مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
دمای هوای زنجان همچنان سرد می شود
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: هوای استان امروز قسمتی ابری است و شاهد بارش‌های پراکنده باران در استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بارش‌ها با رعد و برق همراه خواهد بود، اظهار کرد: در این میان به شهروندان توصیه می‌شود در بلندی‌ها و ارتفاعات کوهستانی تردد نکنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از وقوع شدید باد در استان خبر داد و گفت: با توجه به وقوع شدید باد به شهروندان توصیه می‌شود در کنار ساختمان‌های نیمه کاره و درختان فرسوده تردد نکنند.

رحمان نیا به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و ابراز داشت: دمای هوای استان رو به سردی می‌رود و در برخی از مناطق استان به زیر صفر درجه سانتی گراد هم می‌رسد.

وی به گرم‌ترین سردترین مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و ابراز داشت: زنجان با دمای کمینه سه درجه سومین مرکز استان ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و افزود: دمای فعلی شهر زنجان ۸ درجه سانتی گراد بالای صفر بوده که نسبت به روز گذشته هوا سردتر شده است.