رقابت دو مربی ایرانی در جام ملت‌های آسیا

به گزارشپایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیاامروز در حالی وارد دومین روز می‌شود که تیم‌‌های ایران و اندونزی از گروه سوم باید از ساعت 17:30 به وقت ایران به مصاف هم می‌ورند.

نکته حائز اهمیت این است که مربیان ایرانی سکان هدایت هر دو تیم را در دست دارند؛ از یک طرف وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی سکان هدایت تیم ایران و از طرف دیگر محمدهاشم زاده که وی هم مثل شمسایی سالیانی بازوبند کاپیتانی تیم کشورمان را بر بازوان خود بسته بود هدایت حریف را برعهده دارد.

تقابل این دو تیم به دلایلی جذاب است که هر دو مربی برای اولین بار است که هدایت تیمی را در جام ملت‌‌ها بر عهده دارند. هاشم‌زاده سرمربی تیم اندونزی توانست بعد از 8 سال (در جام ملت‌های فوتسال آسیا) با این تیم به دور بعدی این رقابت‌‌‌ها صعود کند و از طرفی شمسایی هم برای بار اول در کسوت سرمربی به راحتی توانست با ایران به دور نهایی این مسابقات صعود کند.

رقابت دو مربی ایرانی در جام ملت‌های آسیا

هر دو مربی با انگیزه جوانی راهی این مسابقات شدند و در مصاحبه‌‌‌های خود اعلام کردند برای صعود به مرحله حذفی این رقابت‌‌‌ها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد و با برنامه وارد این مسابقات شدند و باید دید در پایان این دوئل مربیان ایرانی چه کسی می‌‌‌تواند برنامه خود را به دیگری دیکته کند و پیروز میدان شود.

برنامه بازی‌‌‌های امروز به شرح زیر است:

گروه سوم:

ساعت ۱۷.۳۰: ایران- اندونزی

ساعت ۲۰.۳۰: لبنان-چینتایپه

گروه چهارم:

ساعت۱۱.۳۰:ژاپن- عربستان سعودی

ساعت۱۴.۳۰: ویتنام – کره جنوبی

پایان پیام/