سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از ممنوعیت تغییر سن در شناسنامه بر اساس قانون ثبت‌احوال خبر داد و گفت: تنها در صورت ارائه مدرک مستدل، این درخواست در کمیسیون تشخیص سن بررسی می‌شود.
عدم بروز حادثه منجر به تلفات در جادهای منتهی به مرزهای سه گانه
فرمانده قرارگاه ترافیکی پلیس راهور در اربعین بیان کرد
فرمانده قرارگاه ترافیکی پلیس راهور در اربعین گفت: تاکنون هیچ مورد حادثه منجر به تلفات در جاده های منتهی به مرزهای سه گانه در ایان اربعین گزارش نشده است.
اعلام نتایج گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نتایج گزینش و فرایند جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد.
استعلام آنلاین از ثبت احوال برای رفع مشکلات بانکی شهروندان
سخنگوی سازمان ثبت احوال عنوان کرد
در پی واکنش برخی از شهروندان به دلیل مسدود شدن حساب بانکی آنها به دلیل مغایرت شناسنامه‌ای ،سخنگوی سازمان ثبت احوال اعلام کرد که این موضوع به دلیل عدم استعلام آنلاین برای احراز هویت توسط بانک‌ها است و مشکلی ازجانب ثبت احوال وجود ندارد.
فروش کدملی یا معامله هویت؟
چندی پیش شرکت "ایران‌خودرو" طرح پیش فروش خودرو را با یک پیش‌شرط جدید آغاز کرد تا بدون واسطه‌ها، خودرو را به مصرف کنندگان واقعی برساند. بر اساس این طرح به هر کدملی تنها یک خودرو اختصاص داده می شد اما این اقدام نه تنها دست دلالان را قطع نکرد بلکه بازار سیاه خرید و فروش کدملی را نیز به راه انداخت.
هزینه صدور کارت ملی المثنی چقدر است؟
سخنگوی سازمان ثبت‌احوال گفت: کسانی که کارت ملی هوشمندشان را به هر دلیلی گم کرده‌اند برای دریافت المثنی آن بایستی فقط به ثبت‌احوال مراجعه کنند و همچنین صدور المثنی کارت ملی هوشمند نیز هزینه‌ای در پی دارد.
تجلیل از نخبه های سالمند در دستگاه های کشور
همزمان با روز جهانی سالمندصورت می گیرد
رئیس دبیرخانه شورای عالی سالمندان ضمن تشریح برنامه‌های روز جهانی سالمندان ( ٩ مهرماه) گفت: شعار روز جهانی سالمندان امسال به نام پیشکسوتان و مدافعان حقوق سالمندان خواهد بود.
ایران امید می‌خواهد...
پادزهر جنگ رسانه‌ای دشمن
گناه کسی که با یک خبر مردم را نسبت به آینده بدبین می‌کند و آنها را روانه بازار سکه و دلار می‌کند کمتر از آن محتکری نیست که داروهای بیماران صعب‌العلاجی که با ارز دولتی خریداری شده، احتکار کرده است!
افزایش 14 درصدی مستمری و ارائه سبد کالا به 11 میلیون نفر
رئیس کمیته امداد عنوان کرد
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: طبق توافق با سازمان مدیریت و وزارت تعاون، صف پشت‌نوبتی‌ها در کمیته امداد برداشته می‌شود.
رئیس پلیس راه مازندران:
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز خبر داد و گفت: محور هراز عصر جمعه یکطرفه می شود.
احتمال تردد ۵۰۰ هزار زائر اربعین از مرز خسروی
معاون وزیر راه خبر داد
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در صورتی که نهادهای ذی ربط مجوز بازگشایی مرز خسروی برای اربعین را صادر کنند، زیرساخت های این پایانه آمادگی استقبال ۵۰۰ هزار زائر را دارد.
اعزام گروه های جهادی پردیس به مناطق محروم آغاز شد
فرمانده سپاه ناحیه پردیس:
فرمانده سپاه ناحیه پردیس از آغاز اعزام گروه های جهادی پردیس به مناطق محروم خبر داد.
آموزش، کلید کاهش فقر در مکزیک
یک سازمان پیشرو توسعه در مکزیک، تقویت نظام آموزشی و تشویق جوانان به پیوستن به بازارهای رسمی را عاملی موثر در کاهش فقر در این کشور عنوان کرده است.
معاینه فنی از آبان ماه در کل تهران ۲۴ ساعته چک می‌شود
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در بدنه وزارت کشور برای توسعه مراکز سیار معاینه فنی به مشکل خوردیم، اظهار کرد: از آبان ماه امسال معاینه فنی در کل شهر تهران به‌صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته چک می‌شود.
آزمون عملکرد ترمز در معاینه فنی خودرو چیست؟
یکی از موارد مهم در معاینه فنی خودرو، آزمون عملکرد ترمز است.