برگزاری عزاداری فاطمیه به مدت ۵ شب در حرم حضرت معصومه (س)
مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در فاطمیه دوم در حرم نورانی کرمیه اهل بیت (ع) حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می‌شود.
صدور بیش از ۴۶ میلیون کارت هوشمند ملی
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: تاکنون ۴۶ میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی برای ایرانیان واجد شرایط (افراد بالای ۱۵ سال تمام) صادر شده است.
آغاز ساخت منازل آسیب‌دیده از سیل مددجویان
معاون اداری و مالی کمیته امداد از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای کمک به مددجویان سیل‌زده در سیستان و بلوچستان گفت: کار تعمیر و بازسازی منازل آسیب‌دیده از سیل در جنوب کشور آغاز شده است.
نامگذاری 15 نوزاد به نام قاسم در کشور ظرف 5 روز
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور خبر داد
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از نامگذاری 15 فرزند پسر به نام قاسم از جمعه 13 دیماه روز شهادت سردار قاسم سلیمانی تا چهارشنبه 18 دیماه در کشور خبر داد.
یک شاهکار دیگر از ادبیات ایتالیا روانه بازار شد
انتشارات کتاب خورشید یک اثر درخشان دیگر از ادبیات ایتالیا را تجدید چاپ کرد.
وقوع زلزله ۶.۲ ریشتری در کانادا
مرکز لرزه‌نگاری آمریکا از وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۶.۲ ریشتر در کانادا خبر داد.
اجرای سه نمایش تمام شد
با پایان یافتن اجراهای «سوگ جامه» در تالار سایه و «خاک و تاج» و «دست‌های آلوده» در تالار قشقایی سه اثر تازه راهی تالارهای مجموعه تئاتر شهر شدند.
کاهش 8 درصدی انجام معاینه فنی در پایتخت
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از کاهش 8 درصدی انجام معاینه فنی در پایتخت خبر داد و گفت: خودروهای پلاک تهران باید مکلف به انجام معاینه فنی در پایتخت شوند.
مقدم خبر داد
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از صدور معاینه فنی برتر برای 33 درصد از کل مراجعه کنندگان در سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون یک میلیون و 254 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده‌اند.
انهدام یک شبکه جعل اسکناس‌ در اروپا
یوروپل (پلیس اتحادیه اروپا) اعلام کرد که ۱۱ نفر در عملیات‌های هماهنگ در سراسر اروپا به جرم چاپ اسکناس تقلبی دستگیر شده‌اند.
قابلمه‌های کهنه و شغل‌های نو!
چهارمین دوره طرح خشت‌های سلامت کلید خورد. در این طرح ابتکاری به ازای جمع‌آوری هر 1500 ظرف مستعمل، برای یک فرد معلول شغل دائمی با درآمد مستمر ایجاد می‌شود.
ثبت‌نام ۳ هزار  معلول در آزمون استخدامی
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور درخصوص حضور افراد دارای معلولیت در آزمون استخدامی گفت: در این آزمون ۳ هزار و ۴۶ فرد دارای معلولیت ثبت‌نام کردند و بیشترین شـغل مورد تقاضا آموزگاری است.
خودروهای حمل‌ونقل عمومی در اولویت دوگانه‌سوز شدن
مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: اولویت دوگانه‌سوز کردن خودروها با خودروهای فعال در حوزه حمل و نقل عمومی درون‌شهری و برون‌شهری است.
دختران آسیب دیده تهرانی در ۲ مرکزساماندهی شدند
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران از ساماندهی دختران آسیب دیده در شهر تهران خبر داد و گفت: این افراد در دو مرکز در شمال تهران ساماندهی می‌شوند.
افزایش ۴۰ هزار تومانی عوارض برای سفر
درحالی‌که امروز لایحه بودجه پیشنهادی دولت به مجلس اعلام شد، در متن آن عوارض خروج از کشور در سال آینده ۲۶۴ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که در مقایسه با سال جاری ۴۰ هزار تومان افزایش دارد.