کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران در محدوده قابل‌ قبول
وزش باد شدید در بخش‌های غربی و جنوبی استان تهران و تجمع آلاینده‌ها در هوای پایتخت و برقراری شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس در برخی مناطق طی امروز (۳۱ شهریورماه) پیش‌بینی می‌شود
پیش‌بینی وضعیت جوی کشور
مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش ‌پراکنده در برخی استان‌های کشور طی دو روز آینده، از کاهش دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل از آخر هفته خبر داد.
پیش‌بینی آسمان صاف برای تهران
آسمان صاف تا کمی برای استان تهران و افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای پایتخت طی امروز (۳۰ شهریورماه) پیش‌بینی می‌شود.
رهاسازی پساب‌ صنعتی آلوده دو واحد آبکاری را به تعطیلی کشاند
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از جمع‌آوری دو واحد آبکاری آلاینده در حوزه این شهرستان خبر داد.
پیش‌بینی باران در شمال، باد شدید در جنوب
امروز در برخی نقاط استان‌های مازندران و گلستان بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.
افزایش شکایت تهرانی‌ها از آلودگی صوتی طی تابستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به افزایش شکایات مردمی در خصوص آلودگی صوتی در تابستان امسال گفت: بیشترین شکایات در حوزه آلودگی صوتی مربوط به فعالیت چیلرها و دیزل‌ژنراتورها در مراکز خدماتی بزرگ مقیاس بوده است.
پیش بینی وضعیت جوی در ایران
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا آخر هفته در برخی مناطق شمال و جنوب کشور برای صیادان استان‌های جنوبی هشدار صادر کرد.
پیش‌بینی آسمانی صاف برای غالب مناطق کشور
مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ‌پیش‌بینی آسمانی صاف برای غالب مناطق کشور، از بارش ‌پراکنده در چهار استان کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور طی ‌پنج روز آینده خبر داد.
کاهش دمای تهران/ کیفیت «قابل قبول» هوای پایتخت
کاهش نسبی دمای استان تهران طی دو روز آینده (۲۵ و ۲۶ شهریورماه) و کیفیت قابل قبول هوای پایتخت طی امروز (۲۴ شهریورماه) پیش‌بینی می‌شود.
پیش‌بینی آسمان صاف برای تهران
آسمان صاف برای استان تهران طی امروز (۲۳ شهریورماه)‌ پیش‌بینی می‌شود و تداوم ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل خواهد کرد، هرچند احتمال افزایش برخی آلاینده‌ها در بعضی ساعات وجود دارد.
آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول
افزایش نسبی دمای استان تهران تا چهارشنبه (۲۴ شهریورماه) و افزایش غلظت آلاینده‌ها در برخی ساعات امروز (۲۱ شهریورماه) در هوای پایتخت پیش‌بینی می شود.
بارش ‌پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور
مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش ‌پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد.
افزایش نسبی دمای تهران از فردا
افزایش نسبی دمای استان تهران از فردا (۲۰ شهریورماه) و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در پایتخت طی امروز (۱۹ شهریورماه) پیش‌بینی می شود.
هوای تهران امروز در وضعیت قابل قبول
هوای تهران امروز با شاخص ۹۲ واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.