قایق مسافربری در مرکز اندونزی غرق شد

​بنابر اعلام مقامات داخلی اندونزی یک قایق مسافربری در آب‌های مرکزی این کشور واژگون شد.
استقرار 3500 رنجر هلال احمر در شهرهای بالای 100هزار نفر
تا پایان امسال محقق می شود
رئیس جمعیت هلال احمر از اختصاص 370 دستگاه آمبولانس و خودروی نجات به هلال احمر استان‌های کشور در آینده نزدیک خبر داد.
کاهش زمان رسیدن به صحنه حادثه با افزایش نیروی واکنش سریع
رئیس جمعیت هلال احمر از کاهش زمان طلایی رسیدن به صحنه حادثه در کشور خبر داد.
طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش‎آموزی اجرا می‌شود
رئیس سازمان بهزیستی کشور:
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش‎آموزی در کشور گفت: در سطح کشور ما ۲۲ خانه امن زنان خشنونت فعال است که از این تعداد ۱۵ خانه امن در اختیار بخش خصوصی و ۷ خانه امن در اختیار بخش دولتی قرار دارد.
در حالی که هیچ ردی از یوسف گمشده به دست نیامده بود، با گذشت یک هفته زن میانسالی این کودک را تحویل کلانتری 128 تهران‌نو داد. این زن مدعی شد یوسف را در خیابان پیدا کرده است.
معاون اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: جدا کردن زنان آسیب‌دیده از جامعه یعنی انگ زدن؛ استانداری و معاونت زنان ریاست جمهوری می‌خواهند تئوری «برچسب زدن» را با لگد مال کردن انسانیت عملیاتی کنند.
دمای هوا افزایش می‌یابد
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش پراکنده در شمال غرب کشور طی دو روز آینده از تداوم هوای گرم در غالب نقاط کشور از جمله تهران خبر داد.
بازگشایی ورودی ترمینال شماره یک فرودگاه امام ره
در حالی که بسته شدن رمپ ورودی ترمینال شماره یک فرودگاه امام خمینی(ره) مشکلات متعددی را برای مسافران این فرودگاه ایجاد کرده بود، یک مقام مسئول از بازگشایی این رمپ خبر داد.
امیرحسین مقصودلو از سفر خود به مشهد برای ساخت ویدئو امام رضا (ع) خبر داد.
اخذ عوارض اقامت خارجی‌ها در ایران
مصوبه عجیب شورای شهر؛
قوانین خاص و البته عجیب در کشور ما کم نیست. شاید یکی از دلایل آن، تعدد مراجع قانونگذاری است که هرکدام به واسطه رفع نیازها و منافع عمومی و البته گاه دستگاه و زیرمجموعه خود اقدام به تصویب قوانین می‌کنند. در این بین برخی از این قوانین به معنای واقعی کلمه عجیب و حتی خلاف اصول قانون اساسی به عنوان قانون مرجع کشور است.
چراغ سبز بازار به ملک‌های کلنگی
رشد صدور پروانه های ساختمانی در زمستان قبل و افزایش ساخت و ساز در بافت فرسوده طی دو ماه ابتدای سال جاری علامت تغییر در معادله ساخت مشارکتی به نفع مالکان زمین را نشان داد.
رییس هیات اجرایی تهران بزرگ در هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی از بیش از 7600 شرکت کننده در تمام رشته‌های شش گانه در هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در حوزه تهران خبر داد و گفت: از آنجایی که تعداد آرا قابل توجه است، شمارش آنها زمان خواهد برد.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: گرایش به سمت استفاده از ماده مخدر گل قابل توجه است.
متن تقدیر رهبر معظم انقلاب خطاب به وزیر وقت امور خارجه
به مناسبت سالگرد قطعنامه 598، متن تقدیر رهبر معظم انقلاب خطاب به وزیر وقت امور خارجه در صفحه اینستاگرام دکتر ولایتی منتشر شد.
بابون وحشی برق زامبیا را ۶ ساعت قطع کرد
شبکه خبر "اس ای بی سی" آفریقای جنوبی داده که شیطنت یک بابون موجب شد برق سراسری استان‌های غربی و جنوبی زامبیا با بیش از ۵۰ هزار مشترک برای مدت ۶ ساعت قطع شود.
تشییع پیکرهای ۲۰۰شهید در سراسر کشور
رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: هویت ۳۲ پیکر شهید از ۲۰۰ شهیدی که قرار است در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) تشییع شود، شناسایی شده است.