خاطره سینمایی فریدون جیرانی از پلاسکو
نویسنده و کارگردان سینما گفت: هفته‌ پیش که از مکان فیلمبرداری فیلم در خیابان سخایی بالا می‌آمدیم، ناخودگاه ساختمان فرسوده‌ پلاسکو را دیدیم و نمی‌دانیم چرا جمعی که در ماشین بودیم، قدیمی بودن ساختمان و فرسودگی آن مورد توجه ما قرار گرفت.
هر روز با مواد مخدر نوظهوری روبرو هستیم
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه هر روز با مواد مخدر نوظهوری روبرو هستیم گفت: برای مقابله با مواد مخدر باید دانش و معلومات به روز داشته باشیم.
نباید صرفا به تذکر درباره ایمن‌نبودن پلاسکو اکتفا می‌کردند
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: تذکرات لازم درباره ناایمن بودن ساختمان پلاسکو داده شده بود اما نباید صرفا به تذکر اکتفا می‌شد.
انجام خارج از نوبت امور حقوقی بازماندگان شهدا و کسبه حادثه پلاسکو
دو شعبه ویژه در راستای رسیدگی به تمام امور حقوقی و قضایی بازماندگان شهدا و جان‌باختگان حادثه پلاسکو در شورای حل اختلاف تهران آماده پاسخ‌گویی و انجام وظیفه است.
آتش نشانان حادثه پلاسکو شهید خدمت محسوب می شوند
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: آتش نشانانی که در حادثه پلاسکو جان باختند به عنوان شهید خدمت محسوب می شوند
قائم مقام سازمان فنی و حرفه ای کشور نرخ بیکاری جمعیت دانشگاهی کشور را طبق اعلام سازمان جهانی کار، ۲۰ درصد اعلام کرد.
پلاسکو جدید را دو ساله می‌سازیم
رئیس بنیاد مستضعفان:
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه دستگاههای مختلفی در حادثه پلاسکو مسئولیت دارند و ما هم به عنوان مالک این ساختمان مسئولیت خود را می پذیریم گفت: ساختمان پلاسکو جدید را در مدت دو سال خواهیم ساخت و به ذینفعان واگذار می کنیم.
رئیس‌جمهور: حادثه بسیار تلخ پلاسکو درسی برای آینده باشد
رییس جمهور با حضور در خیابان جمهوری از روند امدادرسانی به حادثه دیدگان پلاسکو بازدید کرد.
وزیر کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: برای کاهش آلام مردم در گام اول از فردا صبح کارگران بیکار می‌توانند به اداره کار وزارت رفاه در خیابان حافظ مراجعه و برای دریافت بیمه بیکار ثبت‌نام کنند. البته کسانی که بیمه شده تامین اجتماعی باشند.
یک جامعه‌شناس معتقد است نبود امکان‌های مناسب و کافی برای ارضا نیاز به دیده شدن موجب می‌شود برخی به دنبال ارضا این احساس حتی در بحران‌هایی مانند فروریختن ساختمان پلاسکو باشند.
مسئولان دولتی از نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب حمایت کنند
عضو کمیسیون صنایع مجلس:
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر لزوم حمایت های دولت از بخش خصوصی گفت: نیاز است مقام های دولتی حمایت هایی از نمایشگاه تهران پلاست داشته باشند.
امروز، آخرین مهلت ثبت نام  ارشد مجازی دانشگاه آزاد
ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، ساعت 24 امشب پایان می پذیرد.
بازار خریدوفروش پهپاد در تهران
شاید خیلی‌ها ندانند؛ اما پهپادهایی که در این دو روز زمستانی‌ هزاران گلوله ضدهوایی و توپ ٢٣‌میلی‌متری به سمتشان شلیک شد، چیزهای عجیب‌وغریبی نبودند که لازم باشد برای یافتن مشابه آنها سراغ فیلم‌های جنگی جاسوسی یا تجهیزات ارتشی و نظامی برویم.
فخرفروشی‌های اختلاف‌افکن در مدارس لوکس
بچه‌های این مدرسه مرفه هستند. بین 20 تا 25 میلیون تومان در سال شهریه می‌دهند. بیشترشان در تعطیلات، مسافرت‌های خارجی می‌روند و طبیعتاً وقتی مهرماه یا بعد از عید به مدرسه می‌آیند، اشتیاق دارند برای هم از سفر و خاطراتشان تعریف کنند.
جزئیات کمک بهزیستی به خانواده‌های دارای چندقلو
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از کمک های این سازمان به خانواده های دارای فرزند چند قلو خبرداد.