کشف حدود ۵۰ گاوصندوق از میان آوار پلاسکو
سردار عباسعلی محمدیان از کشف حدود ۵۰ گاوصندوق در جریان آواربرداری ساختمان پلاسکو خبر داد.
رئیس قوه قضائیه با ابراز تأسف شدید از شهادت جمعی از آتش‌نشانان در پی حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو، بر لزوم عزم جدی همه دستگاه‌ها برای ایمن‌سازی بناهای تجاری و مسکونی فرسوده با همکاری و بدون هر گونه فرافکنی و سیاسی‌کاری تأکید کرد.
رفع محدودیت ترافیکی در مسیر جنوب به شمال خیابان فردوسی
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رفع محدودیت در مسیر جنوب به شمال خیابان فردوسی از میدان امام خمینی خبر داد.
درچهارمین شب حادثه پلاسکو آتشنشانان با انجام عملیات آواربرداری در جستجوی اجساد هستند
کارگران پلاسکو نیازمند کارند،فراموش نکنیم
یادداشت خبرنگار پارلمانی ،کبری آجربندیان
آوار برداری از پلاسکو با تمام حرارتها و مرارتهایش تمام می شود و تیترهای بازهم پلاسکو هم؛به زودی فاجعه پلاسکو از راس اخبار سقوط می کند ،اما کارگران فاقد بیمه پلاسکو که نه بیمه بیکاری دارند و نه بساطی برای فروش بیکارند ؛ شهرداری و دولت به میدان آمدند اما جایی برای به میدان آمدن کسانی که قلبشان با پلاسکو تپید واشکهایشان فروریخت هست؟؟؟
واکنش سخنگوی دستگاه قضا به حادثه پلاسکو و حاشیه های آن
سخنگوی قوه قضاییه از اختصاص یک یا چند شعبه دادسرای تهران در ارتباط با پیگیری حادثه پلاسکو خبرداد و گفت: هرجا که نیاز به حکم قضایی برای تخلیه یا تخریب اطراف پلاسکو باشد وارد عمل می‌شویم.
بازداشت یک پلیس تقلبی در ویرانه‌های پلاسکو!
فردی که با لباس مبدل پلیس وارد محوطه امدادرسانی و آواربرداری از ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری اسلامی شده بود، توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شد.
احضار هیات مدیره ساختمان پلاسکو به دادسرا
در پی حادثه ریزش ساختمان پلاسکو، اعضای هیات مدیره ساختمان پلاسکو به دادسرا احضار شدند.
هشدار ترافیکی پلیس درباره بارش برف در تهران
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران با توجه به احتمال بارش برف در معابر شمالی تهران از رانندگان خواست که از ترددهای غیر ضروری در این مناطق خودداری کنند.
اسامی آتش‌نشانان مفقود شده در پلاسکو اعلام شد
اسامی مفقودین سازمان آتش نشانی در حادثه پلاسکو به تفکیک ایستگاه محل خدمت اعلام شد.
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده با شهرداری، قرار شده محلی را شهرداری در نظر بگیرد تا از خانواده آتش‌نشانان مفقود شده در زیرآوار ساختمان پلاسکو، نمونه D.N.A اخذ شود.
علت آتش‌سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو اعلام شد
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران با بیان اینکه علت حادثه ساختمان پلاسکو، گازوئیل نیست و این سوخت همچنان در این ساختمان وجود دارد، به تشریح علت اصلی این حادثه تلخ پرداخت.
با حضور تیم های تشخیص هویت پلیس آگاهی کار شماره گذاری گاو صندوق های کسبه پلاسکو آغاز شد.
جلسه وزیر کشور با هیات امنای ساختمان پلاسکو
وزیر کشور با بیان اینکه امروز جلسه‌ای با هیئت امنای ساختمان پلاسکو داشتیم گفت: در آنجا هم بحث ساخت و ساز ساختمان، اسکان، مسائل کارگری، خسارت‌ها و بیمه مطرح شد. با وزیرکار هم برای اشتغال به‌کار کارگران و ارائه تسهیلات جلسه داشتیم تا بتوانند موقتا کارشان را شروع کنند.
تعداد مصدومین حادثه پلاسکو 121 نفر است
رییس اورژانس کشور گفت: از لحظه حادثه تاکنون 121 مصدوم داشته‌ایم و تمام مصدومان جز 2 نفر مرخص شده‌اند.