۵ هزار دانشجو نابینا داریم
بهزیستی:
مدیر کل دفتر امور مراکز توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی گفت: تلاش‌های خوبی صورت گرفت تا قانون حمایت از معلولان اجرایی شود و امیدواریم تا پایان سال اعتباراتی برای استان‌ها تخصیص پیدا کند و به نابینایان خدماتی بهتری ارائه شود.
جمع آوری ۴۰۶ تن زباله در مرز مهران
رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران در مرز مهران از آمادگی کامل نیروهای خدمات رسان به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین خبر داد.
سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد
طی حکمی از سوی معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، حسین مقدم سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران شد.
اشخاص حقوقی اطلاعات هویتی خود را در سامانه شناسه ملی تکمیل کنند
مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اشخاص حقوقی اطلاعات هویتی خود را در سامانه شناسه ملی به نشانی www.ilenc.ir تکمیل کنند زیرا شناسه ملی اشخاص حقوقی که نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی یا ارائه مستندات به سازمان ثبت کننده ظرف مدت تعیین شده در این سامانه اقدام نکنند، تعلیق می شود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پرداخت پاداش شش ماهه اول آتش‌نشانان در آینده نزدیک خبر داد.
53 میلیون ایرانی کارت ملی هوشمند خواهند داشت
سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از تکمیل ثبت‌نام بیش از ۵۳ میلیون نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد.
۴۶میلیون نفر کارت هوشمند ملی خود را دریافت کردند
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت : تا زمان حاضر ۵۳ میلیون و ۹۹۰ هزار نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده اند و از این تعداد ۴۶ میلیون نفر کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند.
بیشترین علل مردودی خودروها در تست معاینه فنی
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به انجام معاینه فنی 818 هزار خودرو در 6 ماه نخست امسال گفت: 23 درصد علت مردودی در تست معاینه فنی گازهای خروجی از خودرو و 9 درصد به علت عدم موفقیت در تست ترمز است.
پیش بینی حضور۳ میلیون زائر در اربعین امسال
دبیر کل جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه پیش بینی می کنیم امسال بیش از ۳ میلیون نفر در اربعین حسینی شرکت خواهند کرد، گفت: تا کنون ۸۰۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند.
بهره برداری از دو مرکز جدید معاینه فنی تا پایان سال
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خبر داد
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران از اعمال سخت گیری و نظارت بیشتر بر معاینه فنی خودروهای سرویس دانش آموزی خبر داد و گفت: این اقدام برای اطمینان خاطر خانوارهای محترم دانش آموزان خواهد بود.
زباله‌گرد‌ها عمدتاً از اتباع خارجی هستند
مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه زباله‌گردهای تهران عمدتاً از اتباع خارجی هستند، گفت: پیمانکاران هر کیلو زباله را به قیمت 400 تومان از کودکان زباله‌گرد می‌خرند.
خودروهای حمل زباله زیر ذره بین مراکز معاینه فنی
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: علاوه بر مشکل معاینه فنی خودروهای حمل زباله، بسیاری از آنها به شدت فرسوده‌ هستند و باید به صورت کامل حذف و خودروی دیگری جایگزین آنها شود.
تعطیلی مراکز معاینه فنی در روزهای تاسوعا و عاشورا
ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه‌ای از تعطیلی مراکز معاینه فنی در روزهای تاسوعا و عاشورا (18 و 19 شهریورماه) خبر داد.
500 هزار بسته لوازم‌التحریر در مناطق محروم کشور توزیع می‌شود
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 500 هزار بسته لوازم‌التحریر تولید داخل در مناطق محروم کشور تا قبل از بازگشایی مدارس توزیع می‌شود.
مشاور میعاد صالحی گفت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با دستور رئیس جمهور برکنار شد .