست اینستاگرامش از ۵۰ سال آینده گفت.
پایتخت اتریش، بهترین شهر از نظر کیفیت زندگی است. شرکت "مرسر" که بزرگ ترین مرکز خصوصی جمع آوری اطلاعات آماری دنیا است، در گزارش سالانه خود پس از وین، زوریخ سوئیس را با کیفیت ترین شهر برای زندگی نامید.
چگونه از بازجویی نوروزی جان سالم به در ببریم؟
اگر شماهم از آن دسته افرادی هستید که در ایام نوروز با سوالات زیادی روبرو می‌شوید و نمی‌دانید چه جوابی به آنها بدهید این گزارش را بخوانید.
آیا پروین اعتصامی به قتل رسیده است؟
پرسش‌های متعددی درباره زندگی پروین اعتصامی و دیدگاه او به مسائل اجتماعی و سیاسی وجود دارد؛ از جمله اینکه آیا او به دلیل حصبه درگذشته است یا قتل؟
سیب زمینی به مریخ می رود
دانشمندان مشغول انجام آزمایش هایی برای بررسی احتمال کشت سیب زمینی در شرایط جوی مریخ هستند.
مهم‌ترین دیوارهای جداکننده آدم‌های دنیا+عکس
زمان زیادی از دستور جنجالی رییس‌جمهور تازه و خاص آمریکا دونالد ترامپ برای کشیدن دیوار بین مکزیک و آمریکا به منظور مقابله با موج مهاجرت‌های غیرقانونی نمی‌گذرد اما این دیوار که البته از گذشته به شکل ناقص‌تری هم وجود داشته تنها حائل میان ملت‌ها نیست چراکه دیوارهای زیادی در جهان هستند که به دلایل گوناگون بنا شده‌اند.
ویروس کشی تلفن همراه چگونه؟
وقتی تلفن همراهتان کند می‌شود و یا به خوبی کار نمی کند شاید اولین نکته ای که به ذهنتان برسد این باشد که آلوده به ویروس شده حال 2 راهکار ساده برای جلوگیری از آسیب رساندن ویروس ها به گوشی های هوشمند وجود دارد.
یک جوان انگلیسی پنج سالی می‌شود که همه زندگی‌اش را که دوربین و دوچرخه‌اش است، برداشته و راه افتاده تا بتواند دور کره زمین را با دوچرخه‌اش بچرخد و با آدم‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا شود.
اقدام مجری شبکه آمریکایی «سی‌ان‌ان» در خوردن مغز پخته انسان در یک برنامه تلویزیونی، انتقادات شدیدی را به‌دنبال داشته است.
فدراسیون فوتبال پس از رایزنی‌های فراوان بالاخره در آستانه امضای قراردادی با شرکت پوشاک ورزشی آدیداس است که با این اتفاق پوشاک این برند آلمانی را با کمترین قیمت در اختیار خواهد داشت.
عامل شکست کارآفرینان موفق چیست؟
یک مشاور کارآفرینی به جزئیات عوامل شکست کارآفرینان موفق پرداخت.
از هر 10 ایرانی 6 نفر عضو شبکه‌های اجتماعی
در نتایج نظر سنجی مشخص شد
نتایج نظر سنجی ایسپا نشان می‌دهد که از هر 10 ایرانی شش نفر در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند و شبکه تلگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار دارد و بیشترین افراد عضو نیز از میان افراد تحصیل‌کرده دانشگاهی هستند.
مسافران نوروزی که قصد اسکان در هتل را دارند، در صورت مشاهده این علایم در هر هتلی بهتر است از اجاره آن صرف نظر کنند.
تکذیب فعال شدن دوباره آتشفشان دماوند
فعال شدن دوباره آتشفشان دماوند از سوی کارشناسان و پژوهشگران زلزله شناسی ایران تکذیب شد.