مرضیه برومند یکی از شاخص ترین چهره های فعال در زمینه نمایش عروسکی در سخنانی با صراحت تاکید کرد در ماجرای جناب خان، حق را به محمد بحرانی به عنوان صداپیشه این عروسک می دهد.
کارشناسان می‌گویند ۹۵ درصد حوادث ناشی از کار به دلیل نبود آموزشهای لازم رخ ‌می‌دهد و در وقوع ۸۵ درصد این حوادث عامل انسانی نقش دارد.
رسول صدرعاملی:
برنامه «چشم شب روشن» به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح‌علا، با حضور اکبر نبوی کارشناس مجری بخش سینما، میزبان رسول صدرعاملی فیلمنامه نویس و کارگردان شناخته‌شده بود.
بسته شماره یک
سازمان حج و زیارت در بسته شماره یک توصیه‌هایی را به زائران نوروزی عتبات عالیات ارائه کرد.
تخلفات آژانس‌های مسافرتی را به شماره 09629 گزارش دهید
اطلاعیه ستاد هماهنگی خدمات سفر؛
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات با صدور اطلاعیه‌ای به هموطنانی که قصد سفر به خارج از کشور را در تعطیلات نوروزی دارند، توصیه کرد از دفاتر و شرکت‌های مجاز و معتبر تور و بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند و مواظب افراد سودجو باشند.
نخستین اتوبوس گردشگری بدون سقف در تهران رونمایی شد
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به رونمایی از اتوبوس گردشگری بدون سقف (Hop-On Hop-Off) گفت: این اتوبوس ها در ایام نوروز با امکاناتی از جمله دستگاه ترجمه همزمان و مسیریاب میزبان گردشگران است.
علت گرانی تورهای نوروزی چیست؟
معاون گردشگری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با ارائه توضیحاتی درباره علت گرانی سفرهای نوروزی گفت: زنگ خطر گرانی سفر به ایران به صدا درآمده است.
رئیس شورای سیاست‌گذاری نوروز سازمان گردشگری گفت: امسال نوروزگاه‌ها از دوم تا 12 فروردین در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
خانه تکانی در تنها اثر جهانی‌شده پایتخت
به دنبال اعلام دفتر پایگاه‌های میراث جهانی مبنی پاکسازی محوطه‌های جهانی و ملی، صبح امروز (جمعه) 20 اسفند ماه تنها اثر جهانی‌شده پایتخت «کاخ جهانی گلستان» توسط مردم، کودکان و گردشگران خارجی پاکسازی و خانه‌تکانی شد.
سرپرست سازمان حج و زیارت:
سرپرست سازمان حج و زیارت از ادامه مذاکرات حج تمتع با مسئولان حج عربستان خبر داد و گفت: نتایج همچنان کاملاً روشن و ملموس نشده و هنوز در تمامی موارد به جمع بندیهای لازم نرسیده‌ایم بنابراین رسانه‌ای کردن بی‌موقع مسائل هم، به حل مشکل کمک نمی‌کند.
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تشریح برنامه‌های نوروزی از جمع‌آوری حصار و مرمت محوطه‌های تاریخی برای رفاه حال مسافران خبر داد.
گردشگران آمریکایی احتمالا بزودی برای سفر به کشورهای اروپایی باید ویزا دریافت کنند و سفر به شهرهای مهمی چون پاریس و رم برای آنها دشوارتر خواهد شد.
در محور فیروزکوه رخ داد
در برخورد 2 خودروی سواری با کوه در مسیر جاده فیروزکوه ۱۱ نفر مصدوم شدند و یک کودک جان خود را از دست داد.
آرامگاه شهدای گمنام در حریم پاسادگاد
ساخت آرامگاه جدید برای شهدای گمنام از سوی شهرداری و شورای شهر پاسارگاد به مراحل اجرایی رسیده است.
سرپرست سازمان حج و زیارت با اعلام این خبر گفت: در صورت اطمینان از تامین امنیت، عزت و کرامت حجاج ایرانی، اعزام حجاج به حج ۹۶ انجام خواهد شد.