سازمان فضایی ایران به عنوان نماینده سازمان ملل متحد اولین تصاویر ماهواره‌ای از مناطق حادثه دیده در زلزله ایران و عراق را منتشر کرد.
واکنش
سیلوستر استالونه بازیگر فیلم‌های اکشن به آزار جنسی به یک هوادار ۱۶ ساله متهم شده است.
حمام نفتی که ویژه ثروتمندان در یک مرکز درمانی در باکو وجود ساخته شده، علاوه بر قشر مرفه آذربایجان، مراجعه کنندگانی از دیگر قاره‌های جهان نیز دارد.
بسیاری از پسران جوان اوکراین برای فرار از خدمت دوساله سربازی ،ترجیح می دهد تا با مادربزرگها ازدواج کنند!
توصیه‌هایی به برج‌نشینان؛ در هنگام زلزله چه باید کرد؟
شهر فردا گزارش می‌دهد
تصمیم‌گیری درباره اینکه به وقت زلزله چه باید بکنید؟ مسئله ایست که باید و هم اکنون که زلزله ای در کار نیست برای آن چاره‌اندیشی کرد، شناسایی مکان های امن خانه و وسایلی که مثلث زندگی می سازند و آموزش به کودکان در وقت زلزله، اکنون باید صورت گیرد.
قطار فناورانه آلمانیها مجهز به باشگاه ورزشی+تصاویر
یک شرکت آلمانی قطاری طراحی کرده که مجهز به یک باشگاه ورزشی است. هدف شرکت تشویق افراد به استفاده از قطار به جای استفاده از خودروهای خودران است.
افزایش جرائم ناشی از نفرت در آمریکا
آمارهای پلیس فدرال آمریکا حاکی از آن است: تعداد جرائم ناشی از نفرت در این کشور برای دومین سال افزایش یافته‌ است.
جریمه 7 و نیم میلیونی برای یک هندوانه
دادگاهی در آمریکا فروشگاه «وال مارت » را به خاطر شکستگی لگن خاصره یک سرباز هنگام خرید هندوانه از این فروشگاه به پرداخت غرامت 7.5 میلیون دلاری محکوم کرد.
کوچک ترین هتل جهان در فولکس قدیمی !
در شرایطی که هتل داران بزرگ در دنیا برای ساخت شیک ترین و بزرگترین هتل ها رقابت می کنند، یک اردنی خودروی کوچک خود را به کوچک ترین هتل جهان مبدل کرده است.
خارج کردن یک کیلو چوب و پلاستیک از شکم نوجوان هندی
جراحان هندی یک توده یک کیلوگرمیِ چوب و پلاستیک را از شکم یک پسر ۱۶ ساله خارج کردند که باعث بروز درد شدید و دائمی در این بیمار شده بود.
ساخت خانه‌های شناور سازگار با محیط زیست
پژوهشگران موفق به ساخت خانه ای شناور شدند که برق تولیدی از طریق پنل‎های خورشیدی با مساحت 60 متر مربع در بام آن تولید می‌شود.
اولین اتوبوس خودران عمومی آمریکا تصادف کرد
تنها ۲ ساعت بعد از آغاز استفاده عمومی از یک اتوبوس خودران در لاس وگاس آمریکا این وسیله نقلیه تصادف کرد.
بازداشت دختر میلیاردر سعودی
گزارش‌های رسانه‌ای برای نخستین بار از بازداشت یک شاهزاده زن در میان شاهزادگان عربستانی بازداشت شده در چارچوب موج اخیر بازداشت‌ها در این کشور خبر دادند.
اضطراب یک اختلال جدی است که باید تحت درمان قرار گیرد اما با ترفندها و تغییراتی در سبک زندگی می‌توان آن را به شیوه‌ای مطلوب مدیریت کرد.
جاسوسی صوتی و تصویری مرورگر «کروم» از کاربران
هشدار مرکز ماهر
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای در مورد جاسوسی صوتی و تصویری از کاربران مرورگر کروم هشدار داد.