پرطرفدارترین اسامی ۴ ماه اول سال ۹۹
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور نام‌های پرطرفدار نوزادان دختر و پسر طی ۴ ماه اول امسال را معرفی کرد.
معاینه فنی بیش از یک میلیون خودرو در ۱۰ ماه
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از معاینه فنی ۱ میلیون و ۳۷۸ هزار دستگاه خودرو تا پایان دی ماه خبر داد.
افتتاح اولین خانه امداد در تهران
رئیس کمیته امداد امام (ره) از افتتاح اولین خانه امداد در تهران خبر داد.
۶ روش اعتبارسنجی دفترچه های تامین اجتماعی + نمودار
از ابتدای خرداد ماه سال جاری بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی نیازی به تمدید دفترچه درمان خود ندارند و انقضای تاریخ اعتبار درج شده در دفترچه مانع ارائه خدمات درمانی به آنان نخواهد بود.
توقف فعالیت مراکز معاینه فنی متخلف
مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از برخورد قاطع با مراکز معاینه فنی متخلف خبر داد و گفت: چه مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری ها و چه بخش خصوصی در صورت ارتکاب تخلف بسته خواهند شد.
چرا ارسال پاکت‌های گواهینامه و گذرنامه تاخیر دارد؟
به گفته سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور، برخی از پاکت‌ها مانند گذرنامه و گواهینامه که ارسالشان به‌صورت نیابتی انجام می‌شود، چاپشان فرآیندی دارد که ممکن است طول بکشد و اما اینطور به نظر می‌رسد که این تاخیر در پست اتفاق افتاده است.
مراجعه ۹۲۲۹ دستگاه اتوبوس شرکت واحد به مراکز معاینه فنی
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد
از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال، ۱۱ هزار و ۱۲ دستگاه خودروی سنگین به مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین مراجعه کرده که ۹ هزار و ۲۲۹ دستگاه از آن مربوط به اتوبوس‌های شرکت واحد است.
تاکنون ۲۲ هزار نفر جانباخته کرونا در بهشت زهرا دفن شده است
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با بیان اینکه هم اکنون روزانه بین ۲۲۵ تا ۲۴۵ متوفی در این سازمان پذیرش می شوند، گفت: ۲۲ هزار جان‌باخته کرونایی طی ۹ ماه گذشته در بهشت زهرا (س) دفن شده‌اند.
جزئیات الزام همراه داشتن کارت ملی برای اخذ خدمات اداری و حمل و نقل اعلام شد
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا جزئیات الزام همراه داشتن کارت ملی برای اخذ خدمات اداری در شهرها را در راستای اجرای طرح هوشمند مدیریت کرونا تشریح کرد.
دفاتر پستی در دوران تعطیلات کرونایی دایر است
مدیرعامل شرکت ملی پست‬:
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: مردم نگران بسته‌های پستی خود در تعطیلات کرونایی نباشند‬، دفاتر پستی در دوران تعطیلات کرونایی دایر و تمامی خدمات پستی ارایه می‌شود.‬
توضیحات ثبت‌احوال درباره صدور شناسنامه در تاریخ ۹۹/۰۹/۰۹
سخنگوی سازمان ثبت‌احوال درباره صدور شناسنامه در تاریخ ۹۹/۰۹/۰۹ توضیحاتی ارائه کرد.
کاهش چشمگیر مصرف گوشت و برنج بین 70 درصد خانوارهای بیکارشده
نتایج یک نظرسنجی درباره «بیمه بیکاری در شرایط شیوع کرونا» نشان داد
نتایج یک نظرسنجی اخیر مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی در حوزه بیمه بیکاری نشان داد که ۶۲ درصد از متقاضیان دریافت مقرری بیمۀ بیکاری، در طول ماه‌های گذشته مجددا مشغول به کار شدند و ۳۸ درصد متقاضیان نیز همچنان بیکار هستند.
مراجعه تنها ۳۴ موتور برای معاینه فنی از میان ۳ میلیون دستگاه در تهران
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به مراجعه تنها ۳۴ موتور به مراکز معاینه فنی در هفت ماه از مجموع سه میلیون دستگاه گغت: قوانین دکوری نیست، باید برای وضعیت آلایندگی و لزوم اخذ معاینه فنی موتورسیکلت های کاربراتوری تهران، فکری شود.
اقدام سازمان بیمه سلامت برای
معاون سازمان بیمه سلامت خبر داد
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت مهمترین برنامه های این حوزه را تشریح کرد و گفت: فراهم شدن زیرساخت های الکترونیک، اجرای نظام ارجاع، خرید راهبردی، تدوین و اجرای پروتکل های بیمه ای و تشکیل شورای فنی سازمان از اولویت های اصلی این معاونت است.
نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی در تعطیلات دو هفته‌ای کرونایی تهران
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: آمار مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی شهر تهران از ابتدای امسال تا پایان آبان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حدود دو درصد افزایش یافته است.