استاندار خوزستان:
محدودیت‌های کرونایی در خوزستان با جدیت ادامه یابد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا شریعتی در نشست ستاد مدیریت مبارزه با کرونا، به نخستین روز از اجرای محدودیت کرونایی در استان اشاره و بیان کرد: تاکنون با همکاری همه نهادها از جمله فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی، بسیج، نیروی انتظامی و غیره اعمال محدودیت به ویژه در دو شهر قرمز یعنی اهواز و کارون خوب پیش رفته است.

وی با بیان اینکه در شهرهای نارنجی و زرد در خوزستان که دستورالعمل‌های خاص خود را داشته که اقدامات لازم صورت گرفته است، افزود: امید می‌رود که روند نزولی بیماران ناشی از کرونا، با اجرای محدودیت‌ها سرعت بخشیده شود و شیب کاهشی پیدا کند اما رسیدن به این مرحله نیازمند جدیت همه در این امر است.

استاندار خوزستان بر استمرار در اعمال محدودیت‌ها تأکید و بیان کرد: در دو هفته آینده باید همان‌گونه که با جدیت آغاز شده است، ادامه داشته باشد نه اینکه در چند روز آینده نسبت به این محدودیت‌ها بی‌توجهی شود.

شریعتی در پایان گفت: مناطق حاشیه‌ای اهواز و کارون نیازمند توجه ویژه‌تری هستند و از مردم درخواست می‌شود که با تمام تلاش و آنچه در توانشان هست یکدیگر را به همکاری در رعایت محدودیت‌ها توصیه کنند.

به گزارش مهر، محدودیت جدید کرونایی از یکم آذرماه امسال در خوزستان آغاز شد؛ بر اساس این محدودیت، شهرهای اهواز و کارون به عنوان دو شهرستان قرمز خوزستان اعلام شده‌اند و همچنین ۱۵ شهر در وضعیت نارنجی و ۱۰ شهر در وضعیت زرد در خوزستان اعلام شدند.