معاون سازمان ثبت احوال:
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال گفت: با وجود سه لایه امنیتی در تشخیص هویت افراد، هرگونه تقلب و سوء استفاده از کارت ملی هوشمند غیرممکن است.
گسترش آلودگی نفتی نفتکش سانچی در دریای چین
مقامات چینی اعلام کردند نفت نفتکش غرق شده سانچی در دریایی چین شرقی به چهار لکه جداگانه تبدیل شده و ناحیه‌ای به وسعت بیش از ۱۰۰ کیلومتر مربع (۳۹ مایل مربع) را پوشانده است.
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور از مه‌گرفتگی در برخی محورهای استان گلستان و اردبیل خبر داد.
افزوده شدن دستیار صوتی هوشمند آمازون به تولیدات تویوتا
شرکت خودروسازی تویوتا امروز از افزوده شدن خدمات دستیار صوتی هوشمند الکسا به برخی تولیدات خود در سال 2018 خبر داد.
اعلام کارمزد وام‌های اشتغال‌زایی مناطق روستایی و مرزی
معاون توسعه و محرومیت زدایی روستایی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راه گریز از قانون بر روی تسهیلات گیرانِ وام های اشتغال زایی در روستاها بسته شده، میران کارمزد وام‌های اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و مرزی را اعلام کرد.
شرایط ادامه بیمه به صورت اختیاری
سازمان تامین اجتماعی شرایط ادامه بیمه به صورت اختیاری را تشریح کرد.
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت آب‌وهوایی کشور طی سه روز آینده گفت: از اواسط روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور، در برخی مناطق شمال غرب کشور و به تدریج در استان‌های ساحلی دریای خزر و دامنه‌های البرز بارش باران و برف، وزش باد و کاهش دما پیش بینی می‌شود.
در تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده از سوی موسسات تحلیل داده و ترافیک اینترنتی، اپلیکیشن واتس اپ در رتبه نخست و تلگرام در رتبه چهارم فهرست امن‌ترین پیام‌رسان‌های جهان جای گرفته‌اند.
گزارش شهر فردا از وضعیت زلزله زدگان منطقه ثلاث باباجانی
بیش از دو ماه از زلزله مرگبار کرمانشاه می گذرد. پس از 60 روز جهنمی، هزاران مشکل و مصیبت در حال ویران کردن آنهایی است که از آوار زلزله جان به درد بردند.
کسری خدمت و امریه سربازی در انتظار نخبگان
معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش خبر داد
معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش از تفاهم با ستادکل نیروهای مسلح خبر داد و گفت:تسهیلاتی چون کسری خدمت، امریه سربازی وکسب مهارت در دوره خدمت برای نخبگان اجتماعی و تشکلهای اجتماعی در نظر گرفته شده است.
ورود متکدیان جدید به شهر
به گفته مسئولان، باندهای مافیایی تکدی‌گری با سوءاستفاده از کودکان و تحریک حس ترحم مردم، آنها را سرچهارراه‌ها می‌کشانند و به آنها آموزش می‌دهند خوراکی و غذا از دست مردم نگیرند و فقط تقاضای پول کنند.
بهترین تلفن های هوشمند اندرویدی سال 2017
در این گزارش به بررسی و معرفی بهترین تلفن‌های هوشمند اندرویدی سال 2017 میلادی خواهیم پرداخت.
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها
سامانه های بارشی از عصر روز جمعه وارد کشور خواهند شد.
تحول در نحوه ارائه خدمات بیمه بیکاری
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک و به منظور ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه‌شدگان ازاین پس خدمات بیمه بیکاری به صورت مکانیزه ودرکمترین زمان انجام خواهد شد.
رؤیاهایی که به دار می‌کشیم
«سنجدی که پیش رفت، جا خورد سرمه‌ای به 3 تا رفت، پیش رفت به 3 تا، پشتش 2 تا لاکی بده تا اومد 3 تا چهره بده بعد یکی دوغی، 2 تا سرمه که جا خورد بعد 3 تا سفید پیش می‌ره، 2 تا ترمه جا کن بعدش 3 تا دارچینی جا میره...»