با هدف جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شد
بازسازی وضع موجود کال زرکش
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،سعید حسینقلی‌زاده مقدم در نشست هم‌اندیشی معاون خدمات و محیط زیست شهری افزود: تخصیص اعتبارات جاری در حوزه برق می‌تواند راهگشای پرداخت قبوض برق بوستان‌های سطح منطقه باشد.

وی به بارندگی‌های اخیر و آبگرفتگی برخی معابر در سطح منطقه اشاره کرد و افزود: جلسات زیادی در راستای مرتفع ساختن این معضل برگزار شد که اتصال کانال‌‎ها، پایین بردن سطح کانال جمع‌آوری آبهای سطحی و ... از جمله نتایج این نشست‎ها بوده است.

شهردار منطقه 10 مشهد ایجاد بار مضاعف بر دوش پاکبانان را با افزایش معابر آسفالت شده مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: رفت و روب در محدوده‌های یوسفیه و نهضت به جهت قدیمی و کوچک بودن خیابان‌ها با نیسان صورت می‌گیرد.

مقدم تصریح کرد: این منطقه آمادگی دارد تا زمینی مناسب در فلاحی 50 با قابلیت تبدیل به بازار شهر ما را در جهت رفاه و آسایش شهروندان در تهیه اقلام روزانه و مورد نیاز، به سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری واگذار نماید.

شهرسازی نوین از ویژگی‌های محدوده قاسم آباد است

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری مشهد نیز در ادامه این نشست گفت: شهرسازی نوین و شبکه معابر مهندسی ساز محدوده قاسم‌آباد از مهم‌ترین ویژگی‌‎های این منطقه است.

علیرضا صحراگرد افزود: تراکم مسکونی در قاسم‌‎آباد و کاربری‌های خدماتی و آموزشی نیازمند توسعه است.

وی برگزیدن نامی منتخب و مشترک در کمیته نام‌گذاری را به منظور حذف نام های به وجود آمده گامی مثبت دانست و افزود: امید است خدمات شهری به سمت و سویی قدم بردارد که درخواست مردم را برآورده سازد.