رسانه؛ دریچه ورود به انجمن های علمی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه انجمن های علمی رسالت ملی دارند، گفت: یکی از کارکردهای انجمن های علمی داشتن رسانه ای مستقل است.
روز بیشت و هشتم اردیبهشت در تقویم جهانی به نام روزه جهانی موزه نامگذاری شده و یکی از اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد کرده است تا شهروندان تهرانی امروز به ده موزه رایگان سری بزنند.
شهرداری منطقه 5:
شهردار تهران 3 ماه پیش دستور استفاده بیشتر از رنگ را به شهرداری های مناطق ابلاغ کرد. شهرنوشت چگونگی اجرای این دستور را پیگیری می کند.
حج عمره امسال برگزار نمی‌شود
معاون سازمان حج و زیارت:
رضایی گفت: با توجه به عدم توافق مسئولان وزارت حج عربستان و ایران و نیز از دست رفتن زمان اعزام، امسال به طور قطع حج عمره نخواهیم داشت.
۶میلیون نفر در انتظار حج عمره هستند
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: ۶میلیون نفر در انتظار سفر عمره هستند که در شورای عالی حج مقرر شد رایزنی‌هایی با دولت عربستان ضمن حفظ کرامت ایرانیان صورت گیرد.
موزه جیرفت تا اطلاع ثانوی تعطیل است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از تعطیلی موزه باستان‌شناسی جیرفت و لغو تورهای گردشگری به مقصد جنوب کرمان، تا اطلاع ثانوی خبر داد.
نقش گردشگری در کسب درآمد
شهرفردا گزارش می دهد
گردشگری بخش مهمی از اقتصاد است و درآمدی که از این طریق کسب می شود می تواند به تمام افراد آن منطقه کمک کند.
آغاز یکصد‌ و‌سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران
یکصد‌ و‌سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با هدف اصلی بررسی لایحه «اصلاح ماده 14 آیین نامه ضوابط تاسیس و فعالیت شرکت‌های تاکسیرانی خصوصی» آغاز شد.
سیدخندان یا سید عصبانی!
سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آبراهه خشایارشاه، آبراهه‌ای که در نزدیکی یک میراث جهانی ساخته شد.
برنامههای اراضی عباس آباد اتفاق بسیار خوبی است/ اجرای زنده موسیقی سطح شنیداری مردم را بالا میبرد
رهبر ارکستر سازهای ملی ایران:
قربانی گفت: ما در تابستان هم اجرای رایگان کنسرت را در مجموعه اراضی عباس آباد با خوانندگی محمد معتمدی داشتیم که استقبال خوبی شد.
افزایش 35 درصدی بازدید نوروزی مسافران از برج میلاد
همزمان با آغاز سال جدید و شروع برنامه های نوروزگاه برج میلاد، مسافران نوروزی پایتخت و همچنین شهروندان استقبال خوبی از برنامه های نوروزگاه و همچنین بازدید از طبقات مختلف برج میلاد داشته اند.
کاشی کاری منحصر بفرد مسجد وکیل شیراز
مسجد وکیل شیراز یکی از بناهای تاریخی برجای‌مانده از دوران حکومت زندیه است که به دلیل معماری و نوع ساخت، از جمله بناهای ارزشمند و مهم محسوب می‌شود،این اثر ایران کهن در ۱۸ تیرماه ۱۳۱۱ با شماره‌ی ۱۸۲ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسید.
جزیره های مقصد شهری در داخل و خارج از کشور
اختصاصی شهر فردا
مرتضی غلامرضایی:در بررسی عملکرد سازمان میراث و گردشگری خارج از موضوع ماست اما می توان از نقد منتقدان این سازمان برای تعریف برنامه ای جدید در زمینه ی گردشگری استفاده کرد.
تهران در ایام نوروز به مقصد سفر تبدیل می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: تهران در ایام نوروز ۹۸ از گذرگاهی بودن به مقصد سفر تبدیل می‌شود.
ترکیه صدرنشین رشد گردشگری در اروپا شد
ترکیه که چند سالی با بحران جدی برای حفظ صنعت گردشگری خود رو به رو بود، حالا به بالاترین نرخ رشد در جذب توریست‌های خارجی در میان کشورهای اروپایی رسیده است.