بیش از نیمی از پرونده‌های قصورپزشکی در تهران است
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: حدود ۵٢درصد از پرونده‌های قصور پزشکی در استان تهران است.
مردان روز دوم اسفند رایگان ویزیت می‌شوند
مردان در روز دوم اسفندماه (روز ملی سلامت مردان) توسط پزشکان اورولوژی در خانه‌های سلامت، مطب‌ و کلینیک‌ها به صورت رایگان ویزیت می‌شوند.
سالانه سه هزار کودک زیر ۱۵ سال مبتلا به سرطان می‌شوند
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: سالانه سه هزار کودک زیر ۱۵ سال مبتلا به سرطان می‌شوند یعنی از هر ۱۰۰ هزار کودک زیر ۱۵ سال، ۱۶ نفر در سال به سرطان مبتلا می‌شوند.
کم کاری تیروئید را چگونه تشخیص دهیم؟
متخصص غدد اطفال گفت: در اکثر بیماری‌ها و اختلالات طبی از جمله کم کاری تیروئید، گرفتن شرح حال دقیق بیمار و انجام معاینه کامل بر انجام تست‌های آزمایشگاهی اولویت دارد.
نامه اعلام کرونا در ایران جعلی است
قاسم جان بابایی افزود: اخیرا نامه ای با امضای بنده خطاب به رئیس جمهوری در فضای مجازی منتشر شده که به دروغ مدعی مشاهده مواردی از ویروس کرونا در کشور شده، این نامه جعلی است و از طریق مراجع قانونی ناشران این نامه پیگیری می شوند.
تشریح آخرین وضعیت دانشجویان بازگشته از چین
مدیرکل اداره‌ی‌ بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان آخرین وضعیت دانشجویان بازگشته از چین را تشریح کرد.
اطلاعیه تامین‌اجتماعی در خصوص ابطال نسخه‌ها با صدور دفترچه جدید
مدیر کل نام نویسی سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور صیانت از منابع سازمان و ممانعت از سوءاستفاده‌ها، در زمان تعویض دفترچه درمانی، نسخه‌های موجود در دفترچه قبلی از درجه اعتبار ساقط می شود.
بیش از ۱۹ هزار کودک مبتلا به سرطان تحت درمان هستند
مدیرعامل محک با بیان اینکه بیش از ۱۹ هزار کودک مبتلا به سرطان تحت درمان، تحت حمایت این موسسه هستند، گفت: روزانه ۶ کودک جدید به این جمع اصافه می‌شوند؛ افزایش آگاهی درباره سرطان کودکان، ضمن افزایش اثربخشی درمان، هزینه‌ها را نیز کاهش می‌دهد.
۲ هفته قرنطینه برای افرادی که وارد پکن می‌شوند
رسانه‌های دولتی چین در گزارشی اعلام کردند: تمامی افرادی که به پکن وارد می‌شوند باید برای مدت زمان دو هفته خود را قرنطینه کنند و در غیر اینصورت با آنان برخورد می‌شود.
مرگ ۲۴۳ نفر بر اثر گازگرفتگی
سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: در ۱۴۵ روز گذشته در ۳۱ استان، ۲۴۳ نفر بر اثر مسمومیت با گاز co جان خود را از دست داده‌اند.
کرونا ویروس جدید، بیماری است که با ظهور نوع جدید آن از ووهان چین، بار دیگر موجب نگرانی بین‌المللی شده‌­ است و گفته می‌شود که ممکن است خاستگاه آن از خفاش باشد.
امید به زندگی ایرانیان چند سال است؟
وزیر بهداشت گفت: حدود هزار پروژه در ۲۰ هفته از دهه فجر تا هفته سلامت افتتاح خواهیم کرد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت:
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران همچنان از ویروس کرونا پاک است. هیچ مورد این ویروس را تاکنون نداشته‌ایم و در دو روز گذشته حتی مورد مشکوک جدیدی نیز در کشور نبوده است.
تسویه ۵۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی‌ دولت به سازمان تأمین اجتماعی
رییس سازمان برنامه و بودجه پرداخت ۵۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی‌های دولت به سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت به دانشگاه‌های علوم پزشکی را ابلاغ کرد.
استقرار اورژانس تهران در راهپیمایی ۲۲بهمن
رئیس مرکز اورژانس استان تهران از استقرار بیش از ۲۵۰ تکنسین اورژانس در مراسم راهپیمایی چل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.