علی نصیریان در یادداشت کوتاهی درباره مشکلات این روزهای خوزستان، از مسئولان درخواست کرد تا هرچه سریع‌تر به وضعیت این استان رسیدگی کنند.
در پی رویت شئ نورانی در استان‌های مختلف کشور، معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: شئ نورانی که شب گذشته در استان‌های مختلف کشور مشاهده شده مربوط به آزمایش موشک ماهواره بر، در یکی از کشورهای غربی بوده است.
اسلحه و مشروب آزاد!
خريد و فروش انواع برندهاي مشروبات الكلي و سلاح گرم از 200 هزار تومان تا چند ميليون تومان در صفحات اينترنتي امنيت جامعه ايراني را به خطر انداخته است.
دوبلور و گوینده پیشکسوت درگذشت
ایران بزرگمهری راد بازیگر تئاتر و دوبلور و گوینده پیشکسوت امروز درگذشت.
تصویربرداری «پایتخت ۵» از یونان آغاز شد
فصل پنجم سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم بعد از کش و قوس‌های فراوان برای مکان و زمان شروع فیلمبرداری، بالاخره تا پایان هفته جاری فیلمبرداری‌اش آغاز خواهد شد.
ناگفته‌های راهبران مترو درباره خودکشی‌ها
راهبر‌های مترو از کلمه خودکشی استفاده نمی‌کنند. پیامی که به مرکز کنترل ترافیک مخابره می‌شود، تحمل این کلمه را ندارد: «فردی خودش را جلوی قطار انداخته».
سریال‌هایی که برای نوروز آماده می‌شوند
«علی البدل»، «مرز خوشبختی»، «خانه ما» و «افسر نمونه» چهار سریالی هستند که نامشان برای پخش در شبکه‌های مختلف سیما در نوروز ۹۶ مطرح شده است.
کاوشی در فرهنگ غیرملیِ کافه‌نشینی
حتی کسانی که در اواسط دهه ۷۰ نیز متولد شده‌اند به خوبی سفره‌خانه‌ها و چایخانه‌های قدیمی در شهرهای کوچک و روستاها را به‌خاطر دارند که در آنها تنها چای و احیاناً خوراکی مختصر مانند نیمرو یا دیزی پیدا می‌شد و دیواره‌های آن نیز به«وان یکاد» مزین شده بود.
پرداخت هزینه تعمیرات ساختمان برعهده کیست؟
بهره‌برداری و انتفاع از ملک با مستاجر است اما مستاجر زمانی می‌تواند از ملک نفع ببرد که ساختمان سالم و بدون عیب باشد و تعمیرات لازم در آن به موقع انجام شود.
دو هفته پیش بود که شنیدم «فریال» به ایران بازگشته و برای تعدادی از مشتریانش «مهره مار» آورده است. مهره‌های مار «شاه‌کبری» که فریال می‌گوید از بهترین نژاد مارهاست و آدم‌ها را «جذاب، ثروتمند و خوش‌شانس» می‌کند!
هشدار بیل گیتس درباره مرگهای ناشی از بیوتروریسم
بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت در سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ نسبت به خطر استفاده از دانش مهندسی ژنتیک به عنوان یک سلاح تروریستی هشدار داد.
اكبر نعمت الهي مجري طرح موزه ها و اسناد صنعت نفت می گوید: روستای نفت سفید، ثبت و دهکده توریستی می شود بسیاری از بنگله های تاریخی، توسط ارگان ها تخریب و یا فروخته شده‌اند.
خواننده سرشناس پاپ در بیمارستان بستری شد
امیر تاجیک خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تشدید التهاب یک غده در قسمت چپ صورت در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.
اصول معماری سنتی ایران از عناصر توسعه پایدار است
دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی:
دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی با اشاره ای تمثیلی و با بر شمردن اصول معماری سنتی ایران به عنوان هنری متعالی، عناصر و اصول حاکم بر آن را نشانه توسعه پایدار دانست.
هشدار مقامات آلمانی:
مقامات نهادهای نظارتی در آلمان به والدین هشدار داده اند که هر چه سریع تر عروسک های هوشمند قابل اتصال به شبکه های وای – فای را نابود کنند. زیرا این عروسک ها ابزار جاسوسی هستند.