توسط خیریه آبشارعاطفه ها
1000 سری جهیزیه توسط خیرین تهرانی در سراسر کشور توزیع شد
1000 سری جهیزیه توسط خیرین تهرانی در سراسر کشور توزیع شد 


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فاطمه چوپانی ،رئیس قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها ، گفت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال ۱۳۸۰ در مشهد مقدس شکل گرفت بنا دارد با فقر زدایی و محرومیت زدایی در استان‌های محروم نسبت به استحکام بنیاد خانواده اقدام کند ،لذا اعتماد سازی خیرین را برای  کمک به ازدواج جوانان در دستور کار قرار داد .

و ی خاطرنشان کرد :نیکوکاران سالیانه هزار سری جهیزیه کامل را در سه گام در سراسر کشور به محرومان استان‌های محروم اهدا می کنند.

 چوپانی ادامه داد: با توجه به ارادت نیکوکاران این خیریه به سلطان خراسانی امام رضا علیه السلام هر ساله در طول در میلاد این امام همام نیکوکاران در سراسر کشور ۶۰۰ شعبه آبشار عاطفه ها ۵۰۰۰ سری جهیزیه کامل  به نوعروسان  تحت پوشش این خیریه اهدا می‌کنند.


رییس قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در این مراسم گفت: جهیزیه های إرسالی شامل یخچال، گاز، فرش، پتو، اتو و سایر ملزومات ابتدایی شروع زندگی می باشد.

1000 سری جهیزیه توسط خیرین تهرانی در سراسر کشور توزیع شد

 چوپانی با بیان اینکه ارزش تقریبی هر جهیزیه در حدود پنج تا هشت میلیون تومان  است، اظهار داشت:   منابع تامین تمام اقلام اهدا شده مردم و خیرین سراسر کشور به ویژه استان تهران  هستند.

 وی خاطر نشان کرد: در سال جاری نیز قرارگاه محرومیت زدایی تهران توسط نیکوکاران توانست هزار سری جهیزیه برای استان‌های سیستان و بلوچستان، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری کرمانشاه و سایر استان‌ها ارسال کند.