هشدار آلودگی هوا برای تهران، کرج و اراک
سازمان هواشناسی کشور در خصوص "پایداری جو و آلودگی هوا" در سه شهر اراک، کرج و تهران هشدار سطح «زرد» صادر کرد.
تاکیدمحیط زیستی رهبری به محسن رضایی در قالب یک نامه
در زمان جنگ رهبر انقلاب در نامه‌ای به محسن رضایی بر اهمیت مقوله حفظ محیط زیست حتی در زمان جنگ و شرایط اضطرار تاکید کردند.
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت افزایش آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان تهران هشدار داد.
بارش پراکنده برف و باران تهران را سفیدپوش کرد
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان نیمه ابری تا ابری و بارش پراکنده برف و باران به‌ویژه در ارتفاعات، پایداری جو و کاهش کیفیت هوا همچنین افزایش نسبی بیشینه دما پیش‌بینی می‌شود.
زنگ خطر آلودگی هوای تهران برای گروههای حساس به صدا درآمد
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز ( ۱۶ آذرماه) بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده شده و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته است.
مرادی‌پور اعلام کرد؛
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بروز سرما و یخبندان در ۱۳ استان کشور گفت: نیروهای امدادی در آماده باش کامل‌اند.
تداوم تنفس هوای مطلوب در تهران بارانی
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (۱۴ آذرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل‌ قبول قرار دارد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا اوایل صبح فردا( ۱۵ آذر) همراه با بارش باران و برف و افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.
بارش ۶۸ میلیمتری در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸.۸ میلیمتر بارش در تهران ثبت شده است.
تداوم بارندگی و کاهش دما در تهران
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا پایان روز دوشنبه( ۱۴ آذر) همراه با بارش باران و برف و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.
بارش برف و باران در تهران/ کاهش محسوس دما و یخبندان
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان با گذر سامانه بارشی ابری تا نیمه ابری،همراه با بارش پراکنده باران و برف همچنین کاهش محسوس دما و یخبندان پیش‌بینی می‌شود.
بارش باران در نقاط مختلف استان تهران/ کاهش دما از شنبه
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در نقاط مختلف استان و کاهش دما از شنبه (۱۲ آذرماه) پیش‌بینی می‌شود.
هوای تهران مطلوب شد
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (۱۰ آذرماه) در شرایط مطلوب قرار دارد.
بارش باران در پایتخت/کاهش دما از فردا
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان ابری تا نیمه‌ابری همراه با بارش باران در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.
احتمال وقوع کولاک در ارتفاعات برخی استان‌ها
باتوجه به ورود سامانه بارشی به کشور و احتمال وقوع کولاک در ارتفاعات برخی استان‌ها، سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان تهران، ضمن ارائه گزارشی از شدت و نواحی تحت تاثیر این سامانه توصیه کردند که کوهنوردان به ارتفاعات صعود نکنند و یا در صورت کوهنوردی تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.