فرمانده پلیس راه کرمانشاه خبر داد
حضور ۱۰۰ گشت پلیس در جاده‌های کرمانشاه با آغاز سفرهای تابستانه
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگاران از آغاز سفرهای تابستانی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس در پایان امتحانات دانش آموزان از ۲۰ خرداد شاهد آغاز دور رفت سفرهای تابستانی هستیم.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: سفرهای تابستانی هر ساله با پایان یافتن امتحانات دانش آموزان آغاز می‌شود و تا آغاز شروع مدارس یعنی مهر ماه ادامه دارد.

سرهنگ حیدری با اشاره به آمادگی پلیس راه برای پوشش محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه افزود: بیش از ۱۰۰ تیم محسوس و نامحسوس پلیس راه محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه را پوشش می‌دهند.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۷۵ تیم محسوس ۱۵ تیم نامحسوس است. همچنین ۱۰ تیم سیار پلیس راه به صورت گشت‌های ترافیکی در محورهای استان حضور دارند.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه همچنین از وجود ۸۰ دوربین سیار به منظور کنترل سرعت رانندگان در محورهای مذکور خبر داد.

سرهنگ حیدری بر رعایت سرعت مطمئنه تاکید کرد و گفت: با رانندگانی که مرتکب تخلفاتی چون سرعت و سبقت غیرمجاز می‌شوند حتماً برخورد خواهد شد و چنانچه راننده‌ای مرتکب هردو تخلف مذکور شود، خودروی وی علاوه بر اعمال قانون و جریمه، به مدت ۳ روز به پارکینگ منتقل می‌شود.

وی در پایان از تمامی رانندگان درخواست کرد تا پیش از سفر از معاینه فنی خودروی خود اطمینان حاصل کرده و در حین سفر نیز ضمن رعایت نکات ایمنی، نسبت به استراحت کافی در طول مسیر اقدام کنند تا خدای ناکرده دچار حادثه نشوند.