500 هزار بسته لوازم‌التحریر در مناطق محروم کشور توزیع می‌شود
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 500 هزار بسته لوازم‌التحریر تولید داخل در مناطق محروم کشور تا قبل از بازگشایی مدارس توزیع می‌شود.
مشاور میعاد صالحی گفت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با دستور رئیس جمهور برکنار شد .
مراسم «برائت از مشرکین» برگزار شد
مراسم «برائت از مشرکین» با قرائت پیام مقام معظم رهبری به زائران بیت‌الله الحرام، در صحرای عرفات برگزار شد.
نماز عید سعید قربان، روز دوشنبه در مصلی تهران و توسط حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد اقامه خواهد شد.
دیدار با ۴۲۰ هزار خانواده شهید و ایثارگر در طول سال
رئیس بنیاد شهید گفت: بنیاد شهید سالانه بیش از ۴۲۰ هزار دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران دارد. رسالت ما انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل چهارم انقلاب است.
دو هزار تُن کاغذ تا دو هفته آینده به دست متقاضیان می‌رسد
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در اطلاعیه‌ای از تعیین میزان برآورد اولیه مصرف کاغذ روزنامه‌ها برای سه ماه آینده خبر داد.
انتصاب رئیس جدید کمیته امداد
مراسم تکریم و تودیع سید پرویز فتاح و معارفه‌ی سید مرتضی بختیاری رئیس جدید کمیته امدادامام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
زنان عشایر استان تهران ۱۵ هزار تن محصولات لبنی تولید می کنند
عشایر استان تهران سالانه بیش از ۶۷ هزار تن محصولات لبنی تولید می کنند که ۱۵ هزار تن سهم زنان است.
۳ مرکز توانمندسازی برای معتادان پایتخت راه‌اندازی شد
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: با همکاری شهرداری ظرف 2 ماه آینده، 3 مرکز توانمندسازی معتادان متجاهر در تهران راه‌اندازی خواهد شد.
ایتالیا بیشترین جوانان فاقد شغل و مهارت را دارد
حدود ۱۶.۵ درصد از جوانان دارای سن ۲۰ تا ۳۴ سال که در کشورهای عضو اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند، در عین بیکاری، فاقد تخصص و مهارت شغلی هستند.
مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران گفت: فردا سه‌شنبه ۱۱ تیر ۹۸ برابر با دوم جولای ۲۰۱۹ میلادی خورشیدگرفتگی در کره زمین رخ خواهد داد اما در هیچ نقطه از کشور ایران قابل مشاهده نیست
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: محور اصلی پایگاه‌های تابستانی، آموزش یک مهارت است و اگر پایگاهی در فصل تابستان به برگزاری کلاس تقویتی اقدام کند با آن برخورد می‌شود.
سریال کارت های ملی قدیمی از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور حذف شد
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری کارت‌های ملی قدیمی از درجه اعتبار ساقط شد و افرادی که تاکنون برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکردند برای دریافت خدمات از دستگاه های دولتی با مشکل روبرو می شوند.
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه ۱۵۲ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در در خصوص افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان قرائت کرد.
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور پیشنهاد کرد تا به دنبال تاخیر سازمان‌ حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در اعلام نرخ جدید شهریه مهدهای کودک، مسئولیت تصمیم گیری در این خصوص به سازمان بهزیستی واگذار شود.