قایق مسافربری در مرکز اندونزی غرق شد

​بنابر اعلام مقامات داخلی اندونزی یک قایق مسافربری در آب‌های مرکزی این کشور واژگون شد.
دبیر هیات منصفه مطبوعات گفت: روزنامه ایران در خصوص اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی توسط دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد.
بازتاب فوت میرزاخانی در رسانه‌های  آلمانی
خبرگزاری زوددویچه سایتونگ در تیتری جالب نوشته است: ریاضیدان هنرمند فوت کرد. بااین وجود رسانه‌های آلمانی به تفصیل به زندگینامه و موفقیت‌های مرحوم میرزاخانی پرداختند.
انتقاد فیتیله ایها ازبرنامه‌های نامناسب و بی‌هدف در حوزه کودکان در تلویزیون
کارگردان برنامه «فیتیله‌»‌ درباره تربیت جنسی کودکان در برنامه‌های تلویزیونی و اینکه تا چه میزان دغدغه صداوسیما پرداختن به چنین مباحثی است؟ گفت: بیش از هر چیزی باید فرهنگ این مسائل را در جامعه جا بیندازیم. ما به عنوان هنرمند حاضریم همه کار کنیم اما برخی شرایط در تلویزیون وجود ندارد و از طرفی کمتر شاهد اعمال سیاست‌های دیربازده در برنامه‌های صداوسیما هستیم.
نظر رئیس سازمان فناوری اطلاعات درباره اسنپ و تپسی
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی منجر به ارتقای سواد عمومی مردم جامعه شده‌اند، گفت: در کنار این بسترها، شکل‌گیری استارتاپهایی نظیر اسنپ و تپسی هم به فناوری اطلاعات در کشور ما عمومیت بخشید.
فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات آخر هفته
در میان فیلم‌های آخر هفته تلویزیون، نام دو فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» و «سر به مهر» نیز خودنمایی می‌کند.
اداره صدا و سیما توسط دولت خدشه به اصل ۱۱۰ قانون اساسی است
مدیر مرکز فنی بسیج صدا و سیما کشور:
مدیر فنی بسیج صدا و سیما کشور گفت:پرداختن به موضوعاتی همچون اداره صدا و سیما توسط دولت و خدشه به اصل ۱۱۰ قانون اساسی بیش از اینکه مؤید تلاش دولت برای رفع بحران مقبولیت خود باشد بیشتر به یک خودنمایی انتخاباتی شبیه است.
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، توقف اکران دو فیلم «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» را خواستار شدند.
بعد ازکنکور چکار کنیم؟
اگرنمی‌دانید دنیای بعد از کنکور را باید چه کار کنید و همه توان‌تان را برای درس خواندن گذاشته‌اید. ما به شما می‌گوییم بعد از کنکور چه کار کنید؟
رادیویی‌هایی که در آسیا رقابت می‌کنند
هفت اثر از چهار شبکه رادیویی برای شرکت در رقابت برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ۲۰۱۷ مؤسسه توسعه رسانه‌های آسیا و اقیانوسیه AIBD به دبیرخانه این دوره از مسابقات ارسال شد.
شنیدنی هایی از
برنامه دورهمی 10 تیرماه با حضور مهران احمدی بازیگر سینما و تلویزیون به روی آنتن شبکه نسیم رفت و او درباره حرفه بازیگری و نقش‌هایی که تاکنون بازی کرده است، سخن گفت.
روش فیلتر کامنت‌های توهین آمیز به عنوان قابلیت جدید اینستاگرام
اینستاگرام قابلیت جدیدی را برای فیلتر کردن کامنت‌های توهین آمیز زیر عکس‌ها و ویدئو‌های زنده خود ایجاد کرده است.
سریال های تابستان 96 در تلویزیون معرفی شدند
پایان ماه مبارک رمضان امسال با آغاز فصل تابستان و تعطیلی مدارس تقریباً همزمان شده است و تلویزیون تلاش کرده با پخش چند سریال جدید تا حدودی اوقات فراغت مخاطبان خود را در روزهای گرم سال پُر کند.
بخش نخست سریال یک قصه رمانتیک فوق العاده دارد که به دل مخاطب می نشیند و هیجان انگیز است و باقی سریال نوع خاصی از روابط ضربدری، مثلثی و عشقی متشرعانه به سیاق سریال‌های ترکی است.
دو مجموعه‌ ایرانی «پنچری» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی سریال‌های جدید تلویزیون هستند که پس از ایام رمضان به روی آنتن می‌روند.
چرا محل اجرای ماه‌عسل «سکرت»‌ است
برنامه تلویزیونی «ماه عسل» که روزهای پایانی خود را سپری می‌کند، در هر قسمت راوی یک قصه است؛ قصه‌ای جذاب و گیرا که پس از ۱۲ سال هنوز مخاطبان آن را دنبال می‌کنند.