اربعین نمادی از وحدت و عظمت دنیای اسلام است

در سفر اربعین نه تنها تشیع بلکه اهل تسنن هم حضور دارند. علاوه بر مسلمانان برخی از غیر مسلمانان معتقد به امام حسین (ع) نیز حضور دارند. حضور مسلمانان از همه قاره های جهان نمادی از وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است.
قابلمه‌های کهنه و شغل‌های نو!
چهارمین دوره طرح خشت‌های سلامت کلید خورد. در این طرح ابتکاری به ازای جمع‌آوری هر 1500 ظرف مستعمل، برای یک فرد معلول شغل دائمی با درآمد مستمر ایجاد می‌شود.
ثبت‌نام ۳ هزار  معلول در آزمون استخدامی
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور درخصوص حضور افراد دارای معلولیت در آزمون استخدامی گفت: در این آزمون ۳ هزار و ۴۶ فرد دارای معلولیت ثبت‌نام کردند و بیشترین شـغل مورد تقاضا آموزگاری است.
خودروهای حمل‌ونقل عمومی در اولویت دوگانه‌سوز شدن
مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: اولویت دوگانه‌سوز کردن خودروها با خودروهای فعال در حوزه حمل و نقل عمومی درون‌شهری و برون‌شهری است.
دختران آسیب دیده تهرانی در ۲ مرکزساماندهی شدند
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران از ساماندهی دختران آسیب دیده در شهر تهران خبر داد و گفت: این افراد در دو مرکز در شمال تهران ساماندهی می‌شوند.
افزایش ۴۰ هزار تومانی عوارض برای سفر
درحالی‌که امروز لایحه بودجه پیشنهادی دولت به مجلس اعلام شد، در متن آن عوارض خروج از کشور در سال آینده ۲۶۴ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که در مقایسه با سال جاری ۴۰ هزار تومان افزایش دارد.
پیام تسلیت رئیس قوه قضائیه به رئیس‌جمهور
رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت خواهر رئیس‌جمهور را تسلیت گفت.
استقرار مجدد واحدهای سیار تست کنارجاده‌ای در تهران
سرپرست ستاد معاینه فنی شهر تهران از شروع به کار واحدهای سیار تست کنار جاده‌ای به همراه پلیس راهور در سطح شهر تهران با شروع فصل سرما و افزایش آلودگی هوا خبر داد.
برگزاری پنجمین جشنواره «علم برای همه» در باغ موزه قصر
پنجمین جشنواره «علم برای همه» همزمان با هفته جهانی علم، عصر امروز در باغ موزه قصر افتتاح می شود.
چگونه در کمتر از ۲۴ ساعت میلیونر شویم؟
البرزفقط با هزار تومان شانس خود را برای میلیونر شدن امتحان کنید، با یک و نیم میلیون تومان از من یک ربات بخرید تا شما را میلیونر کند، پول خود را به من بدهید تا آن را چند برابر کنم و به شما باز گردانم، با یک بار تجربه که چیزی از دست نمی‌دهید، ۲۴ ساعته میلیونر شوید و ...، اینها فقط بخشی از وسوسه‌هایی است که می‌تواند یک نفر را میلیونر کند اما قطعاً آن یک نفر شما نیستید!
بیمه شده با چه شرایطی می‌تواند والدینش را تحت تکفل قرار دهد؟
یکی از گروه هایی که می توانند تحت تکفل بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی قرار گیرند، والدین بیمه شدگان هستند که بنا به شرایطی به تبع آنها از خدمات این سازمان برخوردار می شوند.
۳۲ درصد خودروها در تست آلایندگی مراکز معاینه فنی تهران مردود شدند
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران بابیان اینکه ۹۵۲ هزار دستگاه خودرو از ابتدای امسال تا پایان مهر به مراکز معاینه فنی پایتخت مراجعه کرده‌اند، گفت: ۳۲ درصد این خودروها در آزمون آلایندگی مردود شدند.
۵ هزار دانشجو نابینا داریم
بهزیستی:
مدیر کل دفتر امور مراکز توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی گفت: تلاش‌های خوبی صورت گرفت تا قانون حمایت از معلولان اجرایی شود و امیدواریم تا پایان سال اعتباراتی برای استان‌ها تخصیص پیدا کند و به نابینایان خدماتی بهتری ارائه شود.
جمع آوری ۴۰۶ تن زباله در مرز مهران
رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران در مرز مهران از آمادگی کامل نیروهای خدمات رسان به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین خبر داد.
سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد
طی حکمی از سوی معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، حسین مقدم سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران شد.
اشخاص حقوقی اطلاعات هویتی خود را در سامانه شناسه ملی تکمیل کنند
مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اشخاص حقوقی اطلاعات هویتی خود را در سامانه شناسه ملی به نشانی www.ilenc.ir تکمیل کنند زیرا شناسه ملی اشخاص حقوقی که نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی یا ارائه مستندات به سازمان ثبت کننده ظرف مدت تعیین شده در این سامانه اقدام نکنند، تعلیق می شود.